کتاب منظر پریده رنگ تپه ها

اثر کازوئو ایشی گورو از انتشارات نیلا - مترجم: امیر امجد-داستان تاریخی

Kazuo Ishiguro در اولین نمایش بسیار متعهد خود، نمایش پالای از هیلز داستان داستان "Etsuko"، یک زن ژاپنی که در انگلستان تنها زندگی می کند، زندگی می کند و خودکشی دخترش را به عهده دارد. او در گذشته به عقب رانده شد و تابستان گرم خود را در ناگازاکی پیدا می کرد، زمانی که او و دوستانش در تلاش برای بازگرداندن زندگی خود پس از جنگ بودند. اما پس از آن او به یاد دوست عجیب و غریب خود را با Sachiko - یک زن ثروتمند به ضرب و شتم کاهش می یابد - خاطرات بر روی یک بازیگران مزاحم را.


خرید کتاب منظر پریده رنگ تپه ها
جستجوی کتاب منظر پریده رنگ تپه ها در گودریدز

معرفی کتاب منظر پریده رنگ تپه ها از نگاه کاربران
من واقعا قبل از انجام بررسی این کتاب تردید کردم - آن را به من از عمق من از بسیاری جهات منحرف کرد - اما بعد من فکر کردم heck - من واقعا می خواهم به انجام بررسی از کتاب های Ive خواندن. بنابراین من قصد دارم بر روی آن بچرخم. این یک داستان درباره اتسوکو، یک زن ژاپنی است که هنگام بمب انداختن وحشت ناگازاکی را تجربه کرد و اکنون در انگلستان زندگی می کند. دختر دوم ازدواجش (به یک انگلیسی) برای چند روز با مادرش می ماند. این دخترش نیکی است. دختر بزرگش Keiko - دختر ژاپنی خالص ژاپنی - در گذر نامیده می شود - به عنوان انجام خودکشی. برای بخش بزرگی از کتاب Etsuko reminisces در مورد زندگی قبلی خود را در ژاپن است. درباره زندگی با شوهر ژاپنی جیرو، به ویژه هنگامی که پدر او دستکاری شده، اوگاتا سان، می ایستد و آتش بازی محکم که رابطه بین آنها را نشان می دهد. او همچنین در مورد دوستی او با زن عجیب و غریب Sachiko، که در نزدیکی آن زندگی می کند، با دختر جوانش Mariko، که بیشتر یا کمتر مجاز به اجرای وحشی است، به یاد می آورد. Sachiko توسط فانتزی رفتن به امریکا با عاشق GI فرانک خود را تغذیه می شود، اما بارها و بارها این نشان داده شده است یک رویای غیر واقع بینانه است. جنگ و بمب گذاری به سختی در اشاره، به جز از طریق دوست Etsukos با خانم Fujiwari، که یک فروشگاه نودل محلی را اجرا می کند او از یک خانواده موفق آمده بود، اما همه چیز را از جمله تمام پنج عضو خانواده اش از دست داد و فقط یکی از قدیمی ترین پسر خود را ترک کرد. اما حتی این ارجاع به جنگ نیز بسیار ضعیف است. دلایل بسیاری وجود دارد که چرا من نباید این کتاب را دوست داشت - اکثر آنها تعداد زیادی پرسش های پاسخ داده نشده بود ... * وقتی عصوکو با شوهر ژاپنی جیرو خود را به هم ریخت؟ چرا آنها تقسیم شدند؟ چه اتفاقی برای کیکو افتاد؟ چرا او به کتاب با حقیقت عظیم که خودکشی کرده است، زمانی که هیچ چیز دیگری در مورد او نوشته نشده است، می آید؟ چرا به این حادثه جالبی اشاره کردید؟ * چه اتفاقی برای شوک انگلیسی Etsuckos افتاد؟ او چه کسی است؟ چگونه او با او همراه شد؟ چرا او در حال حاضر نیست؟ * چگونه Etsucko شده اند تا با وفادار به Sachiko گرفته شده است؟ این زن تقریبا شاخ و دم داشت. خوب، شاید شاید او فقط آویزان بود، زیرا او برای رفاه دختران ساخیکس نگران بود. اما به نظر می رسید بیش از آن. دوستی واقعی در بخش Etsucko بود. چرا؟ * چه اتفاقی برای پایان دادن به کتاب افتاد؟ من برگردم به آخرین صفحه، امیدوارم در چند صفحه بعدی بسته شود، اما کتاب به پایان رسید. اکنون، با توجه به رزروهای بالا، من واقعا باید این کتاب را دوست نداشته باشم ..... اما من این کار را نکردم. واقعا، من نمی دانم چرا، اما من آن را کاملا قانع کننده. اگر کسی به هر دلیلی به دلایل ذهنی، من علاقه مندم که آنها را بشنوم.

