کتاب نشان سرخ دلیری

اثر استیفن کرین از انتشارات امیرکبیر - مترجم: غفور آلبا-داستان تاریخی

در طی یک جنگ نامشخص، هنری فلمینگ، 18 ساله شخصی، با فرار به یک چوب در کنار آن، از آنچه که در نظر گرفته می شود، یک دلیل گمشده است. او یک گروه از افراد مجروح پیدا می کند که در آن یکی از گروه ها، هنگامی که او می آموزد که گردان خود را نبرد کرده است، هنری احساس گناه می کند. در نتیجه، او به گردان خود باز می گردد و زمانی که یک اپراتور توپ در سرش به او حمله می کند، او مجروح می شود؛ زیرا او نمی خواهد از بازوی او بیرون بیاید. هنگامی که او به اردوگاه می رسد، سربازان دیگر معتقدند که او توسط یک گلوله ای که او را در نبرد می گذراند آسیب دید. صبح روز بعد او برای سومین بار به نبرد می رود. در حالی که به دنبال یک جریان که از آن برای رسیدن به آب است، او از افسر فرمانده می بیند که قوماندانش شهرتی بی نظیر دارد. این افسر به طور معمول درباره قربانی کردن قلم هنری سخن می گوید زیرا آنها چیزی بیش از موانع راننده و حفاری گران نیستند. در نبرد نهایی، هنری یکی از بهترین جنگجویان در گردان خود و همچنین پرچمدار می شود، و سرانجام شجاعت خود را به عنوان یک مرد اثبات می کند.


خرید کتاب نشان سرخ دلیری
جستجوی کتاب نشان سرخ دلیری در گودریدز

معرفی کتاب نشان سرخ دلیری از نگاه کاربران
من احساس می کنم تقریبا گناهی در مورد اینکه چقدر این کتاب را دوست داشتم. من آن را یک جزوه مهم مهم ادبیات میدانم، آن را تغییر دادم که مردم را به دیدن جنگ، کلاسیک آمریکایی و غیره و غیره تبدیل کرد، اما من نمیتوانم آن را تحمل کنم. فکر کردم خسته کننده بود و واقعا اهمیتی نمی دادم که چه اتفاقی برای شخصیت اصلی افتاد. من کاملا متعجب شده بودم که چگونه نویسنده به نام او @ جوانان @ به جای نام او بود و من مجبور بودم برادر من به من توضیح داد که نقطه آن از زمانی که من فقط نمی توانستم بگویم. شاید روزهای یک بار من را ببوسد اما من نمی خواهم بر آن حساب کنم.

مشاهده لینک اصلی
نبرد شانسلرسویل در شمال ویرجینیا، 1863، یکی از خونین ترین 24000 تلفات جنگ های بین ایالت ها، تمرکز این رمان است. هنری فلمینگ، یک پسر مزرعه بی نظیر، که هنوز یک مرد از ایالت نیویورک نیست، در جنگ داخلی آمریکا می جنگد. در مقابل اعتراض پریشان مادر بیوه او، هنری از وطن پرستی یا خستگی می خواهد به ارتش اتحادیه اعزام شود. چند ماه گذر از آموزش و راهپیمایی، تا زمانی که فلمینگ به اجرا در می آید. برخی از دوستانش، پسرانی که با آنها بزرگ شده بودند، در رژه 304 با او هستند. حیوانات کم زندگی معمولا در چادر های کثیف، غذای کم و هیچ کاری برای انجام دادن، شرایط زندگی غیر بهداشتی، پیاده روی به مکان های مختلف بسیار سخت است. جانبازان تازه واردFresh Fish @ را فرا می خوانند. فکر می کنم اگر جهنم یا بزدل در این درگیری متضاد افکار خود باشد، سرانجام جوانان جنگ زشت را می بینند. شبهه های شگفت انگیز شورشیان شورشیان، از بیرون از جنگل، ترس را به روح او به ارمغان می آورد و فلمینگ کمی مراقب کمی از شکوه و عظمت، دوستانش و یا قلعه فرار می کند، مانند پسر کوچولوی او واقعا، فقط فقط می خواهد برای زنده ماندن ... جلسه بسیاری از سربازان زخمی در پشت خط. برخی از کسانی که مدت طولانی نخواهند ماند، از جمله دوست نزدیکشان که ساعتهای فلمینگ را به زمین میاندازند، از او سوالاتی را ناراحت میکند، جایی که او با آنها برخورد کرده است ... از آنجا که آنها سریع و بی رحمانه گریستند، هنری سرگردان می شود جنگل نزدیک به تلاش برای دور از جنگ وحشی. صداهای جنگ وحشیانه درختان تنها در فاصله کوتاهی از مبارزه، باعث می شود که انگار همه دنیا یک مکان آرام آرام بود و برای او آرامش اعصاب خود را حفظ می کرد. اما هنری نمی تواند از واقعیت دور بیفتد، یک سرباز اتحادیه در برابر یک درخت برافراشته می شود، با چشم های مرده اش در ناپدید شدن مینشیند. حشراتی که روی صورت وحشتناک خود فرو می ریزد، هنری تصمیم به بازگشت به قصر خود می کند، اما به طور عجیب و غریب در سرش ضربه می زند، با ضربه ای از اسلحه توسط یک مرد شیطانی در یک لباس آبی، فلمینگ در راه بود، باعث خون آزاد به جریان، سرخط سرخطی شجاعت دلخواه. ورود به خانه توسط یک سرباز ناشناس کمک می کرد، هیچ کس متوجه شد که بی رحمانه ی او به اندازه ی کافی او را ندیده و فکر می کرد که او مرده است. فلمینگ دیگر در روز دیگر، فلمینگ متفاوت است، دوستی با سربازان همسایه او هم اکنون به عنوان برادر نزدیک است، هنری هرگز چنین احساساتی را پیش از این تجربه نکرده است، حتی رهبری این اتهام را دارد، آیا او تبدیل به یک مرد شده است؟

