کتاب قطار یتیمان

اثر کریستینا بیکر کلاین از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: زهرا طراوتی-داستان تاریخی

تقریبا هجده ساله، مولی آیر می داند که او یک شانس دارد. فقط چند ماه از سالیانی که از سیستم رفاه فرزندان گذشته و نزدیک شدن به خانه اش را می گذراند، یک موقعیت اجتماعی برای کمک به یک زن سالمند خانه خود را پاک می کند، تنها چیزی که او را از جوی و بدتر نگه می دارد. ویویان دالی یک زندگی آرام در ساحل مین زندگی کرده است. اما در اتاق زیر شیروانی او که در تنه ها پنهان شده است، پیشینه ای متلاشی شده است. وقتی وی ویینی را از طریق اموال و خاطرات خود می گیرد، مولی متوجه می شود که او و ویوین به گونه ای متفاوت به نظر می رسند. آموزش یتیمان رونق قدرتمند و شگفت انگیز از شانس دوم، دوستی غیرمنتظره و اسرارهایی است که ما انجام می دهیم که ما را از فهمیدن ما ندارند.


خرید کتاب قطار یتیمان
جستجوی کتاب قطار یتیمان در گودریدز

معرفی کتاب قطار یتیمان از نگاه کاربران
آموزش یتیم به خوبی نوشته شده است و مجاز به خواندن در مورد دوستی، امید، و پیدا کردن خانواده است. کریستینا بیکر کلاین، در قطار یتیمان، با هم تلفیق دو داستان از دوره های زمانی مختلف و دیدگاه های دو شخصیت می کند. در طول راه، او تاریخچه ای به اندازه کافی درباره قطارهایی که سالهای 1854 تا 1929 را در سالهای 1854 تا 1929 به نام یتیمان در سرتاسر منطقه به سر برد، به دست آورد. در سطح Molly و Vivian، دو شخصیت نقطه نظر، به نظر می رسد از هم جدا هستند. ملي نوجواني است که در معرض خطر قرار دارد و تنها پس از دزدیدن همه چیز، یک کتاب از کتابخانه، به سختی در زندان نگهداری می شود. مادر پرستار او با \"احساس\" و پدر پدرش خسته شده است، در حالی که کمی بیشتر حامی، اغلب نمی خواهد از همسرش عبور کند. مولی در اطراف بسیاری از خانواده های ناشنوایان پرورش یافته است، و بدبینانه و متضاد است. ویوین یک بیوه غولپیکر 91 ساله است که تنها در یک عمارت افقی زندگی می کند و با تعداد بسیار زیادی از اتاق های استفاده نشده و اتاق زیر شیروانی که نیاز به تمیز کردن و سازماندهی دارد، زندگی می کنند. خانه دار او مادر دوست پسر Molly است. از طریق این ارتباط، مولی و ویویان ملاقات می کنند و موافقند که مولی ساعت های جامعه کار خود را با کمک ویویان اتاق زیر شیروانی خود سازماندهی می کند. همانطور که مولی و ویویان از طریق جعبه های Vivianâ € ™ ثانیه مرتب کردن، قلب داستان افشا می شود. آنها یاد می گیرند که آنها یک معامله بزرگ مشترک دارند، یک دوستی غیرمعمول را تشکیل می دهند، و با هم معنای خانواده را یاد می گیرند.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که من قطار یتیم را تمام کردم، اشک را از چشمانم پاک کردم و با پایان دادن به این داستان زیبایی نوشته شده و حرکت می کردم. من چند کتاب در مورد قطارهای یتیم خوانده ام، اما هیچ کدام به من اینطور مثل این نگاه نکردند. نویسنده توانست به صورت یکپارچه بین داستانهای ویویان و مولیس گذار کند و آنها را با هم ترکیب کرد تا داستانی را بسازند که نه تنها کاملا باورنکردنی بود، بلکه موجب گلودرد شد. جنبه ی تاریخی به تنهایی ارزش دیدن خواندن است، اما هنگامی که ویویان و مولیس جان تازه ی زندگی را به مخلوط اضافه می کنند، خواننده داستان می گیرد که به آنها اجازه می دهد احساس درد، ناامیدی و شادی را به انتها رساند. توصیه: بدون تردید. برای خوانندگان که داستان های تاریخی، شخصیت های نوشته شده معتبر و داستان عالی را دوست دارند، این کتاب را به لیست خواندن خود برای سال 2013 نیاز دارید! داستان در این کتاب برای مدتی با من باقی خواهد ماند و من اطمینان دارم که این فهرست در لیست علاقه مندی های من برای سال است! منبع: انتشارات ویلیام مورو و TLC Book ToursDisclaimer: متشکرم از TLC کتاب تور برای فرستادن من کپی بررسی . من برای بررسی من جبران نشد افکار من در مورد این کتاب به هیچ وجه تحت تأثیر نویسنده یا افکار عمومی قرار نگرفتند. بازتاب های شخصی من بر اساس تجربه من در هنگام خواندن این رمان است. نظرات GoodPro 4.5 © 2013، Staci of Life in the Thumb. همه حقوق محفوظ است. اگر شما این را در سایت دیگری به اشتراک بگذارید، زندگی در انگشت شست یا Stacis تغذیه می شود، آگاه باشید که این پست دزدیده شده است و بدون اجازه استفاده می شود.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره این داستان جالب، شما را در سفر زندگی دو دختر جوان شجاع، مولی و ویوین (نیام) می گذراند که به عنوان یتیمان در برابر شانس غیرقابل اجتناب جان سپردند و با شانس به اشتراک گذاشتن داستان های خود با هم متحد می شوند. تاریخچه کوتاهی از قطارهای اورفان واقعی که بین سالهای 1854 و 1929 فعال بوده و توسط نویسنده در انتهای کتاب ارائه شده است، چیزی است که باعث می شود رمان به یاد ماندنی من باشد. (مشاهده اسپویلر) [چند چیز برای من محاسبه نشده است، اما آنچه که برجسته است این است که چرا Vivian کودک خود را ترک کرد، تنها ارتباط او با شوهر دوست داشتنی Dutchy پس از او در جنگ جان سپرد، زمانی که او به وضوح به معنی بود برای کمک به پدر و مادر خود که Nielsens را دریافت کرده اند، فرزند را تهیه کنید؟ (پنهان کردن اسپویلر)] به طور کلی، خواندن لذت بخش و سریع است.

