کتاب میدل مارچ

اثر جورج الیوت از انتشارات دنیای نو - مترجم: مینا سرابی-داستان تاریخی

Middlemarch، مطالعه زندگی ولایتی یک رمان توسط نویسنده انگلیسی جورج الیوت است. در مرکز داستان، Dorothea Brooke، متفکر و آرمان گرایانه، شخصیتی است که به طرق مختلف به خود شخص الیوت شباهت دارد. اما ویژگی هایی که Dorothea را جدا از جامعه مادی و معنوی در اطراف او نیز او را به یک ازدواج فاجعه آمیز با یک مرد که او به اشتباه خود را برای همسر روح خود را منجر شود. دکتر Tertius Lydgate، که به همان اندازه ایده آل است، در یک داستان موازی، دوست دارد Rosamund Vincy زیبا، اما بیهوده و سطحی را که او به خرابکاری او ازدواج می کند. الیوت شخصیت های اصلی خود را با یک گالری شخصیت هایی که از هر طبقه اجتماعی، از کارگران و مغازه داران گرفته تا طبقه متوسط ​​در حال افزایش به اعضای ثروتمندان، سرزمین مقدس گرفته شده، احاطه کرده است. با هم، آنها یک تصویر فوق العاده غنی و دقیق دقیق از زندگی استانی انگلیسی در دهه 1830 را تشکیل می دهند. Middlemarch به شدت مدرن در علایق و درک روانشناختی خود در شکل گیری واقع گرایی ادبی قرن بیستم بود.


خرید کتاب میدل مارچ
جستجوی کتاب میدل مارچ در گودریدز

معرفی کتاب میدل مارچ از نگاه کاربران
برجسته در بهترین کتابهای من همیشه سری: https://youtu.be/FyOduqvnQe8Video-review: https://www.youtube.com/watch؟v=39pnw... است دلیل خوب اگر Middlemarch به عنوان شاهکار در نظر گرفته شده است: آن یکی هست. کتاب بسیار جاه طلبانه است که می تواند با وضوح برابر مبارزات فروتنی و جاه طلبی های یک ملت تمرکز کند. یک سند تاریخی (و انسان) فوق العاده است.

مشاهده لینک اصلی
هر چیزی که شما احتمالا می توانید در مورد داستان های تاریخی، شخصیت ها، حومه ها و داستان عمیق و سلامتی کامل از صفحات درخواست کنید، نمی خواستند آن را پایان دهید، نمی خواستند دنیا را ترک کنند. کلاسیک واقعی در هر معنایی از کلمه.

مشاهده لینک اصلی
من هرگز احساس چنین انسانی ناسالم و الهی نداشتم - همانطور که وقتی این کتاب را می خواندم. این همه است

مشاهده لینک اصلی
* گازپس سوگواری تلاش برای فرار، اما نمی تواند. * به نظر من، در حوض Tedium ابدی، در غیر این صورت به عنوان جورج الیوت Middlemarch شناخته شده است. این به کلاس انگلیسی من اختصاص داده شد، یا من خیلی زود فرار کردم، با خسارت قابل توجهی به سلول های مغز من ایجاد شده توسط تلاش برای درک آنچه که heck قرار بود اتفاق می افتد. این بدون شک یکی از ناپایدارترین کتابهایی است که تا به حال خوانده ام. (از آنجا کهRobinson Crusoe @ خوانده ام، این خیلی بد است). من درخواست تجدید نظر در این کتاب را درک نمی کنم. چه کسی دوست دارد در یک شخصیت بزرگ از کاراکتر با دشواری فوق العاده با همه چیز، زیرا آنها بیش از حد کمک به انجام هر چیزی در مورد آن؟ بدتر از همه، هر یک از این شخصیت ها تا حدی همدردی دارند. به غیر از شاید Raffles.There وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من دوست ندارم در مورد این رمان نه صد صفحه است که من با داشتن مشکل آنها را مرتب سازی به هر چیز منسجم. اول و مهمتر از همه، ما کاراکترهایی داریم که همه آنها میل منحصر به فرد برای گودبرداری دارند، به جز مری گارت. (او خودش یک نیم ستاره را به دست آورده است.) آیا برای Bulstrode و Casaubon متاسفم؟ من دوست دارم Dorothea را دوست دارم؟ و چه با Ladislaw؟ او در طول تمام کتاب کاری انجام نمی دهد - Dorothea کسی است که در نهایت برای آسمان ها پیشنهاد می کند و تمام Ladislaw صحبت می کند و به نظر خشمگین است. اکنون که Ive از اول احساس خستگی من خسته شدم می توانم بگویم که بله ، من می دانم که این نمایش عالی از روستاها، بشریت، زندگی خود و غیره است، اما من دوست دارم خواندن در مورد زندگی خود. این به من علاقه خاصی نمی دهد، و واقعا وقتی که من هر شخصیتی را دوست ندارم، واقعا نمی آید. از آنجا که هرکس دیگری به نظر می رسد موافقت کند که این یک کتاب شگفت انگیز و عالی است که هر نویسنده باید بخواند (و اتفاقا برخی می گویند اگر شما نویسنده ای هستید و شما آن را دوست ندارید، نباید یک نویسنده باشد. فرضیه ای حیرت انگیز.) من قصد دارم مرور خود را پایان دهم. من نمی خواهم Middlemarch را دوست داشته باشم و من شک دارم که من هرگز به آن نمی روم. در حقیقت، من هرگز نخواهم رفت. آن را در آن جا بگذار

