کتاب میراث گمشدگی

اثر کران دسای از انتشارات آوین - مترجم: مامک بهادر زاده-داستان تاریخی

رمان اول کیران دسای، Hullabaloo در باغچه گواوا، به تحسین یک بار در بیش از بیست و دو کشور منتشر شد. در حال حاضر Desai ما را به شمال شرقی Himalayas می برد که در آن یک شورشی رو به افزایش راه قدیمی زندگی را به چالش می کشد. در یک فروپاشی، خانه جدا شده در پای کوه کانچن جونگا، یک قاضی قدیم تلخ زندگی می کند که می خواهد در صورتی که خواهرش سای نوه سای در آستانۀ خود می آید، بازنشسته شود. قوچان کت و شلوار کت و شلوار او را تماشا می کنند، اما افکار او عمدتا با پسرش Biju است که از کارخانه رستوران نیویورک به یکی دیگر می رود و قصد دارد یک قدم جلوتر از INS باقی بماند و مجبور به نظر دادن به جایگاه کشورش در جهان باشد. هنگامی که یک شورش نپالی در کوه ها موجب ایجاد عاشقانه جدید با نوازنده ی دوست داشتنی نپالی می شود و باعث می شود زندگی آنها به هرج و مرج تبدیل شود، آنها نیز مجبور به مقابله با منافع خود هستند. ملت خود را مقابله می کند آشپز شاهد سلسله مراتب است که لغو شده و دور انداخته شده است. قاضی باید از گذشته خود، نقش خود را در این دنیای درهم آمی از خواسته های متضاد، دوباره بازبینی کند - هر لحظه امکان امید و خیانت را فراهم می کند. رمان عمیق و احساسات، رمان دوم و رمان طولانی مدت، وعده بزرگ او را تأیید می کند.


خرید کتاب میراث گمشدگی
جستجوی کتاب میراث گمشدگی در گودریدز

معرفی کتاب میراث گمشدگی از نگاه کاربران
توصیف کامل و سرسختی «وراث از دست» را دوست داشت، اما از عدم تمرکز و شخصیت اصلی قوی خسته شد. به منظور نشان دادن تجارب مختلف، POV به تعداد انگشت شماری از شخصیت ها منتقل شد. من بیشتر از یک یا دو نفر از آنها خوشم می آید، و آنها را بیشتر از وزن روایت شانه می کنند، نه اینکه در اطراف آن ها خیلی شلوغ باشد. به نظر می رسد که بسیاری از مردم این را دوست دارند، بنابراین شاید امتیاز کم به طعم و مزه من در سبک روایت چسبیده باشد و آن را با چشمان تازه ای که خوابیده است، از بین ببرم. من نمیدانستم این افتضاح بود در کل جالب بود، گرچه عجیب و غریب بود و نه بیش از حد جذاب بود.

مشاهده لینک اصلی
من خواندن این کتاب را کامل کردم ولی چیز عجیب این است که نمیتوانم آن را ارزیابی کنم. من صبر نکردم تا آن را بخوانم و خودم را مجبور به انجام آن کردم. بنابراین من اغلب محتوای را برای رسیدن به انتها پر کردم. نوشتن بدون شک قوی و قوی است. بعضی از توصیف ها خیلی خوب هستند اما در کل رمان های خسته کننده رمان پیدا می کنند، به جز قاضی، آشپز و سای هیچ تاثیری نداشتند. من فقط علاقه مند به دانستن آنچه شخصیت های دیگر انجام داد یا احساس. آیا چیزی با من اشتباه است؟ چرا باید با بسیاری از ادبیات برنده جایزه مبارزه کنم؟

