کتاب کشتی نو عروسان

اثر جوجو مویز از انتشارات میلاد - مترجم: محسن خادمی-داستان تاریخی

انتظار نداشتم كه هرگز دوباره او را ببينم آن‌ هم در يك چنين جايی. خيلی وقت بود او را در ته ذهنم پنهان كرده بودم. حضور فيزيكی او مرا شوك‌زده نكرد بلكه غم و اندوهی كه در چهره‌اش بود مرا به شدت لرزاند. پير و سالخورده شده و ديگر خبری از آن شكوه و زيبايی جوانی در وجودش نبود. راستش را بخواهيد ديدن او در اين وضعيت مرا به ياد فناپذيری خودم انداخت. هرگز گمان نمی‌كردم در چنين وضعيتی با او روبه‌رو شوم اما وقتی ياد دورانی می‌افتم كه با هم پشت سر گذاشته‌ايم به سرنوشت اعتقاد پيدا می‌كنم آن هم بعد از سال‌ها دوری... ؛


خرید کتاب کشتی نو عروسان
جستجوی کتاب کشتی نو عروسان در گودریدز

معرفی کتاب کشتی نو عروسان از نگاه کاربران
شاید این پلنگ می تواند لکه هایش را عوض کند. من خواننده هیجان چند ساله هستم من هیجان انگیز را می خوانم چون اغلب به سرعت گذر می شود، قلب من سریعتر می شود و من خواندن تعصب را دوست دارم. پس چرا من خودم را توسط JoJo Moyes نوشتم؟ من تازه کتاب سوم «کشتی عروسها» را به پایان رسانده ام و تمام کسانی که دیدار می کنند، ستایش می کنند. پایان جنگ جهانی دوم و هزاران زن استرالیایی، جنگ برادران، به انگلستان سفر می کنند تا با هم متحد شوند مردانی که ازدواج کرده اند. بیش از 600 لوکس مسافرت بر روی کشتی مانند ملکه مریم با تمام امکانات خود را ندارد، اما سفر شش هفته در ویکتوریا، یک ناو هواپیمابر. ویکتوریا به عنوان یک کشتی برای زنان مناسب است که برای خدمه آنها از مردان و هواپیما استفاده می شود. این کتاب بر روی چهار عروس تمرکز دارد که به ما اجازه می دهد پنجره ای به امید، ترس و رویاهایشان بگذارد. این چهار همراه با دیگران همه چیز را می دانند که همه می دانند، همه کسانی که پشت سر آنها می دانند برای شروع زندگی جدید در سواحل خارجی. حتی کسانی که به طرز وحشیانه ای دوست دارند، عواطف تصمیماتشان را جلب می کنند. و از کسانی که در اواسط سفر دریافت نامه ای از عزیز جین، یکی که می گوید آنچه که من واقعا در مورد کشتی عروس ها دوست داشتم این است که چگونه من فکر می کنم. من شروع کردم به تعجب در مورد زنان و کشتی کتاب بر اساس است. چقدر واقعی، چقدر داستان؟ من در سفر جدیدی به دنبال پاسخ پاسخ دادم. اگر مایلید بیشتر در مورد این تکه ای از تاریخ بیشتر بدانید، سه وبسایت اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که بهترین آنها آرشیو ملی استرالیا است. این نیز ارزش تشویق HMS Vicious، Rootsweb Warbrides است. علاوه بر این من را به یاد خاطرات جنگ و نحوه برخورد آن با خانواده من آورد. من یک کودک بومر هستم که آرزو می کنم سوالات بیشتری در مورد تجربیات خود را که منجر به جنگ، در طی و پس از جنگ شد، پیش از آنکه تمام کسانی را که می توانستند پاسخ دهند، از دست دادم. کشتی عروسها توجه من را از ابتدا تا انتها دنبال کرد. من همیشه طرفدار JoJo Moyes شده ام. من خیلی خوشحالم که هنوز تمام کتاب هایم را خوانده ام. این چیزی است که واقعا به دنبال آن هستیم.

