کتاب ینگه دنیا 2 (1919)

اثر جان دوس پاسوس از انتشارات هاشمی - مترجم: سعید باستانی-داستان تاریخی

ناخوشایند جنگ، آقای ویلسون جنگ، موضوع Dos Passos است، و از آنجایی که این جنگ مهمترین رویداد سیاسی قرن است، او به موضوع خود با درخششی که خشم پشت آن را پنهان نمی کند، افزایش می یابد. بنابراین آلفرد کاظین نئون نوزده، رمان مرکزی سه گانه ایالت متحده را توصیف می کند. Dos Passos با دستگاه های چشم دوربین، بیوگرافی ها و خبرنگاران و داستان هایی از شخصیت های رمان ها، یک تصویر بی نظیر از یک آمريکا و جنگ ویرانگر اروپا را ایجاد می کند. گسترش مخرب خشونت به معنای سود برای بعضی از ماجراهای جنسی برای دیگران است و برای دیگران زمان آزمایش است، با انتخاب بین فروش ایده آل گرایی جوان و سفر به زندان. 1919 باز می شود برای پیدا کردن آمریکا و جهان در جنگ، و شخصیت های Dos پاسسوس، که بسیاری از آنها ما در جلسه اول ملاقات کرد، به مارپیچ پرتاب می شود. ما از دختر یک وزیر شیکاگو، یک دختر بزرگ تگزاس، یک شاعر جوان، یک یهودی رادیکال، و از وودرو ویلسون، تئودور روزولت و سرباز نامعلوم نگاه می کنیم.  همانطور که ژان پل سارتر نوشته است، من دوس پاسس را بزرگترین نویسنده زمان ما می دانیم.


خرید کتاب ینگه دنیا 2 (1919)
جستجوی کتاب ینگه دنیا 2 (1919) در گودریدز

معرفی کتاب ینگه دنیا 2 (1919) از نگاه کاربران
... که در آن آمریکا به جنگ می رود (دو بار)، تبدیل می شود قاره ای، و اصطلاحات اجاره نامه به روح خود را به گونه ای تجدید نظر می کند که به نفع تمام احزاب باشد. این کتاب مربوط به فعالیت ایالات متحده در طول و بلافاصله پس از جنگ جهانی اول است. فرم و روش پیشگام در اولین کتاب سه گانه در سراسر، با روایت متناوب واقع گرایانه، جریان آگاهی، زندگینامه شاعرانه و بخش های کلاژ حفظ می شود. سبک به موضوع مناسب است (شاید بیشتر از آنچه در کتاب اول)، اما وزن هر دو می تواند تا حدودی قریب به اتفاق باشد. این یک جنگ است، یک فاحشه خانه خداحافظ، مناسب است و می گوید که یک کتاب به دنبال کشف آمریكا در سال های پیش از 1919 بیشترین وقت خود را در اروپا صرف می كند. اولین تجربه در جنگ، مردان جوان هستند که به سپاه دریایی یا آمبولانس تجاری می پیوندند، یا از علاقه خاصی به فعالیت و یا با تمایل به دیدن جنگ قبل از اینکه بیش از آن @ باشد. آنچه آنها متوجه فساد و نادانی نیمی از اروپا است که به سود آوری و زندگی پیروان اردوگاه داده می شود، در حالی که نیمه دیگر در مرزها می میرد. ترسیم جنگ به عنوان یک ماشین پول بی معنی و فاسد، ناعادلانه است. در زمانی که ایالات متحده سرویس اجباری را گسترش می دهد، بسیاری از این افراد احساس می کنند که توسط یک دولت که برای اقدامات سریع عمل می کند، برای مکنده ها بازی می کند. هرچند استفاده از آن هیچ زن زندگی ای وجود نداشت که قادر به درک مفاهیم سیاسی باشد. در کتابی که در آن احساسات جنگ در همه جا به عنوان یک کلمه نهایی برای استدلال اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد، عنصر کافکایی وجود دارد. علیرغم این واقعیت که هیچ منطق نمی تواند بیان شود. J. W. Moorehouse نماد برجسته این به عنوان یک مرد تبلیغاتی است که از طریق این حجم مبهم سر و کار دارد و دوستان و تاثیر گذار بر مردم را بدون لحظه ای از وضوح و یا خودآزمایی می بیند. در همین حال، کسانی که در حاشیه هستند با یک سیستم سوء استفاده می شوند که در آن ایده های نیمه پخته و آرمان های فازی حکومت می کنند. نیویورک هیچ جای توهمی ندارد. همه ی توهم ها به طور مرتب بر روی صفحه ی خانه ترسیم شده است. جنجالی شگفت انگیز و خشونت آمیز علیه آگاهی جوانان و آگاهان اجتماعی است. برخی صرفا مشاغل خود را از دست می دهند و ایستاده اند، اما قتل توسط وطن پرستی معمول است و به طور تصادفی پذیرفته می شود. در عین حال، سایه بلشویسم که یک دوره موازی را در انتهای مخالف طیف ایدهآلیست قرار می دهد، می تواند کم اهمیت باشد. نکات فراوانی وجود دارد که Dos Passos از مشکلات دولت شوروی آگاهی داشته است، حتی در مواردی که او علیه ایدئولوژی سرمایه داری آمریکایی می کند. این زمانی است که اگر ما در مورد خودمان سنی داشته باشیم، دوره ای از ادبیات است که از ناامیدی و اضطراب در جنگ جهانی اول. این کار به طرز قابل توجهی، شاید به طور انحصاری، در جذب تولید نسلی از دست رفته موثر است. با کشیدن بی رحمانه به یک درگیری خونین و بی معنی همراه با این معنا که خیانت دیگران اجتناب ناپذیر و غیر قابل اجتناب است، گفت: این کتاب همان قدر سرگرم کننده است که احتمالا می تواند زیاد باشد. با این حال، نوشتن بسیار خوب است و استفاده از صداها و فرم های مختلف به طور قابل توجهی کمک می کند. در نهایت، Dos Passos با خلع سلاح رک و راست می نویسد و به تظاهرات و ظرافت توجه نمی کند، این تصور است که این یکی از مصنوعات تاریخی حیاتی تاریخ است.

