کتاب گفتگو در کاتدرال

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات لوح فکر - مترجم: عبدالله کوثری-داستان تاریخی

مکالمه در کلیسای جامع در 1950s پرو در دوران دیکتاتوری مانوئل اودریا رخ می دهد. بیش از آبجو و دریایی از کلمات آزادانه گفتگو، گفت و گو بین دو نفر، سانتیاگو و Ambrosia جریان است، که از زندگی عذاب خود و از تخریب و تخریب کلی است که به آرامی بر شهر خود را در حال صحبت است. ماریو وارگاس لوسا از طریق یک وب پیچیده اسرار و ارجاعات تاریخی، مکانیسم های ذهنی و اخلاقی را که حکومت قدرت و مردم پشت سر آن را کنترل می کند، تحلیل می کند.


خرید کتاب گفتگو در کاتدرال
جستجوی کتاب گفتگو در کاتدرال در گودریدز

معرفی کتاب گفتگو در کاتدرال از نگاه کاربران
این کتاب ها در یک نوار به نام کلیسای جامع بحث می کنند. گفتگو با تمام تاریخ پرو، به عنوان روایت شده توسط افرادی که در سیاست، عشق، و روابط پدر و مادر مشارکت دارند. تمام این روایات درهم آمیخته شده اند و گاه گفتوگوهای دوران مختلف با یکدیگر همخوانی دارند، اما در نهایت این یک شکل ظاهری روایت نیست، بلکه رمان را بزرگ می کند، زیرا بر روابط داخلی گذشته و حال و زندگی افراد مختلف تأکید دارد. این رمان را نمی توان به شیوه ای متفاوت بیان کرد، و در نهایت، زندگی عادی را روایت می کند، اما با هم، آنها حماسی بلند پروازانه ای را تشکیل می دهند. این شخصیت ها با شخصیت ها و مبارزات انسانی خود، رمانتیک و روابط خانوادگی و فساد اداری و فساد و سرکوب، یک تصویر بزرگ از جامعه پرو و ​​در عین حال یک تصویر کلی از تمام مبارزات انسانی است.

مشاهده لینک اصلی
من آرزو می کنم Goodreads به شما اجازه داد تا یک کتاب شش ستاره بدهید. این بهترین رمان است که سالها خوانده ام. در ابتدا کمی تمرکز نیاز داشت اما وقتی متوجه شدم که چه اتفاقی افتاده است (سرنخ در عنوان است) من قلاب کردم. در حالی که خواندن بود، اما فقط به این دلیل بود که خیلی غنی بود، من نمی خواستم چیزی را از دست بدهم. در نهایت من از طریق سریعتر از آنچه دوست داشتم پرواز می کردم. مکالمه در کلیسای جامع، یک کتاب در مورد زندگی است، به عنوان بهترین کتاب همیشه وجود دارد، گفت: در راه زندگی گفته می شود. نیمی از من احساس می کنم این سبک بیشتر برای زنان تجلیل می کند، با توجه به عادت ما در مورد یک میلیون مورد در یک بار، اما با توجه به اینکه ورگاس للاستا خود گفت: \"اگر من فقط می توانم از آتش یک داستان از من نجات، من ذخیره این یکی، @ احتمالا فقط به طور جهانی درخشان است.

مشاهده لینک اصلی
کتابی که جهان را تغییر داد و این کار را ادامه داد. در ابتدا من نگران بودم؛ من شنیدم که خواندن چقدر سخت است. تا حدودی، به دلیل اینکه یک جمله در میان مردم، دهه ها، حوادث رخ می دهد، چالش برانگیز بود ... اما حتی هنگامی که شما @ آواره @ روایت را دریافت می کنید، نمی توانید آن را کنار بگذارید. من فکر می کنم ماریو وارگاس لوسا چیزی را که من باور داشتم نتوانستم به دست آورد - خلاصه ای از کل تاریخ جامعه پروی (و به طور کلی آمریکای لاتین)، مشکلات آن، گذشته های آشفته، چالش های آشفته و بی وقفه سیاسی.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم رمان بارگاس یوسا که من دوست تر و impactó به momento.Durante صفحات اول perdidisimo بود. سپس نمی توانم متوقف کنم

مشاهده لینک اصلی
اگرچه من رمان های وارگاس لوسا را ​​خواندم، من احساس می کنم که Conversación en la Catedral شاهکار او است. من دوم از نظر vargallosianos که استدلال می کنند که یک نویسنده نامنظم که رمان استادانه مانند این، خانه سبز، جنگ پایان جهان و سور بز، بلکه © N سایر بی اهمیت، به عنوان رویای ± و یا نوشته شده است سلتیک آن را به خوبی می دانست که خواهد ± سال سیستم عامل به آن پایان طریق را، به دلیل نباید هر چیزی آسان به استقرار یک بی ثباتی تازه از سیاست در پرو سال ± سیستم عامل دهه پنجاه از قرن گذشته، یک نتیجه از دیکتاتوری و فساد، از دل درد و بدبختی که شخصیت های اصلی این کار روح را رنج می برند. بارگاس یوسا در نظر گرفته شده برای نرم کردن و شیرین واقعیت کشور خود، به طوری که در معرض سقوط به ورطه از تمام کاراکتر با دقت جراحی. خوانده شده لا Catedral یک چالش است، آن نیاز به توجه شده توسط خواننده، به عنوان خداوند ساخت یافته به طوری که دخالت های دائمی چند کاراکتر در یک مجلس، که نیاز به یک تلاش ± سال adido به دست گذرگاه میان نیست. این روش بسیار موثر نیز در کارهای بزرگ دیگرش استفاده شده است. از آنجا که من پرو نیست، من با شک و تردید هزینههای بود که من به عنوان خوانده شده، برای مثال، @ گول @ (Le ببخش که engatuzara و @ لاغر، ص سرقت. 623)، که نمی دانم © اگر Perú خوبی است گفت: یا غلط است از تایپ کردن من همچنین ناسازگاری هایی را دیده ام که اینگونه است: @ La Tetà © sat on the shelf book @ (p.625). همچنین به من کنجکاو بودم که در پرو نامه ای را که در کلمات خاصی از جمله \"obceno\" و \"دوصد\" وجود دارد حذف می کند. به عنوان یک نکته منفی، نسخه ای که خوانده ام (Seix Barral، 1989) بی رحم است، با ریاکاری ناخوشایندی در نویسنده ای که از او قدردانی می شود، رنج می برد. یکی از چیزهایی است که این رمان تجربی است، و کاملا به دیگری برای استفاده از آن بحث به عنوان بهانه ای درست نیست، تفکر است که خواننده را به حساب را نمی کند چرا estará از دست رفته عبور برجسته ترین بین هر دو پارلمان چگونه متن نوشته شده است، و در مجموع، همانطور که نويسنده به طور هدفمند تصادفي را نقض مي کند، از نقطه نظر رسمي خطرناک است. من این نظر است که بعضی از سردبیران sintácticos موهن به مقدسات غلط املایی و تصحیح خطاهای نظر در آثار نویسندگان مشهور در سراسر جهان، قادر به تشخیص دهند که این نویسندگان انسان هستند و دچار اشتباه می مانند هر کس دیگری، تاکید دارند. مثل آنها با این حال، آن را سزاوار بالاترین نمره.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گفتگو در کاتدرال


 کتاب مرگ شهریار سنگور
 کتاب رنگین کمان
 کتاب آقای پیپ
 کتاب قصر به قصر
 کتاب مرگ آرتمیوکروز
 کتاب یک سرباز خوب