کتاب منم کلودیوس

اثر رابرت گریوز از انتشارات ناهید - مترجم: فریدون مجلسی-داستان تاریخی

در قرن اول قرن نوزدهم در رم و به عنوان یک یادداشت های خودآموز نوشته شده است، این داستان رنگارنگ از زندگی امپراتور روم کلودیوس به عنوان یکی از کلاسیک مدرن داستان تاریخی است. از نظر فیزیکی ضعیف و مبتلا به لکنت زبان، کلودیوس در ابتدا از بین رفته و به عنوان یک فریبکار رد می شود. او توسط خانواده سلطنتی خجالت زده به زمینه امور امپریالیستی تبدیل می شود، او به عنوان یک محقق و مورخ تبدیل می شود، در حالی که درگیری های قصر و قتل او را احاطه کرده است. کلودیوس در حال تماشای این درامها از فراتر از چشم عموم، فرار از ظلم و ستمی که نسبت به بقیه خانواده سلطنتی توسط اعضای خود اعمال می کند و برای امپراتور رم در ال.ای.


خرید کتاب منم کلودیوس
جستجوی کتاب منم کلودیوس در گودریدز

معرفی کتاب منم کلودیوس از نگاه کاربران
در سال 1977 (مدرن تئاتر)، تولید بی بی سی از من، کلودیوس را ارائه داد (اوه من، زمان پرواز). این تولید شامل وقایع هر دو رمان های گاو کلودیوس بود و شامل یک بازیگر بود که شامل برخی از بهترین بازیگران قرن بود، از جمله Derek Jacobi، یک Claudius فراموش نشدنی. پس از تماشای آن، رمان رابرت گریوس را خوانده ام که از آن اسمش گرفته شده است، اما نتوانسته است نیمه دوم داستان، کلودیوس، خداوند را نادیده بگیرد. سریع به جلو به امروز، و من در نهایت به بازنویسی اولین رمان در انتظار خواندن دوم.چه قطعه شگفت انگیز از داستان تاریخی این است! من فکر نمی کنم که این دوران را به زندگی تبدیل کنم و آن را آسان سازم، اما رابرت گریوس آن را به نظر می رسد. یک قهرمان نامطلوب کلودیوس کوبنده و کوبنده است، اما به رغم زمان او، او یک مرد واضح و آشکار است. چگونه می توان عقل خود را حفظ کرد وقتی که قتل های خودسرانه ای وجود دارد؟ آیا تا به حال هرج و مرج وحشی تر از لیویا بود؟ یک دیوانه قابل احترام تر از کالیگولا؟ دوپه کمتر افسانه ای نسبت به آگوستوس؟ جای تعجب نیست که رم سقوط کرد. در انتهای این رمان ما به خانم Messalina معرفی شده ایم. من می دانم آنچه که در جلد دو در انتظار من است و من منتظر آن هستم. لرد ما را از خودمان حفظ می کند.

مشاهده لینک اصلی
من طرفدار هر چیزی برای امپراتوری روم هستم. من آن را بی وقفه جذاب چقدر سیستم های قانونی و سیاسی خود را که ما همچنان به استفاده از آن و میزان زبان آنها که هنوز بخشی از زندگی ما است. همانطور که قصد باید بدیهی است، با دیدن نقطه نظر از کلودیوس نوشتن یک تاریخ است، این کتاب در حقایق و وقایع حوادث سنگین است. اگر چه با شخصیتی در خصوص شخصیت نوشته شده است، چون کلودیوس معاصر است. من سبک داستان را بسیار موفق یافتم. این جذاب و فریبنده بود، اما کمی بعد متوجه شدم کمی در مورد درخت خانواده اشتباه کرده ام. قطعا یک راه عالی برای خیساندن اطلاعات کمی در مورد رومیان و در حالی که دور چند بعد از ظهر از تابستان است.

مشاهده لینک اصلی
این خواندن سرگرم کننده بود! این مرا به آهنگ سریال آتش و یخ یادآوری کرد. کلودیوس، یک مرد لاغر وحشی است که ضعف و ناتوانی او را هر دو خجالت و نجات خود را در خانواده ای که در معرض تهدید، فریب، خیانت، مسمومیت، شهوت قدرت و غیره قرار دارند، به همراه آورده است. طنز و عمل در کتاب باعث می شود آن را یک صفحه ترنر بزرگ و لیویا تبدیل شده است یکی از خائنانی مورد علاقه من در تمام دوران است.

