کتاب مادر

اثر پرل باک از انتشارات امیرکبیر - مترجم: محمد قاضی-داستان تاریخی

یکی از بهترین رمانهای باک در Dickensian در حوادث حماسی خود، یکی از زنان دهقانی نامعلوم در چین پیش از انقلاب است. بدون هشدار، شوهر بی سواد او را رها می کند. با توجه به تجربهای که به دست آورده شده است، او برای کار کردن در زمین، سه فرزند خود را به تنهایی و به خاطر مادرش، مراقبت می کند. برای نجات چهره با همسایگانش، وانمود می کند که شوهرش در حال مسافرت است و نامه های خود را به نام خود امضا می کند. فرزندانش در محاصره فقر، ناامیدی و رو به رشد دروغ به منظور محافظت از خانواده، فرزندان خود رشد می کنند و فقط با حمایت از اراده نابود کننده مادر خود به جامعه می رسند. داستان فراموش نشدنی از قدرت یک زن و یک افسانه قابل توجه در مورد نقش مادران، این رمان یک دستاورد قدرتمند استاد داستان داستان قرن بیستم است. این کتاب دارای یک بیوگرافی نشان داده شده از مروارید S. Buck از جمله تصاویر نادر از املاک نویسنده است.


خرید کتاب مادر
جستجوی کتاب مادر در گودریدز

معرفی کتاب مادر از نگاه کاربران
افکار ابتدایی: چه اولویتی عالی است! نوشتن نامهنگاری، یک داستان لمس و کاراکترهای شگفت انگیز. . . اما چندین فصل را بخوانید اما نمیتوانید کمک کنید اما یک روز آنرا پایان دهید.

مشاهده لینک اصلی
** من فراموش کرده ام به ذکر است، من این کتاب را در جعبه ادبیات دوره خود را دریافت کردم و من خیلی خوشحالم که من انجام دادم. حاشیه نویسی های شخصی از بریت بنت تجربه من را بسیار بیشتر نشان داد. قطعا چک کنید Quaterly اگر شما در حال حاضر وجود دارد! ** اوه، قلب من! این کتاب همه راه را از طریق. من از نوشتن کاملا شگفت زده شدم مادران در مورد یک دختر جوان به نام نادیا است که تلاش می کند تا پس از آنکه مادرش خودش را به قتل برساند، به دنبال آن است، که به دنبال یافتن هر فرصتی است که او را احساس می کند - هر فرصتی برای از بین بردن صدمه دیدن او. او با لوقا، پسر پاستور، ملاقات می کند و عاشقانه نوجوان به طور ناگهانی به پایان می رسد، اما او نمی تواند تصور کند که زندگی او می تواند داشته باشد. در رنج او، او یک دوستی نامحدود با یک دختر ترسناک به نام ابری تشکیل می دهد. شخصیت ها در طول سال های خود آسیب می بینند، هر کدام در زندگی خود مانند ارواح حرکت می کنند، اما با هم ارتباط دارند. +++ این واقعا یکی از کتابهای قشنگ ترین کتاب در مورد غم و اندوه، عشق از دست رفته و صمیمیت جدایی خانواده است. من تقریبا نمی توانم آن را تحمل کنم. اما در بی رحم بودن آن، شجاعت آن و پذیرش آرام است که من را بیدار می کند. بریت بنت هدیه تراژیک درک درک سوء تفاهمات مردم است - حقیقت در پشت درهای بسته و اسرار ما در تنهایی ما و غم ما من با آنچه که پشت سر او بود، غرق شدم. همانطور که مادران گفتند، \"وزن آنچه که از دست داده است همیشه سنگین تر از آنچه که باقی مانده است سنگین تر است\". اما، نیکی من، من از اینکه چقدر زیبا بود: نه تنها زبان شاعرانه، بلکه شیوه ای که او احساسات را محو می کند، آن را ناخوشایند ملموس می سازد. او برای آن عذرخواهی نمی کند. من در مورد این داستان دوست داشتم من به خصوص داستان عبري را دوست داشتم و به شدت تحت تأثیر صدای جمعی مادران قرار گرفتم. هر â € œwe، â € و â € œshe- گفت: او گفت: â € â € œ عالی بود از ùâ جوک جوک جنوبی جنوب؛ من گاهی اوقات شگفت زده شدم که در جنوب کالیفرنیا اتفاق افتاد. من نیز متعجب شدم که چقدر ما، به عنوان خوانندگان، می توانیم به افکار، انگیزه ها، آرزوها و ترس های لوک نگاه کنیم. چه چیز دیگری می توانم بگویم؟ این کتاب من را برای جنس من غمگین کرد. من احساس شرم زن شرم آور \"شرم آور مادر\" است که شما را در تمام طرفها فشار می دهد و شما را مسخره می کند - شرم و فشار بر روی هر مادر و هر دختر که از یک روز انتظار می رود رشد کردن به مادر â € œMagic شما می خواستم معجزه بود، جادویی که شما آن را انجام ندادن بود haunting.â € â € œSuffering درد چیزی است که شما یک زن ساخته شده است. \"با این حال، این کتاب باعث شد من افتخار به زن بودن. نیاز به عشق و نیاز آنها به عشق ورزیدن را تسکین می دهد. آنها احساس راحتی بیشتری نسبت به تعمیر دارند، اما قلب قوی تر است. در میان درد و رنج، یک شخصیت راه رفتن به انتهای یک اسکله را یادآوری می کند - یک اسکله که باید به دلیل طوفان دوباره و دوباره بازسازی شود. اگر این نکته بود، اگر تعجب کرد، گاهی شکوه و جلال در بازسازی چیزی که شکسته شده بود، نه نتیجه، بلکه روند تلاش. »اوه، خیلی چیزها که ما در مورد قلب انسان نمی دانیم. . ما همه را با نادیا تجربه می کنیم: چطور دوستش داریم چهره ای داریم که به یاد داشته باشیم که آرام آرام می شکند، در حالی که تصویر دانه بر روی یک سونوگرافی هرگز او را ترک نمی کند. در مورد آن شک ندارم. قطعا کتاب بعدی Brit Bennett را انتخاب خواهم کرد.

