کتاب یکی از ما

اثر ویلا کاتر از انتشارات ماهی - مترجم: نسرین شیخ نیا (دانش پژوه)-داستان تاریخی

این کتاب جایزه پولیتزر را در سال 1923 به دست آورد. من می توانم درک کنم که چرا این کار را کرد - زندگی یک مرد جوان را نشان می دهد، ناراضی از رشد و چشم اندازش (و یا، به عنوان او می بیند، فقدان چشم انداز برای انجام هر کاری ارزشمند) ، هنگامی که در جنگ جهانی اول مشغول به کار می شود، هدف قرار می گیرد. در این کتاب آمده است که نویسنده نقاشی زیبا و فوق العاده حیاتی از یک روانۀ آمریکایی را در یک لحظه شکاک و عاشقانه، بی قرار و قهرمانانه ایجاد می کند، و به نظر من این اینست که آمریکایی ها دوست دارند خودشان را ببینند. بنابراین تاثیر این رمان بسیار قوی بوده است و من فرض می کنم که به همین دلیل منتشر شده است. خودم آن را خیلی آهسته کشیدم و برای جوانان همسو نمی شد تا از پنجمین کتاب ادامه پیدا کند.


خرید کتاب یکی از ما
جستجوی کتاب یکی از ما در گودریدز

معرفی کتاب یکی از ما از نگاه کاربران
من احتمالا Willa Cather را کمتر از 5 ستاره می خواهم، اگرچه این مورد مطلق مطلق من نبود. نیمه اول، که در گذشته و مزارع نبراسکا اتفاق می افتد، بسیار زیباست و شخصیت اصلی، کلود ویلر، مدت هاست با من باقی می ماند. من خیلی با سرخوردگی او همدردی می کنم - تمایل او برای ایجاد بیشتر از خود، ناامیدی او در همسر سرگردان اما کارآمد، ناراحتی اش برای پدرش و عشق عمیق، اما نامطمئن به مادرش. من به طور کامل تمایل خود را برای فرار متوجه شدم و این که چگونه فکر رفتن به جنگ، به ویژه برای یک علت درست، می تواند کسی را به عنوان جوان و ناامید کننده به عنوان او تحریک و تحریک کند. نیمه دوم این کتاب تجربه کلود در جنگ جهانی اول است. و در اینجا، من فکر کردم کتاب خسته کننده و شاید آن را به سادگی، زیرا من از جنگ بسیار متنفر است، اگر چه توصیف به سختی خشونت توسط استانداردهای امروز است. به احتمال زیاد به این دلیل است که چیزهایی را دوست دارم که بیش از کشاورزی، طبیعت، حیوانات و غیره خواندن را دوست دارم، و من می خواستم که کلود به طرز معجزه آسایی خود را در نبراسکا پیدا کند، نه در میدان جنگ فرانسه. به هر حال، این نوع خواندن سخت و دشوار شد و کمی نا امید شدم. اما بخش کوچکی که من را در مسیری بزرگ قرار داد. مادر کلاود می تواند هرکدام از مادرانی باشد که امروزه پسر (یا دخترش) در جنگ است. این خیلی عمیق و بی وقفه و دلهره آور بود و من را به اشک داد. چرا اوه چرا این کتاب ها را می خوانم که مرا می کشند؟ :-) بنابراین من بالاخره کتاب جدید جومپا لاهیر جدید و طولانی منتظر من را دیدم اما مطمئن هستم که یکی دیگر از این کارها را انجام می دهم و نمی خواهم آن را در حال حاضر بخوانم !! من به جای آن تصمیم می گیرم که سالانه دوباره خواندنش از C.S. Lewiss @ را برگزینید توسط Joy @، نهایی زندگی تایید، اعتقاد تایید خواندن. من برای بهبودی به آن نیاز دارم

مشاهده لینک اصلی
برنده جایزه پولیتزر یا نه، من تقریبا در 50 صفحه اول را ترک کردم. باز کردن سوراخ ترسناک است. طبق استانداردهای مدرن، کرت تقریبا هر داستان قصه گویی را مرتکب می شود. حتی با توجه به استانداردهای سال 1922، او باید نیمه اول داستان خود را به نیمی از فضا فشرده کند. داستان واقعا آغاز می شود، زمانی که جنگ بزرگ بر زندگی آمریكای روستا نفوذ می كند. شخصیت اصلی پوسته استانی خود را شکست و وارد دنیای بزرگتر می شود. زندگی او - و داستان - شروع می شود به عنوان او بادبان گذشته از مجسمه آزادی که برای میدان جنگ فرانسه است. Catherâ € ™ تحقیق کامل و عشق از شخصیت های خود را نشان می دهد، اما دیدگاه احساسات خود را شاید شاید خارجی است که مدرن خوانندگان ممکن است درک کنند که او چه می گوید. جنگ جهانی دوم اولین بار است که اغلب آمریکایی ها در مورد هیچ چیزی نمی دانند. این داستان یک اصلاح کننده مفید است، در سطح انسان در ترانشه، هر چند ناامیدانه ایده آل شده است.به طور خلاصه، من این داستان زندگی 1922 در دشت را بخوانید در حالی که همسر من لاله یانگلز وایلدر اولین خانه کوچک در خیابان کتاب: خانه کوچک در جنگل بزرگ. هر دوی اینها داستان یا تقریبا داستان بر اساس واقعیت است. وایلدر یک قصه گویی بهتر و توصیف بهتر زندگی زندگی است: کرت بیشتر ادبی است. Wilder's almost autobiography عواطف عمیق را به عنوان داستان تاریخی Cather می کند.

