کتاب گرینگوی پیر

اثر کارلوس فوئنتس از انتشارات ماهی - مترجم: عبدالله کوثری-داستان تاریخی

در طول سالهای مبارزات شدید انقلابی در مکزیک، یک نویسنده آمریکایی قدیمی آمریکایی از مرز جنوبی کشورش عبور می کند تا در سرتاسر دوران تاریخ، ممکن است سرنوشتی را جستجو کند. او یک مرد ناامیدی تلخ و شک و تردید است. فساد و غم و اندوه، ناپایداری و غم و اندوه امور انسانی را می داند. هدف او ملاقات در مکزیک با Pancho ویلا، چریکی افسانه ای است. با این حال، زندگی برای این مرد عجیب و پیچیده، صفات شدید وحشتناک، دوره های غیر منتظره دیگر را خواهد گرفت. Gringo viejo، novlea جلسات و اختلافات شخصی (و ملی)، برآوردهای احتمالی یک مقصد قابل توجه و حرکتی آمریکای شمالی است؛ تعداد صفحات تعداد علامت های علامت را نشان می دهد. در آنها گهگاه هیجان زده می شود که همه چیز را نجات می دهد؛ بارها دلایل تاریکی برای قدرت و زمین است.


خرید کتاب گرینگوی پیر
جستجوی کتاب گرینگوی پیر در گودریدز

معرفی کتاب گرینگوی پیر از نگاه کاربران
به شدت oneiric انقلابی مکزیک Swift از محبت به سادات میرود، با این حال با هدف ایجاد یک روایت منسجم. زبان جبری، سرگردان و وابسته به عشق شهوانی است. گرینو قدیمی، روزنامه نگار آمریکایی و نویسنده آمبروز بری، یک مرد تلخ به مکزیک می آید که به دنبال مرگ در اثر انقلاب است. او با ژنرال توماس آربیو، مظنون جوانتر، ملاقات می کند که شخصیت ذاتی او رابطه خود را با گرینگو قدیمی به یک بازی مردانه تبدیل می کند. به نظر می رسد یک بازی فقط به نظر می رسد. گورنو قدیمی بدون سر و صدا به طور مستقیم به خطرناک ترین فینال با فدرال راه می یابد. او به نظر می رسد آسیب پذیر نیست، مانند خدا. گلوله ها خیلی زیاد نیستند چون او را می چیند. شورشیان Arroyos به او شگفت زده می شوند. Arroyo از gringo برای سرقت رعد و برق خود خشمگین است. در یک قطار عصبی، ژنرال، ارتش او و گرینگو برای یک روز و یک شب به معبد میراندا Hacienda، کویر را می گذرانند. اینجا بود که Arroyo توسط Seà ± یا میراندا پدر شد. در اینجا Arroyo بزرگ شد و به شدت از کشور های خود آگاه شد @ آن است که در نابودی hacienda است که به نظر می رسد به طور کلی می خواهید بیانیه ای بزرگ. در هنگام ورود او و گرینو قدیمی، زن سفید را پیدا می کنند - @ gringa @ - تنها ساعت ها از ایالات متحده وارد کانادا شد تا انگلیسی را به فرزندان میراندا آموزش دهد. نام او هریت وینسلو است. او عاشق Arroyos می شود. یکی احساس می کند که می تواند از تمرین استفاده کند. او به طور مثبت فریاد زده پروتستان Anglo-Saxon سفیدی سفید و تخریب اموال شخصی برای او نامفهوم است. او سابقه طولانی سرکوب طبقاتی در مکزیک را به طور خلاصه تخفیف می دهد. به طوری که او حتی در غیاب میراندا از بین رفته، احساس می کند - به طرز شگفت انگیزی - می گوید که مسئول نه تنها برای متوقف کردن نابودی حصینات، بلکه همچنین برای دیدن بازسازی آن است. (او را می سازد تا مردم را به مسخره سفید کردن محل.) با این حال مانند شخصیت های خاص در انیمه Brookners، او می داند که او در 31 سال از عمر خود را از دست داده است. گرینویژن قدیمی، تنها با توجه به جنبش ژنرال، تسلیم خود را به Arroyo میبیند. او برای یک لحظه تصور نمی کند جذابیت این مرد عمل ممکن است برای هریت نگه دارید. جنس برق است همانطور که من در جای دیگر گفتم، من طرفدار رابطه جنسی در ادبیات نیستم. تقریبا همیشه این کار بد انجام می شود - اما نه اینجا. در اینجا جنس انتگرال است، آن کار می کند تا داستان را به جلو ببرد. در حالی که، معمولا، تمام اقدامات داستانی باید برای زمان نوکیا متوقف شود. تقریبا بیش از حد طول می کشد، جنس. Fuentes آن را حدود 10 صفحه بیش از حد هل می دهد. اما می توانید ببینید چرا. کارش خیلی خوب است. خم های رویال رمان بطور یکپارچه با هم مخلوط می شوند، گفتگو هر دو فکر و گفتار، امید و رویاها، شما آن را نام می برید. پروس دائما خیره کننده است. شما باید آن را بخوانید

