کتاب گرینگوی پیر

اثر کارلوس فوئنتس از انتشارات ماهی - مترجم: عبدالله کوثری-داستان تاریخی

در طول سالهای مبارزات شدید انقلابی در مکزیک، یک نویسنده آمریکایی قدیمی آمریکایی از مرز جنوبی کشورش عبور می کند تا در سرتاسر دوران تاریخ، ممکن است سرنوشتی را جستجو کند. او یک مرد ناامیدی تلخ و شک و تردید است. فساد و غم و اندوه، ناپایداری و غم و اندوه امور انسانی را می داند. هدف او ملاقات در مکزیک با Pancho ویلا، چریکی افسانه ای است. با این حال، زندگی برای این مرد عجیب و پیچیده، صفات شدید وحشتناک، دوره های غیر منتظره دیگر را خواهد گرفت. Gringo viejo، novlea جلسات و اختلافات شخصی (و ملی)، برآوردهای احتمالی یک مقصد قابل توجه و حرکتی آمریکای شمالی است؛ تعداد صفحات تعداد علامت های علامت را نشان می دهد. در آنها گهگاه هیجان زده می شود که همه چیز را نجات می دهد؛ بارها دلایل تاریکی برای قدرت و زمین است.


خرید کتاب گرینگوی پیر
جستجوی کتاب گرینگوی پیر در گودریدز

معرفی کتاب گرینگوی پیر از نگاه کاربران
اکنون تنها می‌نشینم و به یاد می‌آرم..
اوه، متاثرم

مشاهده لینک اصلی
کتاب خوب @درباره‌ی چیزی@ نیست. خودش‌ه. نه بیشتر و نه کمتر.

مشاهده لینک اصلی
داستان بسیار ساده و جالب، بر اساس بیرس که نویسنده ای که decidió کارشناسی ارشد © خیکو بازدید و می میرند، هرگز به او را پیدا کنید، از اینجا فوئنتس طول می کشد این عنوان پایه ای برای داستان زندگی او را، رمان، شما می توانید به عنوان خوانده شده به راحتی در یک تعطیلات آخر هفته، یک استدلال خطی را نمی پذیرد، اما به نوبه خود در زمان، با تکلف از شخصیت ها و جهش در آینده و در گذشته است. من زیاد Fuentes را مطالعه نکرده ام، تنها صندلی عقاب و بدون احساس من احساس می کنم 2 رمان به علت است. خود داستان سرگرم کننده است اما من نمی توانم احساس است که شما دچار رکود در بخش های خاصی، دارای مناظر زیبا mesca با نفت خام مبتذل تر و، که در آن با ناپختگی بزرگ روایت، شاید Muya آن زمان انقلابی وتر. من همیشه علاقه مند به مکزیک انقلابی و پس از انقلاب بودم، اما در اینجا احساس می کنم که همه چیز خیلی کوتاه است. این یک کتاب نیست که من توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
حافظه و رویا مشتاقانه و بدون افکار 4 شخصیت اصلی به من یادآوری کرد که بسیاری از کارهای بسیار بزرگتر، مالکوم لوریز 1947 @ زیر آتشفشان، @ همچنین در مورد مهاجران مکزیک، اما بسیار گسترده تر و عمیق تر. همچنین به من یادآور Cormac McCarthysBlood Meridien @ و Border Trilogy، که من هم فکر می کنم در فلسفه های فکری و عاطفی و اخلاقی بالاتر از این کتاب وجود داشته باشد. اگر می خواهید ببینید که چه فوئنتز می تواند در این سطح بالا کار کند، @ The Death of Artemio Cruz @ حالا این شاهکار است. جزئیات جزئی که در طول کتاب من را ناراحت کرده است این است که متخصص سان فرانسیسکو، نه کرونیکل، روزنامه غم انگیز روزنامه سان فرانسیسکو را که برای سالهای زیادی از بیرس، گرینگو قدیمی استفاده کرده بود، - به شرم خود.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را نادیده گرفتم. من مجبور شدم آن را برای یک کلاس ادبی بخوانم و اگر آن را بخواهم پس از چند فصل اول، خارج می شدم. اکثر زمان من مطمئن نیستم که دقیقا چه اتفاقی می افتد، زیرا داستان بدون توجه به نیمی از وقت شما از گذشته، حال، و آینده پرش می کند. همین امر برای مکالمه ها نیز انجام می شود، شما نمی دانید که چه کسی صحبت می کند، چه بسا آنها با صدای بلند فکر کردن یا سخن گفتن، یا اینکه در حال حاضر یا از آینده صحبت می کنند. معمولا یک بار از طریق یک کتاب به متن نوشتاری برسید، اما من هرگز تنظیم نکردم. گاهی اوقات شما از یک کتاب متنفرم، اما برای خواندن آن بهتر است، یا حداقل آن چیزی است که برای من و این کتاب وجود نداشت.

مشاهده لینک اصلی
ایده جدید @ America @ (آمریکا به عنوان یک فضای فیزیکی و تصور که شامل عناصر شمالی و جنوبی و نه فقط ایالات متحده آمریکا است، اصلی اصلی این رمان است که در آن Ambrose Bierce، یک روزنامه نگار آمریکایی از ویلیام رندولف Hearsts انتشار امپراتوری می رود به مکزیک به سادگی می میرد این رمان در دوران انقلاب ممتاز مکزیکی رخ می دهد، سرقت های قطار، آتش سوزی ها، قدرت بخشیدن به فقرا و درگیری میان شورشیان تا ترتیب زمان می گیرد. از طریق این سفر به بیابان های مکزیک مکزیک، سوالات هویت ملی مکزیک و ایالات متحده در کنار داستان های فردی که به آنها شکل، معنا و هدف می دهند، رسیدگی می شود.

مشاهده لینک اصلی
کمی سبکتر است. اغلب اوقات، یک داستان پیش زمینه حیاتی به قبل از آن که در واقع معرفی شد، اشاره شد، و آن را سخت به پیروی تا دیر به عنوان نیمه راه از رمان است. تلاش جریان آگاهی به ساخت و ساز بر روی ناخودآگاه و شخصیت آشکار شد. جسد گاه به گاه یادآور شخصیت های افسانه ای و خلق و خوی از @ One hundred Years Solitude بود. به طور کلی، هرچند با فلسفه و افسونگی Bierces، می توانست بیشتر حاصل شود؛ به جای این معلوم شد که یک کتاب در مورد مکزیک نسبت به گرینگو است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گرینگوی پیر


 کتاب جزیره زیر دریا
 کتاب رابینسون کروزو
 کتاب بائودولینو
 کتاب بر کرانه کنعان
 کتاب مرگ وزیر مختار
 کتاب قطار یتیمان