کتاب مادر

اثر پرل باک از انتشارات امیرکبیر - مترجم: محمد قاضی-داستان تاریخی

یکی از بهترین رمانهای باک در Dickensian در حوادث حماسی خود، یکی از زنان دهقانی نامعلوم در چین پیش از انقلاب است. بدون هشدار، شوهر بی سواد او را رها می کند. با توجه به تجربهای که به دست آورده شده است، او برای کار کردن در زمین، سه فرزند خود را به تنهایی و به خاطر مادرش، مراقبت می کند. برای نجات چهره با همسایگانش، وانمود می کند که شوهرش در حال مسافرت است و نامه های خود را به نام خود امضا می کند. فرزندانش در محاصره فقر، ناامیدی و رو به رشد دروغ به منظور محافظت از خانواده، فرزندان خود رشد می کنند و فقط با حمایت از اراده نابود کننده مادر خود به جامعه می رسند. داستان فراموش نشدنی از قدرت یک زن و یک افسانه قابل توجه در مورد نقش مادران، این رمان یک دستاورد قدرتمند استاد داستان داستان قرن بیستم است. این کتاب دارای یک بیوگرافی نشان داده شده از مروارید S. Buck از جمله تصاویر نادر از املاک نویسنده است.


خرید کتاب مادر
جستجوی کتاب مادر در گودریدز

معرفی کتاب مادر از نگاه کاربران
من واقعا درگیر ... من واقعا این رمان را دوست داشتم - نوشتار، طرح کلی و فقدان آن به پایان برسد. در یک نقطه، من حتی نمی توانستم کتاب را پایین بیاورم. اما، من احساس ناخوشایندی در مسیر پیش بینی شده این رمان داشتم. چند صحنه ملودرامایی وجود داشت که تایلر پری-عاشق بود که مروارید های خیالی من را گرفت و یا به ناخوشایند تبدیل شد. من فقط احساس کردم که نویسنده می تواند این طرح را جایی غیرمنتظره و آمپر؛ آن را کشت. چرا احساس تناقض می کنم؟ از آنجایی که هرچند موضوع اصلی طرح، یک مسیر قابل پیش بینی بود، آن را به خوبی نوشته شده بود، چند موضوع اجتماعی (و مذهبی) سنگین را برداشت و به وضوح روشن شد. جامد 4 ستاره.

مشاهده لینک اصلی
3-3.5 ستاره. اندیشه های ابتدایی: من از نوشتن لذت می بردم. نادیا و ابری احساسم را به من عطا کردند، در حالی که زمان بیشتری را برای لوک نشان دادم. هیچ کس در این داستان به ویژه قابل تحسین نبود. غم و اندوه از طریق خانواده Turner اجرا می شود، هنگامی که مادر نادیا ترنر خود را می کشد. نادیا مجبور است که خود را بسوزاند و رنج ببرد، و هیچ کس به 17 سالگی گمشده، گرسنه و احتمالا عصبانی نمی رسد. من نمی توانستم جماعت را در کلیسای فامیلی پیدا کنم تا به مادران نادیااس دلسوزانه برخورد کنم و رفتار نادیاس را درک کردم. و من متوجه شدم که سقط جنین جالب است، نشان می دهد که چگونه می تواند برای سال ها ناراحت باشد. من نیز در پاسخهای عملی والدین لوکاس، پاستور و بانوی اول، به حاملگی شگفتزده شدم. به نظر میرسد، ندیا هرگز واقعا با احساسات خود درمورد مادرانش برخورد نمیکند یا احساساتش را حل میکند، به نظر میرسد بسیاری از سالها بعد از گذراندن هر کس. غیرممکن بود که با ابری همدردی نکنم، که من فکر میکردم که غالبا مورد توجه قرار گرفته و به نادیا و لوقا نادیده گرفته شده است. اما من خوشحال شدم که اوبلی در انتهای کتاب قوی تر شد. من پایان پایان را دوست داشتم، و هیچ چیز واقعا در پایان ندیده بود.

