کتاب هنرمندی از جهان شناور

اثر کازوئو ایشی گورو از انتشارات افراز - مترجم: یاسین محمدی-داستان تاریخی

Kazuo Ishiguro در هنرمند جهان شناور خوانندگان زبان انگلیسی را یک نگاه معتبر به ژاپن پس از جنگ، "دنیای شناور" تغییر رفتارهای فرهنگی، تغییر الگوهای اجتماعی و مشکلات مضر ارائه می دهد. Ishiguro، که در ناگاساکی در سال 1954 متولد شد اما در سال 1960 به انگلستان نقل مکان کرد، داستان ماسوجی اونو، هنرمند بوهمام و حامی زندگی شبانه را که در طول جنگ تبلیغاتی برای امپریالیسم ژاپن تبدیل شد، می نویسد. اما جنگ تمام شده است. ژاپن از دست داده، همسر و فرزند انوس کشته شده اند و بسیاری از جوانان امپریالیست ها را به خاطر هدایت کشور به فاجعه سرزنش می کنند. چه چیزی برای Ono چیده؟ درمان Ishiguros از این داستان جایزه Whitbread 1986 را به دست آورد.


خرید کتاب هنرمندی از جهان شناور
جستجوی کتاب هنرمندی از جهان شناور در گودریدز

معرفی کتاب هنرمندی از جهان شناور از نگاه کاربران
من کمی بعد از جنگ جهانی دوم ژاپن می دانم، و همه آنچه که می دانستم از دیدگاه آمریکایی ها بود. بنابراین، جذاب بود، این داستان را از یک نویسنده ژاپنی که در دوران پس از جنگ متولد شد، خواند. این در مورد یک هنرمند است که در حالی که به عنوان یک حامی وفادار امپراتور ژاپن کار می کرد، به اندازه ای از احترام و معرفت دست یافت. پس از جنگ، او با تغییرات در جامعه ژاپن و همچنین از دست دادن عزت نفس در جامعه مبارزه می کند - به ویژه در میان نسل جوان که تمایل دارند افراد مانند او را برای بمب گذاری ها و سختی هایی که مجبور به تحمل آن بودند، سرزنش کنند. جهان شناور به طور خاص توضیح داده شد در رمان به عنوان دنیای زندگی شبانه قبل از جنگ. این موضوع آثار هنری اولیه بود - با این حال هنرمند شروع به نوشتن کرد و نقاشی هایی را که بیشتر خاکستر و واقعی بودند آغاز کرد. من فکر می کنم عنوانFloating World @ در واقع موضوع هنرمندان نیست، بلکه تغییرات مفاهیم فکر و ارزش ها در جامعه است. من از نویسندگان استفاده از کلمات برای نقاشی کردن تصاویر در ذهن اعضای خانواده، آشنایان و @ منطقه لذت @ هر دو در جلال قبل از جنگ و در بقای بمب گذاری شده پس از جنگ. بهترین تصویرگر در جهان نمیتوانست نقاشیهای نقاشی را همان طور که نویسنده با نوشتنش نقاشی میکرد، نقاشی کند. تنها چیزی که دربارۀ کتابم در مورد این کتاب صحبت میکرد، هنرمندان رامبلیگ بود - و حتی رامبلیگها به اندازه میل خود برای گفتن اینکه او او را به حال خود رها کرد. . . این چند بار اول خوب بود اما کمی بعد با استفاده مکرر از آن استفاده کرد. انتقاد جزئی از آنچه در کل، یک کتاب عالی و یکی است که احتمالا در آینده دوباره به آن باز خواهم گشت. من فکر می کنم این به این دلیل است که هنرمند در نهایت در سفرهای زندگی اش آموخته است. ALERT - SPOILERS: علی رغم ظهور او به عنوان فردی از نفوذ و سقوط و رنج های بعدی او (از دست دادن همسر و پسرش، روابط تنگ شده با دخترانش و دور از بعضی از از همکارانش)، هنرمند Ono در نهایت تجربه ی احساس عمیقی از شادی را به دست می دهد که از این اعتقاد است که تلاش های آن موجه بوده است؛ که کار سخت انجام شده، شک و تردید برطرف شده است، همه ارزشمند بوده اند؛ این چیزی است که ارزش واقعی و تمایز آن را به دست آورده است. @ به گفته دوست خود، @ ما حداقل بر آنچه اعتقاد داشتیم عمل کردیم و تمام تلاشمان را انجام دادیم @ Ono می یابد صلح در درک اینکه واقعیت عواقب نهایی - موفقیت یا شکست - به معنای روح انسان اهمیتی ندارد؛ همانطور که این واقعیت بود که او مایل بود با وجود ریسک اقدام کند.

