کتاب گربه بلیتس

اثر رابرت وستال از انتشارات اسم - مترجم: مسعود امیرخانی-داستان تاریخی

گربه های سیاه موفق می شوند، یا به این اعتقاد هستند که بسیاری از مردم که زندگی خود را با برخورد با گربه به نام لرد گورت تغییر یافته است. لرد گورت یک گربه عادی است: او دارای قدرت جادویی نیست و به ندرت چیزی بیشتر از آنچه گربه های دیگر می توانند انجام دهد. هنگامی که استاد او خانه خود را برای جنگ با آلمانی ها در جنگ جهانی دوم برگرداند، لرد گورت تصمیم می گیرد او را دنبال کند. در طی سفرهای او، گربه سیاه با یک داوطلب تنها در سپاه پاسداران، یک مهاجم سرباز، یک کارتر سالخورده و یک بیوه جوان جنگ دوستانه است. لرد گورت، توسط یک گیرنده عقب یک هواپیمای بمب افکن، توسط مأموریت های متعدد در سرتاسر دشمن پرواز می کند. پس از بسیاری از پرواز های موفق، شکار بی سر و صدا از بین می رود؛ او و اسلحه های عقب مجبور به فرار از فرانسه شده اند. با کمک جنبش های مقاومت اسپانیا و فرانسه، مرد و گربه به انگلستان بازگشتند، جایی که لرد گورت با استاد او دوباره متحد شد. هر یک از این دیدگاه های مردان و زنان در زمان جنگ به اندازه مروارید کامل است.


خرید کتاب گربه بلیتس
جستجوی کتاب گربه بلیتس در گودریدز

معرفی کتاب گربه بلیتس از نگاه کاربران
لرد گورت یک گربه است. یک گربه ماده سیاه پوست خوش شانس. اما زمانی که جنگ جهانی دوم زندگی خود را تغییر می دهد. او @ person @ در RAF است، و او با همسر و فرزندش که به کشور تخلیه شده است، باقی مانده است. لرد گورت آن را دوست ندارد، بنابراین برای پیدا کردن جفری تعیین می کند. این داستان ماجراهای او در طول راه و افراد مختلفی با او باقی می ماند و زندگی اش در طول مسیر تاثیر می گذارد. این داستان جالب و جذاب است. تنها نکته این است که Id می خواهد بداند چه اتفاقی برای آن افراد افتاده است پس از آنکه حرکت کرد. بسیار توصیه شده!

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانم درباره این کتاب به یاد بیاورم. من در واقع باید به کسی نگاه کنم که بازنویسی می کند تا آن را یادآوری کند و آن را بخوانم. من باید بگویم که در ابتدا، به سادگی به دلیل پوشش، من واقعا تصور می کردم که چیزی با وپیم ها و یا جادوگران داشته باشد، به سادگی به دلیل گربه سیاه و تاریکی. سپس، البته، به یاد می آورم که رعد و برق جنگ رعد و برق بود، بنابراین گرگ رفیق ... شما این ایده را دریافت می کنید. گربه روشنایی باید با جنگ با آلمان ارتباط داشته باشد. من نمی دانم. زمانیکه من چیزهای زیادی را میبینم طول می کشد. با این حال این کتاب خوب بود.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به سوی دانش آموزان متوسط ​​و بزرگتر هدایت می شود. با این حال، قسمتهای گوناگون گرافیکی دارد و به یک برخورد اضافی ازدواج اشاره دارد. در کنار آن، کار شایسته ای برای گفتن یک طرف جنگ جهانی دوم است که غالبا گفته می شود - چگونه ساکنان بریتانیایی تحت تاثیر جنگ قرار گرفتند. من 12 ساله اول آن را خواند و سپس از من خواسته بود آن را بخواند. من مطمئن نیستم که آیا من آن را به او توصیه می کنم، اما من متاسفم که او آن را بخواند.

مشاهده لینک اصلی
این گربه نه جادویی یک وسیله نقلیه برای معرفی کمی تاریخ است. یک شکاف بزرگ در روایت بین لیسبون و بازگشت به انگلستان وجود دارد - چگونه گربه آن را مدیریت کرد؟ من ترسیدم که گربه بعد از یک همدم در سراسر اروپا متقاعد نشد و در عین حال برای صاحب اصلیش هم دعا کرد. من احتمالا بیش از حد سخت در مورد آنچه که قرار بود به عنوان یک کتاب کودک و مقدمه ای برای جنگ جهانی دوم باشد.

مشاهده لینک اصلی
راه جالب برای رسیدگی به موضوع WW2 برای خوانندگان جوان. ما شاهد تأثیر بازگشت نیروهای دونکرک، نبرد بریتانیا، حملات بمبگذاری به کاونتری، پناهندگان و حملات بمب گذاری در کانال است. همه از طریق چشم گربه سیاه در تلاش برای بازگشت به کارشناسی ارشد RAF خود را. Ive دیده می شود آن را به عنوان @ مهره @ گربه شرح داده شده است. توصیفی که من به رسمیت می شناسم نیست. لرد گورت جنگنده ای است که مصمم به زنده ماندن است

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گربه بلیتس


 کتاب آونگ فوکو
 کتاب کفشدوزک
 کتاب سیم های سحرآمیز فرانکی پرستو
 کتاب توطئه ی فلک سوم: کاوشگری های دانته آلیگیری
 کتاب مردی که می خندد
 کتاب آمریکایی