کتاب پیش روی

اثر ادگار لارنس دکتروف از انتشارات زاوش - مترجم: امیر احمدی آریان-داستان تاریخی

جنگ داخلی به سمت نتیجه گیری اجتناب ناپذیر خود حرکت کرد. ژنرال Wm Tecumseh شرمن 60،000 سربازان اتحادیه را از طریق جورجیا و آمریكا راه اندازی كرد. کارولیناس، یک دنباله مرگبار 60 میلیمتری را ترک کرد، تخریب، غارت، تهاجم و آمپر؛ هرج و مرج. Doctorows مارس مهر خود را در این حوادث قرار می دهد و با نزدیک شدن به واقعیت تاریخی، نام افراد واقعی و & amp؛ مکان ها & amp؛ سپس تصورات بقیه را همانطور که در Ragtime انجام داد، تصور کنید.

به تازگی جنگ داخلی موضوع رمان هاوارد بحر، مایکل شارا، چارلز فرازیر، رابرت هیکس و غیره بوده است درخواست تجدیدنظر طولانی مدت آن نه تنها به این واقعیت است که در خاک ما جنگیده است، بلکه این که ما در مورد دوگانگی درونی ما در مورد نژاد فائق آمده است. Doctorow این سوال را به طور گسترده مورد بررسی قرار می دهد، که حاوی اختلاف بین سفیدپوستان و غواصان جنوبی است، چرا که شرمن سعی می کند همه آنها را شناخته و از بین ببرد. Sherman یک شخصیت خوب است که به عنوان یک نابغه تاکتیکی دیوانه در برابر همتایان غرب ایستاده است.

Doctorow زمینه ای برای راهپیمایی ایجاد می کند: "عاشقانه وحشیانه جنگ در زمان گرفتن خرابکاری امکان پذیر است هر شهر ارتش برنده جایزه شد ... چیزی غیر قابل انکار در مورد آن کلاسیک بود، برای اینکه چطور دیگر ارتش یونان و رم خود را تحویل می دادند؟ شخصیت های نشان داده شده در راهپیمایی، افرادی هستند که بالا و آمپر؛ کم، سفید و سیاه، که زندگی خود را برای همیشه تغییر جنگ: مروارید، دختر تازه آزاد یک صاحب کاشته سفید و یک برده، سرهنگ Sartorius، یک جراح صالح، از راه دور، تقریبا روباتیک؛ چند افسر، اتحادیه و کنفدراسیون؛ دو سرباز، Arly & amp؛Doctorow از جنبه جنگ در توصیف او از شرایط یک زن سفید پوست سفید پوست غافلگیر شده است: "چه چیزی بود روشن در این لحظه این بود که وضعیت ذهنی متی یجیکسون وضعیتی را داشت که در آن خودش را پیدا کرد. جهان در جنگ به درد و رنج او رسیده بود و آن را غیر قابل تشخیص دانست. " بعدها: "این جنگ به عنوان یک ماجراجویی نیست، نه جنگ برای یک علت محرمانه، آن را جنگ در خالص ترین آن، یک خشم توده ای بی فکر از هر علت، ایده آل، یا اصل اخلاقی قطع شد." همانطور که انتظار می رود، Doctorow خوانندگان را در تصویر قرار می دهد؛ هرگز بیش از یادداشت مارس به عنوان یک داستان احمقانه برای زمان ما .-- ​​والری رایان (ویرایش)


خرید کتاب پیش روی
جستجوی کتاب پیش روی در گودریدز

معرفی کتاب پیش روی از نگاه کاربران
رمان خوبی درباره ژنرال سارنز از طریق کارولیناس، پس از نابودی شهر آتلانتا، راهپیمایی می کند. این اعلامیه شرمن را تأیید می کند که \"war\" جهنم است نه نه تنها برای سربازان از هر طرف، بلکه برای غیرنظامیان، بردگان را آزاد کرد، زخمی ها ، پرسنل پزشکی. من برنامه ریزی برای خواندن بیشتر توسط این نویسنده.

