کتاب نشان سرخ دلیری

اثر استیفن کرین از انتشارات امیرکبیر - مترجم: غفور آلبا-داستان تاریخی

در طی یک جنگ نامشخص، هنری فلمینگ، 18 ساله شخصی، با فرار به یک چوب در کنار آن، از آنچه که در نظر گرفته می شود، یک دلیل گمشده است. او یک گروه از افراد مجروح پیدا می کند که در آن یکی از گروه ها، هنگامی که او می آموزد که گردان خود را نبرد کرده است، هنری احساس گناه می کند. در نتیجه، او به گردان خود باز می گردد و زمانی که یک اپراتور توپ در سرش به او حمله می کند، او مجروح می شود؛ زیرا او نمی خواهد از بازوی او بیرون بیاید. هنگامی که او به اردوگاه می رسد، سربازان دیگر معتقدند که او توسط یک گلوله ای که او را در نبرد می گذراند آسیب دید. صبح روز بعد او برای سومین بار به نبرد می رود. در حالی که به دنبال یک جریان که از آن برای رسیدن به آب است، او از افسر فرمانده می بیند که قوماندانش شهرتی بی نظیر دارد. این افسر به طور معمول درباره قربانی کردن قلم هنری سخن می گوید زیرا آنها چیزی بیش از موانع راننده و حفاری گران نیستند. در نبرد نهایی، هنری یکی از بهترین جنگجویان در گردان خود و همچنین پرچمدار می شود، و سرانجام شجاعت خود را به عنوان یک مرد اثبات می کند.


خرید کتاب نشان سرخ دلیری
جستجوی کتاب نشان سرخ دلیری در گودریدز

معرفی کتاب نشان سرخ دلیری از نگاه کاربران
داستان شگفت انگیز قرن نوزدهم آمریکا که تجربه جنگ جنگ داخلی را توصیف می کند وجود دارد. خاطرات، اشعار و تاریخ های کنونی فراوان است، اما داستان های کوتاه Ambrose Bierce و استفان Craneâ € \"The Red Badge of Courageâ € به احتمال زیاد نمونه های برجسته ای از داستان های ادبی جنگ از قرن است. هر دوی آنها برای ترکیبی از شعرهای سبک و خشونت و ناهماهنگی نزدیک به سینیک قابل توجه هستند. بیورس یک سرباز جنگجو بود اما کرانین تنها 24 سال داشت وقتی رمانش به موفقیت تجاری و حیاتی در سال 1896 منتشر شد. به طرز باحالی بیرس یکی از معدود سازندگان آن بود. عنوان «Red Badge» فریبانه موضوع های مرسوم و معروف افتخار را پیشنهاد داد و ارزشمند بودن، که به طور قابل اعتماد در جنگ داستان افسانه ای است. عملکرد جرثقیل هر دو انتظارات را برآورده می کند: این یکی از رمان های غیر معمول و جویانه جنگ است که تا به حال نوشته شده است. همانطور که رمان افتتاح شد، هنری فلمینگ (جوان به نام \"جوان\") استخدام جوان منتظر فعالیت در محوطه اش می شود ، مجموعه ای از مجموعه نیمه دائمی خالصانه ای از چادرها در نقاط عکس های متیو بردی گرفته شده است. فلمینگ در این مدت کوتاهی به طور انتزاعی در مورد تجربه جنگی بازتاب می یابد و به زودی به عنوان نیروی نظامی خود به جنگ بر می گردد. روایت جرثقیل به نوبه خود مترادف لفظی و توصیفی می شود، که یک درون گرایی عمیق را به دست می آورد، به عنوان رمان تبدیل به یک توالی نزاع و تند و تیز ناپذیر در یک چشم انداز بی نام. مانند شلبی فوئیت \"Shiloh\"، که باید حداقل بدهی ناخودآگاه خود را به Crane بدهد، هنری با هرج و مرج از هرج و مرج سورئال که درگیر تحول درونی در هماهنگی دراماتیک با تحریک ظاهری مداوم Crane است، مبارزه می کند مه، دود، و هر نوع دیگر قابل تصور از دیریت هوا. آشفتگی ناشی از نبرد و جریان، با پیروزی یا شکست تقریبا غیر قابل شناخت در جنگ زدگی؛ هنگامی که خشونت به طور دوره ای کاهش می یابد، توافق تجربی کمی در مورد آنچه اتفاق افتاده است و یا اینکه آیا هنگ موفق است. جرثقیل عاقلانه این ضخیم، بی وقفه رمان کوتاه را حفظ می کند. این یک کارآزمایی کنترل شده و بالغ از یک نویسنده است که تنها چهار سال پس از انتشار آن، به طور غم انگیز از بین رفت. بر اساس این کار و داستان کوتاه \"قایق باز\"، او ممکن است یک شاهکار بی نظیر تولید کند. â € œThe نشان قرمز از شجاعت € باقی مانده مصنوعی قابل توجه است.

