کتاب پیش روی

اثر ادگار لارنس دکتروف از انتشارات زاوش - مترجم: امیر احمدی آریان-داستان تاریخی

جنگ داخلی به سمت نتیجه گیری اجتناب ناپذیر خود حرکت کرد. ژنرال Wm Tecumseh شرمن 60،000 سربازان اتحادیه را از طریق جورجیا و آمریكا راه اندازی كرد. کارولیناس، یک دنباله مرگبار 60 میلیمتری را ترک کرد، تخریب، غارت، تهاجم و آمپر؛ هرج و مرج. Doctorows مارس مهر خود را در این حوادث قرار می دهد و با نزدیک شدن به واقعیت تاریخی، نام افراد واقعی و & amp؛ مکان ها & amp؛ سپس تصورات بقیه را همانطور که در Ragtime انجام داد، تصور کنید.

به تازگی جنگ داخلی موضوع رمان هاوارد بحر، مایکل شارا، چارلز فرازیر، رابرت هیکس و غیره بوده است درخواست تجدیدنظر طولانی مدت آن نه تنها به این واقعیت است که در خاک ما جنگیده است، بلکه این که ما در مورد دوگانگی درونی ما در مورد نژاد فائق آمده است. Doctorow این سوال را به طور گسترده مورد بررسی قرار می دهد، که حاوی اختلاف بین سفیدپوستان و غواصان جنوبی است، چرا که شرمن سعی می کند همه آنها را شناخته و از بین ببرد. Sherman یک شخصیت خوب است که به عنوان یک نابغه تاکتیکی دیوانه در برابر همتایان غرب ایستاده است.

Doctorow زمینه ای برای راهپیمایی ایجاد می کند: "عاشقانه وحشیانه جنگ در زمان گرفتن خرابکاری امکان پذیر است هر شهر ارتش برنده جایزه شد ... چیزی غیر قابل انکار در مورد آن کلاسیک بود، برای اینکه چطور دیگر ارتش یونان و رم خود را تحویل می دادند؟ شخصیت های نشان داده شده در راهپیمایی، افرادی هستند که بالا و آمپر؛ کم، سفید و سیاه، که زندگی خود را برای همیشه تغییر جنگ: مروارید، دختر تازه آزاد یک صاحب کاشته سفید و یک برده، سرهنگ Sartorius، یک جراح صالح، از راه دور، تقریبا روباتیک؛ چند افسر، اتحادیه و کنفدراسیون؛ دو سرباز، Arly & amp؛Doctorow از جنبه جنگ در توصیف او از شرایط یک زن سفید پوست سفید پوست غافلگیر شده است: "چه چیزی بود روشن در این لحظه این بود که وضعیت ذهنی متی یجیکسون وضعیتی را داشت که در آن خودش را پیدا کرد. جهان در جنگ به درد و رنج او رسیده بود و آن را غیر قابل تشخیص دانست. " بعدها: "این جنگ به عنوان یک ماجراجویی نیست، نه جنگ برای یک علت محرمانه، آن را جنگ در خالص ترین آن، یک خشم توده ای بی فکر از هر علت، ایده آل، یا اصل اخلاقی قطع شد." همانطور که انتظار می رود، Doctorow خوانندگان را در تصویر قرار می دهد؛ هرگز بیش از یادداشت مارس به عنوان یک داستان احمقانه برای زمان ما .-- ​​والری رایان (ویرایش)


