کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی)

اثر گونتر گراس از انتشارات فردوس - مترجم: عبدالرحمن صدریه-داستان تاریخی

The Flounder (German: Der Butt) is a 1977 novel by the German writer Günter Grass. It is loosely based on the fairy tale The Fisherman and His Wife. It all begins in the Stone Age, when a talking fish is caught by a fisherman at the very spot where millennia later Grasss home town, Danzig, will arise. Like the fish, the fisherman is immortal, and down through the ages they move together. As Grass blends his ingredients into a powerful brew, he shows himself at the peak of his linguistic inventiveness.


خرید کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی)
جستجوی کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی) در گودریدز

معرفی کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی) از نگاه کاربران
نه دقیقا Sashimi QualityGunter Grass، من شما را دوست دارم، اما Flounder فقط یک قطعه ماهی قزل آلا با کیفیت اسحیم نیست. این واقعا چیزی بیشتر از بخش مواد غذایی منجمد است. قلع درام، نویسنده اولین کتاب، باقی مانده است یکی از سفید ترین رمان های درخشان داغ در 100 سال گذشته نوشته شده است. این نوع کتاب است که در هر جمله نشان می دهد که نیاز ناامید کننده باید به داستان او بگویید. با این حال، The Flounder یک حرکات شفاف است که چنین نیاز فوری را بیان نمی کند. مطمئنا، ایده های خوب و بخش های جالب وجود دارد. با این حال، کل مقدار زیادی ندارد - در حقیقت این کتاب بیشتر شبیه یک ماهی ماهی خانم پاول است که از ماهی ماهی سفید استفاده می کند - در واقع، به نظر می رسد که بیش از حد پودر شده است و تقریبا به اندازه کافی خوب غذای دریایی خوب در هر گزش ناپسند است. شاید ناسازگارانه باشد که همه چیز را مقایسه کنید Gunter به اولین موفقیت شهاب سنگ خود می نویسد. با این حال، زمانی که شما توانایی نوشتن چیزی شبیه قلم طبل دارید، نمی توانید انتظار داشته باشید که نوشتن را کم کنید.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب عالی! دشوار به خواندن آن زمان من دقیقا یک سال برای رسیدن به £ fim.A traduçà Jehovanira Chrysóstomo د سوزا à © عالی و بسیار Sumário آن کمک می کند تا خواننده (مرزی انتشار جدید) .در پایان نه ماه، هنگامی که دختر خود را، به دنیا آمد او این خطوط را می نویسد که هر دختر دختر عزیز را هیجان زده می کند: بله. شما همه چیز را خواهید داشت پدر شما مراقبت خواهد کرد. پدر شما مراقبت می کند. پدر شما هنوز کمی عجیب به نظر می رسد زیرا هیچ رحمی وجود ندارد. شما باید کمی وقت خود را به پدر خود بدهید، تا زمانی که برخی از ترشی ها را از بین ببرد و چند دور بپردازید. پدرش ناخودآگاه درون آن است که جهان را حرکت می دهد. پدر شما به دنبال چیزی است پدر شما باید برای یک سفر کوتاه ترک کند: به جایی که از آن می آید. Lá در آن همه چیز começou. @ یک کتاب آشپزی، خاطرات یک caxúbio، بازبینی دانزیگ ... این همه بود از neolÃtica زمانی که زنان سه سینه حال ...

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتابی است که من آن را خواندم و باعث شد تا سیاستم را بازبینی کنم تا هرگز کتابی را ترک نکنم. من هنوز کتاب را تمام کردم اما خیلی سخت بود. این واقعا طولانی بود (به طور کلی تمام تاریخ بشر را شامل می شد)، واقعا خسته کننده بود (توصیف های دقیق دستور العمل ها) و اغلب به صورت صریح جنسی به طریقی که به نظر می رسید سعی می کند فقط به خاطر شوک خودش ضربه بزند. با توجه به مقادیر حماسی این کتاب تلاش کرد ، من خودم را به طور مداوم در حال انتظار برای واکنش، تحسین و یا حتی خشمگین کردم، اما در نهایت، من فقط خسته شدم. آیا می توانم از Grass کنار بکشم یا یکی دیگر از آثار منتقدانه اش را امتحان کنم؟

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از خواندن این خیلی خوشم نمیاد فرضیه نوعی خنک است، حتی اگر آن را بسیار جالب در نظر بگیرد، آن را واقعا در یک جمله قابل توصیف نیست، و برخی از قسمت های لمس در طول مسیر، قوس های قانع کننده، اما در کل آن فقط احساس می کند بیش از حد استمناء نوشتن و حتی این واقعیت را نادیده نگرفته است که گراس 500+ صفحات را به طور کامل در مورد استفاده و سوء استفاده از قدرت در تاریخ آلمان تحقیق می کند تا کاملا ریه سوم را نادیده بگیرد و پس از یک فانتزی عجیب و غریب که در آن او همه را به جز تجاوز به عنف معذرت خواهی فرم بد از نویسنده و متاثر شده است.

مشاهده لینک اصلی
فرضیه این فقط منحصر به فرد بود و آن را به من داد و در سرعت کامل آن را به من انجام backflips شکل گرفت. اما در مورد نقطه نیمه راه من احساس کردم که من آن را بیشتر یا کمتر جذب کرده بودم و به طور فزاینده ای ناامید شدم چون از طریق باقیمانده از بین رفتم. شکلی طولانی از تکرار و طلسم لیلی. من تقریبا فکر کردم که این ممکن است نوعی توهین آمیز از بین بردن باشد ... یک تکرار فرمالیستی از موضوع خاص. یا حتی افراط گرایان عجیب و غریب: کلمه بازی در عنوان کتاب. اما من نهایتا نتیجه گرفتم که احتمالا فقط خودمحور است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی)


 کتاب خورشید همچنان می دمد
 کتاب پل سن لوئیس ری
 کتاب پرواز
 کتاب سیرسه
 کتاب آخرین نامه معشوق
 کتاب جلاد