مشاهده لینک اصلی
این کتاب مسابقه قلب من را به من داد و باعث شد من صدای تیراندازی را بشنوم. من فکر می کنم که جرئین موفق به ایجاد رمان کامل عصبی می شود. مطمئنا نمادگرایی است اگر شما آن را می خواهید، اما در هسته این کتاب این است که در مورد تجربه. به عنوان یک گل حساس، این کتاب به راحتی توسط توجه بیش از حد پرورش داده شده خراب است. فقط آن را بخوانید، آن را بیرون بیاورید، خودتان را به داستان و تصاویر بکشید. فکر نکنید، آن را به دقت بخوانید تا برای یک مقاله یا بحث آماده شوید، فقط آن را تجربه کنید. من هرگز این کتاب را در یک کلاس آموزش نخواهم داد. من فقط آن را به عنوان یکی از علاقه مندان من ذکر کرده ام و احتمالا چند نسخه را ترک می کنم.

مشاهده لینک اصلی
2.5 ستاره Thomas Thomas معتقد است که این داستان درک مردم از جنگ را تغییر داد و آنها را در مورد فرآیندهای روانشناختی فردی درگیر در جنگ مورد بحث قرار داد. او فکر می کند که این کتاب جریان خوبی از تفکر داشته است که با یادگیری رؤیایی به ندرت به پایان رسیده است. توماس توماس - دانشجوی دانشکده توماس که تقریبا هیچ وقت آزاد ای برای خواندن ندارد و به همین دلیل فقط میخواهد کتابهای رضایت بخشی را بخواند - احساس می کند که نشان قرمز شجاعت فوق العاده وحشتناک است، زیرا نویسنده آن، استفان کریون، قبل از نوشتن این کتاب، هرگز به جنگ نرفته بود. بدین ترتیب، تصاویر رمان و ویژگی کلی رؤیای او به عنوان نوجوان و ساده به نظر می رسید. توماس توماس پشیمان است که او هیچ رمان دیگری برای «سرخوردگی شجاعت» نداشته است و از استفاده از شخص ثالث عذرخواهی می کند تا خود را به اندازه کافی سرگرم کند تا این بررسی را تکمیل کند.

مشاهده لینک اصلی
من آن را ناامید کننده بود که نشان قرمز شجاعت، یک کلاسیک آمریکایی، کسل کننده بود، در حال حرکت فقیر و مشخصه نجیب بود. ممکن است ارزش تاریخی در این رمان وجود داشته باشد که توسط استفان کریون، که تقریبا پنج سال پس از پایان جنگ داخلی آمریکا متولد شد، نوشته شده است، اما کمی برای لذت بردن وجود دارد. این رمان روی روح شخصیت اصلی تمرکز می کند - بیشتر به همین ترتیب در جنگ، اما من خودم را نگران نگرفتم. من به کاراکترها توجه نکردم و به جنگها و جنگ توجه نداشتم. من به خودم گفتم که من فقط می توانم رمان را تنها با خواندن آن به صورت کامل به رمان تحویل دهم، که منجر به شکوفایی بیش از چند فصل اخیر شد تا شکنجه را پایان دهد. من دو ستاره را مطرح کردم چون یک صحنه بود که من آن را ذکر کردم جنجال برانگیز \"- صحنه ای که هنری فلمینگ تماشا مبارزه جیم کونلین برای ادامه راه رفتن در حالی که جیم در حال مرگ از زخم از نبرد است. این لحظه ای بود که هنری از دست اول تجربه می کند که جنگ جهنم است. با این حال، یک صحنه قدرتمند نمی تواند این جسد بی جان یک کتاب را دوباره زنده کند. من متشکرم که دانش آموز دبیرستان است که این کتاب را به عهده می گیرد و معلم را که در این تخصیص است، سوال می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نشان سرخ دلیری


 کتاب سرگذشت مورو
 کتاب عشق و رویا
 کتاب گفتگو در کاتدرال
 کتاب سان ست
 کتاب رابینسون کروزو
 کتاب مرگ کسب و کار من است