مشاهده لینک اصلی
من هیچ نظری ندارم که این بررسی متوسط ​​می تواند 3/5 باشد. علامت قرمز شجاعت یکی از کتابهای بسیاری است که در برابر ترس در برابر مرگ قرار دارند. هنری، یک سرباز جدید و جوان در جنگ داخلی، نمی داند چگونه او به جنگ واکنش نشان خواهد داد. هنگامی که لشکر خود را به دشمن، Henry نقص. او شرمنده است، اما از طریق شرایط مختلف و رشد شخصی عظیم (ما این را در رمان هایمان دوست داریم) تبدیل به یک قهرمان در میان سربازان فرماندهی او می شود. در این کتاب عبارات قرمز نشانگر شجاعت به معنای آن است که در مورد آسیب های دریافت شده در نبرد این توصیه برای همه کارکنان جدید دریایی توصیه می شود، زیرا بررسی می کند که چگونه سربازان نخستین زمانی که اکثر اسلحه هایی که در یک مرد دیگر کشته شده اند، هیچکدام از آنها کشته نمی شوند، احساس می کنند که در جنگ به سر می برند. شخصیت اصلی هنری، احتمالا واکنش نشان می دهد، همانطور که بسیاری از ما می توانستند و بسیاری آن را انجام می دادند، بنابراین بیشتر خوانندگان مربوط به مجموعه ای از وقایع آن است. با این که در سال 1895 منتشر شد، این کتاب نمادی از ادبیات آمریکایی است. این علامت استاندارد در نوشتن دیگر (مشابه انتظار برای خداحافظ) است. برای اینکه تحصیلات در نظر گرفته شود، بزرگسالان باید این کتاب را بخوانند تا به طور کامل درک نکاتی دیگر که با آن روبرو هستند. نه تنها سرآغاز سرزندگی شجاعت، بلکه نیاز به جنگجویان به نظر می رسد که شجاعانه در برابر نبرد ظاهر می شوند و به عنوان وسیله ای برای تقویت شهرت و هویت شخصی خود، شجاعت می دهند. ما آن را اغلب در چهره های سیاسی می بینیم. من می توانم از دو (فکر می کنم آنها را بی نام، اما شما می دانید که منظور من) که توانایی در نبرد است سوال برانگیز، هر چند آنها مدال قهرمان ادعا می کنند. ایمن بودن آن می توان گفت که ریشه های بشر با جنگ های ما، شجاعت ما و توانایی ما برای آسیب رساندن و زنده ماندن درگیر شده است. من حدس می زنم ربط دادن به مردم رتبه خود را کاهش یافته است. اگر ما نمیتوانیم به ترس ذهنمحور و چگونگی حرکت تحت نفوذ آن بپردازیم، فرض میکنم آن را خستهکننده یا غیرمنتظره میدانم. برای مردان، حتی اگر هرگز نتوانم با شرایطی مواجه شوم که حتی اگر هر عصب در بدن من می خواهد من را به انجام کاری دیگر بسپارم، فکر می کنم این کتاب برای خواندن مهم است. چطور می توانم اشاره ای به آن در مقالات اخبار و گفتگوها درک کنم؟

