کتاب وقتی به من می رسی

اثر ربکا استید از انتشارات افق - مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی-داستان تاریخی

با درجه ششم، میراندا و بهترین دوستش، سالن، می دانند چگونه به محله خود در نیویورک حرکت کنند. آنها می دانند که کجا ایمن است، مانند فروشگاه مواد غذایی محلی، و می دانند که چه کسی باید از آن اجتناب کند، مثل مرد دیوانه ای در گوشه ای. اما همه چیز شروع به تجزیه و تحلیل می کند. سالن توسط یک بچه جدید مگس گرفته شده است، به طوری که هیچ دلیلی به نظر نمی رسد و او میراندا را از زندگی خود متوقف می کند. کلید آپارتمان که مادر میراندا برای موارد اضطراری پنهان شده است به سرقت رفته است. و سپس میراندا یک یادداشت مرموز را در یک لغزش کاغذ کوچک برش می دهد یادداشت ها در حال آمدن است و میراندا به آرامی متوجه می شود که هر کسی که از آنها بیرون می آید، همه چیز در مورد او را می داند، از جمله چیزهایی که هنوز اتفاق افتاده است. هر پیام به او نزدیک تر می شود تا اعتقاد داشته باشد که تنها می تواند از مرگ غم انگیز جلوگیری کند. تا یادداشت نهایی باعث می شود او فکر کند او خیلی دیر است.


خرید کتاب وقتی به من می رسی
جستجوی کتاب وقتی به من می رسی در گودریدز

معرفی کتاب وقتی به من می رسی از نگاه کاربران
4.5 در حالی که داستان در نوجوانان جوان هدف قرار گرفته است، من متوجه شدم که آن را فوق العاده نوشته شده است. ابتدا در ابتدا کمی گیج کننده است، اما پس از آن همه چیز شروع به معقول شدن به عنوان رشته است. هنگامی که قطعه های پازل به جای ما می رسیم، ما با یک طرح جادویی پیچیده و داستان فوق العاده باقی مانده است. عنصر تعلیق هرگز صفحات را ترک نمی کند و خواننده دائما تعجب می کند که چه کسی می فرستد میراندا را یادداشت می کند. و احتمالا ممکن است، این که آیا این موضوع مربوط به زمان خم شدن است یا خیر. اما این داستان بیش از یک رمز و راز باهوش است، درباره دوستی و اینکه چگونه گاهی اوقات متوقف کردن دوستی با مردم به هیچ دلیلی نیست ... خوب، شما فقط توقف صحبت کردن یک روز آن را در مورد خانواده و تلاش برای نگه داشتن آن را با هم در حالی که ضربت زدن و ضرورت قربانی کردن. جزئیات جزئی که بر شخصیت هر شخص و همچنین حرکت قطعه در کنار آن چیزی است که داستان را طلایی. چیزهای ظاهرا ناچیز به نظر می رسد مهم ترین. نوشتن Steads هوشمندانه است بدون پیچیدگی، همه چیز به زیبایی ساده است. در حالی که من این را برای نوجوانان جوان توصیه می کنم، من فکر می کنم بزرگسالان نیز می توانند از این داستان لذت ببرند.

مشاهده لینک اصلی
امروز در جریان قطع برق ایستاده بود و به معنای واقعی کلمه نمیتوانست از آن جدا شود تا من تمام شود. ربکا استاد هرگز نتوانست داستان هایی را بنویسد که شما را درگیر می کنند و با تمام زیبایی و وزن خود آنها را پیچیده می کنند. بخش های بسیاری وجود دارد که هنوز هم در سرم جدا شده اند؛ زیرا من نمی خواهم متوقف فکر کردن درباره این کتاب را متوقف کنم! من هنوز درک می کنم که می خواهم بگویم. این کتاب باعث می شود احساس قلب من در برابر رگ های خونی من تنگ است برای رسیدن به آن به دلیل آن نوشته شده بود به طوری مشتاقانه. مثل اینکه بعد از اینکه آخرین جمله را می خوام خوندم مجبور شدم بشینم تا یه لحظه با چهره ی من در یک بالش نشسته باشم چون خیلی زیاد بودم! عشق و اجرای و آتش و زلزله !!! من دوست داشتم که در میراندا سر باشد داشتن 12 ساله مملو از عدم اطمینان بسیار و همچنین بسیار شادی است. تمام پیروزی ها و ترس ها و معایب و لحظات وضوح آن ها باور نکردنی و قانع کننده بود و من متقاعد شدم که هیچ کس نتواند رؤیاهای روایت را کاملا مشابه ربکا ادغام کند. هیچکدام از مواردی که در داخل پوشش وجود دارد، بررسی از پست واشنگتن است که به سادگی میگوید: @ لامپ رشته ای @ و آن است. این کتاب از درون روشن است.