مشاهده لینک اصلی
الیوت می تواند عمق شخصیت را به کسی مانند ال گور بدهد. من مطمئن نیستم که چطور می توانست آن را برطرف کند، اما می دانم که او می تواند این کار را انجام دهد. من این را متقاعد می کنم: @ مسی بروکل از کلمات و نظریات استدلال نکنید کمتر از دیگر بانوان جوان از سن او. نشانه ها چیزهای قابل اندازه گیری اندک هستند، اما تفسیرها نامطلوب هستند، و در دختران از طبیعت شیرین، گرمی، هر علامت است که به جای تعجب، امید، اعتقاد، گسترده به عنوان یک آسمان، و رنگ شده توسط یک ماده پراکنده از ماده در شکل دانش آنها همواره به شدت فریب نمی دهند؛ برای خود سیناباد ممکن است در یک توصیف واقع بینانه موفق شود، و گمان میرود اشتباه گاهی اوقات زمینهای بدی را در نتیجه درست نتیجه میگیرد؛ شروع یک راه طولانی از نقطه واقعی، و به دنبال حلقه ها و zigzags، ما در حال حاضر و سپس رسیدن به جایی که ما باید باشد. حداقل این جایی است که باید در واقع یک دوره زمانی Middlemarch باشد. خواندن آن امروز، من نمی توانم کمک کنم، اما برای بسیاری از کاراکترها یک واقعیت پایانی متفاوت وجود دارد. صادقانه بگویم، الیوت این افسار عظیم را در میان معامله گران ایجاد می کند و در نهایت، او را به آینده خود نزدیک می کند، با کمی عصبانیت و لبخند کلاسی. و من کمی از او می ترسید که او را ترک کند، که سزاوارتر است. در حال حاضر، به عنوان یک خواننده، تمام اطلاعاتی که احساس می کنم نیاز دارم این شخصیت ها را با من در میان بگذارم (برای مثال می دانم که Dorothea بخشی از جامعه امروز را بخاطر سگ گریه می کند) و هنوز باید اذعان کند که محل پایان دادن به آنها در خانه سلسله ادبی خود، چوبی و ثابت است، اما بسیار ناامید کننده است. پس چرا چهار ستاره؟ نوشتن عالی است. حتی زمانی که با یک سرعت حلزون در کنار هم قرار می گیرند، زیبایی به آن می بخشد. و مانند آنچه که در حال حاضر نوشته شده است، به طرز وحشیانه ای به هر شخصیت می پردازد، به این ترتیب آنها را به این شیوه باز می گرداند و آنها را با پوشیدن آنها، رنگ آمیزی در ویژگی های خود، اطمینان می دهند که خواننده می داند که او همه چیز را درباره همه چیز می داند که در مورد Middlemarch و مردم آن

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب میدل مارچ


 کتاب بادبادک باز
 کتاب خطای نسل ها
 کتاب تابستان مرگ و معجزه
 کتاب خدای چیزهای کوچک
 کتاب نقاب
 کتاب منظر پریده رنگ تپه ها