کتاب کوتوله

اثر پرلاگر کویست از انتشارات نشر چشمه - مترجم: حسین گلابیان-داستان تاریخی

پرل لجرکویست ها رمان غربی فلسفی کوتوله کشف هویت فردی و اجتماعی است. این رمان، زمانی که شهرهای ایتالیایی در نتیجه نابودی آخرالزمان فریاد زدند، بر روی یک فاجعه اجتماعی قرار گرفتند، پادکست داکیک Piccoline. از دیدگاه خاص وی Piccoline در مورد دادگاه ها و ناراحتی های سیاسی به عنوان شهر محاصره شده است. به تدریج، پیکولین در عمق و درگیری عمیق تر تشدید می شود و او را از ترس و نفرت از او دور می کند چون او رشد می کند تا شگفتی توده ها را با خشونت نمایان کند. کوتوله به روش های مختلفی تفسیر شده است، اما عموما معتقد است که لجرکویست ها تلاش می کنند تا یک شخصیت واقعی بد را نشان دهد که طرف های بد انسان را نشان می دهد. تصویر یک کوتوله ممکن است انتخاب شود تا یک شخص بدون همدلی (مانند کوتوله روان پاپا و مضطرب رمان) را به یک کوتوله عاطفی مقایسه کند.


خرید کتاب کوتوله
جستجوی کتاب کوتوله در گودریدز

معرفی کتاب کوتوله از نگاه کاربران
یادآوری به خود: نمی شود هدر رفت.

مشاهده لینک اصلی
کوتوله، پیکولینو، یک فرد اخلاقی تحریف شده است و هیچ مشکلی با آن ندارد. کینه توز، سمی و بد اخلاق، Piccolino crê متعلق به یک CIE فضای © مختلف، مسن تر و متفاوت تر از انسان عادی فضای © CIE، که او مشاهده خام و عینی، بدون احساسات اجتماعی نی. و یک © به diários خود را نوشته یک محیط تاریک خوشمزه بازسازی در زمان رنسانس در Itália که Pär Lagerkvist ما اجازه می دهد برای دسترسی به حلقه در £. من این موجود کوچک حیاتی و حساس را دوست داشتم. وحشتناک انفرادی غیر قابل تحمل ماله قادر به دیدن دیگران و نادیده گرفتن perfÃdia خود را، سخت قضاوت گناهان کسانی که در اطراف او و توجیه confiança خود را با. Piccolino زندگی می کند برای خدمت به پرینسیپ خود - TAMBA © متر dúbia او indivÃduo اخلاقی که به رایگان از سرزنش مستقیم باقی می ماند، اجازه می دهد تا Piccolino عمل در سایه و، پس به صحبت، کار  «sujoÂ\". rawness جامعه ستیز که Piccolino می نویسد: در خاطرات یک خود © تقریبا hipnótica - چگونه این sádico ارتعاش با جنگ sanguinária، تا اگر به مرگ با آرامش بی حوصله. همانطور که او خودخواهانه توصیف وحشت مردم قربانی آلوده به طاعون می شود. چگونه او تنها زن را دوست دارد که او واقعا دوست داشت. \"و چگونه متاسفانه، بسیاری از دیدگاه های او در مورد گونه های انسان درست است. در نهایت، پیکولینو در زندانها زنجیر شده است، دور از دیدگاه دادگاه، اما هنوز بخشی جدایی ناپذیر از آن است. همیشه توجه کن همیشه آماده بازگشت هست با کوتاه و آسان به دنبال نثر، حلقه £ درجه à © یک کتاب است که می تواند به سرعت به عنوان خوانده شده اما está کامل از نقاط از £ ponderaçÃ. Lagerkvist ما اجازه می دهد várias خطوط interpretaçà £، به عنوان انجام نویسندگان بزرگ، اما será Piccolino مورد علاقه من این رو به رو کوچک ما própria £ porçà شر. این بخش تقلبی، تقریبا اجداد، عصبی، که همیشه همراه ما بود، در پس زمینه باقی ماند، انتقادی، شر. ما می توانیم در اعماق ما پنهان شویم و برای مدتی نادیده بگیریم اما نمی توانیم از بین ببریم - بعد از همه، این بخشی از ماست. و منتظر، مجرمانه، تا زمانی که بتوانید به سطح بازگردید Piccolino هیولای ملاقه ای است که ما با آن حمل می کنیم. و با توجه به سال است که در این کتاب نوشته شده بود (1944) این بسیار مهم تر می شود - ما همچنین یک کمی متر © «prÃncipe» cá به اجازه شر به قبل از چشم ما تمرین کرده اند. من آنا را دوست داشتم قطعا یکی از آن کتابهایی است که در لیگها از بقیه جدا شده است.

