کتاب هر کسی به فکر خودش

اثر بریل بینبریج از انتشارات شورآفرین - مترجم: سلما رضوان جو-داستان تاریخی

هر کسی به فکر خودش روایتی است جسورانه، استادانه، شگفت، نو و تازه از یکی از بزرگ‌ترین و تراژیک‌ترین حوادث تاریخ بشر: تایتانیک، کشتی غول‌پیکری که در سال ۱۹۱۲ مسافرانش را با «رویای انگلیسی ـ آمریکایی» به قعر آب‌ها کشاند. بینبریج در این رمان، تصاویری از تایتانیک را جلوی چشم ما می‌گذارد که در سال‌های اخیر با آن‌ها کاملا آشنا شده‌ایم، از پله‌های سرسرای اصلی تایتانیک و میزهای شام پر زرق و برق گرفته تا وضعیت فلاکت‌بار عرشه‌های درجه سه. در این رمان ما همه این‌ها را از دریچه ‌چشم‌های جوان بیست و دو ساله‌یی به نام مورگان می‌بینیم که خود از طراحان کشتی است؛ تصاویری اعجاب‌انگیز از یکی از عجایب دهه اول قرن بیست که همه‌چیز آن حتی تصویر آن در اذهان ما عظیم و بزرگ است: از نامش که به معنای عظیم‌الجثه است، عظمت ابعادش، فلسفه و بهانه ساخته‌شدنش و بحث و جدل‌های اخلاقی درباره ماجرای غرق شدنش گرفته تا امروز که بیش از یک قرن از فاجعه تایتانیک می‌گذرد که این نیز خود رویداد بزرگی به شمار می‌رود؛


خرید کتاب هر کسی به فکر خودش
جستجوی کتاب هر کسی به فکر خودش در گودریدز

معرفی کتاب هر کسی به فکر خودش از نگاه کاربران
درست مثل کتاب های دیگر Bainbridge که خواندید، این یک رساله کوتاه با مشاهدات تیز و لحظات طنز عجیب و غریب اغلب تاریک است. در این مورد، روایتگر یک عضو ناعادلانه از طبقه بالایی است و دیدگاه وی به ما اجازه می دهد که رفتار مسافران ثروتمند تایتانیک را به عنوان تراژدی ناگزیر به چشم ببینیم. بیشتر از طرح، از کتابهای Bainbridges برای مراسم عادی خود لذت می برم از تفسیر در مورد شرایط انسان. اغلب خودم را متوقف میکنم تا برخی از ادعاهایت راوی یا یکی از شخصیتها را درک کنم. این ها بیانیه های فلسفی قابل توجهی نیستند، زیرا خلاصه ای شگفت آور از نقاط ضعف و ضعف ماست. در این مورد، کشتی های بزرگ و بزرگ فرو می روند. پس این چیه؟

مشاهده لینک اصلی
رمان توسط یک مرد جوان به نام مورگان که مربوط به جی پی مورگان که متعلق به خطوط حمل و نقل است. مورگان غنی است، بی هدف و به نظر می رسد برای جذب فاجعه. اسطوره ها در مورد تایتانیک و همچنین مسافران چند روز از سفر را احاطه کرده اند. غرق شدن تایتانیک به شکلی عالی نوشته شده است. آرامش آب، آهسته شدن حوادث. نوشته شده بیشتر از نقطه نظر کلاس اول و قطاری از آنها دشوار، نخبه جهان است. رمان بر زندگی آنها متمرکز است و فاجعه همیشه در پس زمینه است.

مشاهده لینک اصلی
لطفا بررسی مفصل من در آمازون Graceans @ هر مرد برای خود @ بررسی @ لطفا کلیک کنید که بررسی برای شما در آمازون مفید بود به طوری که امتیاز من همچنان به صعود! کاملا از بین بردن پس از پروسس عالی در عهد جوانان. هیچ شخصیتی را توسعه ندهید و هیچ کس ارزشش را ندارد من خوشحالم که چنین کتاب کوتاهی بود، به طوری که من بیش از آن زمان را صرف نکردم.

مشاهده لینک اصلی
این آسان به اندازه کافی خوانده شد و من احساس کردم که فضای کل واقعه اطراف تایتانیک و همه چیز به خوبی گرفته شده است، اما به نوعی من متوجه شدم آن را فاقد اگر من صادقانه. من آن را 3 ستاره در آنجا قرار دادم، اما احتمالا آن را 5/10 خواهد داد. من یکی دیگر از کتاب های او را امتحان کنید اگر من در کنار یکی به منظور مقایسه آنها.

مشاهده لینک اصلی
این خسته کننده است. من فقط برای کاراکترها یا در مورد شخصیتها اهمیتی ندارم من سعی کردم آن را بخوانم یا بیش از 70 صفحه و متوجه شدم زندگی کوتاه است و نباید یک دقیقه دیگر را صرف تلاش برای جمع آوری علاقه به شخصیت های خود کنم. وقت خود را صرف خواندن این رانده نکنید. من این کتاب را تکمیل نکردم. من چیزهای مهمتری برای انجام دادن دارم مانند دیدن توالت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هر کسی به فکر خودش


 کتاب یک بخشش
 کتاب صخره تانیوس
 کتاب حکایت های محله ما
 کتاب کاتالینا
 کتاب سرزمین گوجه های سبز
 کتاب داستان پسرم