مشاهده لینک اصلی
3 ستاره می خواهم این را قبل از روز قیامت مادران (17/7/17)، قبل از مسابقات کتاب ها قضاوت کنم (یا آن را جدا می کنم، همانطور که می خواهم، اما می ترسم از ترس از خرابکاری jambalaya) من فقط می گویم که من فکر می کنم برنت بنتس یک کار حرفه ای طولانی و موفق را پیش از او، رمان ابتدایی خود، پیش رو دارد. او چندین سفر طولانی را طی می کند و برخی از مسیرهای بسیار آشنا را می گذراند اما به گونه ای است که محصول نهایی تازه و پر جنب و جوش می شود. گفتگوی او برای سه شخصیت اصلی او (نادیا)، که در اکثر مواردی که او در Oceanside High در ایالت سن دیگو انجام می دهد، از طریق دانشگاه میشیگان به سمت یک مدرک قانونی می پیوندد، اما بعد از خودکشی مادران شروع به فعالیت می کند؛ ، دوست پسر مخفی، پسر کشیش در کلیسای خانواده و ستاره فوتبال خود در ایالت سن دیه گو، و اوبری، بهترین دوست و بهترین دوست نادیا) از نظر شفاف، شفاف و فوق العاده قابل اعتماد است. در حقیقت، تقریبا تمام شخصیت ها (حتی ینتا، اصلا شایان ستایش، مادران نامحدود (از کلیسای مذهبی که ظاهر خود را به صورت فصل در فصل یونان به نمایش می گذارند) همه واقعی هستند و اغلب قابل درک بودن (تا آنجا که من می توانم به بیدینی از کلیسای آفریقایی تبار آمریکایی مربوط شود). من نیز واقعا از نقاشی او در شهر سن دیگو لذت می بردم (ترکیبی از شهرت عجیب و غریب دودکش ذوب و محافظه کارانه غالب، یا همانطور که خانم بنت در اینجا به آن اشاره می کند). آنچه که من در مورد این رمان از آن متنفر بودم، هرچند: از همه جهت هایی که او می توانست این را بگیرد (آنچه که به عنوان یک فاجعه خانوادگی آغاز شد)، خانم بنت اسکیزیترین را انتخاب کرد، ساختن من از هر کدام از کاراکترهای اصلیش (یا دقیقتر، ساختن من را از جایی که خانم بنت @ به آنها عادت کرده بود @) متفرق می کند، و این را به یک تریل تریل پری بد (و نه آنهایی که با Madea ، یا) جایی که کری وشین را بخوانید Gton (et.al.) قصد دارد این را به صفحه نمایش بزرگ تبدیل کند. من انتظار دارم که این کار به خوبی انجام شود (به عنوان رمان منبع در Goodreads)، اما بدون یک تعمیرات بزرگ، من نمی توانم بگویم Id می تواند کاملا مشتاق به تماشای آن باشد. هرچند که من بر روی بریت بنت نگاه میکنم تا ببینم عمق عمقش کمی بیشتر شده است. من مطمئن هستم که واقعا یک روز (به جاي قطبش زدن آن) جهان را تحت تاثیر قرار می دهد.

