کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین

اثر جیمی فورد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: مرجان محمدی-داستان تاریخی

در صفحات آغازین جیم فورد، رمان جدید خیره کننده، هتل هنری لی در گوشه ای از تلخ و شیرین، بر اثر جمعیتی که در خارج از هتل پاناما جمع شده است، هنگامی که دروازه ای به Seattles Japantown است، می آید. این چندین دهه است، اما اکنون صاحب جدید کشف باور نکردنی کرده است: ملک های خانواده های ژاپنی در هنگام جنگ جهانی دوم به سمت چپ رفتند و به اردوگاه های بازداشتگاه فرستاده شدند. همانطور که هنری به نظر می رسد، صاحب یک چتر دریایی ژاپنی را باز می کند. این عمل ساده، هنری لی قدیمی را به دهه 1940 می رساند، در اوج جنگ، زمانی که جوانان هنری جهان سر و صدا از سردرگمی و هیجان است. هنری در حالی که دانش پژوهان در Elementary Exclusive Rainier، که بچه های سفید پوست آن را نادیده می گیرند، با کیکو اوکیب، دانشجوی جوان ژاپنی آمریکایی ملاقات می کند. هنری و کیکو پیوند دوستی - و عشق بی گناه را - که از پیشاهنگی طولانی پیشین اجداد قدیمی خود دور می شوند، پی می گیرند. هتل در گوشه ای از تپه و شیرین، در طول یکی از بیشترین زمان ناسازگار و ناپایدار در تاریخ آمریکا، داستان فوق العاده ای از تعهد و امید پایدار است.


خرید کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین
جستجوی کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین در گودریدز

معرفی کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین از نگاه کاربران
وقتی خانم سالخورده به من نزدیک شد، من در باشگاه سامسون بودم که از کاغذهای با تخفیف برخوردار بودم. او یک نسخه از این کتاب را به من داد و گفت: \"شما باید این را بخوانید. @ من آن را نگاه کردم، منتظر بود تا او دور شود و کتاب را برگرداند. اشتباه بزرگ! شش ماه بعد، من متوجه شدم که او کاملا درست بود! این کتاب فوق العاده بود! در این کتاب تاریخ بسیار زیادی وجود دارد و به گفته نویسندگان، حوادث و مکان ها بر اساس حقایق است. فورد اظهار داشت: من تلاش کرده ام تا یک چشم انداز تاریخی بدون قضاوت در مورد اهداف خوب یا بد کسانی که در آن زمان شرکت کرده ام، تلاش کنم. او فقط این کار را کرد. این اولین کتابی نیست که Ive از 40 سالگی درمورد تجارب ژاپنی آمریکایی خواند. آنچه منحصر به فرد است این است که از منظر یک پسر 12 ساله چینی آمریکایی در ناحیه شهر شلوغ شهر سیاتل ارتباط دارد. من امیدوارم که این کار را به صفحه بزرگ تبدیل کند و به کتاب پایبند باشد. با توجه به این نکته، با اشاره به نقل قول از سامسونگ باشگاه من، علامت گذاری به عنوان خوانده شده: شما باید این را بخوانید! @

مشاهده لینک اصلی
اگر چه این احتمالا یکی از آن داستان های عشق نامعلوم است که ممکن است نوشته شده است D. Steele، داستان بسیار بزرگتر و عمیق تر است، زیرا نویسنده از عشق اول برای توصیف تفاوت ها و شباهت های سه نسل پدر و پسر چینی و آنچه که به معنای @ American @ است. این تنظیمات بین ولسوالی Seattles بین المللی در طول جنگ جهانی دوم و سیاتل معاصر حرکت می کند. بنابراین، این به من علاقه خاص جغرافیایی دارد. نویسنده شرح مفصلی از زندگی در اردوگاه های زندانبانان ژاپنی ارائه می دهد و اثرات آن را بر روی جامعه سیاتل به عنوان یک کل به ارمغان می آورد. داستان از طریق چشم های یک بیوه چینی که بچه گربه ی کودکی خود را از دست داده بود، زمانی که خانواده اش مجبور شد اردوگاه ها این داستان این است که چگونه این تجربه روابط خود را با والدینش شکل داد و در نهایت جهت زندگی اش بود. این یک باشگاه کتاب عالی بود. سپس ما در هتل پاناما که در این کتاب شرح داده شده است، چای داریم و ظاهرا هنوز هم وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را خیلی دوست داشتم من خوشحالم که قبل از دانلود نمونه Kindle از هیچ یک از بررسیها خواندم. در انتهای نمونه من قلاب شدم و کتاب را خریدم و هیچ بررسی بدی نمیتوانستم آن را برای من خراب کنم. (به نظر می رسد مردم در مورد چندین نکته خطا در اینترنت در 80 سالگی ناراحت شده اند. بله، من این را هم داشتم اما واقعا کتاب را نابود نکردم) به غیر از وضعیت تاریخی زندانیان ژاپنی در جنگ جهانی 2، چیزی که من در مورد آن چیزی نمی دانستم، من واقعا علاقه مند به شخصیت ها، اصلی و ثانویه بودم. این کتاب تمام آن ها، شخصیت های عالی، محیط جالب، مرجع تاریخی، تسکین کمیک و همچنین طرح تعصب و جالب بود. دوست ندارم اوه، وای، این رمان همه اون رو داره ... من خیلی ازش لذت میبرم! پیدا کردن غیر منتظره!

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب زیبا و سرزنده که در آن هنری لی، یک ساله چینی آمریکایی، در زندگی خود در سیاتل در جنگ جهانی دوم و عشق او به یک دختر ژاپنی با وجود تفاوت هایی که آنها را تقسیم می کند، به نظر می رسد. روشن شدن قلب و مهمات زندانیان ژاپنی در دوران جنگ جهانی دوم.

مشاهده لینک اصلی
من با شخصیت اصلی این کتاب از فصل اول عاشق شدم. داستان فوق العاده ای از عشق از طریق لنز نژادپرستی، تعصب و جنگ بیان شده است. داستان سرایی خوب همراه با شخصیت های خاطره انگیز و دلربا. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین


 کتاب اندازه گیری دنیا
 کتاب دشت کیت
 کتاب منظر پریده رنگ تپه ها
 کتاب مراسم تشییع
 کتاب اعترافات نات ترنر
 کتاب برو دیده بانی بگمار