کتاب یعقوب کذاب

اثر یوریک بکر از انتشارات ماهی - مترجم: علی اصغر حداد-داستان تاریخی

یکی از قابل توجه ترین رمان های هولوکاست که تا کنون نوشته شده است، Jakob The Liar داستان داستان قهرمانی روزمره و قدرت فوق العاده ای از توهم است. این داستان در یک محله یهودی نشین نامعلوم آلمان واقع شده است و این داستان بر روی یک قهرمان بعید، یعقوب حمی، متمرکز است که به طور تصادفی از اخبار مهم حیاتی سرازیر می کند: روس ها در یکصد کیلومتر دورتر در حال پیشرفت هستند. همانطور که جاکوبز می گوید امید و وعده آزادی است، او احساس می کند که مجبور به توضیح است. جاکوب در حال تشکیل یک پیوند محافظتی با یک دختر یتیم یتیم در دروغ خوشبینی خود در وب خودش است. جوکووی دروغین جایزه هنریچی مان را برای داستان و در ترجمه جدیدی از لیلا ونویتز جایزه شده است و شاهکار آن است که با افسانه افسانه ای بی نظیر عرضه می شود.


خرید کتاب یعقوب کذاب
جستجوی کتاب یعقوب کذاب در گودریدز

معرفی کتاب یعقوب کذاب از نگاه کاربران
یعقوب دروغگو توسط یورک بکر ... ... â ... ... â ... ... یعقوب دروغگو داستان زندگی در محله ی یهودی نشین نازی است. شخصیت اصلی یعقوب هیم به دفتر نظامی فرستاده می شود و یک رادیو را در مورد یک پیروزی در روسیه نزدیک می کند. او هنگامی که تصمیم می گیرد اخبار خوب را به اشتراک بگذارد، خود را در معرض خطر قرار می دهد اما دروغ می گوید که او از طریق اعلام ادعا می کند که یک رادیو دارد، خبر را شنید. این خبر باعث امیدواری و سرکوب جریان انتحاری در محله یهودی نشین می شود. قطعه بعدی در سراسر جاکوب مبارزه برای حفظ دروغ در مورد رادیو خود را در تلاش برای حفظ چشم انداز امید در زندگی کسانی که او را در اطراف. این یک داستان قدرتمند است. محدودیت احساسی (به عنوان مثال، شیوهی توضیح ضرب و شتم، سختیهای روزانه و مرگ) راوی، داستان شما را بسیار سختتر میکند. SPOILER POSSIBLE: ---------------------------------------------- -------------------------- امید یک چیز خطرناک در این داستان است. از سوی دیگر، داستان های یعقوب به جامعه خود حس هدف و معنای ادامه مبارزه برای بقا را می دهد، اما از سوی دیگر خواننده به جلو گفته می شود که نتیجه آن احتمالا چیزی نیست که شایسته امید باشد. چه چیزی به Kowalski اتفاق می افتد وقتی که او حقیقت را می آموزد، چشمانش را تکان می دهد. از احتمال SPOILERSI واقعا خوشحال شدم این کتاب با وجود اینکه فکر می کنم در نیمه راه از آن است که فقط â € œokay.â € آن را در سراسر کتاب رشد کرده است. در بعضی مواقع دلخراش بود و در زمان های دیگر نیز بلند شد. بسیاری از کتابهای خوب جنگ جهانی دوم وجود دارد، اما جالب توجه است که این کتاب بر زندگی در محله گتو متمرکز شده است تا زندگی در اردوگاه های کار اجباری - ساختن کتاب به طرز منحصر به فرد خود. من همچنین دوست داشتم که کتاب باعث ایجاد تنش در مورد اخلاق رفتار یعقوب می شود. من خودم را در مورد اینکه آیا تزریق امید همیشه خوب است، فکر می کنم.