مشاهده لینک اصلی
اگر بخواهید داستان های تاریخی جنگ داخلی را در اختیار داشته باشید، شما نمی توانید یک مطلب جذاب تر پیدا کنید.

مشاهده لینک اصلی
این یک امتیاز سخت است. بعضی از اشعار با شعر، پاتوث، حکمت و طنز بالا رفت. دیگران خسته کننده بودند. مروارید به معنای قهرمان بودن است، اما من مجبور نیستم او را قانع کنم. او به من از جان برن یادآوری کرد: یک خالی خالی خالی که خواننده آن را به خود می گیرد. این رمان تا آخرین صفحات 50 ساله بسیار دقیق است. با تلاش برای زندگی شرمن، نمادگرایی معمول مسیح در ارتباط با لینکلن، Shermans un Sherman مانند تجسس در جنگ و ترسیم گرانت به عنوان غیرمستقیم به پایان می رسد. شرمن با جانستون ملاقات می کند، اما نه بیورگارد، همپتون، و یا برکینگرید، که منتظر بودم. سپس متوجه شدم که 220 صفحه قبلی توده ای از مرگ، نابودی، احساسات و احساسات بود. قسمت نهایی یک تلاش ناامید کننده برای راهپیمایی مقدس است. خوشبختانه Doctorow به اندازه کافی انسانی است تا از آخرین انگیزه کامل انحرافی از کنفدراسیون جلوگیری کند و صفحات آخر نیز لحظات بسیار خوبی دارند، مخصوصا تصویر او از مرگ لینکلنز. با این حال، آنچه که قرار بود کلاسیک به پایان برسد. انگیزه آمریكا برای فاجعه ای كه به پایان رسیده @ ادامه نمی یابد. یک رمان دقت و همدردی شگفت انگیز در انتهای کمی سس مایونز تبدیل شد. با این حال، من نمی خواهم صدای خیلی ضعیف. این یک کتاب خوب بود و یکی از بهترین کارهای داستان تاریخی که تا به حال خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
شما می توانید ماه ها را بدون شنیدن در مورد بسیاری از جنگ های آمریکا بپوشانید و حتی زمانی که آنها را معمولا فقط به عنوان تاریخ می شنوید. با این وجود، جنگ داخلی آمریکا عمدتا آمریکایی است. همانطور که من این را بنویسید، در روز یادبود سال 2017، می توانم در هفته گذشته یک روزنامه ای را ببینم که نشان می دهد بعضی از مردم اعتراض می کنند چون اکثرا دیگر از حذف مجسمه های افسران جنگ کنفدراسیون در جنوب حمایت می کنند. خوب است که چیزی در مورد این جنگ بدانیم و Doctorows 2005 The March is a great way to learn about the tail end of this and many issues. این نشان می دهد ژنرال ویلیام Tecumseh Shermans مبارزات انتخاباتی از طریق جنوب کنفدراسیون، و ارائه دید متعادل از هر دو طرف. فقط می توان گفت ارتش اتحادیه از قهرمانان منصفانه ساخته نشده بود و در جنوب نیز خائنانی دو بعدی نبودند. آنها می گویند که تاریخ توسط پیروان نوشته شده است و این درست است. به همین دلیل، Doctorows حساب کاربری fictionalized باید در لیست خواندن هر کسی که علاقه مند به جنگ داخلی آمریکا در آمریکا است. \"چیز عجیب و غریب در مورد نسخه من به عنوان خوانده شده، به هر حال، این است که با پنج صفحه کامل از گزیده ای از بررسی مطلوب . شاید ناشران فکر می کردند که نیاز به روحیه خوانندگان دارد تا با آن برخورد کند، اما من فکر نمی کنم که برای یک رمان که نیویورک تایمز بهترین فروشنده بود، مورد نیاز بود.