مشاهده لینک اصلی
تولید ادبی Kazuo Ishiguro کمیاب است و تنها هفت رمان دارد. طول می کشد چند سال ± سیستم عامل برای نوشتن و یک کتاب جدید منتشر، شاید به این دلیل او دوست دارد به مراقبت های ویژه در همه چیز شما ارسال، نادیده گرفتن فشارهای است که باید توسط ناشران ارائه شود، و با کنار گذاشتن شهرت و معتبر است که با کار خود به دست آورد، که می تواند به عنوان نویسندگان دیگر مورد استفاده قرار گیرد به فروش هر \"چیزی\" که از طریق سر. به عنوان ستاره از یک هنرمند € ~ سازمان ملل متحد در جهان flotanteâ € ™ می گوید: [â € |] به نظر من از شهرت و موقعیت خوبی می تواند پاداش کسی که بیشتر انجام می شود تا خود را وقف کار خود را، نه برای رسیدن به آن، اما به سادگی برای لذت بردن از انجام تعهد خود را به عنوان بهترین ممکن است.\nâ € ~ سازمان ملل متحد هنرمند flotanteâ ™ € جهان کتاب دوم که ارسال کازوئو ایشیگورو، بدون شک ترین ژاپنی از رمان های او، که ما را از ژاپن کلاسیک یاد شده است. داستان می گیرد در سال ± سیستم عامل پس از جنگ جهانی دوم، در مقابل افت کشور تلاش برای حرکت به جلو بر اساس غرور و سرسختی. شخصیت Masuji اونو، یک نقاش محترم، در حال حاضر بازنشسته است، به یاد می آورد سال ± سیستم عامل که در آن او را با بهترین معلمان مورد مطالعه، و در حالی که یادآوری خود © کمی به عنوان سنسی از دانش آموزان خود را، همه در اول شخص روایت توسط اونو از طریق فلش بک ها و داستان در داخل داستان، به شیوه ای استادانه، به طور معمول در علاوه بر این به Ishiguro.Pero این خاطرات قبل از جنگ است، اونو هم © N زندگی می کند در حال حاضر آشفته، که دارای دو دختر، Setsuko و Noriko و نوه، ایچیرو، پسر اول. گفتگو با دختر خود، کاملا Japona © سبک، که در آن می گوید که تمام با احترام به بزرگ، تقریبا tiptoeing در مورد مسائل، آنها در رمان بسیار حاضر هستید، و در اینجا که در آن یکی از نقاط قوت آن است ، عدم ارتباط میان نسل ها، از آنجا که مرز میان ژاپن قدیمی و غربی سازی این ژاپنی جدید، روشن است. اونو هنوز زندگی می کند در گذشته، در سنت های باستانی، در حالی که دختران خود را به سمت یک افق مدرن تر نگاه کنید، و نوه اش ایچیرو نشان دهنده آمریکایی رو به رشد، بازی رنجر تنها و یا مایل به غذا خوردن اسفناج مانند Popeye، توسط ejemplo.La داستان می گیرد بین آیات اونو در مورد گذشته خود، که در آن وضعیت دشوار با برخی از شاگردان خود می ایستد، و این قرائت دیگری از رمان است. اونو در آغاز کار خود را به عنوان یک هنرمند بود به نقاشی مناظر â € œmundo flotanteâ € یا اوکییوئه (چاپ ژاپنی ساخته شده بین قرن های هفدهم و بیستم، که در آن مناظر، تئاتر کابوکی یا صحنه های وابسته به عشق شهوانی منعکس شد. اما موضوع اصلی اوکییوئه سرگرمی و لذت. بعد، این پرتره از مهمترین اقشار پایینی جامعه به دلایل سیاستمداران ممنوع شد. هوکوسائی و اوتامارو دو نفر از شارحان حداکثر آن)، تا زمانی که بود سیاست و جنگ در راه بود، راه اندازی برخی از حقایق که او از پشیمانی. چیزی که نقش مهمی در این بازی، به عنوان است که موافقت با ازدواج از Noriko، سنت مربوط به تحقیق و تفحص از partes.Con گذشته هر دو ظرافت و انعکاس است که مشخص کازوئو ایشیگورو، یک هنرمند € ~ سازمان ملل متحد در جهان flotanteâ € ™ در حال اجرا است بین آیات، گفتگو با معلمان، پیاده روی و توصیف مناظر مختلف، از جمله پارک پل Kawabe یا درنگ. این یک تعجب بزرگ است. آیا شما هر گونه داستان Ishiguro بد نوشته ای؟ پاسخ روشن است: نه.