مشاهده لینک اصلی
بسته که من حجم سه گانه ایالات متحده آمریکا بود (Paralelo @ 42) جشنواره با خیابان های آمریکا با ورود آمریکا GM در I، II حجم مراحل این موضوع اصلی من GM، acçà است با عبور از £ عمدتا در خاک اروپا. انجمن تخصصی آیفون را پورا © متر که فکر می کنم این است © (معمولی) رمان از ترانشه، در واقع، درام انسانی از جبهه های نبرد à © وضوح secundarizado. مرگ و میر Há از اعضای خانواده، توصیف درام vÃvidas وجود دارد در بیمارستان صلیب سرخ (دوس پاسوس بقیه هادی از سرپایی ¢ روند در این جنگ بود) اما tónica به وضوح بازدید کنندگان زندگی (NA £ درجه به ندرت دنیوی) داده شد که در مرزهای میدان های جنگ ادامه می دهند. @ @ بیسترو در پاریس و رستوران ها جنگ ایتالیا به نظر می رسد به عنوان چیزی longÃnquo و خسته کننده، یک پس زمینه خاکستری به سرخوردگی بسیاری از شخصیت های اصلی در جهت زندگی خود و armistÃcio امضا کرد، شادی و سرخوشی به زودی می دهد جای غم و اندوه à بدانید که چه چیزی £ ریچارد، و الیزابت Eveline به destinos.à ‰ notória یکی £ درک نویسنده بسیار شخصی خود را (به وضوح چپ و از حامیان جنبش اتحادیه) از IGM، و به دور از مقام @narrativa، دوس پاسوس ترجیح می دهند در نتیجه تاکید منافع económicos و geopolÃticos ذاتی à £ شرکت ایالات متحده آمریکا با هدف £ درجه دموکراتیک نیز گسترش negociaçÃμes شدید بازدید کنندگان صلح. @ اما اگر آنها فکر جنگ Metia انزجار، انتظار برای دیدن صلح ... آره، بله، منتظر صلح هستم. @ آقای رابینز 337.Como منفی مراجعه interrupçÃμes ثابت از روایت، به عنوان در جلد اول، با @ @ noticiário،the چشم CA ¢ مارا @ و یادداشت های کوچک زندگینامه، و پورا © متر به برجسته کردن این últimos referências واقعا جالب رئیس جمهور تئودور روزولت و وودرو ویلسون و اعضای اتحادیه @ @ اورست و هیل، قابل توجه à © هنوزolho fantástico از CA ¢ مارا @:the بدن یک @ آمریکایی است. به عنوان نقاط مثبت تر برجسته این واقعیت است که دوس پاسوس در حال حاضر اصلی (برخی از شخصیت های اصلی در حمل و نقل £ اما برای این حجم II) به عنوان داشتن تبدیل شده اند شخصیت های اصلی دوره من در secundárias شخصیت ها، بالا بردن últimas، و همچنین است آورده بسیاری از جدید به این حجم، به وضوح به توسعه و تعمیق بخشی معمولی تر از کار، حتی اگر گاهی اوقات مقدار از شخصیت های که جمعیت مسیر از هر یک از شخصیت های اصلی و، انجام £ زمان نادر، کف و در می تواند خواندن دشوار یا دشوار باشد. بخش های خاصی از رمان را توجیه کند، تا حد زیادی، 5 ستاره، اما با توجه به کتاب به عنوان یک کل به اعتقاد من چهار ستاره خواهد شد ای £ نقطه گذاری این نمایشگاه پوند است.