مشاهده لینک اصلی
کوتوله در واقع یک شاهکار جذاب است که می تواند به سادگی معضل انسانی فضیلت و شرارت را به تصویر بکشد. داستان در رومی Piccolines نقل شده است که در شهر رنسانس ایتالیا نامیده می شود. Piccoline کوتوله ای است که در دادگاه به شاهزاده خدمت می کند و هیچ احساسی نمی کند، بلکه نفرت، خشونت و بدبختی است. او شخصا یک جاسوس واقعی است که می تواند تنها طرف تاریکی بشریت را احترام کند؛ با این حال، در هیچ خنده ای به دوست داشتن هر شرم آور او در دادگاه می آید. دون ریکاردو، با وجود شخصیت نفرت انگیز و شریرش، به شدت توسط کوتوله نفرت دارد و در نهایت توسط او مسموم شده است. این داستان را می توان به عنوان یک رمان تاریخی تحریف شده ای که آشفتگی های رنسانس، فریب دوکیه ها و خشونت مزدوران را به تصویر کشیده است، اما داستان سمبولیک طبیعت بشر، به ویژه مبارزه ابدی و داخلی بین خیر و شر . این رمان به طور نمادین هنوز ماهرانه انسان را به طور استادانه توضیح می دهد. در شیوه ای غلط، واکنش های مختلف انسانی، در مواجهه با مشکلات فاجعه آمیز، به عنوان مثال جنگ، طاعون، و قحطی، در سراسر رمان نشان داده شده است. در یک شیوه درونی از سوی دیگر، Piccoline را می توان به عنوان یک کوتوله ای که در داخل هر انسان زندگی می کند، در نظر گرفته شده است. این کوتوله داخلی می تواند در زهره های روحانی زنجیر داشته باشد اما قادر است در برابر آن ها صعود کند. این چیزی است که Piccoline در جایی در دفتر خاطرات خود نشان می دهد. به طرز شگفت انگیزی، او از آزادی او مطمئن است؛ زیرا به زودی شاهزاده دوباره به کوتوله نیاز خواهد داشت. من قطعا کتاب را توصیه می کنم، اما اگر آن را در یکی از حقیقت های تاریخی جنگ های ایتالیایی قرار دادم، آن را بسیار بهتر خواهم کرد. در شرایط کنونی، شاهزاده میتواند یا Ludovico Sforza یا Cesare Borgia باشد و دولت شهر میتواند یا میلان یا فلورانس باشد. اگر شما کارشناس رنسانس ایتالیایی نیستید، پس بیشتر از هر کس دیگری گم می شوید.

مشاهده لینک اصلی
من از این رمان خیلی خوشحال شدم، در میان چیزهای دیگر، لحن بی رحمانه و تاریک و کمیک (به طرز وحشیانه ای). این یک داستان است که فقط. نه دادن. a لعنت در مورد احساسات شما در مورد رویدادهای توصیف شده و یا شخصیت های شرکت کننده در رویدادهای گفتگو .... آنها به سادگی آنها را ارائه می دهند (به طرز حیرت انگیزی، اگر هم با تلخی همراه هستند) همانطور که هستند و شما را به قضاوت آنها، به یک معنا، صرفا. هیچ توجهی به مدولاسیون یا بهبودی تاریکی داده نمی شود، این رساله ی کوچک تلخی درباره فساد و بسیاری از گناهان و ضعف های انسانی است. این یک رمان برای کسانی است که در خونشان کمی آهن بیشتری نسبت به حالت طبیعی دارند ... اما حتی در صورت تقسیم سود نیز بازپرداخت می شود. و در این عصر حساسیت اوباما و صداهای شبه فکری که به عنوان دگماتیسم، هر طرف قابل تصور، خوانندگان می توانند از این نوع شفافیت استفاده کنند. این یک رمان کامل نیست، با این حال. چه چیزی باعث می شود که این رمان از فراتر رفتن (یا شکوفایی کامل در صورت تمایل من)، این است که خیلی کوتاه و کوتاه است. برای کارت قرعه کشی در اختیار نویسنده قرار نگیرید، اما تقریبا به همان اندازه که پارا لجرکویست یا شور و شوق خود را برای این داستان از دست داد، شاید برخی از عصبیت او (یا خسته شد) یا احتمالا او اینطور به این معنی بود. و اگر امکان نهایی مورد است، من حداقل از الماس سیاه و سفید (و زغالی) رمان (LLA) که ما داریم سپاسگزاریم. من فقط بیشتر از این صداقت خواستم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کوتوله


 کتاب گیرنده شناخته نشد
 کتاب یک پیاده روی طولانی تا آب
 کتاب نه فرشته نه قدیس
 کتاب دن آرام (۴ جلدی)
 کتاب میدان اتوال
 کتاب پرواز