مشاهده لینک اصلی
Doctorow برای Ragtime شناخته شده است. او همچنین نویسنده چندین رمان تاریخی دیگر همچون بیلی بوتگیت و کتاب دانیال است. مارس یک رمان تاریخی دیگر مارن را در پایان جنگ داخلی توضیح می دهد. رمان تاریخی دشوار است، زیرا به تعبیر نویسنده باید با واقعیت های تاریخی و شخصیت ها همخوانی داشته باشد. بهترین رمان های تاریخی نیز یک عکس عالی از زمان ارائه می کنند. بدون تحقیق بیشتر باید پذیرفته شود که Doctorow با حقایق است. او معیارهای باقی مانده را برآورده نمی کند. جنگ ها و ارتش شرمن به طور پیوسته از طریق گرجستان، سپس به کلمبیا، کارولینای جنوبی و در نهایت به سمت گلدزبورو جانسون که در آن جنگ به پایان می رسد، حرکت می کند. شرمن می خواست که کنفدراسیون را به زانو درآورده و همه چیز را از طریق ارتش خود تخریب کند. مزارع و شهرها سوزانده شده، راه آهن و کارخانجات تخریب شده و برده های سیاه پوستان آزاد شده اند. شرح این زمان ها تنها جزئی از قانونی است. او در توصیف نگرش شمال به بردگان آزاد موفق شد. نیروهای کنفدراسیون هنوز فعال بودند و اغلب سعی داشتند مانع شرمن شوند. در کتاب هایی که چند صد برده را آزاد کرد و در تلاش برای ترک شرمن برای جلوگیری از نیروهای CSA، هنگامی که شرمن از اجازه دادن به آنها برای عبور از پل پنتون و تحت حفاظت ارتش خود بود، قربانی شد. بعدها، زمانی که او در برابر CSA ژنرال جی جانستون پیشروی کرد، شرمن یک بار دیگر بارهای تازه آزاد شده را در مسیر دیگری برای زنده ماندن به بهترین نحو ممکن بدون مراقبت از ارتش می فرستد. Doctorow تنها در بخشی از موفقیت در توصیف زمان ها است، زیرا او به ذهن و قلب جنوب غربی نمی رسد. توضیح کوچکی از این است که چقدر ناامید و گیج کننده این افراد زمانی متوجه شدند که معیشت و روش زندگی آنها برای همیشه از بین رفته است. چگونه آنها با مزارع سوخته و شهرها و همچنین بدون داشتن ارزشمندترین دارایی و نیروی کارشان، برده می شدند: بردگان؟ مارک جدی ترین مشکل توسعه و توسعه شخصیت های بی نظیر است. ظاهرا Doctorow تماشا بسیاری از درام های تلویزیونی مانند دالاس و غرب غربی که در آن عمل به سرعت در حال تغییر بین صحنه. صحنه سریع خود را در حال تغییر و جایگزین یک شخصیت با نتایج دیگر در زمان ناکافی برای توسعه شخصیت ها. شخصیت پرطرفدار، مروارید، فرزند یک استاد سیاه و یک برده است که برای سفید شدن می رود. از طریق یک سری از جلسات و ماجراهای با مردان سفید پوست مختلف او لهجه برده خود را از دست می دهد و یاد می گیرد که بخواند. در نتیجه، وعده داده شده است که او ممکن است در کالج تحصیل کند و یکی از اولین پزشکان زن شود. Wrede Satorius، یک جراح جراحی اروپایی در استخدام ارتش اتحادیه، Doctorow را با وسیله ای برای توصیف وحشت جنگ پزشکی میدان جنگ داخلی ارائه می دهد. تعطیلی ها بسیار مکرر بود که پس از جنگ، شمع زیادی از بازوها و پاها به هم پیوسته منتظر ماندند. Satorius تقریبا کارتونی است. او دارای مهارت های جراحی برتر است و از جراحان ارتش همجنسگرای خود محروم است. Doctorow به سادگی این شخصیت را متوقف می کند. شرمن نیز توسعه نیافته است. هیچ توضیحی از انگیزه او و نحوه اظهارنظر او وجود ندارد. مارمسارها مادی را برای یک رمان خوب دارند، اما هنوز نوشته نشده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پیش روی


 کتاب لطفا به من نخندید
 کتاب زندگی بر روی میسی سیپی
 کتاب پسر سرپرست یتیم خانه
 کتاب ستون های زمین (جلد ۱)
 کتاب خانه قانون زده
 کتاب دلبند