مشاهده لینک اصلی
من زیاد می گویم اما می خواهم تا مدت ها آن را بنوشم. یکی از کتابهای سال من برای اطمینان برنت بنت صدای عالی جدید است و این قطعا نوعی داستان من است.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را به صورت رایگان از طریق یک جعبه قرآنی مجزا دریافت کردم. من واقعا این کتاب را دوست دارم. اول، این فوق العاده خوب نوشته شده است. این خیلی راحت خواندن بود. برخی از کتاب ها من خودم را لگد می زنم اما من با این کتاب نداشتم. همه چیز فقط به خوبی سقوط کرد و به راحتی خواندن را در صورتی که معنی دارد. شخصیت ها بسیار واقعی و پویا احساس می کنند. نویسنده کار خوبی انجام داد تا چشم انداز همه چیز را به نمایش بگذارد. من تنظیم سن دیگو را دوست داشتم و چگونگی آن را پذیرفتم. در مورد عنصر سقط جنین، من فکر کردم که این کار به خوبی صورت گرفته است. من هیچ مشکلی با آن نداشتم کمی تصادفی اما یکی از نقل قول های مورد علاقه من بود،، @ دختران برای اولین بار قرار بود صدمه وارد شود. درد دردناک چیزی است که شما را یک زن ساخته است. بسیاری از نقاط عطف در زندگی زنان با درد همراه بوده است، مانند اولین بار داشتن رابطه جنسی یا تولد فرزند. برای مردان، این همه ارگاسم و شامپاین @ (210) بود. به محض اینکه خواندن آن را دوست داشتم، حقیقت را نفهمیدم! به طور کلی، من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. این یک رمان ابتکاری شگفت انگیز بود.

مشاهده لینک اصلی
بررسی کتاب ویدئو من - بسیاری از افکار در مورد مادران. https://youtu.be/OjcPQ2rYgQQFind این \u0026 amp؛ بررسی های دیگر در https://reallyintothis.com مبارک خواندن! من به نسخه صوتی کتاب «مادران» گوش دادم، توسط Adenrele Ojo \u0026 amp؛ من به شدت آن را توصیه میکنم. اوه، نادیا ... | ناجی ترنر. دختر که به خانه برگشت، وقتی که پدرش به او نیاز دارد \u0026 amp؛ او همه خانمها را در کلیسای کلیسای Upper Room صحبت می کند. شما می دانید که نادیا هرگز همان طور که مادرش خودش را کشته است، این دختر فقیر است. شما به یاد داشته باشید او از پسر شیرخوار، لوقا شپرد، یاد کرد. این خیلی دور بود - او فقط یک دانش آموز دبیرستان بود. لوقا در رستوران ماهی \u0026 amp؛ او همه چیز را پوشید تا او را ببیند. آنها گرم و آمپر؛ سنگین برای مدتی \u0026 amp؛ پس از آن یک لحظه گذشت. او پس از صدمه زدن به پا و در اینجا باقی ماند او به دانشکده \u0026 amp؛ جهان سفر کرد اکنون در حال تحصیل در کنکور سراسری است. من می شنوم که او وکیل می شود من تعجب می کنم که نادیا فکر می کند زمانی که لوقا با بهترین دوستش، ابری، ازدواج کرد. من فکر نمی کنم دختران نزدیک به همان اندازه که مورد استفاده قرار می گیرند. شما می دانید، ابوری هیچ وقت مادر خود را در کنار خواهرش بزرگتر نداشت. سپس او لوک و آمپر؛ آنها پس از نادیا ترک کردند. من فکر میکنم Aubrey \u0026 amp؛ لوک برای یکدیگر و آمپر؛ عالی هستند آنها خوشحالند. اما، من فکر می کنم چیزی با Luke \u0026 amp؛ نادیا از او به خانه برگشت. آنها مانند آنها چیزی برای پنهان کردن دارند. من مطمئن نیستم که چطور است، اما چیزی در حال انجام است. این کتاب برای زنان، دختران، مادران، دختران و پسران است. دوستان. من به راحتی با این زنان ارتباط برقرار کردم؛ مادران در اتاق بالا \u0026 amp؛ دختران مادربزرگ، ابری و آمپر؛ نادیا این داستان یک سقط جنین را تنظیم می کند - یک انتخاب سخت برای یک دختر جوان با بسیاری از پیامدهای ناشناخته. لطفا اجازه دهید موضوع سقط جنین شما را متوقف کند - این داستان خیلی بیشتر است. بریت این پیچ و خم، پیچیده \u0026 amp؛ داستان عاطفی در مورد اینکه چگونه این تصمیم بر زندگی بسیاری از مردم تاثیر می گذارد، حتی چند سال بعد. این یک انتخاب عالی برای یک باشگاه کتاب است، تضمین شده است برای تحریک بحث های زیادی. من نمی توانم منتظر بمانم که بعدا بریتانیا چه کار کند. من واقعا در این کتاب هستم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مادر


 کتاب مینیاتوریست
 کتاب الفبای خانواده
 کتاب دکامرون
 کتاب پرواز کن کبوترم
 کتاب فهرست شیندلر
 کتاب خانه و جهان