مشاهده لینک اصلی
چنین یک طرح ساده: پیرمرد به مکزیک می رود تا در انقلاب بمیرد. همه او می خواهد یک مرگ با ارزش است. اما البته، یک زن درگیر و یک مکزیکی است. این یک کتاب کوتاه است، اما ممکن است جنگ و صلح نیز بر اساس اینکه چقدر طول کشید تا آن را بخوانم، شاید به این دلیل که شعر آن بیشتر شبیه شعر نوشته شده است، من را مجبور به کم کردن سرعت، خواندن دوباره، خواندن زبان و معنی آن را بپرس در اینجا بیشتر از این است که من احتمالا حتی تشخیص دهم. مرگ، زندگی، عشق، مرزهای ملی، آنچه که به معنای یک پدر و مادر یا یک دختر یا پسر، جنس، شأن، روابط انسانی واقعی، زمان، فقر، قدرت، هویت است. و هیچ کدام از آنها به رنگ سیاه و سفید نیست. نه، هیچ پاسخ واقعی وجود ندارد و گاه خواننده واقعا ممكن است به خاطر تعجب آنچه واقعا اتفاق می افتد متهم شود، روایت خیلی ذهنی است. با این حال به نظر می رسد که عدم قطعیت به نزدیک شدن به هر ظاهر حقیقی واقعی نزدیک تر از ادعاهای جسورانه و خاص در سیاه و سفید می شود. @ هرکسی از ما مکزیک و ایالات متحده را درون خود حمل می کند، یک مرز تاریک و خونریزی است که جرات می کنیم تنها در شب متلاشی شویم. @ سپس آگاهی رووینگ که مهر و موم شده و جذابیت تخیل او، اگر نه نابغه اش، پرسید گرینگو قدیمی: آیا می دانستید که او درست همانطور که شما او را ایجاد کرده اید، شما را ایجاد کرده است؟ آیا پیر شدید، او یک برنامه برای زندگی برای شما ایجاد کرده است؟ آیا می دانستید که ما همه جسم تخیلات دیگران را داریم؟ شما ممکن است فکر کنید که این موضوع داستان افسانه ای ترین در جهان است، اما به نوعی، نه. به هر حال، در پایان، من متقاعد شدم که تعامل واقعی و عمیق انسان واقعا ممکن است، و این چیزهایی است که در نهایت زندگی ما را تعریف می کند. بنابراین حدس می زنم وقتی که من گفتم هیچ پاسخ واقعی وجود ندارد، ممکن است اشتباه باشد. پاسخ آن بسیار خاکستری است. و البته، ذهنی. @ تنهایی فقدان زمان است @ من خوشحالم که برخی از وقتم را با این کتاب مشخص کردم.