مشاهده لینک اصلی
اولین کتاب در ایالات متحده آمریکا سه گانه، موازی 42، مانند یک غرفه غنی از یک نوع خاص (شما ممکن است گفته می شود تا حدودی ممتاز و هنری در ذهن) زندگی آمریکایی مخلوط با قطعه از مسائل بزرگتر است که ممکن است و یا ممکن است بر شخصیت ها تاثیر نمی گذارد . 1919 سبک را تکرار می کند اما در اثر کلی کمتر موفق است. به نظر می رسد که مسئله بزرگتر در اینجا اولین جنگ جهانی است، آمریکایی ها بیشتر از کشور، مانند فرانسه و ایتالیا هستند، و در عین حال کمی از جنگ ساخته شده است. حتي تقريبا هر نمايشي از صحنه راننده آمبولانس ساخته شده است. بخش بزرگی از این کتاب در مورد آنچه که مردم می خورند. Dos Passos به نظر می رسد مطمئن شود که او هر یک از وعده های غذایی را که این کاراکترها دارد، مدارک می گذارد. شاید او واقعا واقعا از زمان خود جلوتر است، مانند صفحه رسانه اجتماعی somebodys که در آن مهم نیست چه چیز دیگری در حال انجام است شما دارای تصاویر زیادی از مواد غذایی است. گاهی اوقات کسی به نظر رئیس جمهور یا کار یا هر چیز دیگری متوسل می شود. از آنجا که این کتاب به شدت بین المللی است، شما بسیاری از زبان های @ honest @ (به عنوان مثال نژادپرستان) را با جزئیات قومیت های مختلف دریافت می کنید. از آنجایی که هیچ کاراکترهای غیر سفید سفید وجود ندارد، می شود کمی گرات. برای همگان یک رعایت کلی وجود دارد. حتی ریچارد الیسورث، که به نظر می رسد در ابتدا دوجنس گرا، به همان نسبت با هر یک از دیگر، با همان روابط عاشقانه، که تقریبا در 42 پاراگراف مشابه بود، به پایان می رسد. جو ویلیامز یک حرکت تند و سریع است، اما او را از طریق کتاب ناپدید می کند. تنها در انتهای کتاب این کتاب با معرفی بن کامپتون به پایان می رسد. داستان او پرچین است و همچنین مستقیما در تصویر بزرگتر داستان آمریکایی که Dos Passos در حال تلاش برای رسیدن به آن است، مستقیما درگیر است. و ما به سختی باید در مورد آنچه که خوردن غذا است، بخوانیم.

