کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی)

اثر گونتر گراس از انتشارات فردوس - مترجم: عبدالرحمن صدریه-داستان تاریخی

The Flounder (German: Der Butt) is a 1977 novel by the German writer Günter Grass. It is loosely based on the fairy tale The Fisherman and His Wife. It all begins in the Stone Age, when a talking fish is caught by a fisherman at the very spot where millennia later Grasss home town, Danzig, will arise. Like the fish, the fisherman is immortal, and down through the ages they move together. As Grass blends his ingredients into a powerful brew, he shows himself at the peak of his linguistic inventiveness.


خرید کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی)
جستجوی کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی) در گودریدز

معرفی کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی) از نگاه کاربران
من با آنچه که دیگران گفته ام موافق هستم. قطعاتی هستند که عالی هستند اما Ive آن را بسیار دشوار به پایان برساند. من چندین بار شروع کرده ام و متوقف شده ام و توانسته ام از نیمه راه خیلی دورتر از آن باشم.

مشاهده لینک اصلی
من هیچ کدام از این کتابها را ندارم، اما از آنجا که آن را احتمالا ارزش نگاه. اگر جوزف بییس رمان ها را نوشت، آنها مثل این جشن غذا بد می خوانند.

مشاهده لینک اصلی
من احساسات متناقض زیادی در مورد این کتاب دارم اول از همه، این یکی از چند کتاب است که من نمی توانم پایان دهم. اما چرا؟ چرا من نمی توانم این کتاب را تمام کنم؟ بسیاری از کتاب های دیگر که من آن را به پایان رسانده ام، هر چند کوچک و فراموش نشدنی هستند وجود دارد. خرگوش فراموش نشدنی است و خواندن آن، من می خواهم آن را دوست دارم - آن را دوست دارم به طوری که من دوست داشتم قلع طبل. اما من نمی توانم. من سعی کرده ام فهمید که چرا. و من فکر می کنم که می دانم چرا. من فکر می کنم به سادگی به زنان و آزادی زنان و یا ماتریالس یا حتی پدرسالاری توجه نکنم. من فقط نمی کتاب care.This، اگر چه با معابر درخشان پاشیده (به عنوان مثال، بازگویی اسطوره پرومته همه چیز به حال من در مورد گونتر گراس را دوست دارم)، معابر مانند تکه مستقل، بیت که به طور تصادفی در میان نبرد کشف شد به نظر می رسید جنس انسانی این نبرد چیزی است که باعث می شود کتاب غیر قابل خواندن باشد، برای من. در واقعیت من، که بدون تردید در مورد آن، یکی از طرفداران، این نبرد به نظر کوچک و غیر ضروری است. آن را از بین می برد، احساس می کند که من مجبور به تفکر غم انگیز هستم. به همان شیوه من کاملا بی علاقه در شعارهای مدرن فمینیسم (که آیا این رادیکال و یا غیر رادیکال شود) هستم، من در شعارهای Grasss Flounder.I بی علاقه هستم خوشحال به زندگی من راه من آن را می خواهم به من، بدون مزاحمت من خودم با مزخرفی که گراس در تلاش است با رمانش کشف کند. مزخرفی من را می سوزاند

مشاهده لینک اصلی
اول از همه، من در خواندن این کتاب خسته شدم؛ من 6 ماه خواندن چند پاراگراف را در روز گرفتم. فکر کردم در ابتدا یک داستان فوق العاده بود، تا زمانی که نیمه راه را از دست دادم و بعد از آن رفتن شدم. این واقعا داستانهای بسیاری است که در هم ادغام شده و با جایگزینی برای افسانه ای ازFisherman و همسرش پوشش داده شده است. @ تنها نام واقعی مشترک Danzig (یا سواحل Kashubian در دریای بالتیک، که در آن شهرستان Gdansk امروز است. چمن در اینجا کارهایی را انجام می دهد که او در این زمینه خوب است: بافتن داستان های جادویی و واقع گرایانه با خرج کردن تاریخ و فرهنگ در ترکیب. هر کدام از داستان های کوتاه تر زیرزمینی قطعات عالی خود را دارند. این کتاب می تواند مجموعه ای از داستان های کوتاه باشد؛ بدون محاکمه محرمانه و غیر مسخره ای (پاکت). از سوی دیگر، موضوع آشپزی ها و پخت و پز را از طریق قرن ها و افشای آشکار داستان ها و داستان های پشت سر هم دوست داشتم. من حتی به اندازه کافی هیجان زده به برخی از دستور العمل ها را امتحان کنید! من دوست دارم این کتاب را به موبی دیک (یکی دیگر از ماهی داستان) مقایسه کنم. هر دوی اینها تمسخر در یک موضوع با بسیاری از دیوانه و پریدن از طریق خرگوش تاریخچه و فرهنگ یک ملت و مردم است. با این حال، در حالی که موبایل دیک، به نظر من، یک حماسه آمریکایی است، من به نوعی تردید به تماس با The Flounder یک Kashubian.

مشاهده لینک اصلی
خواندن جالب، اما دشوار است. \"مسیر\" 632 صفحه به نه ماه تقسیم شده است. آدرس یک cómica و تا حدودی کاریکاتوری از جنگ بین دو جنس، با سپر ماهی میانجی: یک زبان ماهی، مشاوره می دهد، برآورده خواسته، به عنوان شاهد در خدمت و ATA © julgamento.A جامعه começa زندگی بود مادرسالاری از NeolÃtico زمانی که زنان سه سینه از طریق várias مراحل که در آن مردان خود و جامعه حاکم است و زنان در مبارزه برای حقوق و وظایف که همیشه با یک ظرف نفیس به پایان می رسد دفاع داشت. شخصیت دارد همسرش (در هر à © poca)، اما با تولد دخترش há یک سه مرد © آب در این نبرد و آن را به atrás از à © مهم ... به عنوان آمده است: ... در پایان، این همه تایید شد. داستان های محبوب فقط برای یک لحظه پایان می یابند، پس از پایان، آنها دوباره شروع می شود. حقیقت، گفت: در همیشه به طور متناوب @ ... بارهای مختلف، مشکلات مشابه، راه حل های مشابه! همه در یک تقلید با غذا، اما توجه هیچ دستور العمل وجود دارد!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی)


 کتاب سوءقصد
 کتاب پشت صحنه
 کتاب بلبل
 کتاب شمال و جنوب
 کتاب تبصره 22
 کتاب شیرفروش