مشاهده لینک اصلی
2.5 ستاره این پنجمین رمان یوجی مویس است و متاسفانه تنها من فکر کردم که هرگز پایان نخواهد یافت. داستان بر اساس حوادث تاریخی واقعی پس از جنگ جهانی دوم است که بر روی کشتی جنگی نیروی دریایی برای پیوستن به شوهران خود در انگلستان قرار دارد. من همچنین از خواندن روزنامه ها و نوشته های روزنامه ها که در ابتدای هر فصل منتشر شده بود لذت می برم، اما متاسفانه به غیر از داستان فرانچس و نیکولس، متاسفم که این موضوع کاملا با گفتگوی گیج کننده و مکالمات ناخوشایند در سراسر بخش بزرگی از book.Cannot توصیه این رمان JJM 2005، اما با مشتاقانه منتظر ارائه آینده است. به شدت توصیه: و.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین ... ummm .... آره .... من این کار را تمام کردم و اصلا حرفی ندارم. فوق العاده های چندگانه مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این یکی رو به من کرد به طرق مختلف. shite مقدس، چه داستان. من کاملا به فرانسیس و مگی پیوستم. من آنها را از دست می دهم. جوی مویس رمان نویس همه کاره است. او موضوعی را که می خواهد در مورد آن بنویسد انتخاب می کند و خودش را می سازد. این ثروت و عمق را به این داستان می دهد که پیش از تو پیشی می گیرد.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب فوق العاده که فقط به پایان رسید. یکی از آنهایی که واقعا چیزی را معنی می دهند. لذت بردن از این کتاب، اولین Jo Jo Moyes بود که من لذت بردن از خواندن آن بود. این یک داستان زیبای است که براساس یک سفر واقعی انجام می شود، هر فصل با عصری غیر داستانی بر اساس تجارب عروس های جنگی یا افرادی که در سال های پیروزمندانه خدمت می کنند، آغاز می شود. سال 1946 و تقریبا 700 عروس جنگی راه خود را می گذرانند به انگلستان، جنگ تمام شده است. ما یک گروه از افراد داریم که داستان های زیادی برای گفتن دارند. مگی - دختر مشتاق زمین. دوست داشتني. Avice - دختر جامعه، رگ و بر روی چیزهایی که بسیار مهم نیست. مزاحم. پرستار مورد علاقه من (فقط!) فرانسیس - که از یک تربیت وحشتناکی جان سالم به در برده است. یک گنج. ما درباره ی زندگی در هیئت مدیره در تلاش برای یادگیری یاد می گیریم و خدمه ای که با اتهام ساختن عروسی های ما در آنجا امن و صحیح است. من همچنین از شخصیت کاپیتان و هنری نیز برخوردار بودم. همیشه از یک کتاب که به من آموزش می داد لذت بردم و از آن قدردانی کردم و واقعا این کار را کرد. این نیز باید توسط دانش آموزان خوانده شود، و این یک داستان واقعی در میان لحظات شاد و غم انگیز است. عروسهای ضعیف که یک تلگراف دریافت کرده اند نمی خواستند، نمی آمدند. شکستن قلب. لطفا این را بخوانید، به شدت توصیه می شود توسط این دختر استرالیایی که بسیار آموخته است. کلاه برای خانم مویس فقط برای یک رمان نیست، بلکه یک قطعه کار کاملا تحقیق شده است. تعطیلات کامل خواندن. من در مورد این بسیار فکر می کنم، آن را به من به دست آورد!

مشاهده لینک اصلی
خط افتتاح: اولین بار من دوباره او را دیدم، احساس کردم که انگار در حال ضربه زدن بودم. من این کتاب را دوست داشتم، یکی دیگر از برنده های JoJo Moyes که این داستان متحرک را در رویدادهای واقعی (و مادربزرگ خود ) با توجه به خواننده به سال 1946 پس از جنگ جهانی دوم، هزاران عروس جنگی جوان از استرالیا به انگلستان منتقل می شود تا با همسران GI خود که در طی درگیری ازدواج کرده اند، ملاقات کنند. برای بسیاری از زنان زمان ناامنی زیادی بود، خانواده ها و همه چیزهایی که تا به حال شناخته شده بودند پشت سر گذاشتند و آنها را ندیدند و نمی دانستند که هراسان شده اند. نمی خواستند، تلگرام را در کنار هم بیاورند. عروسها چهار نفر از این زن (از 650 نفر در هیئت مدیره) را که از زمینه های بسیار متفاوتی برخوردارند، دنبال می کنند و تجربه خود را از یک شبانه روز در سیدنی در طی سفر 6 هفته ای خود در دریا بر روی یک هواپیمای بدون سرنشین (که همچنان بیش از یک هزار افسر دریایی را حمل می کند) بنابراین قواعد افتخار، وظیفه و جدایی باید اعمال شود. داستان در هند در سال 2002 شروع می شود (که در ابتدا من را کمی انداخت) به عنوان یک مادربزرگ سالخورده در تعطیلات، در سراسر شکسته پوسته یک کشتی جنگی بریتانیایی بزرگ، در حال حاضر در روند از بین بردن قراضه بر روی یک ساحل ریخته گری با چربی و آلودگی است. او بر روی قبرستان کشتی آمده است و می تواند نام خود را در یکی از پوسته های زنگ زده «ویکتوریا» و در یک لحظه توسط خاطرات غرق شود منجر به این شد که من در این داستان درگیر شدم، اما Moyes نه تنها خواننده را به سال 1946 می برد، بلکه موفق به نگه داشتن یک عنصر عظیم از تعلیق در طول سفر می شود (Frances، پرستار سابق، تا زمانیکه آخرین صفحات â € \" و من دوست داشتم او را دوست داشتم) ما نیز به POV از کشته شدگان و غم انگیز کاپیتان، دریایی که دریافت نامه جان عزیز، یک زن بیوه قبل از رسیدن به مقصد خود را وارد کنید، یکی دیگر که می یابد شوهر او در حال حاضر ازدواج کرده و دنبال سگ های بدون سر و صدا اتاق های دیگ بخار، آتش سوزی های فاجعه آمیز، سقط جنین، رقابت های دوست داشتنی، روزهای ساحلی در هند و جبل الطارق، هیجان، ترس، دل درد و شادی. از آنجا که این بر اساس قایقرانی واقعی گرفته شده توسط HMS Vicious، Moyes توانست شامل عناوین مجلات، بریده های روزنامه ها و خاطرات خاطراتی از مردان و زنان واقعی باشد که عنصر احساسی واقعی را به سفر اضافه کرده است. نوشتن فوق العاده است و تا پایان من احساس کردم که من واقعا این زنان را می شناختم و تعجب کردم که چگونه زندگی آنها معلوم شد، در واقع من نمی خواستم آنها را بگذارم. 401jb5

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کشتی نو عروسان


 کتاب دکتر ژیواگو
 کتاب شرق بهشت
 کتاب کنت مونت کریستو
 کتاب یک گربه یک مرد یک مرگ
 کتاب آفتاب خانواده اسکورتا
 کتاب مارتین درسلر