کتاب مروارید

اثر جان اشتاین بک از انتشارات افق - مترجم: محسن سلیمانی-داستان تاریخی

کینو، مانند پدر و پدربزرگش قبل از او، یک غواص ضعیف است و مروارید را از تختخواب های ساحلی جمع آوری می کند که یک بار ثروت بزرگ را به پادشاهان اسپانیا آورده و در حال حاضر کینو، خوانا و فرزند شان را با اموال ناتوان فراهم می کند. سپس، در یک روز مانند هر دیگر، کینو از دریا با یک مروارید بزرگ به عنوان یک تخم مرغ گاو دریایی ظاهر می شود، به عنوان "کامل به عنوان ماه". با مروارید می آید امید، وعده راحتی و امنیت ... داستان سادگی کلاسیک، بر اساس یک داستان عامیانه مکزیکی، The Pearl به بررسی اسرار طبیعت انسان، حرص و طمع، تاریک ترین اعماق بد و امکانات درخشان عشق می پردازد. این داستان یک غواص مروارید، کینو است، و طبیعت انسانها و همچنین حرص و آز، هراس از هنجارهای اجتماعی و شر را بررسی می کند. الهام بخش Steinbecks یک داستان مردمی مکزیکی از لاپاز، باکای کالیفرنیا سوئیس، مکزیک بود که او در بازدید از منطقه قبیله ای مروارید در سال 1940 شنیده بود.


خرید کتاب مروارید
جستجوی کتاب مروارید در گودریدز

معرفی کتاب مروارید از نگاه کاربران
رتبه بندی: 4 * از پنج افسانه زیبا از مسائل مرکزی مسائل: حرص و آز چقدر افتضاح بود که این جمله را بنویسید. به خصوص در این داستان وحشتناک در تاریخ آمریکا مهم است.

مشاهده لینک اصلی
داستانThe Pearl @ شروع می شود مانند یک افسانه. مثل همه داستانها، این یک پیام زندگی در صفحات آن است. @ پولی یا ثروت ناگهانی می تواند حرص و طمع، حسادت و دلسوزی به ارمغان بیاورد. کینو و همسرش ثروت ناگهانی را در یک مروارید بزرگ پیدا می کنند، اما با آن چیزی جز بدبختی نمی آید.

مشاهده لینک اصلی
من این را با گفتن این که من یک طرفدار استینبک بزرگ است، پیشگویی می کنم. یکی از دوستان و من در زمان هم به پیروی از طریق مسیر از بسیاری از کتاب های خود را در غرب فقط به ببینید که در آن او می نویسد، مکان او در مورد آن نوشت. این یکی از بزرگترین برجسته های زندگی من بود. با آن گفتم، متوجه می شوم که این بزرگترین کار او نیست، اما هنوز کار بزرگ ادبیات است. Steinbeck به خوبی برای سبک نوشتن خود شناخته شده است. این چیزی است که پس از سال ها خواندن فاکنر طولانی که هرگز از صفت اجرا می شود او بسیار محبوب در آن زمان ساخته شده است - همیشه. سبک او از نوشتن باید چیزی است که همه آمریکایی ها به سادگی از خواندن او در مدرسه استفاده می کنند: درجه دبیرستان - اسب قرمز، دبیرستان - مروارید، دبیرستان - انگور خشم، و غیره ظاهرا نیست. هنگام اضافه کردن این کتاب را به عنوان خوانده شده @ من @ لیست و دوباره خواندن امروز برای بارها، من در سراسر بررسی از مردمی که سبک نوشتن، چی درک نمی درک داستان آمد - الو؟ آن را به معنای واقعی کلمه دوباره گفتن از بسیار مشهور، OLD، مثلث مکزیکی. من تمام اینها را می نویسم زیرا در جامعه امروز این موضوع به این معنا نیست که شما این رمز و راز را دوست دارید یا این هیجان انگیز، نویسندگان برنده جایزه نوبل، نویسنده های کلاسیک هستند که آثارشان انتخاب شده اند زیرا آنها عالی بودند، زیرا آنها یک بدن کار می کنند به جامعه کمک کرد. آنها شایستگی بیش از یک ستاره ی پر جنب و جوش را دارند زیرا شما آن را نمی دانید. @ جان استینبک در مورد غرب آمریکا و فقیر جنوب غربی، آمریکایی های بومی و مکزیکی ها و مهاجران در زمانی که هیچکس دیگر چنین کاری نکرد، نوشت. او در یک زبان که همه می توانند درک کنند نوشتند. او به سادگی، به نقطه و در عین حال زیبا، نوشت، به طوری که شما - خواننده - می توانست آنچه را که باید داشته باشد، تجسم می کرد. برای گفتن این مروارید یک داستان درباره هندی بود که مروارید را پیدا می کرد تا کودکی بیمار بتواند از یک دکتر ثروتمند کمک بگیرد، MEH، خواندن کلاس 10، به من می گوید که بازنگری باید به کلاس 10 بازگشت و دوباره شروع کند. شاید هیچ امیدی برای ما اگر ما قادر به خواندن یکی از ساده ترین ترین و در عین حال بزرگترین نویسندگان زمان ما و درک اخلاقی مثل ساده و همچنین عمق خود را از نوشتن وجود دارد. این کتاب کمتر از 100 صفحه طول دارد من فکر می کنم هر خواننده از مدرسه به جلو می تواند آن را در کمتر از یک روز به عنوان خوانده و باید قادر به درک زیبایی مثل در باشد.

مشاهده لینک اصلی
یک جواهر از داستان، کوتاه، suspenseful و در حال حرکت، مروارید دوباره گفتن یک داستان قومی مکزیکی است. این داستان کینو، یک غواص مروارید ضعیف است که مروارید عظیم پیدا می کند. او این را به عنوان راه شادی برای خانواده اش و آموزش برای پسرش می بیند، اما به جای آن فاجعه را به ارمغان می آورد. اساسا یک مثل، یک پیام مرکزی از کار این است که مراقب باشید که چه چیزی را بخواهید. پیام از طریق متن واضح است و هیچ چیزی در مورد نحوه ارائه آن چیزی ظریف نیست. از طرف دیگر، پروین اشتاینبکس هرگز نتوانست با من سخن بگوید، با توضیحات زیبا از جهان طبیعی و استفاده شگفت انگیز از تقلید و استعاره. من از استینبک به عنوان یک نویسنده دلسوز، با علاقه عمیق به مردم و محیط زیست که در آن زندگی می کنند، فکر می کنم. این چیزی است که از طریق کار درخشان است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مروارید


 کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ
 کتاب ماه الماس
 کتاب پسر سرپرست یتیم خانه
 کتاب برهنه ها و مرده ها
 کتاب زنگ ها برای که به صدا درمی آید
 کتاب یک روز از زندگی ایوان دنیسویچ