کتاب وقتی به من می رسی

اثر ربکا استید از انتشارات افق - مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی-داستان تاریخی

با درجه ششم، میراندا و بهترین دوستش، سالن، می دانند چگونه به محله خود در نیویورک حرکت کنند. آنها می دانند که کجا ایمن است، مانند فروشگاه مواد غذایی محلی، و می دانند که چه کسی باید از آن اجتناب کند، مثل مرد دیوانه ای در گوشه ای. اما همه چیز شروع به تجزیه و تحلیل می کند. سالن توسط یک بچه جدید مگس گرفته شده است، به طوری که هیچ دلیلی به نظر نمی رسد و او میراندا را از زندگی خود متوقف می کند. کلید آپارتمان که مادر میراندا برای موارد اضطراری پنهان شده است به سرقت رفته است. و سپس میراندا یک یادداشت مرموز را در یک لغزش کاغذ کوچک برش می دهد یادداشت ها در حال آمدن است و میراندا به آرامی متوجه می شود که هر کسی که از آنها بیرون می آید، همه چیز در مورد او را می داند، از جمله چیزهایی که هنوز اتفاق افتاده است. هر پیام به او نزدیک تر می شود تا اعتقاد داشته باشد که تنها می تواند از مرگ غم انگیز جلوگیری کند. تا یادداشت نهایی باعث می شود او فکر کند او خیلی دیر است.


خرید کتاب وقتی به من می رسی
جستجوی کتاب وقتی به من می رسی در گودریدز

معرفی کتاب وقتی به من می رسی از نگاه کاربران
وای. به راحتی پنج ستاره این باید برای همه طرفداران Madeleine LEngle - و هر کسی که لذت بردن از تماشای بازی $ 20،000 Pyramid لذت ببرید! هنگامی که من واقعا شروع کردم، من نمی خواستم متوقف شود تا زمانی که من تمام شده بودم. و حتی هنگامی که من به پایان رسید، به عقب رفتم و بعضی از قطعات را دوباره خواندم. من سبک نوشتن را با فصل های کوتاه دوست داشتم، بیشتر با عناوینی بود که می توانستند بر روی نمایش بازی $ 20000 Pyramid باشند و به نحوی به رویدادهای فصل اعمال شوند. فصل های کوتاه نیز این داستان را به سرعت در می آورد، به شما جزئیات دقیق زیادی می دهد تا شما را در حوادث اسرار آمیز تعجب کنید و می خواهید ادامه دهید. همانطور که داستان در حال پیشرفت است، شما شروع به درک اینکه حتی برخی از رویدادهای عرفانی ممکن است اهمیت زیادی داشته باشند. با این حال، من نمیخواهم جزئيات بیشتری را ارائه دهم، زیرا این یکی بهتر از آن است که قبل از اینکه آن را بخوانید، بیش از حد در مورد طرح فکر نکنید. قطعا میخواهم این را دوباره بخوانم و همچنین باید ببینم آیا میتوانم دستم را بر روی یک نسخه از اولین کتاب ربکا ستاد، First Light بگیرم؟ من قطعا می توانم این برنده جایزه نیوبری را ببینم.

مشاهده لینک اصلی
خیلی در چنین کتابی کمی و نه آنچه که من انتظار داشتم. Mirandas (شخصیت های اصلی) کتاب مورد علاقه \"چروک در زمان\" است که تقریبا به شما می گوید همه چیز را که شما باید در مورد این رمان بدانید اگر شما واقعا در مورد آن فکر می کنید. نوعی از دو داستان متقابل وجود دارد که واقعا یک داستان است. اولین داستان یک دختر پیش دبستانی است که از طریق پرورش رو به زوال، از دست دادن بهترین دوست خود و پیدا کردن چیزهای جدید، غلبه بر مفهوم پیش بینی شده دیگران، برخورد با نژادپرستی، تحریف های اولیه و همه ی این جاز است. و همچنین داستان یادداشت های عجیب و غریب که میراندا دریافت می کند و شخصیت سایه ای است که از او خواسته است نامه ای را که او ذکر می کند و نامه ای که در پشت آن قرار دارد بنویسد. و سپس من به اوج خود رسیدم و راه حل رمزگشایی را پیدا کردم (که اغلب من قبلا حدس زده بودم). و سپس ذهنم منفجر شد. و سپس بعضی چیزها را خواندم و بعضی چیزهای دیگر نشان داده شد و ذهن من دوباره منفجر شد. بسیاری از افراد YA قادر به انجام این کار به من نیستند. من آن را دوست داشتم و احساس کرد که Stead با همه چیز به زیبایی برخورد کرد. و در کمتر از 200 صفحه. Stead قطعا یکی به تماشای است.

