کتاب فرزندان سانچز

اثر اسکار لوییس از انتشارات هرمس - مترجم: حشمت الله کامرانی-داستان تاریخی

یک کار پیشگام از یک انسان شناس پیتر، کودکان سانچز در سراسر جهان به عنوان یک دستاورد آبریز در مطالعه فقر تحقیقاتی منحصر به فرد صمیمی، به عنوان پر زحمت امروز به عنوان زمانی که آن را برای اولین بار منتشر شد.   این داستان حماسی خانواده سانچز است که به طور کامل توسط اعضای آن Jesús، پدرسالار 50 ساله و چهار فرزند بزرگسالش، به عنوان زندگی خود در شهر فقیرانه شهر مکشیو که آنها به خانه می آیند، به نمایش گذاشته شده است. اسکار لوئیس، روایت شخصی شخصی فوق العاده خود را باهم ترکیب می کند، تصویری دلسوزانه اما در نهایت غم انگیز را ایجاد می کند که در عین حال هولناک و انسانی، معنویت و حرکت است. سند ارزشمند، پر از شکوه و پاتوس، کودکان سانچز به عنوان بهترین داستان به عنوان خوانده شده، با تاثیر اضافه شده است که همه، بدون شک، درست است.


خرید کتاب فرزندان سانچز
جستجوی کتاب فرزندان سانچز در گودریدز

معرفی کتاب فرزندان سانچز از نگاه کاربران
خواندن بسیار خوب اگر دوست دارید قوم شناسی.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب شگفت انگیز است! این یک داستان واقعی در مورد یک خانواده فقیر مکزیکی است. این بسیار جالب است و به شما کمک می کند تا ببینید که چقدر فقر یک چرخه ی بدبختی است!

مشاهده لینک اصلی
این خانواده کاملا ناکارآمد و خشونتآمیز است. هرکسی که هر کدام از آنها را بکشد، هرگز نمی تواند با یک رابطه برای مدت طولانی مقابله کند ....

مشاهده لینک اصلی
کتاب باور نکردنی است من در دهه 1970 آن را اول خواندم و همیشه آرزو می کردم که بتوانم بیشتر به زندگی خانواده سانچز بپردازم.

مشاهده لینک اصلی
از کتاب های کالج من کلاسیک در شکل گیری کار اجتماعی. یک مطالعه کامل در مورد

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فرزندان سانچز


 کتاب ساعت بغداد
 کتاب قبیله خرس غار
 کتاب آب های شمال
 کتاب آقای دیکنز و سرودش
 کتاب مسافری با پاپوش های جهنمی
 کتاب جین ایر