مشاهده لینک اصلی
من همیشه به نظر می رسد برای توصیف کتاب هایی که دوستشان دارم نوشته ام. این واقعا یک فاجعه است؛ زیرا کتاب هایی که من از آن متنفر بودم نیز باید در این مورد اذعان شود. این بررسی هشدار به همه است. به خصوص مجموعه جوانتر که هنوز هم ممکن است این کتاب در مدرسه با آن روبرو شوند. اگر شما انتخاب کرده اید، این کتاب را بخوانید، گاهی اوقات مجموعه ای از کتاب هایی را که انتخاب می کنید، ارائه می دهند. من هنوز هم در مورد این که چگونه این کتاب به عنوان انتخاب خوبی برای استفاده در مدارس مورد توجه قرار گرفت متعجب است. این کتاب خسته کننده و دردناکی است که تا به امروز خوانده ام، و من آن را در کلاس نهم خواندم. برای من چقدر افتضاح است که بسیاری از این احساسات را به من منتقل کرده است. این تقصیر من بود این یک پروژه بود و دوست داشتم بخوانم و بنابراین این کتاب را برداشتم. کتاب کوتاه است، اما آن را نمی کند با هر سریع تر. اساسا داستان یک سرباز جوان در جنگ داخلی است و این کل طرح است. منظورم این است که در مورد جنگ داخلی که برای یک دوره تاریخی مناسب است، باید کتاب های جذاب تر و جالب تر در این زمینه داشته باشیم. شاید این واقعیت که من یک طرفدار بزرگ تاریخ جنگ داخلی نیستم (علیه من) (بنابراین من هرگز از یک کتاب مبحثی استفاده نکردم). حتی می توان گفت که این کتاب به طور بالقوه رابطه من با تاریخ آمریکا در 1800 را خراب کرد. اگرچه شکنجه داشتن خواندن خطبه های کوکاکر در کالج علاقه خاصی به استعمار آمریکا نداشت. شاید کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند، فکر می کنند این کتاب بمب است. من نمی دانم. در هر حال من این کتاب را زمانی که مجبور بودم آن را بخوانم از دست دادم و اگر آن را به عنوان مورد نیاز برای خواندن در کلاس برای هر یک از فرزندانم تعیین کنم، من یک یادداشت درخواست مواد جایگزین را می خواهم، به عنوان من فکر می کنم این کتاب از بین بردن قدرت مغز است . (BTW، به عنوان یک پدر و مادر، شما حق دارید که این کار را برای هر کتاب انجام دهید، در صورتی که هر کس هرگز نیاز به دانستن آن را نداشته باشد) به خودتان هشدار دهید.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب نسبتا کوتاه است و اگرچه برخی از گویش های سخت به خواندن وجود دارد، مطمئنا لذت بخش است. داستان جنگ یک داستان سخت و خونین است که در مورد آن بخوانید، اما قطعا چیزی است که همه ما باید در مورد آن فکر کنیم. این کتاب به زودی ذهن من را ترک می کند (از آنجایی که هنوز هم به سوال های مربوط به آن برای آمریکایی لیت جواب می دهد؛)) High Healness Language: (مشاهده اسپویلر) [استفاده چند گانه از هر دو *** و ه *** (پنهان کردن اسپویلر )]

مشاهده لینک اصلی
تفاوت بین بزهکاری و شجاعت. این چیست؟ خط تقسیم کجاست؟ آیا می توان یک نفر بزدل و شجاع بود؟ استفان جرین به این مسائل درThe Red Badge of Courage می پردازد. @ اکتشاف این مسائل به طور صحیح انجام می شود، در شرایط جنگ داخلی قرار دارد. شخصیت از بی رحمانه اش یاد می گیرد و یک سرباز موثر می شود و از عاشقانه نبرد خارج می شود. . . .

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نشان سرخ دلیری


 کتاب پستچی
 کتاب رویای تب آلود
 کتاب خانه قانون زده
 کتاب دختری با کت آبی
 کتاب نام من سرخ
 کتاب بیلی بتگیت