مشاهده لینک اصلی
من این را در چندین سال از بهترین لیست ها دیدم و تصمیم گرفتم آن را بررسی کنم. یک کتاب جذاب و جذاب برای مخاطبان جوانتر از نوجوان است. این یک احساس کلاسیک و بی انتهاست، هرچند آن را به من یادآوری نمیکنند که چروک در زمان بسیار زیاد است، که اغلب آن را به عنوان از فایلهای مخلوط خانم باسیل E. Frankweiler و Harriet Spy یاد می شود. من فکر می کنم این به خاطر نیویورک است. این کتاب در سال 1979 در سمت غرب بالا قرار گرفته است. ما تا چند سال بعد در آنجا حرکت نکردیم، اما برای من آن را دوران کودکی خود را یادآور شدم و استقلال عجیب و غریب دوازده ساله می توانستم: دوره های ناهار در محله، فرصتی برای راه رفتن به خانه های دوستان، استخدام غیر رسمی. تنظیمات و شخصیت های حلقه درست می کنند. عناصر احتمالی داستان نیز به خوبی کار می کنند. چیزی که هیچ پیشگویی کننده ای نیست - به نظر می رسد هیچ یک از عناصر مهم مستقیما از \"دعا برای اوون مانی\"، از همه کتابها حذف نشده است - اما یک داستان شیرین و باهوش است که برای همه سنین مناسب است.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** اگر هنوز این کتاب را خوانده اید، لطفا هر گونه نظر آن را بخوانید. 11/2015 من یک دوست در مورد این کتاب را در هفته گذشته گفتم، و امروز آن را به دست من در فروشگاه ثروت جهش. من مجبور شدم قبل از گذراندن آن، مجددا بخوانم. من با بررسی اصلی من، از جمله واکنش من به پایان، ایستادم. چنین کتاب دوست داشتنی، دوست داشتنی. 8/2009 این کتاب همه چیز را دوست دارد. قهرمان پرشور، احترام به LEngle، شخصیت های بالغ چند بعدی، توطئه های ثانویه به خوبی ... همه در اینجا است. به عنوان یک فریاد ایستاده، پریدن به بالا و پایین، اشک جریان دادن شکل صورت خود را از پایان دادن. تنها یادداشت غلط برای من آلیس بود - که همیشه باید به زانو درآورد. تنظیمات اواخر دهه 70 مرده بود، به خصوص مادرانی که لباس های ترسناک داشتند. با نفوذ به خوبی انجام می شود، بسیار توصیه می شود و ارزش انتظار. یکی برای مجموعه دائمی

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که شما به من رسیدن به یک پازل، یک معما است، بنابراین در طبیعت از آن نوع چیز آن کمی از تسویه حساب یک تکه. اما یک ترفند لذت بخش. این همچنین به مادلین LEngles چرت زدن در زمان، که باید برخی از ایده از ماهیت این فریب را به شما بدهد. اگر شما به پازل و یا مخالف به LEngle، چیز دیگری را بخوانید. شما با یک راوی عالی، اشتباه و جدی Miranda، بازیگران از شخصیت های نیویورک شهر، بازدید مهیج از نمایش مسابقه دیک کلارکس از 70s، The $ 25،000 هرم ... و سرگرم کننده تلاش برای حل پازل ارائه شده در مسافرت توسط tesser. در حال حاضر Ive این سالها Newbery و Caldecott (Jerry Pinkneys The Lion \u0026 The Mouse) را می خوانید و می توانید هر دو را به سزاقی جوایز بسپارید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب وقتی به من می رسی


 کتاب فقط پتی
 کتاب آخرین رز کشمیری
 کتاب پتر اول
 کتاب اعترافات یک جاسوس
 کتاب اسیر خشکی
 کتاب قرن من