کتاب گل آفتابگردان

اثر ویلیام کندی از انتشارات نگاه - مترجم: غلامحسین سالمی-داستان تاریخی

Ironweed, William Kennedy

عنوان: گل آفتابگردان؛ ویلیام کندی؛ مترجم: غلامحسین سالمی؛ تهران، نگاه، 1383؛ در 319 ص؛ شابک: 9789643511715؛ موضوع: داستانهای نویسندگان امریکایی قرن 20 م


خرید کتاب گل آفتابگردان
جستجوی کتاب گل آفتابگردان در گودریدز

معرفی کتاب گل آفتابگردان از نگاه کاربران
Steinbeck با Selby ملاقات می کند

مشاهده لینک اصلی
Ironweed قطعه ای از آمریکا را در طول رکود بزرگ گرفتار می کند، زمانی که ثبات و قابل پیش بینی بودن مکان های معامله شده در زندگی با ورشکستگی، بی خانمانی، ناامیدی و از دست دادن هویت شخصی بوده است. فرانسیس فیلان یک ناهنجاری در میان بمب هایی است که او از آن بیرون می آید - خروج او از جامعه متمدن، انتخاب او بود که خود را برای اعمال خود مجازات کند که عمدا، به طور تصادفی یا به طور غیر مستقیم باعث مرگ پنج نفر شد، یکی از آنها نوزاد او بود فرزند پسر. فرانسیس Ironweed است - نه زیبا اما قوی و با دوام. داستان داستان جادو خشن خود را به رستگاری و مصالحه می دهد. کیفیت شاعرانه پروس به توانایی روح انسان کمک می کند تا از طریق ناپایداری محیط نشان دهد.

مشاهده لینک اصلی
چرا من خواندن بر روی p را متوقف کردم 20: برخی از نوشتار در آن فصل اول من را تحریک می کنند و من می خواستم با داستان فرانسیس فیلان ارتباط برقرار کنم، مردی که با گناه نابود شده و قادر به رفتن به خانه نیست، که در طول رکود بزرگ می شود. آنچه که من آماده نکردم (و از طریق آن من به نظر نمی رسید) - نقطه نظر همه جانبه ای که برای غلبه بر سران ارواح که فرانسیس را از گورهای خود تماشا می کنند، و سپس به سر فرانسیس تبدیل می شود. آگاهی که از طرف فرد دوم (و @ شما @ فرانسیس به خودتان) می شود. واضح است که تمام این عناصر به وسیله نویسنده انتخاب می شوند، اما برای من کار نمی کند.

مشاهده لینک اصلی
این رمان زیبایی نوشته شده است مطالعه شخصیت از الکل زن بی خانمان در آلبانی در طول افسردگی. به نظر می رسد افسرده است، اما این به این معنی نیست که شخصیت ها خیلی زنده و جالب هستند. در طی حملۀ حمل و نقل بار حمل و نقل افسری، فرانسیس یک مرد را کشت و به لام رفت و او را به الکل برد. او در نهایت با یک زندگی مشترک، ازدواج کرد و به رغم نوشیدنش، وضعیت نامطلوب طبقه پایینی را به دست آورد، تا زمانی که مست بود، او به طور تصادفی کودک خود را از دست داد، و آن را کشت. در عصمت، او دوباره فرار کرد و ما این داستان را هنگامی که 20 سال بعد، شکست خورده و بی خانمان بود، به قبرستان می رفتیم و به قبر کودک عذرخواهی می کردیم. در سراسر داستان، افراد مرده از گذشته خود (در تخیل خود) ظاهر می شوند و با او صحبت می کنند. این نشان دهنده تلاش مداوم خود برای رسیدن به شرایطی است که برای خود ساخته است. او یک دوست دختر دارد، هلن، و نیز یک مامور که یک بار پیانو را در Vassar مطالعه کرد، اما پس از مرگ پدرش به زندگی پس از مرگ افتاد. ایده این است که سرنوشتی مثل این می تواند به هر کسی برسد؛ ما هر یک از وسعت مو از تخریب است. در حقیقت هرچند، شما فقط نمی توانید الکل و بی خانمان شوید زیرا احساس شرمساری می کنید و یا به خاطر پدر خود فوت کردید. بدبختی ها به میلیون ها نفر اتفاق می افتد و آنها را از دست می دهند. من نسبت به سایر عوامل، بیشتر از عوامل دیگر، منافع زیستی را مشخص می کنم، اما این دیدگاه مدرن نیست که در سال 1980 در زمانی که این نوشته نوشته شد، شایع است. این رمان نشان می دهد که بوم ها وحشی های شریف هستند که در زمان های فقیر اقتصادی از بدبختی شکست خوردند . آنها شریف هستند، زیرا آنها به یکدیگر احترام می گذارند و مسئولیت انتخاب های خود را بر عهده دارند و ادامه می دهند. آنها هیچ کس را حس نمی کنند، هیچ کس را نفرستند. آنها علی رغم عمر بسیار سخت، بیش از حد ناراضی هستند. شاید ما قصد داشتیم یاد بگیریم که هر کسی میتواند یک انسان شایسته باشد، حتی در دورترین دوران جامعه. ملاحظات موضوعی کنار گذاشته شده است، گفت و گو کامل است، طنز صادق است، و شخصیت های قابل اعتماد و دوست داشتنی با وجود عجیب و غریب باور نکردنی از وضعیت خود. لمس احساساتی که من می توانم بدون آن انجام دهم وجود دارد. نوشتن زیبا است و به طور کلی، داستان به یاد ماندنی است. این کتاب، سومین دوره سه گانه، جایزه پولیتزر را به دست آورد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب دائما غم انگیز، خیره کننده و خسته کننده Ive همیشه @ لذت بردن از @ خواندن. به زیبایی نوشته شده است، شما فقط می توانید برای شخصیت هایی که نمی توانند حتی یک بار شکسته شدن را احساس کنند، احساسات شان را احساس کنند. ابتدا فیلم را دیدم و باید بدانم این کتاب چگونه دنبال می شود. برخی از تفاوت ها وجود دارد اما خلق و خوی نفوذ بسیار مشابه است. از کار افتادگی و تنهایی، حتی در شرکت، شخصیت های بی سر و صدا در آنچه به سمت چپ از جهان برای آنها است. و واقعا، آیا چیزی وجود دارد؟

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گل آفتابگردان


 کتاب مرگ و زندگی
 کتاب دستیار ماما
 کتاب دره دراز
 کتاب گربه بلیتس
 کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ
 کتاب گل ها را بچین کودکان را بکش