مشاهده لینک اصلی
رمان لهستانی کتاب یورک بکر، @ Valehtelija-Jaakko @ (اوتاوا، 1999) سی و شش سال پس از انتشار اولیه خود به زبان فنلاندی در کتابخانه زرد ظاهر شد. این رمان به یعقوب هیم از دروازهبان رستوران یهودیان، که مانند بسیاری از همکارانش، یک محله یهودی نشین لودز را تحت کنترل نازیها، به پایان رسانده است. هوی و هوس تصادفی یعقوب را به بازدید دفتر فرمانده آلمان، و خارج وجود دارد برای شنیدن در ارتش سرخ و آلمانی ها چند صد کیلومتر päässä جنگیدند، در نتیجه خیلی به نزدیک تر از هر کسی می تواند arvata.Jacob باید رمز و راز از ystä چیزی را اشکار به نوبه خود، که به نوبه خود به آن می گوید - و به طوری که دیگران او را به عنوان یک کاربر آلمانی دوست ندارد، او باید دروغ به داشتن یک رادیو ممنوع است. این وضعیت زمانی که دیگران به طور مداوم در میان اطلاعات در مورد مداخله ارتش سرخ و جنگ به طور مداوم مشکلی دارند. یعقوب متوجه می شود که او همچنین برای حفاظت از معنای خود را hyvänsä در چه گرفتار دروغ خود را زمانی که آنها متوجه دروغ خود را شادی به ارمغان بیاورد و امیدواریم که به مردم از جان گذشته و synkeään زندگی روزمره است. Valehtellija @ @ -Jaakko بود یک تجربه خواندن جالب و جالب که میلان را به نمایش گذاشت و موضوع را به فیلم برنده اسکار رابرت بنیگن @ Kaunus ذهن @ آورده است. من به خصوص داستان میناچولی یک راوی شخصی دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
این صفحه هیچ خلاصه ای را ارائه نمی دهد، بنابراین من سریع نوشتن می کنم: یک مرد مسن، یعقوب، که در یک گورستان لهستانی زندگی می کند (فرض بر لودز) یک شب به اداره نظامی فرستاده می شود تا بعد از ساعت 8 بعدازظهر مجازات شود. در ساختمان، او مخفیانه اخبار خبری را گوش می کند که آلمانی ها فقط ارتش روسیه را به اندازه نزدیک به محله یهودی نشین شکست داده اند و اجازه می دهد بدون مجازات بماند؛ چرا که هنوز نه ساعت اتمام است. یعقوب، مایل به به اشتراک گذاشتن خبر خوب این که روس ها دور از دسترس هستند، متوجه نمی شود که هیچ کس به او ایمان نخواهد آورد، زیرا مجازات همیشه مرگ است و هیچ یهودی ساختمان را زنده نگذاشته و می ترسد جهنم به عنوان دروغگو کنار بیاید. بنابراین او در واقع یک شخص می شود، به دوستانش می گوید که بعدا به دیگران می گوید که خبرهایش را به صورت مخفیانه در رادیو او کشف کرده است. با این حال، مردم امیدوار هستند، و همچنان به دنبال اخبار از یعقوب، که باید به نحوی ادامه مطلب. چیزی که در مورد آن فکر کردم: برای یک کتاب در مورد هولوکاست، آن را خشن و سعی کردم خنده دار باشد، که بعضی از آنها یکی را پیدا می کنند اگر بهترین ویژگی های آن باشد. با این حال، من متوجه شدم که با این تلاش مقابله می کنم، و در حالی که من از اینکه در مورد محافظه کارانه موضوع بحث برانگیز هستم ناراحت هستم، از آن لذت بردم. این کتابی بود که کمی روی من گذاشت و نمیتوانستم بگویم بسیار متاسفم که آن زمان تمام شد.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب که پروفسور آنتونیو Pasinato همیشه در سخنرانی های خود به نقل از، اما من هرگز از خواندن قبل از فکر شما را ببینید ساحل nellheader خود را از وبلاگ Nereia،Librangolo حاد @ .Lambientazione محله یهودی نشین یهودی از شهر لودز لهستانی در طول جنگ جهانی دوم است. تاجر جاکوب، زیر یک سری از شرایط اتفاقی، او موظف است به افشای به رفقای که صاحب یک رادیو و که روس ها در حال مبارزه (و برنده) یک چند ده کیلومتر از وجود دارد. یعقوب واقعا هیچ رادیویی ندارد و رادیو توسط نازی ها ممنوع است. اما خبر (عمدتا نادرست، به خصوص اختراع) گزارش شده توسط یاکوب بازگشت امید به یهودیان گتوی و مردم شروع به در مورد آینده فکر می کنم، با وجود وحشتی که incombe.La ویژگی این رمان روشی که در آن حقایق را بازگو می باشد: CA ¨ راوی ناشناخته و نامش ذکر نشده است، که بخشی از یهودیان محله یهودی نشین، که به معرفی تاریخ، و سپس CA شخصیت، یاکوب، ما افکار از طریق سخنرانی آزاد غیر مستقیم به عنوان خوانده شده. و پس از آن بسیاری از شخصیت های دیگر وجود دارد، یهودیان گتوی، ما آن را از طریق چشم و افکار یاکوب ببینید، هر دو از طریق افکار و اندیشه های هر یک از آنها. من هرگز فکر نمیکردم که یک رمان در سخنرانی آزاد، من را بسیار دوست داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
شاید این دلیل آن بود که این کتاب مکتوب خواندن برای مدرسه بود اما جاکوب لیار نمیتوانست من را کاملا از عظمتش متقاعد کند. آنچه که من دوست داشتم، نقطه تعویض بین یعقوب و راوی بود. خود این طرح نیز جالب است و دارای پتانسیل است، اگر فقط این کتاب به اندازه کافی آهسته نباشد. علاوه بر این، Beckers از طنز و افسون واقعا قابل توجه بود، اما من را ترک کردم تعجب آنچه که دقیقا او سعی می کند به ما بگویید (مانند، آنچه که بود که صحنه توالت قرار بود ؟!). بسیاری از مردم می گویند که او گرایش و خشونت را که از رژیم نازی ها در روزگار گیتوی یهودی بوده است، رد می کند. این طنز خاصی است که احتمالا این افراد را به این فکر وادار کرده است و اگر صادقانه حرف نزنید، اگر در مورد آن در کلاس صحبت نکنیم، احتمالا در میان این افراد قرار می گیریم. بنابراین اگر دنبال یک رمان معتبر و سریع در مورد زندگی در گتوها، احتمالا این کتاب برای شما مناسب نیست. اگر شما برای یک کتاب برای فکر کردن در مورد پس از کشیدن خود را از طریق داستان، Jakob دروغگو فقط پسر شما است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یعقوب کذاب


 کتاب بابا لنگ دراز
 کتاب از اروپا و آمریکای لاتین
 کتاب یعقوب کذاب
 کتاب شیرین ترین رویاها
 کتاب بر گام خرچنگ
 کتاب کتابخوان