کتاب یک سرباز خوب

اثر فورد مادوکس فورد از انتشارات نشر نون - مترجم: زهرا نصراللهی-داستان تاریخی

کاپیتان ادوارد اسبورنهام، خوش تیپ، ثروتمند و جانباز سرویس در هند، به نظر می رسد که "سرباز خوب" و تجسم فضیلت های عالی انگلیسی است. اما برای خالق خود، فورد مدکس فورد، او همچنین نشان دهنده فساد در هسته جامعه است. زیر پوست جذاب و جادویی Ashburnham روح خوبی را در زمینه های فریب، ریاکاری و خیانت می بیند. در طول نه سال از دوستی او با آمریکایی به همان اندازه ممتاز، جان دوول، اسبورنهام با خانم داول فلورانس رابطه داشته است. بر خلاف داول، همسر خود اسببورام، لئونورا، به خوبی از آن آگاه است. هنگامی که سرباز خوب برای اولین بار در سال 1915 منتشر شد، تصویر پر از عصبانیت یک جامعه آمور که به لذت خویش اختصاص داده شده بود و برتری خود را متقاعد کرد بسیاری از خوانندگان را خشمگین کرد. جادوگرانه استاد، سرباز خوب، توسط ناخودآگاه داول، که از طریق آنها فورد یک سطح افراطی تلخ را ارائه می دهد، رواج یافته است.


خرید کتاب یک سرباز خوب
جستجوی کتاب یک سرباز خوب در گودریدز

معرفی کتاب یک سرباز خوب از نگاه کاربران
من نباید این کتاب را دوست داشته باشم: دو زوج ثروتمند، بیکار، هیپوچندریک، در حالی که دوران تابستان در آب و هوای آلمان را در آب و هوای آلمان نگه داشته است. اما من آن را دوست داشتم نویسنده چگونه این کار را انجام می دهد؟ پاسخ به نوشته می رسد، هرچند که روش خلاقانه نیز مورد توجه قرار می گیرد. فورد مدوکس فورد یکی از اعضای این چهار نفره را به کار می گیرد تا کل داستان را از دیدگاه جاسازی شده بیان کند، و خوانندگان را از طریق شکاف های اجتناب ناپذیری کار می کند. به نظر می رسد فورد نیز داستان را به شکلی ناکارآمد به نظر برساند که ممکن است سخنران آن را بگوید، صرفنظر از دنباله واقعی وقایع. نارضایتی مبهم که داستان را شگفت زده می کند، شبیه رمان فرانسوی است. باز هم، نویسنده از تکنیک برتر برای شکستن این استفاده استفاده می کند و نتیجه دو زوج خسته کننده است که خسته کننده نیستند! اما علیرغم وابستگی به تکنیک، کتاب در نهایت موفق می شود به سادگی به این دلیل که این کار به خوبی انجام می شود. جامعه بین این زوج ها، یک انگلیسی و یک آمریکایی، در دوران ادواردین قبل از جنگ بزرگ به نمایش در می آید، بنابراین داستان را برای سبک و جوهر . همانطور که توسعه می یابد، راوی تنها برای ما بیشتر به تعامل آرام و صحیح بین چهار نفر کمک می کند تا با دید چشم ارتباط برقرار کند. این داستان بازتابی از آشنایان کنجکاو است که مردم در میان خود قرار می گیرند و می پرسند آیا ما خواهان شریکانی خواهیم بود که این چهار نکته را کشف می کنند. دو نکته حیرت زده اند. اول، شخصیت های زن کمی چوبی هستند. به دنبال یک مکتب طبیعتگرایانه، زنان به عنوان یک جنس، حداقل با همسران خود، از جنس استخوان استفاده می کنند. این عجیب و غریب طبیعتگرایی آن را سخت می کند که به زنان مربوط شود، و چهار نفر در کل، دو نفر از آنها به نظر می رسد مانند ciphers قربانی شده به خدایان داستان سرایی. حتی مؤلفه های زنانه نیز می توانستند به زیبایی طراحی شوند. راوی تنها یکی از مردان است. من چشم انداز مرد را دوست دارم اما رابطه ی مردانه، همانطور که او آن را نشان می دهد، به نوعی ریشخند به مسیری که در آن زنان رشد می کنند، تکامل می یابد. آیا نویسنده این را قصد داشت؟ آیا این تنها نیست، می گویند، فقط یک دختر کوچک کوچک است؟ یا فورد بیش از زنان است تا مشاهدات گستردهتری در مورد مردان یا پیوند مردانه ایجاد کند؟ اگر چنین است، آن را کمی به مقدار زیادی تغییر دهید. ثانیا، و بیشتر مزاحم برای من (پس از همه، من یک مرد)، رؤسای داستان قرار است یک آمریکایی باشد، اما او شبیه آن نیست. علاوه برI daresay ... @ به جای @ من متوجه ... @، بی شماری دیگر چرخش های کوچک از عبارت خرس imprimatur انگلیس unmistakeable، argot من حتی نمی توانم تصور کنید حتی بالاترین طبقه آمریکایی ها استفاده کنید. زبان به من ربط دارد - با این حال، من یک آمریکایی هستم. با این حال، مهارت منحصر به فردی که فورد می نویسد، صحنه را می گیرد و این آزار و اذیت های دوم ثانویه را از بین می برد. من توصیه می کنم حصارکشیکنندگان که در روایت خسته کننده که در طرح طرح قرار می گیرند، ترس و وحشت زده می شوند، زیرا نوشته های برجسته، خط داستان فریبنده ای ناخوشایند را سرکوب می کنند.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که من سعی می کنم افکار من در مورد این کتاب را جمع آوری کنم، فرض می کنم که باید ابتدا با گفتن این که من در مورد این کتاب چیزی نمی دانستم. من این فرض را تحسین کردم و تصمیم گرفتم به یک دوست از آن بخوانم. این تمرکز بر رابطه دو زوج است، اما اجازه دهید که سادگی شما را فریب دهد. این کتاب پر از پیچیدگی است. این کتاب توسط راوی، جان داول، گفته شده است، که این داستان را انکار می کند، مثل اینکه با او نشستن با یک فنجان قهوه یا یک لیوان شراب داشتید. این جنبه چیزی است که من را به کتاب هدایت کرد. طرف تلنگر این شیوه توضیح دادنش می تواند تا حدودی گیج کننده باشد. من سبک خود را استفاده کردم و واقعا دوستش داشتم. 4 قسمت از کتاب وجود دارد و همچنین 4 شخصیت اصلی (دو زوج: فلورانس، جان، لئونورا و ادوارد). راوی ما بر تصمیمات کوچکی که بر زندگی آنها تأثیر می گذارد و مسیر خاصی را بر می دارد تمرکز می کند. او همچنین نقاط مختلفی را بررسی می کند به طوری که خواننده تصویر کاملی از داستان دارد و می تواند نتیجه گیری خود را به دست آورد. این کتاب برای همه جذاب نیست و من می توانم ببینم که چگونه. چیزی بود که واقعا از آن لذت بردم. من شخصیت های بسیار ناقص را دوست داشتم من تمرکز خود را بر تصمیمی کوچک که تأثیر زیادی بر آن داشتم دوست داشتم. من پیشرفت غیر خطی به داستان را دوست داشتم. من دوست داشتم که چگونه فورد توانست نظر خود را بر روی یک شخصیت کاملا تغییر دهد با گسترش داستان خود (زمانی که تصور می کردم تصویر کامل داشته ام). من عاشق این بودم که او را به داستان تبدیل کردم بدون این که من عاشق هر شخصیتی باشم (که به ندرت برای من اتفاق می افتد). من نوشتن را دوست داشتم و برخی از قسمتها زیبا هستند. من عاشق توطئه، پوچ و رفتار و عواطف انسانی شدم. این کتاب به من در مورد طبیعت انسانی، اقدامات ما فکر کرد و هنوز هم به جامعه امروز مربوط می شود. من خوشحالم که این کتاب را خوانده ام که چیزی درباره آن نفهمیدم - همیشه برای پیدا کردن جواهر خوب است!