خرید کتاب پیش روی
جستجوی کتاب پیش روی در گودریدز

معرفی کتاب پیش روی از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** اگر چه این یک رمان بیش از حد طولانی نیست، Doctorow پالت بسیار گسترده ای را رنگ می کند. ممکن است خیلی گسترده باشد شخصیت او از شخصیت های گسترده است، از جمله شخصیت های تاریخی اجباری. یکی از برجسته ترین آنها این است که ویلیام تیکمشاه شرمن (\"عینک بیلی\" به سربازانش) از مارس سالیان متمادی است. مروارید سیاه پوست سیاه پوست است، برده ای که توسط استادش تولید می شود. اگر شخصیت مرکزی در اینجا وجود داشته باشد، فرض می کنم این است که او است، اما نه به اندازه ای بزرگ. آریل یک جنایتکار کوچک است که همراه با همسرش از سوی یک افسر عمومی به دلیل ارزشش به عنوان یک سرباز از زندان آزاد می شود. او به دنبال یک مسیر پیچیده به آنچه که برای او، یک پایان شکوه است. یک عکاس یا حداقل دستیار و تجهیزاتش در این داستان، همانطور که یک خانواده است، شکل می گیرد. دو خواهر در جستجوی چیزهای مختلف، یکی برای دنبال کردن پسران از دست رفته خود، دیگری برای هدف در زندگی است. E.L. Doctorow - از نیویورک TimesThe March یک تصویر جاده، استعاره ادبی و همچنین یک جسم فیزیکی است. در حالی که تمام شخصیت ها مسیری را که توسط شرمن به درازا کشید، تا حدودی به راه می انداخت، مسیرهایی است که هر شخص به طور انفعالی از آن رنج می برد. مروارید نه تنها به میدان واشنگتن هدایت نامه ای به خانواده ی سربازان مرده می دهد، بلکه برای زندگی جدید خود، از برده داری به آزادی می رود. یک دکتر آلمانی مسیری را طی می کند تا معنای زندگی خود را به دست آورد، اما نمی تواند در تجربه خود به نحوی معنی دار از لحاظ عاطفی برخورد کند، و به همین ترتیب، در جایی که هست، باقی می ماند. یک سرهنگ از یک سرهنگ از زندگی خود به عنوان یک مرد خانم در حالی که اثبات قلمرو خود را در این زمینه، تا زمانی که توسط خواسته های خود را رد کرده است، از زندگی خود لذت می برد. هنگامی که این فیلم به یک فیلم تبدیل می شود، مطمئنا این کار باعث خواهد شد که بازنویسی قابل توجهی از آن ممنوع شود. شرمن خود را تا 74 صفحه معرفی نکرده است. سفیدپوستان هر دو کشور شمال و جنوب توجه ما را با شخصیت های سیاه و سفید متمایز می کنند. رهبران صفحات همانند پایین ترین سطوح جامعه را اشغال می کنند. ظاهر لینکلن مختصر، مسخره است. Doctorow یک تابلو آمریكایی را در راهپیمایی از برده به جامعه ی مدرن ارائه می دهد و با نگاهی به بسیاری از مسائل مربوط به این انتقال می پردازد. هنگام خواندن این مطلب، ویتمن را یادآوری کردم. Doctorow به نظر می رسد در Whitman به طویله های آمریکایی واقعی کشیده شده است. او یک تصویر بسیار واقعی از یک رویداد بزرگ را در یک زمان معین نقاشی می کند. و در حالی که ممکن است فردی تمایل به یک شخصیت منحصر به فرد برای ارتباط دادن داشته باشد، در این کار بیشتر به معنای عقب ماندگی و رویکرد روانشناختی Doctorow است، زیرا بسیاری از خصوصیات فرد به یک تصویر بسیار قانع کننده بستگی دارد. بسیار توصیه شده

