کتاب مرگ شهریار سنگور

اثر لوران گوده از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: پرویز شهدی-داستان تاریخی

در فراسوی قرن‌ها و در سرزمینی خیالی، شهریاری به نام سنگور، فرمانروای امپراتوری عظیمی است که خود را برای جشن ازدواج دخترش آماده می‌کند. یکباره خواستگاری دیگر که با دختر پادشاه پیمانی دیرینه داشته از راه می‌رسد. این‌چنین شهر ماسابا به‌صورت «تروا»ی محاصره شده و دستخوش کینه و نفرت درمی‌آید. جنگ و خونریزی جای جشن و پایکوبی را می‌گیرد و شهریار سنگور در آخرین دقایق عمرش آخرین تصمیم زندگی‌اش را می‌گیرد

لوران گوده در قالب داستانی تخیلی، قیافه‌ی حقیقی انسان‌ها را آن‌گاه که در معرض شهوت قدرت‌طلبی، مال‌اندوزی یا لذت‌های جسمانی قرار می‌گیرند نشان می‌دهد و بر ادعاهای تاریخ درباره‌ی شهریارانی که به غلط «دادگستر»، «ملت‌نواز» و «کشورگشایان بلندآوازه» خوانده شده‌اند، خط بطلان می‌کشد


خرید کتاب مرگ شهریار سنگور
جستجوی کتاب مرگ شهریار سنگور در گودریدز

معرفی کتاب مرگ شهریار سنگور از نگاه کاربران
من او را به عنوانun کتاب جایی که او تا اشاره گر @ درگذشت توصیه می شود، و من باید اعتراف که آن را مانند است. این کتاب قلاب شده است: کوتاه و مستقیم. من آن را در کمتر از 2 روز خوانده ام. این داستان شاه Tsongor، روزی است که او ازدواج دخترش را می گوید. از آن به بعد، حوادث بیش از پیش متوقف می شود، و احساسات و تنش ها در ابرها شروع به افزایش می کنند. 20 صفحه اول شما را نفس می کشد، این مقدمه ای است، و شما می دانید که هیچ چیز به درستی نمی رود. مشکل این است که انسان است و همه چیز را می بدتر، در واقع، همه چیز بدتر از زمانی که شور و شوق دیدار و نبودن دلیل می رود است. برای یک فیلم؟

مشاهده لینک اصلی
یکی از کتاب های باور نکردنی که من خوانده ام. اشک ها به آرامی در حال سقوط کردن گونه های من به عنوان داستان گسترش یافته است. این مربوط به رشته های عمیق درونی، آن احساسات مبارزه ی انسانی و قربانی بزرگ است که باعث می شود ما که هستیم. انتخاب های سخت که ما را تغییر می دهند، مسیر سرنوشت ما است. گاهی اوقات این نیروها فراتر از ما هستند، بعضی اوقات این نیروها توسط ما رانده می شوند، بدون اینکه ما آن را درک کنیم. این قدرت، به رغم کتابی که از فرانسوی اصلیش ترجمه شده است.

مشاهده لینک اصلی
گوته! یک نابغه !!! من واقعا این کتاب را دوست داشتم وقتی مجبور شدم آن را بخوانم! در ابتدا به خودم فکر کردم که این معجزه نیست، در حالی که در همه چیز نیست، از صفحات اول این کتاب به من جذب شده است، به دلیل تعصب و کنجکاوی که نئو © من در این کتاب این کتاب را ادامه دادم. با توجه به غم و اندوه، داستان زیبای گئدو به خوبی در روش نوشتن و روی ارقام سبک ها برای خوانندگی تاثیر گذاشته است!

مشاهده لینک اصلی
مرگ شاه تسونگور اسطوره ای از آفریقای باستان اختراع شده توسط لورن گواد؛ به عنوان یک تراژدی یونانی، کرامت، وفاداری، حسادت، رقابت برادری، قدرت و شجاعت در پیشروی این رمان است. اما برای اولین بار، این یک تراژدی آفریقایی است. این رمان به خوبی نوشته شده و پر از اشتیاق است. من آن را خیلی دوست داشتم، گرچه گاهی اوقات آن را به طعم من خونریزی می کردم.

مشاهده لینک اصلی
قطعا بسیار علاقه مند به رمان های لوران گاد. آنچه که تا کنون تنوع یکسان است اما همیشه هیجان انگیز و به خوبی نوشته شده است. اسطوره شناسی بازسازی، مردم مرموز که مبارزه برای عشق عشق و افتخار از شایستگان خود مبارزه می کنند. میراث سنگین Tsongor پادشاه، غیر ممکن است که گناهان خود را از طریق پسران او را نجات دهد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرگ شهریار سنگور


 کتاب آدمکش کور
 کتاب سرزمین گوجه های سبز
 کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی)
 کتاب سایه ی باد
 کتاب ستاره ها را بشمار
 کتاب دسامبر رئیس دانشکده