مشاهده لینک اصلی
به نظر می آید که اخیرا رمان های پیچیده زیادی را خواندید. حتی سعی کنید تمام خطوط داستان را در اینجا توضیح دهید و آنچه که من فکر می کنم این همه بدان معنی است، فقط تلاش بیشتری نسبت به تمایل به صرف کردن است. اما این یک کتاب عالی بود (چرا همه رأی های کم است؟) بعضی از بیت هایی که من دوست دارم: «فعلی گذشته را تغییر می دهد. نگاهی به عقب پیدا نمی کنید آنچه را که پشت سر گذاشتید پیدا نکنید - او یاد گرفت که به سومین فرد پناه ببرد و همه را در حالت خاموش نگه دارد، حتی خود را از خود دور کند - که برای استخدام کشورش به مدرن اما او تنها می تواند خود را به طور کامل از بین ببرد و یا آن ها را ناعادلانه نشان می دهد و به دروغ او تبدیل شده است. شاید این دلیل این بود که آنها بسیار خوشحال بودند که زبان جدیدی را در جای اول: خودآگاهی از آن، تلاش آن، دستور زبان آن، شما را بالا برد؛ یک زبان جدید فاصله را فراهم کرده و قلب را در معرض نگه داشته است. او در نهایت به اندازه کافی احساس گناه کرد، وقتی که دستانش را لمس کرد، انگار از روحیه غیرقابل تحمل می ترسد و حتی یک \"کاری انجام می دهد\" دوست داشتنی روز با زن چربی لباس پوشیدن در نقاشی های شاد که فروشگاه خیابان اجرا شد. â € œWhat من می توانم شما را دریافت کنم؟ بگو دوباره، اردک . او گفت: \"با صدای بلند او، به جلو به عقب بر گردیم تا کلمات خود را، اما صدای خود را به عقب و جلو به عنوان او را به اشک از مغازه ها حل و فصل، و هنگامی که او یک برس براق خرید و دختر فروشگاه گفت که شوهر متعلق به همان مورد دقیقا در تأیید نیازهای انسانی انسانی خود، صمیمیت ارتباط آنها، اصلاح، شوهر، او را به جسارت این پیشنهاد غلبه کرد. »این صمیمیت غیرقابل تحمل نامهای تجاری در این زندگی، او به یاد آورد دوباره، اگر شما آرزو نداشتید باقی بمانید، گناه و تاسف شما را متوقف می کند، حتی اگر خودتان از خودتان، همه چیز را از خودتان بپوشانید - همه قاضی به سختی کار کرده اند تا بتوانند از هم جدا شوند، او را در کابوس خود نرم و خنثی کند و مانع بین این زندگی و ابد در نهایت، بدون شک، فقط یک ساختار ناقص دیگر خواهد بود. چه کشور، بلکه ایده آن است؟ او از هند به عنوان یک مفهوم، یک امید یا یک تمایل فکر کرد. چقدر می توانستید قبل از اینکه آن را فرو بریزید حمله کنید؟ â € œ آنها آروریستوکرات را دوست داشتند و آنها دهقانان را دوست داشتند؛ این فقط چیزی بود که بین آن غم انگیز بود: طبقه متوسط ​​که در افق در فالون بی انتها قرار داشتند. \"فصلی از استدلال بین خانواده های متخاصم، بسیاری از پیچ و تاب ها و جنجالی که در گذشته وجود نداشته است، . خلوص پاسخ یک تلاش اشتباه بود. چقدر دور می توانید بروید، چیزهای درست کنید؟ کتاب های قدیمی تر چیزی است که من دوست دارم. نه نوع جدیدی از چیزی، نه آغاز، نه میانه، نه پایان، فقط یک موضوع است. . . پلاسما آزاد شناور. . .â €

مشاهده لینک اصلی
خلاصه کوتاه 4 ستاره برای این یکی، زیرا به زیبایی نوشته شده است و من در مورد تاریخ گورخاها و قیام در سال 1986 در نپال زیاد یاد گرفتم و بسیار درباره مهاجرت هند به ایالات متحده آمریکا و آمریكا صحبت كردم. انگلستان و زندگی برای illlegals در امریکا. با این حال دوباره من صفحات یادداشت ها و \u0026 amp؛ زود نیست که یک گزارش کامل بنویسید همچنین در مورد نژادپرستی و سیستم کست و همچنین به عنوان نام میراث از دست دادن از نسل های گذشته است. این جایزه تعدادی جوایز را کسب کرد، از جمله جایزه من بوکر 2006، جایزه نقاشی نقاشی نقاشان ملی در سال 2007 و جایزه کتاب جدول کلمات متقاطع وودافون 2006. در حالی که Ive آن را 4 ستاره به پایان رسید به نظر می رسد عجله و ناقص است. به زودی بیشتر - هر زمان که من این تکالیف دوره بدون پایان را پایان دهید. 2 $ 11/7/11 را بپردازید

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب میراث گمشدگی


 کتاب همدرد
 کتاب اسب جنگی
 کتاب نوسترومو
 کتاب ظلمت در نیمروز
 کتاب مرگ آرتمیوکروز
 کتاب دختری با گوشواره مروارید