کتاب قطار به موقع رسید

اثر هاینریش بل از انتشارات نشر چشمه - مترجم: کیکاووس جهانداری-داستان تاریخی

نخستین رمان کوتاه «بل» در اعتراض به جنگ و خشونت علیه بشریت است. «آندره‌آس» سربازی‌ست که راهی جبهه می‌شود و هنگام سوار شدن به قطار احساس می‌کند که به زودی خواهد مرد. در طول راه به روز مردن خود که آن را یک شنبه هفته بعد احساس کرده فکر می کند. میل به زندگی، صلح و نفرت بشر از جنگ در این رمان به زیبایی تصویر شده است. بشری که «نمی‌خواهد بمیرد، اما می‌داند به زودی خواهد مرد».


خرید کتاب قطار به موقع رسید
جستجوی کتاب قطار به موقع رسید در گودریدز

معرفی کتاب قطار به موقع رسید از نگاه کاربران
زیبایی و ظریف در مورد گناه و رنج یک سرباز جوان آلمانی در راه خود را به سمت لهستانی در سال 1944. او معتقد است که او یک مرد محکوم است، و این هر تجربه خود را به طوری که به نوعی باعث هر لحظه از زندگی که او همواره زیبا و پوچ است.

مشاهده لینک اصلی
هاینریش بول، جایی که کتابهای شما تمام عمر من بوده است؟ این رمان تنگ، فراموش نشدنی خدای مهربان است. دوره. و از شما متشکرم، ملویل خانه برای دوباره ارسال این در چنین نسخه های جذاب. من ایمن Net Net @ @ را برای خواندن @ شمارش کردم. . . .

مشاهده لینک اصلی
من دیدگاه خود را از کتاب (4 تا 5) تغییر دادم، زیرا هنگامی که بعد از این قطعه از هنر، چیزی را که بلافاصله پس از آن خوانده ام، خوانده ام، واقعا متوجه می شوید که این یک قطعه کتاب است، در حالی که SHIT مخالف است گاهی اوقات دوست دارد آن را نام ببرد.

مشاهده لینک اصلی
قدرتمند، بل الامام مهار قابل توجهی را در آنچه می تواند یک داستان بیش از حد تحریک شده است و به جای آن را به طور عالی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قطار به موقع رسید


 کتاب هیاهوی زمان
 کتاب خون اجنبی
 کتاب آخرین نامه معشوق
 کتاب صخره تانیوس
 کتاب شماره صفر
 کتاب شهربانو