مشاهده لینک اصلی
من به صفوف افرادی که این کتاب را دوست داشتند پیوستم. آن را در فهرست کتابهای Pinterest قرار دادم، چند نظر را خواندند و تصمیم گرفتند آن را امتحان کنند. همه چیز را در کمتر از 8 ساعت با گذراندن تعطیلات پایان دادم. حدس می زنم که من می توانم خوش شانس باشم، هر یک از کتاب هایی که در کلاس های مدرن قرار دارند و به تازگی به عنوان خوانده شده، بزرگ شده اند و سزاوار ستاره ای 5 ستاره هستند. لمس کردن، درگیر شدن و با یک رمز و راز بزرگ در فرم یا یادداشت های کوچک برخی از مسافر زمان. ما شخصیت اصلی، یک دختر جوان به نام میراندا، یادگیری و بلوغ، اشتباه، زندگی یک ماجراجویی، پیدا کردن دوستان جدید، گسترش افق او را ببینید . ما میراندا را می بینیم که رشد می کند و چیز خوبی است که شاهد آن هستیم. حتی اگر عموم مردم آن را بطور واضحی بشناسند، من آن را بسیار لذت بخش می بینم. این بسیار خواندنی است، بدون توجه به سن شما. *** نظر در تاریخ 27 ژانویه 2016 به روز شد. ** این نسخه به روز شده نیز در وبلاگ من ارسال شد. اینجا را کلیک کنید تا آن را چک کنید.

مشاهده لینک اصلی
من خیلی چیزهای خوب در مورد زمانی که شما به من رسیدید شنیده ام. من خواندن چندین بررسی عالی در مورد آن را. وقتی شنیدم که مدال John Newbery را برای ادبیات کودک برجسته به دست آوردم، تصمیم گرفتم آن زمان برای اضافه کردن آن به لیست TBR من باشد. سپس، كتابدار كودكان ما آن را براي گروه Book Thieves Book انتخاب كرديم. بنابراین کمی صبر کردم تا بشنوم که گروه آن را دوست داشت. آنها فقط خوب بودند. من کاملا تحت تاثیر قرار گرفتم که دزدان کتاب این داستان را دریافت کردند. این یک مفهوم سازی آسان نیست. اما خوب است! شایعات زیادی وجود دارد که تعداد زیادی از بزرگسالان کتابهای جوانان را برای خواندن این روزها انتخاب می کنند. اگر چه کمی جوانتر از زمانی که شما به من دسترسی پیدا می کنید، مطمئنا انتخاب خوبی برای گروه سنی میانی است. اگر طرفدار خوبی از رمان های سالخورده جوان هستید، نمی توانید با کتاب Steads اشتباه بگیرید.

مشاهده لینک اصلی
من وقتی خوابیده بودم، وقتی که برنده ی نیوبی بودم، به حالت خوابیده به کلاس من برگشتم. در آن زمان، میانه به نظر می رسید آهسته. با این حال، در سال جاری، با توجه به 54 درجه چهارم، این کتاب به زیبایی حرکت کرد، با همکاری 20،000 $ زیرمجموعه هرم این کتاب همچنین با کودکانی که از زمان چروک در زمان خواندن و لذت بردن داشتند، حتی الهام بخش یکی از دانش آموزان من شد تا از فصل اول AWIT به کلاس درس خواندن بخوانند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب وقتی به من می رسی


 کتاب عقل و احساس
 کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی)
 کتاب یک فنجان قهوه با ادگار آلن پو
 کتاب سیم های سحرآمیز فرانکی پرستو
 کتاب ربه کا
 کتاب بیابان تاتارها