مشاهده لینک اصلی
بسیاری از دیدگاه های جابه جایی این داستان بزرگی از ژنرال ویلیام تیکومه شرمن را که معروف مارس به دریای (1865) بود و جنگ داخلی آمریکا در جنوب را به پایان رساند، می گوید. فشرده سازی ادبی جای تعجب اینجاست. کاراکترهای کامل در نیم صفحه نمایش داده می شوند. این قسمت عمدتا یک سبک لاغر و بی نظیر است، هر چند که با تمایل به زمان کوتاهی به نوبه خود بازنویسی می شود. خوشبختانه، این تعاملات اندک هستند، اما برآورد من تنها به سه ستاره دست یافتند. فاجعه ای به دو طرف، به خصوص جنوب، که تنظیمات رمان را فراهم می کند، بیشتر تأثیرگذار است. مروارید، دختر یک استاد سفید و مادر برده وجود دارد که مانند \"جو کریسمس\" در \"فاکنران نور\" در ماه اوت مشغول دانستن دقیقا چه کسی است. او به سفیدپوستان کشیده شده است، زیرا او سفید است، اما احساس می کند که او از زمانی که در محله های برده گیاهی بزرگ شده است، سیاه است. Will و Arly سربازان جوان کانادایی هستند که در ضرب وشتم ماه مارس لباس های اتحادیه یونیتی را برای نجات خود در آوردند. سپس Sherman خود را، یک فرد محرک و درخشان، مورد احترام افسران خود قرار می دهد، اما برای پیوند او با مقام وحشتناک خشمگین است. جراح Wrede Sartoriusâ € \"این نام تقریبا به وضوح به پیروی از ویلیام فاکنر که سرهنگ Sartorus در\" Unvanquished و دیگر رمان \"ظاهر می شود وجود دارد که با شدت تقریبا غیر انسانی برای نجات مرگ و با این کار راندن یک زن او عمیقا مراقبت از آغوش او دکتر به وسیله جنگ غیرمنتظره است، نه به دلیل جنون. در عوض، او به روشنفکری سرماخوردگی می رود، جایی که احساس کمتری وجود دارد. او بی حوصله است صحنه های اختیاری - جایی که تلفات در انتظار Sartorius ها می ماند - به یاد من بسیار از صحنه های مشابه در ‰ مایل Zolas La Dà © bà ¢ کک، در مورد جنگ فرانکو-پروس (1870). پیروزی پیروزی اتحادیه. جنگ وحشتناک و نابهنگام برادران برادران. جنگ داخلی آمریکا همچنان هویت آمریکا را تا به امروز شکل می دهد.

مشاهده لینک اصلی
راهپیمایی در E.L. دستمزد کارآموزانه آن بیش از یک فعالیت جمعی است، بیشتر از یک ترکیب نظامی. راهپیمایی به یک چیز تبدیل می شود، یک توده بزرگ زندگی است که بازوها و شاخک های او برای مایل، هر چند جنگل ها و در سراسر جریان و در خیابان های شهر گسترش می یابد. هر سربازی در راهپیمایی، یک سلول در یک موجود زنده است که در جستجوی و نابود کردن است، یک موجود بزرگ و گسترده از توان نظامی و هدف، اما به طرز گوناگون و متنوع به نظر می رسد برای پوشش دادن استدلال، چوب لباسی، مسافران و انگل ها. توصیف عمومی ویلیام Tecumseh Shermanâ € ™ در سال 1864 میلادی از آتش سوزی آتلانتا به دریای مریخ رسیده است، EL Doctorow رمان تاریخی را که برای خواننده زنده است، نشان می دهد. به دنبال چند کاراکتر در راهپیمایی، از جمله ژنرال خود، خواننده در کنار این جریان رودخانه ای از بشریت قرار دارد که به فتح و تخریب می انجامد، بلکه با هدف و عقل فرد نیز زنده است. راهپیمایی به عنوان جمعی یک آمالگام ناهمگن از بخش های در حال حرکت و گاهی متناقض است، اما هر فرد متمایز به عنوان بخشی از کل دارای یک داستان روشن و جداگانه از خود و Doctorow استادانه به ارمغان می آورد توده زنده زندگی می کنند. سرمان نشان داده شد یک ناوشکن و نیز یک تهدید برای تخریب بیشتر. سوزش او از آتلانتا، ساوانا، کلمبیا و بسیاری از جورجیا و کارولیناها به معنای یک کودتای مرگبار به جنوب بود، اما بدتر از همه، وعده ضربات تضعیف شده اگر تا کنون آخرین اقدامش در کل جنگ کافی نبود. نویسنده نشان دهنده نتیجه ناپایدار کل اما علت و معلول و متفاوت واجتماع و تک تک بازیکنان در جزر و مد است که ارتش اتحادیه اتحادیه اروپا حمله ضربه به قلب Confederacy.Doctorow مدتها است که در رادار من برای خواندن و این نخستین خواندن تنها نخستین است. مارس برای تعریف جنگ داخلی آمریکا بسیار مفید است اما از جنگ به عنوان یک قطعه تاریخ آمریکا فراتر می رود و به طور کامل و دقیق برای خواننده یک تاریخ بزرگ را فراهم می کند. من فقط فکر می کنم که جنگ و صلح Tolstoy با توانایی Doctorow در یک کار ادبی تک، هر دو رویداد بزرگ و همچنین جزئیات انسانی میکروسکوپی این تجربه را توصیف می کند. من بیشتر از این هنرمند مجازی میخوانم.

