کتاب قلب ، شکارچی تنها

اثر کارسن مک کالرز از انتشارات افق - مترجم: شهرزاد لولاچی-داستان تاریخی

قلب،‌ شکارچی تنها، اولین رمان تحسین برانگیز کارسن مک کالرز زمانی به چاپ رسید که نویسنده تنها بیست و سه سال داشت؛‌ نویسنده‌ای که نیمی از بدنش در سی و یک سالگی به طور کامل فلج شد و تا مدت‌ها،‌ تنها یک انگشت او برای تایپ مطالبش حرکت می‌کرد. رمان او روایتگر زندگی جان سینگر، مردی کر و لال و تنهاست. او در جمع افرادی متضاد حضور دارد که رازهای خود را برای او می‌گشایند و سینگر،‌ زندگی ملال‌آور آن‌ها را چنان دگرگون می‌کند که هرگز به فکر خودشان هم نمی‌رسید.


خرید کتاب قلب ، شکارچی تنها
جستجوی کتاب قلب ، شکارچی تنها در گودریدز

معرفی کتاب قلب ، شکارچی تنها از نگاه کاربران
زمانبندی معرفی و آمپر؛ NotesFurther Reading - قلب یک HunterNotes تنها است

مشاهده لینک اصلی
او به ظاهر از هیچ جا وارد شده، اتاق را در خانه خانوادگی خانواده Kelly گرفته است. منصفانه می توان گفت که جان سینگر مردی است که به ضرب و شتم یک درام مختلف راه می یابد. او ناشنوا است که، به طرز عجیب و غریب، تبدیل به یک هیئت علمی برای افراد شکسته که به دنبال او هستند، به او برای امیدها و آرزوهایشان می گویند. با گوش گوش دادن که نمیتواند شنید، خوانندگان آرام و درک فکری آرزوهای خود را برای کسانی که در بی عدالتی اجتماعی، گناهانی که باید مورد آزار و اذیت قرار گیرند، دلسوز سازد. او چهره ی مردی را دوست دارد که دوست قدیمی، راحت و مهربان است. در مورد او چه چیزی وجود دارد که کسانی را که منزوی و نادرست هستند، تکه های نامنظم را ترسیم می کند؟ یک عنوان غم انگیز برای یک رمان است که مناسب با شما باقی می ماند و شما را به فکر کردن می گذارد. پس از آنکه بطور قابل برگشت از دست رفته، امیدوارم کجا بروند؟ خوب ارزش خواندن

مشاهده لینک اصلی
قلب یک شکارچی تنها است که در مورد رویاها است که ما را رانندگی می کند. این در مورد تنش بین تفاوت هایی است که ما را از هم جدا می کنند و تنهایی که ما را با هم به ارمغان می آورد. هر یک از شخصیت های McCullers در برخی موارد از دیگران بسته است. رویاهای که اهدافشان را به نحوی به وضوح به خود تعریف می کنند اساسا توسط دیگران نادیده گرفته می شوند و به اشتباه درک می شوند. آنها از طریق خواننده، یک متقاعد کننده @ ear پیدا می کنند، کسی که به آرمان های خود مشروعیت می بخشد. اما آنچه که آنها می بینند تنها بازتاب غلط است. این فاجعه توسط Singers خود را فراموش کرده ام، و ناسازگار خود را به دوست خود که خود را به طور ناخواسته به نوبه خود. در این رگرسیون، پیامی از انزوای غیر قابل اجتناب انسانی وجود دارد - ناتوانی مردم در درک یکدیگر، مصرف آنها به دلایل خصوصی آنها، قادر به دیدن دیگران به جز منشور دیدگاه خود نیست. حتی Blount و Copeland، که ارزش ها و آرزوهای یکسان را دارند، با اختلافات کوچک خود اختلاف دارند. این همه دشوارتر است، زیرا آنچه که هر دو آنها را انگیزه می بخشد، عشق و تمایل به آزاد کردن کسانی است که می بینند که مورد سوء استفاده قرار می گیرند. داستان نشان می دهد که هر دو قدرت عالی از خواسته های ذاتی ما (آنها می توانند تعریف، درایو، و در نهایت نابود کردن)، اما شگفت آور، همچنین یک ناتوانی خاص. خواسته هایی که درون ما بسیار قدرتمند هستند می توانند به سادگی کنار بیایند، همانطور که مایک شغل را می داند که می داند که او نیازی به آن ندارد، و دانستن این که این کار به معنای رها کردن جاه طلبی های خود است. علیرغم وسواس مطلق خود با موسیقی، او این عمل را تقریبا عللی انجام می دهد. او در برخی از سطوح درک می کند که در حال رشد نیاز به پذیرش این انحراف اجتناب ناپذیر خود را دارد - در این لحظه او متوجه شده است که او به یک بزرگسال تبدیل شده است. برای کسی که با همدلی و حساسیت McCullers، دوران که در آن کتاب نوشته شده است باید داشته باشد احساس انفجار کرد مسائل مربوط به ظلم و ستم نژادی و جنسی، فقر شدید افسردگی، جنگ قریب الوقوع و وحشت فاشیسم - همه آنها به طرز شگفت انگیزی پرت شده و در سال های آتی فوران یافتند. به طرق مختلف، The Heart یک شکارچی تنهایی یک رمان سیاسی است - واکنشی به مشکلات عصر. اما مک کولرز با شفقت و تمایل به عدالت اجتماعی می نویسد که پیش از او زمان بسیار خوبی داشت. او نژاد و جنسیت را با صداقت و همدردی عمیق تلقی می کند و شخصیت های شخصیاش را از نظر کمبود های انسانی (که حتی ممکن است برای خوانندگان هم امروزه ناراحت کننده باشد) را تنها با محبت می پذیرد؛ و کاملا بدون محکومیت اخلاقی. این یک دستاورد باور نکردنی است، مخصوصا برای کسی که خیلی جوان است.