مشاهده لینک اصلی
من این رمان را برای یک گروه کتاب خواندم و شگفت زده شدم که چقدر مردم کمی درباره آن حرف می زنند، زیرا شخصیت ها، داستان و نحوه نوشتن آنها را جذاب کرده است. لایه بندی و بازگشت روایت، با هر بار بیشتر نشان داده شد، و همچنین تم ها من بسیار به یاد من هنری جیمز - پرتره بانوی، بال بالایی - با کنتراست از ظاهر اجتماعی و وحی تدریجی چه چیزی در پشت ظاهر قرار دارد؟ و سپس راوی رادیو و آنچه او می کند و نمی گوید، و چگونه او تغییر آنچه که او گفته است. من نیز با تحولات در روابط شخصیت ها روبرو شدم - رابطه بین لنورا و ادوارد، سیاستمداران طغرل و نقش های عمومی / خصوصی همسران خود - کلینتون، ادواردز و غیره را به دنبال داشت.

مشاهده لینک اصلی
داستان از فروپاشی روابطی که در سن هفده سالگی خوانده ام. چیزی که متوجه شدم سبک روایت است که هوشمندانه همدردی شما را از یک کاراکتر به دیگری می کشد. متود فورد بسیار متقاعد شد اما نویسنده تجاری ناموفق بود و بسیاری از کارهای او متاسفانه از چاپ نیست، اما ارزش شکار است.

مشاهده لینک اصلی
کمی خسته کننده به خواندن بارها (من ذهن است که به راحتی digresses، و این همراه با یک راوی است که به راحتی digresses و همچنین تمرکز لغزش من اغلب)، اما صادقانه، من فقط یک داستان خوب و غم انگیز را دوست دارم. و این به نظر می رسد که داستان غم انگیز است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک سرباز خوب


 کتاب سرود سلیمان
 کتاب خطای نسل ها
 کتاب گیلیاد
 کتاب میشل استروگف
 کتاب مقلدها
 کتاب جزیره ی توفان