مشاهده لینک اصلی
نه © تخلیه شروع سه گانه در ایالات متحده جان دوس پاسوس های این جلد دوم، سال 1919. لیدا © à © AL بدیهی است که با کتاب اول شروع، به شما می گویند، موازی 42 است، قبل از حمله 1919 برای مواجه شدن به موقع خود، برای کشف برخی از شخصیت ها و به ویژه برای دادن ایده ای از پیام نویسنده. اما به ویژه برای کشف نوشتن تجربیات بیشتر یا کمتر از Dos Passos. و وجود دارد، نه à © خالی نظر این مطلب ... چیزی که من پیدا © مهم تر آنکه این بین فصل موقتی © ها فیلم های خبری (قطعات هر، مقالات روزنامه ها و آهنگ های قدیمی محبوب، پوشش است © محتوا و مونتاژ شده ظاهرا بدون نظم خاص توسط نویسنده) که زمینه تاریخی، اجتماعی و اقتصادی رمان را تشکیل می دهند، به طور کامل هرج و مرج، مانند دوره تاریخی مورد سوال، از گذر نام دوربین چشم (© ES فکر و زندگی یک سرباز گمنام، à © crit، اینstream آگاهی @ ظاهرا الهام گرفته © ها © Lexpa تجربه دوس پاسوس، à © حرکات و انفجار اطلاعات © dimpressions تشکیل یک کل پوچ و در عین حال بسیار صحبت ) و بیوگرافی هایی که شکل یا نقطه نظراتشان را تحریف کرده اند، مشهورترین (ویلسون-مایستر ویلسون، روزولت و مورگان)، فعالان و قربانیان جنگ است. این مقطع sintercalent بین معابر روایت دیگر، برش از زندگی از برخی از شخصیت با à ‰ ایالات متحده و در اروپا در لحن تقریبا بالینی و از راه دور در manière یک گزارش روزنامه نگاری برجسته این تصور از پوشش © فاجعه © قانون مهاجرت و ملیت vitable در همین حال هر یک از شخصیت های اصلی، درمانده در دست بزرگ بنابراین Guerre.Voilà برای فرم ... javoue نتایج: از شماره © 1919 تحصیل در یک دانشگاه در کمک به تعیین دادن حس کمی بیشتر در این کتاب، باور نکردنی داستان-شده نقطه عطف بزرگ توسط ایالات متحده و جهان با جنگ بزرگ آغاز شد. تمایلات تکراری (دروغ سیاسی، اضطراب سرمایه داری، استثمار، سوسیالیسم، پوچی بودن جنگ و غیره) بسیار جالب است و از دوری از شوک ارائه شده است. مالگرا مشکل در اولیه بازگشت © به شکل، یک بار در چند مقطع گذشته © ها، یک nenvisage رمان کولاژ در غیر این صورت هرج و مرج از روایت به شکل اشیا گوناگون © دوباره کاملا با فشار دادن پیام و من حساب سه گانه latmosphère.Une به خوبی لیست اول و سوم را به لیست من اضافه کنم ...

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب کاملا عجیب و غریب بود. پس از دریافت یک نسخه از این کتاب برای گوش دادن، من تا حدودی ناامید شد برای کشف آن بود که کتاب دوم در یک سری است. من کاملا از خواندن یا گوش دادن به چیزهایی که از نظم استفاده می کنند کاملا ناراحت هستم. با این حال، تصمیم گرفتم بدون آنکه تلاش کنم کتابی را شروع کنم، اگر بخواهم آنچه را که شنیدم، دوست داشتم، می توانستم آن را پیدا کنم و کتاب را پیدا کنم و به سال 1919 بازگردم. واقعیت این است که من این را بازبینی نمی کنم، اولین کتاب در سریال باید بیش از 1919 باشد. این است که توسط طراحی، اما آن را بیشتر به من دلسوز نیست. این کتاب در بخش های مختلف منتشر شده است: سرفصل ها / jingles، داستان ها در مورد افسردگی به طور منظم آمریکایی ها، بخش های autobiographical (به نام دوربین چشم) و بیوگرافی آمریکایی معروف. اگرچه این مخلوطی از عناصر واقعا جذاب به نظر من بود اما از اکسل فقط یک سوژه گیج کننده بود، چیزی که احتمالا ممکن است در فرمت صوتی، بخصوص به عنوان سرصفحه، بدتر باشد. هیچ یک از بخشها من را به همه علاقه مند نمیکنند، به جز بعضی از داستان های مردمی معمولی، هرچند اینها تمایل داشتند که من را نیز نباشند. مشکل این بود که هر یک از آنها با تصمیمات بد خودشان را از بین می برند، همانطور که در E.L. بنابراین، اساسا، حتی اگر من یک شخص را دوست داشتم، اجتناب ناپذیر بود که من از آنها متنفر بودم؛ زیرا آنها مانند یک فریبنده عمل می کردند. ارغ! من راوی را به سخنرانی های خود می دهم، زیرا فکر می کنم او با این آشفتگی آشفته یک کتاب کار خوبی انجام داد. او با خوشحالی آهنگ ها را در بیت های عنوان می خواند و کارهای بسیار خوبی را در بخش های مختلف انجام داد. من فکر می کنم او بعضی از ایتالیایی ها اشتباه کرده است. این قطعا یک کتاب برای من نبود. در تئوری، این جالب بود، اما اجرای بخش های مختلف و بی معنی داستان های اصلی مردم فقط به من انداخت. شاید اولین کتابم را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ینگه دنیا 2 (1919)


 کتاب همسران تابستانی
 کتاب دوران تحقیر
 کتاب مردی که می خواست سلطان باشد
 کتاب یک ذهن زیبا
 کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی
 کتاب نگویید چیزی نداریم