مشاهده لینک اصلی
هنرمند Ishiguros از دنیای شناور با نوه اش با زندگی یک آهنگساز از راهپیمایی های محبوب در طول جنگ صحبت می کند: @ او مرد بد نبود. او فقط کسی بود که به سختی کارهایی را انجام داد که برای او بهترین بود. اما زمانی که جنگ به پایان رسید، Ichiro ببینید، همه چیز بسیار متفاوت بود. آهنگ های آقای Naguchi تشکیل شده است بسیار معروف، نه فقط در این شهر، بلکه در سراسر ژاپن است. آنها در رادیو و در نوارها آواز خواندند. و مانند عمو کنجی خود را هنگامی که آنها در حال راهپیمایی و یا قبل از جنگ بودند آواز خواندند. و پس از جنگ، آقای Naguchi فکر کرد آهنگ های خود را - به خوبی - یک اشتباه بود. و او احساس کرد که باید عذرخواهی کند. به هر کسی که ترک کرد به پسران کمی که والدین دیگر ندارند. و به پدر و مادرهایی که پسران کمی مانند شما را از دست داده اند. برای همه این افراد، او می خواست متاسف بماند. من فکر می کنم که چرا او خود را کشته است. آقای Naguchi یک مرد بد در همه نیست، Ichiro. او شجاع بود تا اشتباهات را بپذیرد. او بسیار شجاع و محترم بود. @ این داستان و دیگر عناصرAn هنرمند از شناور جهان @ باعث شده من به یک صحنه در فیلم نهایی Yasujiro Ozus @ Autumn Afternoon @ فکر کنم. چیشو ریو یک افسر سابق نیروی دریایی است و یکی از ملوانانش در یک بار با یکی از راهپیمایی های قدیمی شروع به بازی می کند: http: //youtu.be/mcGaxA8K3nI؟ t = 3m33sAdorable، huh؟ خوب، صحنه Ozus تقریبا مخالف Ishiguros @ آن هنرمند از شناور جهان @ است. در اینجا هیچ گونه نابودی نزاع های مخرب جنگ های طولانی وجود ندارد. داستان Ishiguros همه اسرار و دروغ های یک هنرمند است که روح او، مانند Laurens van der Post ممکن است آن را قرار داده است، تیره و تیره و تار است تحت وزن بال های اژدها به خانه می آیند. او داستان خود را با روشی جذاب و جذاب و با انعکاس ها و تفکرات کوچک دوستانه ... می گوید ... و در حالی که در تقریبا در هر صفحه چیزی در روایت است که ما در تلاش برای باور هستیم، در کل کتاب احساس فوق العاده صادقانه در مورد تجربه انسان از گناه جنگ این بدبختی او بود که جوان، نوا و بلندپروازانه در فاشیسم خزنده 1930s ژاپن بود: ترکیب بسیار سمی. اما آیا او واقعا می تواند این را داشته باشد؟ او باید از طریق تمام اقدامات تروریستی راست افراطی و ترور اواخر دهه 1920 و اوایل دهه 1930 زندگی کند ... همچنین احساس غم انگیز شدن، تغییری بود از هنرمند دنیای شناور @ به دولت فاشیست # 1 گرافیک هنرمند @ این واقعا می تواند خیلی سریع رخ دهد؟ جو Ishiguro ساخته شده است نشاط بخش از ادبیات ژاپن است و من خودم را به فکر صدای کوه در زمان، هر چند Ishiguros صرفا اشاره و صرفا پیشنهادات نه در مورد شخصیت های خود را احساس می کنید، اما در مورد حقایق آن رخ داده است. این باعث می شود یک چلپ چلوپ خوب از تعلیق درآید. من باقی می مونم و @ @ @ @ @ @ @ @ book را بخوانم، اما اغلب اوقات که من باقی نمی مونم و @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ را بخوانم، زیرا باید پیدا کنم که بعدا بروز می کند. شما می دانید که در اینجا چه کار می کند؟ این داستان هنرمند است و واقعا احساس می کند که به آن می گویند. با باقی مانده از روز ... که اعتقاد داشت که باتلر می تواند یک خاطره ای بنویسد؟