مشاهده لینک اصلی
آموزش یتیم شده توسط کریستینا بیکر کلاین، خواندن جالبی است و در مورد موضوعی که واقعا می خواستم در مورد آن بیشتر بیاموزم، مورد توجه قرار گرفتم. بین سال های 1854 و 1929، به اصطلاح قطارهای یتیم از شهرها ساحل شرقی به زمین های کشاورزی میدویست، حامل هزاران کودک رها شده که سرنوشت آنها با شانس خالص تعیین می شود. ویویان دالی یک مهاجر ایرلندی است که یکی از یتیمان در سن 9 سالگی است که در قطار از نیویورک به آنجا می رود تا به آنها کمک کند. در غرب میانه و ما یاد می گیریم که داستان پیشرفت می کند، چگونه ویویان در قطار یتیم و چرخش و چرخش داستان زندگی اش به پایان رسید. پیش از سال 2011 و Molly Ayer هفده ساله می داند که یک موقعیت اجتماعی-اجتماعی برای کمک به یک بیوه سالخورده تمیز کردن اتاق زیر شیروانی او تنها چیزی است که او را از سالن نوجوان نگهداری می کند. اما چون مولی به ویویان کمک می کند تا از طریق محافظ و اموالش مرتب شود، او متوجه می شود که او و ویوین به گونه ای متفاوت ظاهر می شوند. من می خواستم این کتاب را دوست داشته باشم زیرا موضوع به من خیلی جالب بود و من بلافاصله توسط داستان یتیم قطارها و واقعا می خواستند بیشتر یاد بگیرند من این کتاب را در فرمت صوتی خریدم و از روایت صوتی ناامید شدم که باید 60 بار در این داستان تغییرات لازم را داشته باشم. هنگامی که راوی در صدای نیهه خواند، لهجه ایرلندی اش واقعا وحشتناک بود و فقط بر روی اعصاب من قرار داشت. داستان و شخصیت ها را کمی ذوق زده کردم و بخش هایی از رمان وجود داشت که واقعا برای من کار نمی کرد کاملا قابل پیش بینی است من می دانم دوستان من عاشق این کتاب هستند، اما من فکر می کنم که من می خواستم واقعیت های بیشتری نسبت به داستان داشته باشم و به همین دلیل من آن را دوست داشتم اما دوست ندارم. 3 ستاره ارزشمند برای من خواند.

مشاهده لینک اصلی
من خوشبختانه در مورد این کتاب جذاب بودم چون کتابهای زیادی در مورد همین موضوع وجود دارد. در حالی که آن را خواندید، نمیتوانم کمک کنم اما متوجه شدم که چقدر عالی از فیلم تلویزیونی یا مینی سریال ساخته شده است! من واقعا از Vivians داستان لذت بردم. من چیزی در مورد قطارهای یتیم یا چیزی که آنها وجود نداشت چیزی نمی دانستم. من فکر کردم مقایسۀ داستان Mollys مورد نیاز بود، اما حتی اگر به نظر می رسید که در رابطه با Vivians و رابطه آنها بسیار واقع گرایانه نیست (بسیار مناسب بود اگر آن را منطقی نوشته شده است). پایان نیز کمی عجله بود. به طور کلی داستان هایی مانند این باید گفت و نه قند پوشیده شود. من احساس کردم که کلاین کارهای خوبی در این کتاب انجام داد و زمانی را در تاریخ به ارمغان آورد که در آن کودکان مجبور به رشد سریع بودند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قطار یتیمان


 کتاب سارا، ساده و بلندبالا
 کتاب مرد گردویی
 کتاب نارسیس
 کتاب یونایتد نفرین شده
 کتاب کشتی نو عروسان
 کتاب خانه