کتاب یعقوب کذاب

اثر یوریک بکر از انتشارات ماهی - مترجم: علی اصغر حداد-داستان تاریخی

یکی از قابل توجه ترین رمان های هولوکاست که تا کنون نوشته شده است، Jakob The Liar داستان داستان قهرمانی روزمره و قدرت فوق العاده ای از توهم است. این داستان در یک محله یهودی نشین نامعلوم آلمان واقع شده است و این داستان بر روی یک قهرمان بعید، یعقوب حمی، متمرکز است که به طور تصادفی از اخبار مهم حیاتی سرازیر می کند: روس ها در یکصد کیلومتر دورتر در حال پیشرفت هستند. همانطور که جاکوبز می گوید امید و وعده آزادی است، او احساس می کند که مجبور به توضیح است. جاکوب در حال تشکیل یک پیوند محافظتی با یک دختر یتیم یتیم در دروغ خوشبینی خود در وب خودش است. جوکووی دروغین جایزه هنریچی مان را برای داستان و در ترجمه جدیدی از لیلا ونویتز جایزه شده است و شاهکار آن است که با افسانه افسانه ای بی نظیر عرضه می شود.


خرید کتاب یعقوب کذاب
جستجوی کتاب یعقوب کذاب در گودریدز

معرفی کتاب یعقوب کذاب از نگاه کاربران
اگر شما فقط فیلم رابین ویلیامز را دیده اید، تمام داستان را از دست می دهید. این کتاب دارای دو پایان است - من آن را آشکار نخواهم کرد - و هر دو به یک نتیجه ی عاطفی به یک داستان در حال دست زدن تبدیل می شوند. برای هر کسی که علاقه مند به داستان تخیلی هولوکاست است، این را از دست ندهید.

مشاهده لینک اصلی
این شاهکار به ظاهر غیرممکن از تلفیق فاجعه تاریخی جدی با عناصر کمدی خشن است. این درک درستی از اثرات روانی تلاش برای مقابله با یک وضعیت کاملا غیر قابل درک و غیرانسانی دارد.

مشاهده لینک اصلی
یکی از سرگرم کننده ترین کتاب ها درباره هولوکاست است. این در محوطه جغرافیایی قرار می گیرد نه یک کمپ، که در حال حاضر کمی با عامل افسردگی کمک می کند. شخصیت ها عالی هستند و راوی رمز و راز این کتاب را برای من لذت بخش تر می کند. من واقعا این کتاب را تحسین میکنم

مشاهده لینک اصلی
من هنوز سعی می کنم به خلق و روح کتاب دست پیدا کنم. زمان بیشتری از انتظار آن گرفته شده است، اما هنوز هم مطمئن هستم. امیدوارم که @ Jakob The Liar @ هر دو را به دست آورند: توجه من و برخی از ستاره ها قبل از پایان.

مشاهده لینک اصلی
به عنوان یک مدرسه انتخاب شده، من موضوع را واقعا جالب پیدا کنم! با سبک نوشتن Jurek Becker، اما متاسفانه متاسفانه در همه ی دوست ندارم. برای من خواندن اغلب بسیار دشوار، خسته کننده و همچنین کمی گیج کننده بود. خیلی بد است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یعقوب کذاب


 کتاب انگار آن جا نیستم
 کتاب بن بست نورولت
 کتاب زنان کوچک
 کتاب مدرسه ی قدیم
 کتاب لطفا به من نخندید
 کتاب از قصر تا قصر