مشاهده لینک اصلی
از زمانی که نویسنده ژاپن را در حدود شش سالگی به انگلستان ترک کرد، از اینکه آیا دیدگاههایش واقعا ژاپن را نشان داده است، تعجب کرد. موضوع رمان یک مهاجر ژاپنی به انگلستان داشت. زندگی او پس از آن توسط بمب اتمی در ناگازاکی و در حال حاضر با خودکشی اخیر دخترش بزرگتر شده است. تنظیمات بین این دو مکان، حافظه تابستان در ناگازاکی در طول بازسازی آن و زمان کنونی در خانه کشور انگلستان در طی بازدید دختران جوانش، تغییر می کند. شخصیت های بسیاری دیگر در شرایط و روابط مختلف وجود دارد، نشان می دهد که چگونه آداب و رسوم قبل و بعد از بمب گذاری و نشان دادن تا چه حد شخصیت سازگار با شرایط. اگر چه پس زمینه بمب گذاری و خطرات خیره کننده ای که بر وقایع اتفاق می افتد، طلسم عجیب و غریب را به تصویر می کشد، داستان در نهایت مبارزه برای بقا را با شیوه های جدیدی برای به دست آوردن زندگی، در ترک راه های قدیمی و استفاده از آزادی های جدید، برجسته می کند. بیشتر شگفت انگیز ماندگاری مداوم در میان شخصیت های عقاید مختلف بود. یک گزینه وجود دارد، گرفته شده یا نادیده گرفته شده، به صحبت در مورد انتخاب و نظرات خود را. کمی از سفرنامه رمان را به پایان می رساند. Etsuko بازديدكنندگان خود را به مارتين آناسا و پارك صلح توصيف كرد. یکی دیگر از توصیف زیبای طبیعت، حوزه های انگلیسی و باغ های اطراف خانه اش بود.

مشاهده لینک اصلی
تند و تیز، گاه به گاه قلب. حساسیت نوئلها در محدوده رمانها، اولین کتاب منتشر شده Ishiguros، یک سنگ کوچک است، یک مجموعه زیبا از لحظات. در واقع، یک درهم آمیختن تصورات و حافظه، روایت در A Pale View Of Hills در میان ژاپن پس از جنگ هسته ای و انگلیس پس از جنگ سبز، پر از تنگدستی است. اما به آرامی و بدون سرمایه-D درام. Ishiguro آن را کسب و کار از گفتن او را به مبهم و یا منعطف پیشرفت های روایت اصلی، و آگاهی خواننده را در تصورات، سطوح و بحث کوچک لحظه ای و یا زودگذر نگه دارید. به این ترتیب، اهمیت چیزهای بزرگتر احساس می شود، گفت و گو نکرد. به رغم اصول عمدتا ژاپنی، این واقعا یک شیوه انگلیسی است که انتقال ضعف عاطفی در زندگی شخصیت ها را میسر می کند. کانت عملا بدون در نظر گرفتن اینکه یک کار بسیار مهم است، عمیق تر می شود - شیوه گفتن اینجا با توجه به قوس داستان، با دایره دوگانه می شود، و به نظر می رسد که چراغ ها پایین می آیند و پرده - بی سر و صدا، تقریبا غیرقابل مشاهده - افزایش می یابد. پنج ستاره.

مشاهده لینک اصلی
با Ishiguro آن همیشه نوع از معامله است. چطوری در زمینه اجتماعی جدید چطور می توان شخصیت های سرکوب شده، فرزندانه من را به کار گرفت و سپس داستان های عمیق تر و نگران کننده ای را از طریق ارتباطات خود با داستان های بی نظیر بی پروا به تصویر کشید؟ من می دانم: butlers انگلیسی من می دانم: خانم های قدیمی ژاپنی! این ممکن است مانند یک انتقاد شبیه باشد، اما این کاملا نیست. من عاشق این ترفند هستم من فکر می کنم همه چیز را در حال حاضر بخوانم (تنها دلیل آن این است که من آن را کنار گذاشته ام، زیرا در پشت کتاب آن را ترسناک می دانم). من به هنرمند جهان شناور مراجعه کردم که در بسیاری از موارد در پست قرار دارد جنگ ژاپن تم های مشابه (من اختلاف نظرهایی را بین شخصیت های شخصی ژاپنی برای احترام به بزرگان و نیاز ملی برای کنار گذاشتن نسلی که منجر به جنگ بسیار شگفت زده شدم پیدا می کنم.) و همانطور که همیشه در آنجا وجود دارد، فوق العاده ساخته شده است. من عاشق Kazuo Ishiguro هستم

مشاهده لینک اصلی
ایشی گورو یکی از آن نویسندگانی که TENAA در من به فهرست کارهای پس از دیده چند تا از فیلم هایی بر اساس رمان های او بود و تصمیم به من آغاز با اولین اثر منتشر شده او که TENAA انتظار طولانی بعد از دیدن ماریا Alcaide با propósitos خواندن آسیا اخلاق این نویسنده که می توان گفت به حداقل نویسنده ژاپنی ما می توانیم پیدا داشتن زندگی تمام عمر خود را در انگلستان جالب کار خود را با این رمان می شود که در روایت خود را منعکس این نوع از سرعت ما برای مثال پیدا کردن زمانی که ما در فیلم ژاپنی را ببینید آغاز می شود. من راه او را توصیف ژاپن که در آن پایان جنگ جهانی دوم سنت های باستانی و غربی که شروع به نسل جوان تر در ناکازاکی است که هنوز در تلاش برای غلبه بر شوک مواجه دوست عواقب وحشتناک بمب اتمی. اما او به من چپ تمام نقاط در بازگویی اگر چه این خانم © آگاهانه خود را در بخشی رفع نشده کمی کمتر متقاعد شده است. من هنوز در انتظار خواندن بیشتر آثار بریتانیا هستم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب منظر پریده رنگ تپه ها


 کتاب یعقوب را دوست داشتم
 کتاب گشتی در موزه کمونیسم
 کتاب میشل استروگف
 کتاب جاسوس ها
 کتاب دستیار ماما
 کتاب عاشقان ژاپنی