مشاهده لینک اصلی
کتاب دوم Ishiguro من خوانده ام. خواندن این کار سانس حس می کند ... احساس یادگیری به شنا. در ابتدا سرد و غیر دوستانه، اما تا â € ~ ritmeâ € ™ حاضر به دست آمده بود، بدن و روح به نظر می رسید به ترکیب با امواج آب که به آرامی اما مطمئنا جاروب همچنان به غرق deh.Kisah قاب از طریق Masuji دیدگاه اونو (که â € ~ هنرمندان در جهان آوانگ-Awanga € ™ ذکر شده در عنوان) و به چند دوره روایت تقسیم می شوند: در اکتبر سال 1948، آوریل 1949، نوامبر 1949 و ژوئن سال 1950. در سن گرگ و میش، شخصیت اصلی روایت در مورد دخترش که نامزد شده بود، با شروع حرفه و فلسفه به عنوان یک نقاش، و همچنین تغییر در برنامه ریزی شهری و شیوه زندگی جامعه ژاپن پس از جنگ جهانی دوم. روایت پر از نوستالژی بود و طرح تقریبا وجود نداشت، بیشتر شبیه به گوش دادن به یک پدربزرگ در مورد وقایع گذشته و حال است. مهم است، وجود دارد (تحت تاثیر قرار) بی اهمیت، و تعجب وجود دارد. در وسط این کتاب، احساس کردم که وجود دارد .... من قصد دارم به پیچ و تاب، اما این کاملا درست نیست. در واقع این: در وسط داستان، برخی از رویدادهای به نظر می رسد متناقض و خوانندگان آگاه است که اطلاعات مهم عمدا تحویل داده نشده است و یا دقیق توسط راوی تحویل داده نشده است (به عبارت دیگر، راوی در اینجا متعلق به نوع انتخابی / راوی غیر قابل اعتماد) وجود دارد ساخته شده است. برای من، این چیزی که داستان را جالب تر می کند. اما این به نظر می رسد تصورات گیج کننده، به ویژه به این دلیل که پایان داستان 100٪ پاسخ هر گونه سوال که در طول خواندن است. با این حال، من کاملا از تعاملات مختلف شخصیت ها و موضوعات موجود در این داستان لذت بردم. متاسفانه، بخش های خاصی است که قابل خواندن در نسخه اندونزی از این کتاب وجود دارد (* توجه: اگر چه در ژاپن و ایشی گورو مجموعه سنسی روشن خون ژاپنی، زبان مادری از کتاب به زبان انگلیسی است). از یک طرف، من می دانم که نوشتن ایشیگورو سنسی به دلیل شکل زیادی از گفتار، جملات پیچیده چند سطحی، و معانی ضمنی کاملا دشوار است برای ترجمه است. در برخی از نقاط، ترجمه در حال حاضر خوب است. با این حال، بسیاری از اشتباهات اساسی نیز وجود دارد که باید از طریق ویرایش بهتر اصلاح شوند. این به طور کلی بر زبان است که بیش از حد سفت و سخت و تحت اللفظی ایجاد می شود، در حالی که اکثر این کتاب در قالب یک مونولوگ است / گفت و گو باید خیلی آسان تر به درک دوباره سازمان دهی به خوانندگان اندونزی باشد. در نهایت، من فقط این کتاب را به افرادی توصیه میکنم که در حال حاضر متناسب با سبک نویسنده هستند و میخواهند بیشتر از آثار او را بخوانند. این کتاب درست نیست که فردی را که دوستش دارید با Ishiguro بسازد. آگاهی از تاریخ، هنجارهای اجتماعی، و جامعه ژاپن در آن دوره نیز بیشتر لذت بردن از این کتاب، هر چند اساسا فقط می دانم که â € ~ Jepang perangâ € ™ را از دست داده در حال حاضر کاملا بنابراین سرمایه کمک خواهد کرد. بقیه را می توان از منابع خارجی، مانند â € ~ DUNIA آوانگ-Awanga € ™ (اصطلاحی برای شب زنده داری / سرگرمی جامعه ژاپن در آن زمان) در سوال در عنوان به دنبال.