مشاهده لینک اصلی
من ویلا کاتر را دوست دارم، و هر کتاب یا داستان جدیدی که از آن خواندم، این نظر را محکم می کند. من کلود را به طور کامل درک کردم و با وجود اینکه در زمانهای مختلف از او ناامید شدم، احساس کردم که او افکار من را بیان می کند و من را منعکس می کند که غالبا ناراحت کننده است. @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ من واقعا احساس کردم که ایده تماشای او را بالغ می کند و تبدیل به یک مرد می شود. @ ... من هرگز نمی دانستم که برای این جنگ، چیزی ارزشمندی برای زندگی وجود داشته باشد. پیش از آن، جهان به نظر یک پیشنهاد تجاری تبدیل شد. @ @ ... هیچ میدان جنگی و کشوری که او دیده بود، همانطور زشت بود که این جهان می تواند باشد اگر مردان مانند برادرش، بیلیس، آن را کاملا کنترل کنند. تا زمانی که جنگ آغاز شد، او تصور می کرد که آنها را کنترل می کرد؛ دوران کودکی خود را با این باور ابراز کرده و غرق کرده بود ... اما این رویداد نشان داده است که بسیاری از افراد زیادی آنجا بودند که درباره چیز دیگری مراقبت می کردند ... [جنگ] گفت که مردان هنوز می توانند برای یک ایده بمیرند ؛ و همه چیزهایی را که برای رویاهای خود ساخته بودند، سوزاند ... ایده آلها چیزهای قشنگ و زیبا و ناتوان نبودند؛ آنها منابع واقعی قدرت در میان مردان بودند. تا آنجایی که درست بود، و اکنون می دانست که درست است ... او با سرنوشت نزاع نداشت. @ کتاب شگفت انگیز!

مشاهده لینک اصلی
من نمی خواهم شیوه Willa Cather را بخوانم - این چنین تقلیدی، تقلید نادرست است که به راحتی در مغز من نشسته است. با این حال، این کتاب واقعا به من دست زده است. انتقاد من این است که دو قسمت رمان به خوبی به یکدیگر وابسته نیستند. بخش اول یک مطالعه شخصیت عمیق است، تقریبا دردناکی آهسته است، و دوم داستان سریع و قطره جنگ سنگین است. مطالعات شخصیتی به طرز محرمانه ای تنظیم می شود، در بخش جنگ تقریبا از دست داده است، نه توسعه یافته است. نوعی شرم آور است، زیرا جنگ زمانی است که کلود واقعا خودش را پیدا می کند. من فکر کردم تصمیمات نویسندگان در پایان بسیار قوی بود، و بسیار درست به آنچه که او ساخته شده است، هر چند کوچک کمی متورم و عجله. او فقط داستان کلود را روانه می کند و چند مردی که در جنگ دیدار کرد. هیچ کس از 3/4 کتاب اول تا کنون ذکر نشده است. این کاملا با سایر کتابها ناسازگار است، زیرا نوعی از همه چیز درهم آمیخته است، اما من آرزو می کنم هوادار شنیده اید که چه اتفاقی افتاده است به Enid یا Gladys یا حتی Bayliss. هنوز هم احتمالا دو کتاب دیگر را که برای معروف به نظر می رسید، خوانده ام. او ممکن است نویسنده ی مورد علاقه من باشد، اما به اندازه کافی خوب است که نمی خواهم آنها را از دست بدهم.

مشاهده لینک اصلی
Willa Cather شایستگی نامزدی به عنوان بزرگترین نویسنده آمریکایی است. به هر دلیلی، یکی از ما به نظر نمی رسد که بسیاری از مردم را حرکت دهد، اما من آن را به عنوان یک داستان زیبا نوشته شده از یک مرد جوان که نمی تواند به نظر می رسد به شکل چگونه زندگی می کنند. شخصیت های واقعی به نظر می رسند، همانطور که در تمام کارهای پدران انجام می شود، و کرت یکی از نویسندگان من است که می دانم چه کسی می تواند صحنه ها را در جزئیات روشن و بدون خستگی توصیف کند. من نمی خواهم این داستان را برای هر کسی که بخواهد خواند آن را خراب کند. با این حال احتمالا قبلا می دانید که کلود در جنگ جهانی اول دچار تردید می شود. تصورات کاترینا از جنگ کاملا از لحاظ ظاهری از لحاظ گرافیکی از آسیب و مرگ به صحنه های روستای روستایی به اندازۀ اندکی تفکیک شده است، به این معنی است که برای بسیاری از مردان جوان، در نهایت در زمانی که بیشترین خطر را در از دست دادن همه چیز دارند، . کاپ نشان می دهد که جنگ به عنوان یک چیز هیجان انگیز است که توسط افراد محترم به مبارزه با دفاع از افراد همجنس خود را با هم جنگیدند. من نمی توانم باور کنم که این مدت طول کشید تا کارهای ویلا کرات را بیاموزم. من قبلا یکی را انتخاب کرده ام.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یکی از ما


 کتاب تورتیافلت
 کتاب آیلین
 کتاب یادواره ی هایپشیا
 کتاب هر کسی به فکر خودش
 کتاب پریرا چنین می گوید
 کتاب آبی ترین چشم