کتاب کوتوله

اثر پرلاگر کویست از انتشارات نشر چشمه - مترجم: حسین گلابیان-داستان تاریخی

پرل لجرکویست ها رمان غربی فلسفی کوتوله کشف هویت فردی و اجتماعی است. این رمان، زمانی که شهرهای ایتالیایی در نتیجه نابودی آخرالزمان فریاد زدند، بر روی یک فاجعه اجتماعی قرار گرفتند، پادکست داکیک Piccoline. از دیدگاه خاص وی Piccoline در مورد دادگاه ها و ناراحتی های سیاسی به عنوان شهر محاصره شده است. به تدریج، پیکولین در عمق و درگیری عمیق تر تشدید می شود و او را از ترس و نفرت از او دور می کند چون او رشد می کند تا شگفتی توده ها را با خشونت نمایان کند. کوتوله به روش های مختلفی تفسیر شده است، اما عموما معتقد است که لجرکویست ها تلاش می کنند تا یک شخصیت واقعی بد را نشان دهد که طرف های بد انسان را نشان می دهد. تصویر یک کوتوله ممکن است انتخاب شود تا یک شخص بدون همدلی (مانند کوتوله روان پاپا و مضطرب رمان) را به یک کوتوله عاطفی مقایسه کند.


خرید کتاب کوتوله
جستجوی کتاب کوتوله در گودریدز

معرفی کتاب کوتوله از نگاه کاربران
کوتوله توسط پرل لجرکویست داستان جنجالی دارد. کوتوله ای که @ @ man @ را می بیند، به عنوان یک امداد یخ زده در ایتالیا زندگی می کند. او افکار خود را در مورد انسانها توصیف می کند. از یک فاصله می توانید شرحde mens @ را بدست آورید. حسادت، بیهوده، قدرت، ... برای کوتوله به نظر پوچ است. این دیدگاه در مورد انسان و این واقعیت که کوتوله غالبا سادیستی است داستان داستان را یک آزمایش منحصر به فرد می کند. خوشحال شدم که یک کتاب ضخیم نبود. این همیشه مرا ناراحت نکرد. برخی از ساختارهای جمله دیگر از این سن نیستند. عمق زیاد ممکن است درست نباشد. هنوز هم ویژه و آسان برای خواندن، زیرا شما در حال حرکت نسبتا مسطح و دارای یک موضوع منحصر به فرد است. تعدادی از صحنه هایی که توصیف شده اند ارزشمند هستند (جدول با یخ زدگی).

مشاهده لینک اصلی
@ ایده ای است که جهان دیوانه شده است! صلح ابدی! جنگ هرگز بیشتر نیست این توهین ها، این بچه است. آنها فکر می کنند می توانند چیزی شبیه به آن را تغییر دهند، پروردگار جهان. پیش فرض و چه چیزی بی اعتنایی به گذشته، به تمام سنت های بزرگ! هرگز بیشتر از جنگ! @\nاین رمان کوتاه، که در طول رنسانس ایتالیایی تنظیم شده است، یکی از بهترین نوشته های ممتاز وحشت جنگ جهانی دوم است. قهرمان داستان، یک کوتوله، چیزی جز تجسم افسانه ای از نیمه شر انسان، نیمه است که دوست دارد جنگ، مرگ و بدبختی، نیمی نفرت عشق و برادری در میان مردان است. از طرف دیگر ما باید شاهزاده که نانو کار می کند، نمادی از نیمه خوب، کشت و روشنفکر، اما قادر به دور از نیمه تاریک باقی بماند.

مشاهده لینک اصلی
همه کاراکترهای این کتاب را می توان به عنوان بازنویسی ادبیات از نقاط مختلف احساسات انسانی توصیف کرد. گلپر نشان دهنده بی گناهی و ناخودآگاه، شهوت پرنسس و نادانی، نفرت کوتوله و انتقام، برانوردو پرستش و غرور، معقولیت و عقل پرنس است. آنها همچنین می توانند هفت گناه مرگبار را نمایندگی کنند یا کوتوله را حتی به عنوان یک طرف دیگر از شاهزاده دیده می شود، هرچند یک طرف تیره تر است. با این حال، کوتوله ای از عناصر خود ماست. هر یک از ما دارای یک کوتوله درون آنها است. هر یک از ما با زندگی درونی غنی خودمان احساس می کنیم که ما متفاوت هستیم و به نحوی جدا از بقیه مسابقات که بخشی از آن هستیم. اما نه تنها عروسک های گوشتی، رقص در یک مرحله ما همه را برای لذت بردن از مرگ ایجاد کردیم، که ما را به چنگ آورد تا چیزی برای کشتن داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
من نمیتوانم فهمید که چرا پارلگرقویست هیچ عشق ندارد به خاطر خدا، جایزه نوبل جایزه نوبل را به دست آورد، اما هیچ کس واقعا به نظر این مرد توجه ندارد. من یک قطعه مشاوره برای همه شما از ادبیات snobs خارج وجود دارد: قرار دادن Ulysses برای یک دوم و بررسی یک رمان Lagerkvist. برای کسانی که از تم ها در مورد ماهیت ایمان لذت می برند، مراجعه کنید Barabbas یا The Sibyl. یا برای آن دسته از کسانی که تم ها را در مورد طبیعت خجالتی بشریت می پروراند، سپس من فروتنانه کوتوله را پیشنهاد می کنم. شخصیت عنوان یک مورچه کوچک تند و زننده است که چیزهای تند و زننده را انجام می دهد. او خود را به عنوان جدا از بشریت می بیند، اما او بشریت است. و نه، نه در برخی از راه های احمقانه. فقط در این یکی اعتماد کنم کوتوله خواندن کوتاه و عالی است. هنگامی که شما به پایان رسید می توانید به خواندن J M Coetzee یا هرچیز دیگری که به خواندن آن می پردازید بروید.

مشاهده لینک اصلی
شاهزاده کوتوله ای که از حاشیه دادگاه فاسد پادشاه رنسانس دیده می شود، پیکولین، یک شیطانی شیطانی است که خود را از نژاد دیگری در نظر می گیرد و بر ضد بشریت قرار می دهد. لجرکویست جایزه نوبل را در سال 1951 به دست آورد. من شاهزاده را بهتر از او می دانم، و این بسیار قابل توجه نیست، زیرا بعد از همه از او متنفر می شوم. دشوار است که کسانی را که نفرت ندارند را درک کنند، زیرا یک نفر غیر مسلح است، هیچ چیزی برای نفوذ به موجوداتش وجود ندارد.انسان ها به فریب دادن نیاز دارند؛ در غیر این صورت آنها اهداف خود را برآورده نمی کنند، حتی در چشم خود. و هر دو حال و گذشته بسیار زیاد است که زیبا و نجیب است که بدون شک ستایش، نه شایسته و نه زیباست. @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کوتوله


 کتاب شور ذهن
 کتاب فرزندان سانچز
 کتاب دشت بهشت
 کتاب سیمای زنی در میان جمع
 کتاب مرگ شهریار سنگور
 کتاب مرغان شکسته بال