کتاب هندرسون شاه باران

اثر سال بلو از انتشارات فرهنگ نشر نو - مترجم: مجتبی عبدالله نژاد-داستان تاریخی

هندرسون، شاه باران نوعی رمان سیر و سلوک است. پر از حرف‌های فلسفی و ماجراهای کمیک. داستان مردی است که دنبال معنای زندگی می‌گردد. مردی که همه چیز دارد. ثروت، خانواده، پایگاه اجتماعی... ولی از زندگی راضی نیست. در تلاش برای کشف معنای زندگی سر از آفریقا درمی‌آورد و روزهای طولانی را با مردم قبایل دوردست اعماق آفریقا می‌گذراند.

سال بلو خودش رمان هندرسون، شاه باران را بیش از بقیۀ کارهایش می‌پسندید و همیشه در صدر کارهای مورد علاقه‌اش از آن نام می‌برد.

در فهرست صد رمان برتر قرن بیستم که پایگاه مدرن لایبراری (Modern Library) تهیه کرده است، هندرسون، شاه باران در ردیف بیست و یکم قرار دارد.


خرید کتاب هندرسون شاه باران
جستجوی کتاب هندرسون شاه باران در گودریدز

معرفی کتاب هندرسون شاه باران از نگاه کاربران
در حالی که نمی توانست به طور اتفاقی به این کتاب اطمینان پیدا کند - (شخص ثروتمند سفیدی به دنبال @ enlightenment @ از ابتدای آفریقا و در عین حال با بهره گیری از اقامت کوتاه از همسر دومش) - بسیار واضح است که Bellow در مورد دووفوس دوست داشتنی یک شخصیت. بنده، هندرسون بیش از حد کمی از غم انگیز است؛ بله، هندرسون انتظارات بیشماری از زندگی را دارد. اما او با غم و اندوه عمیق نفوذ می کند و باعث می شود او شخصیتی باشد که بیشتر مردم باید بتوانند به آن ارتباط داشته باشند. هس توربو، اما نه بیشتر از هر کس دیگری. اگر موضوع را با ویژگی های منفی خود مطرح کنید، ممکن است پیشنهاد کنم که این کتاب را به دلایل اشتباه خواندید. در زیر، نگاهی مهربان، خنده دار و روشنگری به یک مرد بسیار ناقص ارائه می دهد که تلاش می کند تا به طور جدی و قابل اعتماد باشد. نوع افرادی که با هندرسون مشکل دارند، نوعی از افرادی هستند که تمایلی به نگاه دقیق به خودشان ندارند و دارای نقص های تند و زننده هستند که هر کدام به عنوان شخصیت عنوان انسان را به خود مشغول می کنند.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که من این رمان را چهل سال پیش خواندم، نظرات من تاریخی است. اما هر کتابی که در آفریقا و غرب از آن خوانده ام - از جمله Naipauls Bend در رودخانه - باید در برابر این یکی رقابت کند. تا کنون، هنوز هم کم نیست. یک مفهوم چیست؟ سنگ بزرگ را بردارید، تو کینگ! هندرسون می کند و است برای یک رعد و برق خشن: به عنوان پادشاه، دستاوردهای هندرسون - چه؟ - 50 + زن. یک خطر، همسران تصمیم می گیرند که آیا پادشاه باقی می ماند. من در این مورد را بررسی می کنم، آن را به طور کلی صحیح، اما من ممکن است اشتباه به یاد داشته باشید در طول چهار دهه. لذت، تحریک آمیز، طنز آمیز و سرگرم کننده تعامل و فرهنگ بین فرهنگی است. رمان های بلوز با فرهنگ اروپایی فراوانی می شوند، بنابراین این یکی از جذابیت های اروپا در جهان سوم است. البته، زمانی که ماندلا در زندان آفریقای جنوبی بود، ایده ای آمین به رهبری کنیا و غیره بارها تغییر کرده است و برخی از جوک های متقابل فرهنگی ممکن است غریب باشند. من باید مجددا آن را بخوانم - شاید صد صد کتاب دیگر. (از آنجایی که من خواندن بهشت ​​و غم و اندوه را دوباره خواندم، آن 100 تا 2 = 98)

