کتاب همسران تابستانی

اثر بئاتریز ویلیامز از انتشارات سنگ - مترجم: ندا لهردی-داستان تاریخی

همسران تابستانی، هشتمین رمان پرفروش «بئاتریز ویلیامز»، داستان پرماجرایی است دربارهٔ پول و عشق. این رمان به زندگی بازیگری مشهور به نام میراندا در جزیره‌ای رازآلود می‌پردازد و از خلال روابط عاشقانهٔ پرفرازونشیب او، به برخی رویدادهای واقعی و مناسبات طبقهٔ مرفه اواسط قرن بیستم نیز نقب می‌زند. تا جایی که برخی چهره‌های سرشناس دنیای هنر، نظیر لارنس اولیویه و ویوین لی، زوج بازیگر فیلم‌های کلاسیک را به داستان خود می‌آورد. فرانک سیناترا، ستارهٔ موسیقی و سینمای قرن بیستم، از دیگر چهره‌های حاضر در این رمان پرتعلیق است.

همسران تابستانی در سایت گودریدز، یکی از ده رمان برگزیدهٔ سال ۲۰۱۸ در ژانر داستان تاریخی بوده است، اما این رمان، چیزی بیش از یک رمان تاریخیِ صرف است؛ شکلی از بازی با تاریخ برای رسیدن به ادبیات، و نه برعکس.
بئاتریز ویلیامز با همین نگاه، پیش از این رمان، هفت کتاب دیگر نوشته است که همگی پرفروش بوده‌اند. او متولد سیاتل و فارغ‌التحصیل دانشگاه استنفورد است. مدرک کارشناسی ارشد امور مالی‌اش را از دانشگاه کلمبیا گرفته و پیش از آن که علاقه‌اش را به نوشتن داستان‌های تاریخی دنبال کند، چندین سال در نیویورک و لندن به عنوان مشاور استراتژی شرکت‌های بزرگ مشغول به کار بوده است. او اکنون با شوهر و چهار فرزندش در آمریکا زندگی می‌کند.


فکر کردم که لبخند گرم و زیبایی دارد؛ زیباترین لبخندی که تا آن موقع دیده بودم و لحظه‌ای قبل از آن‌که سرم را بدزدم، می‌دانستم که عاشقش شده‌ام. فکر کن! به همان معصومیت و سادگی که بود. هنوز هم آن لحظه را به یاد دارم؛ یک لحظهٔ کشف و شهود شیرین و پر از خجالت. با علاقه و عشق آن را به خاطر بیاورید، چون این لحظه فقط یک بار در زندگی می‌آید و بعد می‌رود. نمی‌توانید آن را برگردانید. فقط یک لحظه است! یک لحظهٔ ناقابل روشنی که می‌رود و می‌رسد به تمام روزهایت. و بعد قایق به خشکی می‌رسد، آن لحظه به سرعت می‌گذرد و زندگی تو -زندگی واقعی، تاریک، کثیف و نامعلوم تو- ادامه پیدا می‌کند.


خرید کتاب همسران تابستانی
جستجوی کتاب همسران تابستانی در گودریدز

معرفی کتاب همسران تابستانی از نگاه کاربران


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همسران تابستانی


 کتاب قاموس خزران
 کتاب دانه زیر برف
 کتاب جزیره مرجانی
 کتاب ینگه دنیا 3 (پول کلان)
 کتاب نامه هایی از فانوس دریایی
 کتاب رویای تب آلود