مشاهده لینک اصلی
داستان تاریخی یک ژانر است که من کاملا لذت می برم و این یک گروه خواندنی بود که واقعا به دنبال آن بودم. گریوس با صدای کلودیوس (که خود یک مورخ و نویسنده بسیاری از کتابها است) به ما می گوید، داستان تمدن رومی از روزهای آگوستوس تا زمانی که کلودیوس خود را امپراتور معرفی می کند. این طول می کشد تا متوجه شوید که «تقسیم» به جای یک نام تجاری نامناسب است (یکی از انواع آن است که قبلا، مخصوصا از گلادیاتورها و دیگر «درونی» ها می داند)، اگر چه نوشتن تاریخ وجود دارد، فلسفه، تئاتر و هنر، مبارزات قدرت مداوم وجود دارد (از ظریفترین آنها تا آشکارتر)، توطئهها و قتلها، و اینها تنها رویدادهای خوشایندتر نسبت به جنون کامل است که برخی از امپراتورها Tiberius یک بار او از قدرت لیویا و Caligula است، تقریبا در طول زندگی خود را به عنوان یک به رسمیت شناختن \"آزاد کردن بر روی مردم است. بعضی از حاکمان خوب بودند، اهدافشان تنها کسانی بودند که تهدید به اقتدار آنها بود، اما با نوع و گستردگی خرافات و سادیسم در دیگران، یکی از اینها بسیار نادان است. من نمیتوانم تصمیم بگیرم که بدتر است، و بیشتر از نیمه اول کتاب (سرد، محاسبه شده)، به نظر میرسد تقریبا خوش تیپ در مقایسه با بعضی از آنهایی است که در قسمتهای بعدی شاهد آن هستیم. این زمانی بود که ممکن بود الزاما یکی از آنها برای زنده ماندن کمک کند (در واقع احتمالا آن را زودتر به پایان رساند) و برای کلودیوس، برخی از توصیه های خوب و آنچه که ممکن است برای بسیاری از زندگی او سخت باشد، . این کتاب قطعا وحشتناك است و بیش از یك بار به یك ستون فقرات كمك میكند، اما در عین حال به خاطر كلودیوس صدای كلامی كه از مورخان است (البته مهمتر از آن زمان است)، به عنوان خوانده شده عالی است، اما همچنین انسان، از یک شخص در اکثر حوادث، و بخشی از آنها. به خصوص هنگامی که کسی متوجه می شود (آنچه که من آن را خواندم را فراموش کردم) که کلودیوس واقعا این را نوشت!

مشاهده لینک اصلی
این چیزی است که اساسا Wire در togas است. این بخش از طرح های پیچیده، موقعیت سیاسی، درگیری های دوجانبه و درگیری های آن نشان می دهد، با کمی تجاوز و مسمومیت برای اندازه گیری خوب در نظر گرفته شده است. در واقع مسمومیت زیاد است. اگر مقدار مسمومیت در این کتاب دقیقا از لحاظ تاریخی دقیق باشد، پس رومیان باید یک ترور عجیب و غریب را که برای هر وعده غذا می خورند، تجربه کرده است، که ما در زندگی مدرن خوشبختانه اکنون تنها در معرض آن قرار داریم، بدون آنکه با گزینه دیگری مواجه شویم، KFC درایو از طریق بعضی از داستان ها کمی خشک است، اما اغلب اوقات راوی نمی پذیرد که خودش و حرکت کند. همچنین همه ما می تواند گیج کننده برای پیگیری؛ هیموس با قاطعیت ازدواج کرد و تولوز را به اینوس و یا تسوس متهم کرد اما همچنین واتسیشوسوس را که فرزندش با یکی دیگر از فرزندانش (که واقعا یکی است) ازدواج کرد. به نظر من، فقط برای کالیگولا که یکی از داستان های بزرگ، وحشتناک و من شرمنده می گویند گاهی اوقات خنده دار میوه حلقه. فکر می کنم چارلی شین پس از فروپاشی، بار میلیارد، رئیس جمهور انتخاب شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب منم کلودیوس


 کتاب جان کلام
 کتاب داستان افتادن من از داستانم
 کتاب لالایی
 کتاب نامو دختر آفریقا
 کتاب صدای افتادن اشیا
 کتاب آنا و مرد چلچله ای