کتاب مائوی دوم

اثر دان دلیلو از انتشارات بوتیمار - مترجم: مجتبی ویسی-داستان تاریخی

دلیلو مارا وارد یک لابیرنت می کند و مدام در دالان های این هزارتو می‌چرخاند. او در قبال شدائد جهان خود را مسئول می‌داند و به همین دلیل رویکردی ضد ساختاری، ضد سیستمی در پیش می‌گیرد. شاید نمی‌خواهد در حد یک ناظر باقی بماند. او نویسنده‌ای نیست که بتوان به حاشیه راند


خرید کتاب مائوی دوم
جستجوی کتاب مائوی دوم در گودریدز

معرفی کتاب مائوی دوم از نگاه کاربران
یکی دیگر از سطوح دوم کتابهای DeLillos، این یکی از سخنان نویسندگان بلوک و فرقه ازدواج دیوانه فرقه یونگ کیم جی پاکس است. عجیب و غریب و پر از عمل، آن را به خوبی نوشته شده است و یک صفحه ترنر. با این وجود یکی پس از شاهکار عالم اموات، می خواند.

مشاهده لینک اصلی
نقش نویسندگان داستان در صلح جهانی چیست؟ این نیز ممکن است سوال پر دردسر باشد که این کتاب سعی داشت پاسخ دهد. یا ارائه شده برای پاسخ دادن برای من این چیزی است که این کتاب را از دیگر کتابهای مربوط به رماننویسها به عنوان شخصیت اصلی ساخته است. این برای من دلیل است که من واقعا این کتاب را دوست دارم. این سوم من دون DeLillo است و او هنوز هم ناامید است. این احساس غم و اندوه خود را از مرد کشته شدن خود (3 روز) ندارد، زیرا این موضوع در مورد 11 سپتامبر نیست، اما این به همان اندازه که کتابی است که من را به طور خودکار خرید کتاب هر زمان که نام او را در Cover، Artist Body (4 ستاره). راه برگشتی نیست. من باید تمام این 6 کتاب دیگر DeLillo را که در قفسه TB داشته ام، بخوانم. داستان بیل گری که مانند سالینجر، فراموشی و فراموشی است، متواضع است. یک روز او اجازه می دهد خودش عکس بگیرد (مثل سالینجر) او محبوبیت خود را به وجود آورد تا او به عنوان سخنگوی نویسندگی سوئیس که در بیروت گروگان گرفته می شود مشغول شود. برای من این است که داستان من این است: رمان نویس رویاهای ایجاد می کند و این باعث می شود آنها مانند @ خدایان @ حتی اگر کارهای آنها واقعی نیست، در آنها حقایق وجود دارد. حقیقت که جهانی و بی انتها است. به همین دلیل است که نویسندگان مانند Salinger یا DeLillo (اگر چه او واقعا خسته کننده نیستند) در حال خواندن هستند. با این تأثیر بر خوانندگان، آنها در دستیابی به چیزی مثبت در این دنیا سهم دارند. از آنجا که آنها با قلب و ذهن مردم صحبت می کنند، به طریقی، شاید به طور غیرمستقیم، مسئولیت خوبی را نسبت به صلح جهانی می دانند. این یک کتاب عالی است. تنها شکایت من این است که DeLillo دوست دارد روایت غیر خطی با تغییرات مکرر در تنظیمات، زمان و شخصیت است. اگر اولین بار بود که @ Falling Man @ را مطالعه نمی کردم، نمی توانستم این را همانطور که انجام دادم لذت ببرم. شخصیت های جذاب مخصوصا بریتانیا که عکاس است و متمرکز بر نویسندگان است. او دیگران را جز نویسندگان نمی فهمد. یک ایده جدید. یک تصمیم خوب برای استقبال از این کتاب در سال 2015 انجام دادم.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که با عالم اموات، پرولتاریای افتتاحیه \"براساس یک واقعه واقعی\" از عروسی مشترک جوانان و جوانان زوج کلیسای متحد، که در ورزشگاه یانکی برگزار شده و توسط سلطنت خورشید میونگ مون اجرا شده است، یکی از قویترین نقاط از کتاب DeLillo در چنین پرتره هایی که به صفحه اختصاص داده شده است، به طرز شگفت انگیزی و توانایی جذب فضای این عجیب و غریب جذاب، با رعایت قواعد و روابط خود، ساختار رژیم و رنگ های شمع شمع که تغییر شکل یک مراسم عالیه شخصی تعهد به تصدیق شلوغ و شجاعانه از کریستال کولتی. پس از چنین افتخاری آدرنال، DeLillo سپس با اولین ملاقات و تبریک خود را بین بینندگان و نویسندگان بیلی گری و بریتا، روزنامه نگار، متمرکز و متمرکز به عکس برداری از هر نویسنده اصلی زندگی می کند و از بین بردن پایان پایان گیج کننده در بیروت، که به نظر می رسد بریتا در مورد عدم پرداخت اجباری قراردادها به منظور جلب گروگان ها توسط تروریست های لبنانی است. این در درجه اول مجموعه ای از گفت و گو های تلفن همراه و دشوار است که توسط شخصیت هایی که تمام آن ها مانند Don DeLillo به نظر می رسند، تمرکز بر وضعیت هنر، داستان، عکاسی و پدیده های جسمی در این عصر مدرن ما، زمانی که تروریسم در اراده تبدیل شدن به موضوع بعدی بزرگ \"در مقایسه با پرتره های تخیلی و یا نمایندگی های بصری، وسیله ای بسیار قدرتمند و پیشرو برای تغییر در جوامع، گفتگو سیاسی سیاسی، توجه جهانیان و توجه به مشکلات پیش از آن نادیده گرفته شده است. ما در زمانی که قلم نوشتاری به طور مستقیم و با نفوذ توسط kalashnikov و مواد منفجره بالا جابجا شده است؟ هنگامی که تئاتر مرگبار ثابت می کند که بهترین راه برای پیشبرد برنامه های سیاسی آن، پخش و ضبط \"رسانه واقعی\" است. مائو دوم مقدمه من برای دان دلیلو بود، بسیاری از سالهاست که خوانده ام. من حتی از آن لذت بردم در حالی که احساس می کردم آن را سرد می گذارم در فاصله ای از متن آن، به من، رودخانه ی تاریک که جریان آن به سرعت حرکت کرد و کمی بعد از نگاه اول، کمی نازل شد. من واقعا می خواهم به این روز بروم، خصوصا در این هزاره جدید که شامل جنگ جهانی علیه تروریسم است و تغییرات روز افزون وحشتناک و دوره ای: 11 سپتامبر 2001. من با سبک و مفهوم مائو دوم اولین مورد تحت تاثیر قرار گرفتم زمان در اطراف، در حالی که هرگز اعتقاد ندارم که من به طور کامل درک آنچه که DeLillo آرزو برای رسیدن به آن را در سراسر - شاید سفر دوم من را بیشتر از متقاضیان ارزیابی در سنجش potentiality آینده برای ترور را ترک.