مشاهده لینک اصلی
کتاب فوق العاده و خشمگین. یک سخنرانی جسورانه از افکار و ایده هایی که یک چشم انداز بزرگ و تقسیم شده به کار می برند و به پروتئین متصل می شوند. کامل نادرستی عقلانی و عقل پوچ این یک کتاب بسیار خوب است. آیا آن را در مورد؟ کسی گفت که این یک بیلدونزورامن شخصی از سالهای پیشرفت است که من فکر میکنم توصیف خوبی از آن است. یک خنده دار عجیب و غریب که در آستانه ناامیدی قرار دارد و سپس متوجه می شود که این نمایش فوق العاده است و یک خانه تابستانی در آنجا ایجاد می کند. یک نظر، این یک کتاب برای جوانان نیست. این یک کتاب برای افرادی است که کمی طولانی تر از آنچه انتظار داشتند و کمی بزرگتر از آنچه که بدون لحظه ای از انعکاس درک می شوند، زندگی می کنند. من فکر می کنم آن را نیز می تواند توسط کسی که جوان تر از آن لذت می برد در صورتی که آنها یک شخص مسن تر در زندگی خود برای آنها احساس عشق فوق العاده مخلوط با تاسف و اشاره از شرم. برای هر نوعی، من به شدت توصیه این کتاب. همه دیگران می توانند پانزده یا بیست سال منتظر بمانند.

مشاهده لینک اصلی
همانند Herzog، Saul Bellow شخصیتی را ایجاد می کند که برای هر روز مردی غیر قابل دسترسی است. هندرسون، شخصیت نتواند ارتباط برقرار کند گفتگوهای فلسفی بین پادشاه Dahfu و هندرسون بعضی اوقات باعث خفه شدن می شود، اما من فکر نمی کنم کسی دیگر کارت چرخان باشد. دنباله های عمل برای خواندن خوب، اما در نهایت معضل وجودی هندهرسون حل و فصل نمی شود. انسان به دنبال معنی و تحمل زندگی خود است موضوع جدیدی در داستان نیست و Saul Bellow چیزی جدید برای جدول ارائه نمی کند. Saul Bellow من را به عنوان یکی از کسانی که نویسندگان فکری وحشتناکی می دانند، احساس می کنند که نیاز به عمق افکار آنها را تحت تاثیر قرار داده اند. به نظر می رسد که گفت و گو بین پادشاه و هندرس فقط برای این هدف وجود دارد. در حقیقت شما نمیتوانید بین دو جمله تفاوت داشته باشید. داستان نوآورانه با پتانسیل بسیار زیاد که هرگز متوجه نشد. من می خواهم تام ولف را ببینم. من خواندن Saul Bellow را نخواهم خواند.

مشاهده لینک اصلی
گاهی اوقات، من یک کتاب را بخوانم و میبینم که نویسنده میتواند چنین شخصیتی غیرقابل توجیه را ایجاد کند و او را چنان انسانی و جهانی سازد که خواننده با اندیشه افکار خود همراه باشد. این کتاب پر از آشکارسازی است. اشتیاق برای بهتر شدن، قابل لمس است. تصدیق می کند که شخصیت اصلی شخصیت اصلی او، مست، زن گرایان، و همسایه کمک می کند، همانطور که هدف او از تصحیح آن کمک می کند. بخش مورد علاقه من این کتاب بود وقتی که او می پذیرفت که دلیل عجیب او را نفرین می کند کمی با اصل ادعایی که اوdidnt بوسه او @، و سپس او به فهرست چیزهای کاملا بی رحمانه او در پذیرش، و شما متوجه است که بسیاری از آنچه که او گفته شده است برگردانده شده و تمیز . داستان داستانی است. همه ما واقعیت را کمی متفاوت می بینیم. Beautiful.This کتاب احساس خام و خراش است. این دارای بافت و وزن است و شایسته است خواندن کند و ناراحت کننده باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هندرسون شاه باران


 کتاب جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند
 کتاب کنت مونت کریستو
 کتاب لعنت به داستایوسکی
 کتاب کاتالینا
 کتاب آنک نام گل
 کتاب سه تفنگدار (دو جلدی)