مشاهده لینک اصلی
در شهر زندگی می کردند دو حواس گنگ که جدایی ناپذیر بودند. هر صبح، صبح زود، خانه را با هم ترک کردند و در خیابان به سمت مشاغل خود رفتند. دو دوست بسیار متفاوت بودند. چه به نظر می رسید به فرمان جفت یونانی چاق و رویایی یکی از تاریخ های زیبا و عجیب و غریب خود را از عشق، که در آن زندگی را به یکی از شخصیت های فوق العاده در ادبیات می دهد بود. @ و به این ترتیب کارسون مککولرز. جان سینگر\n. @ تقریبا هر روز، مرد ناله لاغر، جان سینگر، دست خود را روی دستانش قرار داد و قبل از اینکه از او بیرون برود، به شدت از آن خیره شد. @ عمل O Corazon à © یکی Solitário à © Caçador گذشته در ایالات جنوبی در طول بزرگ O £ سریع - با استفاده از فقر که در آن واقعیت destrói همه رویاهای - و با تمرکز بر چهار شخصیت اصلی، solitários موجودات و راضی شد که جان سینگر، در مورد شخصیت پنجم، که آنها فکر می کنند تنها کسی است که آنها را درک می کند، حتی اگر آنها فقط آنها را بشنوند (مشاهده کنید) و به آنها کمی یا هیچ چیز نمی گویند. رمان نوشته شده توسط یک دختر از بیست و سه (در سال 1940)، و که نشان می دهد حساسیت بزرگ و دانش از طبیعت بشر است. به نظر می رسد که سن و بلوغ بازوی خود را در آغوش نگرفتند ... \"درخششی ناگهانی از نور، مبارزه و قهرمانی انسان را دید. او در طول سنین منجر به گذشت بی نهایت بشریت شد. و او کسانی را دید که کار می کردند و کسانی که در یک کلمه دوست داشتند. (...) او بین نور و تاریکی متوقف شد. بین حقه و ایمان. او نگاه کرد. @

مشاهده لینک اصلی
ارگ این کتاب فوق العاده است من هرگز نمی توانم این کتاب را بنویسم. ظاهرا او به شدت خودجوش و شخصیت مایک بر اساس فرزند McCullers خود را. او این کتاب را هنگامی که بیست و سه ساله بود، نوشت (من خودم نیستم، اما من بیست و پنج ساله هستم). او بسیار علاقه مند به موسیقی بود و به عنوان یک پیانیست کنسرت شناخته شده بود، به همین دلیل است که او قلب را شکارچی تنها در سه بخش، مانند یک فوج یا چیزی پیانو گرا (من فراموش کرده ام چون من یک پیانیست نیستم.) برخی چگونه در سه صد و هفتاد و پنج صفحه یک دختر بیست و سه ساله از گرجستان (که همچنین می تواند به خوبی پیانو را بازی کند) موفق به نوشتن چیزی است که من فقط می توانم آن را به عنوان رمان مهمی در جنوب توصیف، نشان می دهد تم از grotesque و در حالی که با مسائل مربوط به فرهنگی مرتبط مانند جنگ جهانی دوم و نژادپرستی، فتحی و دیکتاتوری، جنگ زدایی و کار، دوران کودکی و تخریب بزرگسالی روبرو می شوند، هر کدام از مبارزات فردی با تنبلی و حس «ممتنع بودن»، هر دوی واقعی و شفاهی ، آه آره، و فقر در جنوب. درست. همه چیز آنجاست میخواهید یک دوره تصادف در نوشتن در جنوب داشته باشید؟ این کتاب را بخوانید - این است. شما می توانید به طور جدی در هر ادبیات جنوبی ادبیات را فقط با اشاره به این کتاب زیادی. Flannery OConners خوب کشور افراد؟ آن را به این مقایسه کنید - شما خود را به جهنم از کاغذ. کاترین آنزر پرنده کشتی های احمق ها؟ تضاد. امروز فاكلرن را از قفسه هاي کتابخانه من گرفتم. باید موسی و Ive در حال حاضر برخی از مطالعات پس زمینه - جریان محبت - که به من می دهد ویرجینیا Woolf فلش پشت ... انجام مطمئن نیست آن اتفاق می افتد، تا آنجا که من عاشق جنوب.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلب ، شکارچی تنها


 کتاب پسرانی از جنس روح
 کتاب اختراع هوگو کابره
 کتاب میدل مارچ
 کتاب نان و شراب
 کتاب زندگی اسرارآمیز
 کتاب شب مادر