مشاهده لینک اصلی
Ishiguro استاد ایجاد یک راوی غیر قابل اعتماد است. من این را در رمان او \"هنگامی که ما نیز یتیم بودیم\" متوجه شدیم. اختلاف اندکی در این است که شخصیت اصلی به ما می گوید و چگونه او رویدادهای اطرافش را تفسیر می کند. Ishiguro دارای یک روش ظریف برای ایجاد خواننده از این مشکلات و تناقضات کوچک است و بدون اینکه دائما ما را سرزنش کند. این همه موضوع نجیب، نه قدرت است. این دیدگاه روایت بخشی از آنچه را که این رمان را قابل توجه می کند، می کند. این داستان به دنبال اخلال اخلاقی و عصبانیت یک مرد میانسال Ono است، که مجبور است با اقدامات سیاسی و ایدئولوژیکی که در جنگ جهانی دوم در ژاپن انجام داده است، مقابله کند. Ono هنرمند است که از طریق جنبش تبلیغاتی بسیار جنجالی دهه 1940 و به نگرش های اجتماعی در حال تغییر در اشغال ژاپن پس از آمریکا زندگی می کرد. او اغلب از میان نیروهای حمایت راست او در طول جنگ حمایت می کند و گاهی اوقات سوال می کند که آیا گذشته او چیزی است که او باید پنهان کند. گناه او به عنوان یک توهین کننده توهین کننده به حساب می آید و با انحصار اخلاقی شخصی خود، انو را در عصر سنی خود مشتاقانه و مشکوک می بیند. گذشته و حال، گذشته و حال، به گونه ای است که به خواننده اطلاعات کافی برای درک فعلی خود می دهد دوراهی. ما در مورد ظهور خود به شهرت به عنوان یک هنرمند صحبت کردیم، چگونه او برای تبدیل شدن به یک خبرنگار پلیس، و این که این اقدامات پس از آن چه تأثیری بر زندگی او گذاشت، گفت. همه اینها به دیدگاه رویدادهای جاری تبدیل شده است که عمدتا در اطراف جوانترین مذاکرات دخالت دخترانه خود قرار دارد. با استفاده از مشارکت برای برجسته شدن تاریخ انوشیروان، راهی شگفت انگیز برای راه اندازی این طرح بود. این درگیری برای مصالحه با زندگی خصوصی و عمومی، و همچنین ترکیبی از زندگی خصوصی دو خانواده جداگانه، امکان پذیر است. دقیقا نوعی رویداد شخصی است که پدر را به سکوت تعجب می کند اگر او به اندازه کافی در زندگی انجام داده بود تا دخترش همه چیز را که برای موفقیت نیاز داشت، به دخترش بدهد. ذهن خود را صرف پول (مانند بسیاری از ما احتمالا در مورد آن فکر می کنید)، بلکه بر این است که شهرت و موقعیت اجتماعی او چگونه می تواند به عنوان یک علامت سیاه در برابر خانواده اش باشد. در مجموع، من به طور کامل از خواندن درباره ی سفر خود بازتاب لذت بردم. داستان عمل پر و یا به خصوص هیجان انگیز نیست، اما این باعث ترویج حس درونی که چند رمان می تواند انجام دهد. این، همراه با توانایی Ishiguro به گرفتن شخصیت اصلی خود را به طور کامل در روایت، باعث می شود این یکی از کتاب های بهتر است که من امسال امتحان کردم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هنرمندی از جهان شناور


 کتاب ستاره سرگردان
 کتاب گل ها را بچین کودکان را بکش
 کتاب مرگ کسب و کار من است
 کتاب مدرسه ی قدیم
 کتاب جوینده طلا
 کتاب پتر اول