مشاهده لینک اصلی
این نوع DeLillo است که به هیچ وجه بد نیست. در contrary.First، شناسه می گویند که DeLillos سبک نوشتن به عنوان مزین و رسا است به عنوان ever.This بیشتر از یک بحث درهم و برهم است، یک اتصال شل از افکار در جمعیت، جنبش های توده ای، کلیسای وحدت، نویسندگان، نیویورک، بیس بال، تروریسم و ​​بعد از مدرنیسم. گاهی اوقات دلیلو می رود برای مکالمات چند صفحه ای، و گاهی اوقات برای کلمات قصار کمی که شما می توانید تکرار به تحت تاثیر قرار دادن دوستان خود را و صدا wise.Again، این یادآوری متداول با دلیلو: آن واقعا یک رمان بسیار به عنوان آن را مجموعه ای از عناصر با است ارتباط کمتری از طرح. ممکن است تقریبا شما را مجذوب کند که آن را خسته کننده و رها کنید، اما بعد از آن شما به نوبه خود از عبارت یا بینش بیدار می شوید. تفسیرهایش بر جمعیت و جنبشهای جمعی بسیار جذاب است. صحنه های Ayatollah و Mao و Reverend Moon احتمالا بهترین در کتاب است. بنابراین اگر شما یک متفکر یا ستایشگر مادری هستید، به جلو بروید.

مشاهده لینک اصلی
مائو II در دو حوزه فعالیت می کند: ظهور یک نویسنده انحصاری در نیویورک و بحران گروگان گیری در لبنان. هر دو رویداد با شکوفایی و سرعت چرخش چرخه های خبری درمان می شوند، به خودی خود دلایل این رمان را تحسین می کنند، حتی اگر شما فکر می کنید که DeLillo چنین تفسیری می کند. پس از آن، آنچه مائو دوم را بزرگ می کند، این است که او به طور کامل با تفسیر رسانه ها، دعوت خواننده به جهان از عجله اخبار 24 ساعته، شما را مشتاقانه منتظر هر بروز رسانی جدید و احساس می کند به عنوان اینکه شما بخشی از چیزی بیشتر از هر دنباله ای که اتفاق می افتد، گسترده تر است. اگر به اندازه کافی نبود، از گوشه های تاریک کتاب به عنوان یک مکان برای ترس فهمش در مورد وقایع زمانی که اخبار تلویزیونی نفوذ زیادی می کند، استفاده می کند و افرادی که تماشا می کنند، در عینیت حوادثی که از دست می دهند، تصویر گسترده تر، نیروهای راننده پشت سر آنها. یک زن نابینا، یک طرح تروریستی و یک قطعه درخشان در مورد یک ازدواج مونی مینگ را پرتاب کنید، و شما تلویزیون بهتر، واضح تر و دقیق تر از بیشتر تلویزیون ها می گیرید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مائوی دوم


 کتاب زندگی و مرگ جان شاه
 کتاب گیلیاد
 کتاب دکتر ژیواگو
 کتاب نبرد
 کتاب فرزند نیل (دو جلدی)
 کتاب از اینجا تا ابدیت