مشاهده لینک اصلی
این خوب بود، نه بزرگ. احساس من در مورد همه سه رمان Doctorw Ive خوانده شده، بیلی Bathgate، شهر خدا و مارس است. همه این رمان ها به خوبی ساختار یافته و کارآمدی کارآمد هستند و همه چیزها حاوی چیزی است که آنها را بالاتر از حد متوسط ​​قرار می دهد. اما هیچ چیز آنها را فوق العاده نمی کند. اما برخی از اعتبار باید به Doctorow بروید، فقط برای انتخاب مارک Tecumseh Shermans به عنوان موضوع خود. این یک موضوع بحث انگیز است، حتی 140 سال بعد. درست است که من بیشتر از بخش هایی که Doktorow - نویسنده ای که در شهر خدا ثابت کرده است که او یک مغز فوق العاده دارد - لذت بردم. سعی کردم ما را در ذهن Shermans نگه داشته باشیم. رمان ممکن است برای من بهتر باشد، اگر بیشتر در مورد راهپیمایی و تعهد و مانیا نسبت به بازیکنان بیت. شخصیت مروارید، به ویژه، احساس کرد که Doctorow سعی کرد تا تفسیر اجتماعی چندان خسته کننده را تحمل کند؛ پایان کتاب - با مروارید بودنAhead از زمان او @ - به طور غیر منتظره حیله گر بود. رفتن به این رمان و دانستن رها که با آن Doctorow با وجود خدا در یک رمان قبلی رسید، من انتظار می رود بیشتر راهپیمایی و بیشتر شرمن - و همه ی انتخاب های وحشتناکی که منجر به آن می شد، منحصر به فرد بود، اما تجربی-تفکر، انسان مجبور بود. در نهایت، حمایت کننده از The March که باعث تردید من این رمان به طرفداران داستان های تاریخی را توصیه می کند. در حال حاضر، اجازه می دهد فقط اجازه دهید طرفداران داستان های معاصر لذت بردن از آن را به عنوان خوانده شده سرگرم کننده است که با استفاده از مناظر بسیار جالب در یک راه بسیار خوبی است.

مشاهده لینک اصلی
تقریبا مسخره است، تقریبا hallucinagenic. احساس می کند که از ساحل ناتوان می شود و در یک جریان جاری می شود. در هر لحظه، کسی یا چیزی دیگر می تواند توسط شما به عنوان شما توسط آب در برابر اراده خود انجام می شود، فقط امیدوار است که پای خود را نگه دارید به طوری که نمی شود تحت یک سنگ یا شاخه پنهان شده و پایین کشید. هس نویسنده واقعا خوب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پیش روی


 کتاب دختری با کت آبی
 کتاب پریرا چنین می گوید
 کتاب خانه زاد
 کتاب نفس بریده
 کتاب قصر به قصر
 کتاب امبرسون های باشکوه