مشاهده لینک اصلی
برنت بنت در رمان زیبای خود، نخستین مفهوم مادر بودن را در بسیاری از اشکالش بررسی می کند، که در اطراف یک دوستی پیچیده بین دو دختر نوجوان قرار دارد. با این حال، پس از خودکشی مادر خود، 17 ساله نادیا ترنر رابطه نامناسبی برقرار می کند لوقا، پسر شیطانی محلی. ارتباط آنها به طور ناگهانی به پایان می رسد، و آنها را با یک مخفی دردناک ترک می کند که برای سال های آینده هم به آن ها می انجامد. تقریبا در همان زمان، نادیا دوست یک دختر آرام به نام ابری که مادرش از تصویر خارج شده است، و دو نفر از آنها در زندگی آنها متلاشی شده اند. مادران از این سه شخصیت از طریق دبیرستان، کالج و به بزرگسالی پیروی می کنند. انتخاب هایی که آنها به عنوان نوجوانان انجام می دهند، به عقب نشینی می کنند. آنها از طریق صدای جمعی مادران کلیسا - گروهی از زنان مسن تر که در شهر شایستگی های خود را تحسین می کنند و نادیا را در طول سال ها رعایت می کنند. \"مادران قوی ترین کتاب دلهره آور در مورد دوستی زن و تمام پیچیدگی های آن، از حسادت و خیانت به عشق و وفاداری است. همچنین مطالعه ی شرم آور زن سیاه پوست مدرن است، که توسط مصاحبه های متفکرانه مانند این چنین نشان داده شده است: نوعی نژادپرستی در اینجا، دیگر برای جداول انتظار می رود، دختران سفید که انتظار می رود او را در قسمت قریب الوقوع پیاده رو، یک پسر مستی در خارج از یک باشگاه سالسا فریاد می زنند که او برای یک دختر سیاه زیبا بود. در یک راه، نژادپرستی ظریف بدتر شد زیرا باعث شد که شما دیوانه شوید. شما همیشه تعجب کردید، آیا واقعا نژادپرست بودید؟ اگر شما فقط آن را تصور کرد؟ â € در حالی که زمانی که گشت به نظر کمی کاهش یافته بود، برخی از انتقال ممکن است خیلی ناگهانی، اولین بنت، ارزش ستایش و هشدار اولیه است. نادیا، لوک و ابری نوعی از شخصیت های ناقص هستند که شما برای کمک به آنها ریشه می کنید و نمی توانید آنها را دوست داشته باشید، بدون توجه به اشتباهات و اشتباهات آنها.

مشاهده لینک اصلی
مادران در قلب یک کتاب ساده در مورد چند نفر در یک دوره نسبتا کوتاه است. اما انقلابی است، زیرا این شخصیت ها عادی، افراد روزمره و طبقه متوسط ​​هستند. این خیلی در مورد وضعیت داستان، حتی امروز هم می گوید. ناجی، لوک و ابری همه نقش هایی را که قبلا در داستان ها دیده اند پر می کنند. نادیا هوشمند و زیبا است، اما خود را به طور ناگهانی از مادرانش دور می کند. لوقا پسران شاگرد و قهرمان سابق فوتبال است که دیگر فوتبال ندارد. ابری کودک دوران سختی را پشت سر گذاشت و خود را به سوی خدا و خیرش سپرده است. این سه در کنار هم قرار می گیرند و بار دیگر در طول این صفحات سقوط می کنند. شما می توانید ببینید که پیش از این اتفاق می افتد، اما آنها نمی توانند بکنند و مهارت Bennetts احساسات خود را در لحظه بسیار حساس نشان می دهد. بله، این کتاب در مورد این سه کاراکتر است که آنها را از 17 یا تا اواسط دهه 20 دنبال کرده است. اما موضوع آن مادران و عشق و خانواده و جامعه است. نادیا و ابوری مادران خود را از راه های مختلف از دست می دهند، و بر احساسات آنها نسبت به مادران بالقوه خود تاثیر بسزایی می گذارد. و مادران سالخورده @ اتاق بالایی وجود دارد، کلیسایی که در آن پدر لوقا پدر است و همه زندگی خود را در اطراف جا می اندازند، زیرا آنها سه جوان را می دانند که به عنوان خواننده می دانند که آنچه اتفاق می افتد پیش از این اتفاق افتاده است و دوباره اتفاق خواهد افتاد. من این کتاب را دوست داشتم، زیرا اغلب کتاب هایی را دوست دارم که مذهب را به عنوان یک واقعیت طبیعی از زندگی اداره می کنند. من همیشه کتاب هایی را دوست دارم که تصمیمات شدید و خطرناک جوان و صدمه را به من نشان می دهند؛ زیرا من خیلی خوب می دانم که چه چیزی است و اگر اشتباه می کنید، می دانم. اما بنت چیزی اشتباه نمی کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مادر


 کتاب بی همان
 کتاب بابک خرمدین
 کتاب اعمال انسانی
 کتاب باغ زمستانی
 کتاب برهنه ها و مرده ها
 کتاب قضیه ی رفیق تولایف