مشاهده لینک اصلی
خواندن به زبان اسپانیایی، ترجمه انگلیسی به نام The Old Gringo است. کمی پیش زمینه تاریخی ممکن است مفید باشد. امبروز بییرز (1914-1842) روزنامه نگار، مقاله نویس و نویسنده سرمقاله شناخته شده آمریکایی بود که در طی انقلاب مکزیک در سال 1913 به مکزیک سفر کرد. شایعه شده بود که به نیروهای شورشی Pancho Villa ملحق شده و هرگز از بار دیگر شنیده نشود. نظریه های بی شماری از سرنوشت نهایی خود را در طول قرن گذشته منتشر شده است. کارلوس فوئنتس شخصیت Bierce را (که هرگز نامی ندارد، همیشه نامیده می شود فقط گرینو ویجیو) به عنوان مرکزی از رمان او استفاده می شود. داستان دارای سه شخصیت اصلی است. یکی از گرینوهای قدیمی، جانباز جنگجویان آمریکایی، روزنامه نگار روزنامه زنجیره ای Hearst، پدر دو پسر است که هر دو خودکشی کرده اند، که به مکزیک آمده اند، متقاعد شده اند که در جنگ جان سالم به در می رود از هر چیز بی اهمیتتر یا از خودکشی. دوم، \"توماس آربیو\" (Tom Aroybo)، مدیر کل منصوب یک گروه انحصاری ارتش پانچو ویلا، یک متیسو استبدادی و خودخواه است که پسر غیرقانونی یک زن دهقان و سنور میراندا است، مالک (که اکنون با وی فرار کرده است خانواده) از مزرعه که در آن اکثر اقدامات رمان اتفاق می افتد. سومین هریت وینسلو، یک زن آمریکایی آمریکایی سفید پوست آمریکایی است که برای فرزندان میراندا تحصیل کرده است، تنها برای پیدا کردن آنها رفته است. او از یک خانواده واشنگتن دی سی است، اما پدرش، یک افسر نظامی، در طول جنگ اسپانیا و آمریکا در کوبا ناپدید شده است، او خود را یک شخصیت عجیب و غریب کرده است. Fuentes با استفاده از این سه نفر برای کشف تعدادی از موضوعات، منعکس کننده و انحراف شخصیت و روابط بین فردی از طریق تصویر و استعاره آینه. رابطه هر شخصیت به هر یک از دیگران به طور مداوم تکامل می یابد و مسائل مربوط به ملیت، سیاست، امپریالیسم، جنسیت، مرگ و میر، عشق، عدالت و طبقه اجتماعی مورد بررسی قرار می گیرد. Fuentesâ € ™ استفاده از زبان است adroit و دیدگاه های خود را از نظر روانشناختی. قطعنامه (و اغلب عدم قطعنامه) مسائل و روابط به عنوان خلاق و تحریک کننده فکر است، زیرا مبهم و مبهم است. من رمان جذاب را پیدا کردم. من پیشنهاداتی را برای کسانی که ادبیات خواندن را به غیر از زبان اصلی خود می خوانند، پیشنهاد می کنم. من یک مدرک معتبر، اما تکامل یافته و بهبود یافته در چندین زبان را در اختیار دارم، و من رضایتمندی برای دانلود یک کار خارجی زبان به خواننده کتاب الکترونیکی (در مورد یک Kindle) با برنامه فرهنگ لغت و مترجم پیدا کرده ام. قادر به لمس یک کلمه، عبارت یا جمله است که نا آشنا و یا گیج کننده است و بلافاصله با داشتن ترجمه در دسترس است، برای جلوگیری از ناراحتی تلاش برای نگه داشتن یک کتاب باز با یک دست و برگرداندن از طریق یک فرهنگ لغت با دیگری. فرایند خواندن بسیار ساده تر و لذت بخش تر از این است. و من متوجه شدم که توانایی خواندن من به سرعت و بدون دردسر با استفاده از این روش بهبود می یابد.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب بد نیست گفته می شود، پس از خواندن Fuentess Frontier کریستال و قدرتمند نقل مکان کرد، The Old Gringo کمی کوتاه افتاد. من از این کلاسیک مدرن خوشم آمد، مخصوصا آن چیزی که به خاطر ناپدید شدن اسرارآمیز آمبریز بییرس، نویسنده ای بود که زندگی و کار من قانع کننده بود. در حالی که شرایط احتمالی و شخصیت های Fuentes ایجاد شده قابل باور هستند، و در اینجا در اینجا یک نمادگرایی عالی وجود دارد (به ویژه مقایسه او با ایالات متحده و مکزیک به نیروهای عاطفی مخالف در فرد)، من متوجه شدم که تناقض غیرمعمولی برای تعدادی از پاساژ ها من تعجب می کنم که خودم را به این انتقاد برگردانم، به طور معمول زبان توهین آمیز، خشونت، و غیره برای من مشکل نیست. شاید مسئله من این بود که این قسمت های خاص احساس خستگی می کردند. بزرگترین مشکل من این بود که فوئنتس به نظر می رسید که بیشتر روی چند کاراکتر دیگر تمرکز کند، نه از خود گرینگو قدیمی (شخصیتی که منجر به خواندن داستان در وهله اول شد) . در واقع، سومین و آخرین کتاب با او در ارتباط نیست. من انتظار داشتم بینش بیشتری نسبت به شخصیت او، منطق او و هویت او به عنوان نویسنده داشته باشم. به طور کلی، آن را ضد کوه نوردی احساس کرد.

مشاهده لینک اصلی
هدر دادن وقت من، به جز یک پاساژ: ... شاید این مرد توانست کاری را انجام دهد که هیچ کس نباید آن را انجام دهد: او مجددا به خانه آمده بود، تلاش کرد تا یکی از قدیمی ترین اسطوره های بشریت را زنده کند، بازگشت به لار، زمین، خانه گرم از ریشه های ما است.شما نمی توانید انجام دهید، او به خودش گفت، و نه تنها به این دلیل که به احتمال زیاد مکان دیگر وجود دارد دیگر وجود دارد. هرچند حتی اگر این اتفاق بیفتد، هیچ چیز نمی تواند یکسان باشد: مردم سن، چیزها را تجزیه می کنند، احساسات تغییر می کنند. شما هرگز نمی توانید دوباره به خانه برسید، حتی به همان محل و همان افراد، اگر به طور شفاهی هم باقی مانده اند، نه همان، بلکه به سادگی وجود دارد، در ذات خود. او متوجه شد که زبان انگلیسی تنها می تواند یک نوع هستی را به هم متصل کند. خانه حافظه است. تنها حافظه واقعی: برای حافظه خانه ما است. و در نتیجه تنها تمایل واقعی از قلب ما: تلاش سوز برای بهشت ​​های کوچک و ناامن ما، عمیق در دل های ما دفن ... @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گرینگوی پیر


 کتاب تانگوی شیطان
 کتاب دروز بلگراد
 کتاب آخن آتن
 کتاب دن آرام (۴ جلدی)
 کتاب هنگامی که نیچه گریست
 کتاب جلاد