کتاب غم های کوچک

اثر الیستر مک لاود از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد جوادی-داستان تاریخی

آلیستر مک‌لاود استاد دانشگاه، داستان‌نویس و رمان‌نویسِ اهل کاناداست. او دکترای خود را در رشته‌ی نویسندگی گرفته و حدود سه دهه در حوزه‌ی ادبیات انگلیسی فعالیت کرده است. حاصل فعالیت ادبی او بیست داستان‌کوتاه و یک رمان است. رمان‌ غم‌های کوچک یکی از مطرح‌ترین و شاخص‌ترین رمان‌های پست مدرن در کشور کانادا در سال‌های اخیر است که موفق شده جایزه‌ی بین‌المللی ادبی ایمپک دوبلین را در سال ۲۰۰۱ از آنِ خود کند. به مردان یک‌پا فکر می‌کنم که دست‌هایشان را دور شانه‌ی همقطارانشان انداخته‌اند و تلاش می‌کنند کیلومترها راهی که قبلاً در ماه‌های بهار پیاده یا به‌دو رفته بودند حالا لنگ‌لنگان بازگردند... به مردانی که به جای دست، یک بریدگی خونی دارند


خرید کتاب غم های کوچک
جستجوی کتاب غم های کوچک در گودریدز

معرفی کتاب غم های کوچک از نگاه کاربران
من می خواهم به بررسی کلم Tolbins از این کتاب در ایرلند تایمز نقل قول کنم، زیرا او واکنش من نسبت به این کتاب را به زیبایی بیان کرده است. @ شخصیت ها، نور و آب و هوا، داستان خود را - تن زیبا و شکل آن، موسیقی سخت و مشتاق آن - روز بعد با شما باقی بماند. رمان به سادگی نفس نفس کشیدن در آن محدوده عاطفی است. @ خواندن این کتاب مانند بودن در یک غواصی هیجان انگیز ناگهان از یک رویداد خوشحال به یک غم انگیز است، و در مقایسه با فرصت های شغلی برخی از اعضای خانواده و اعضای خانواده است که دنبال یکی دیگر مسیر زندگی به عنوان یک عاشق سگ، من به خصوص داستان reoccurring در مورد سگ که @ cared بیش از حد دوست داشتم را دوست داشتم. @

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به زیبایی نوشته شده است در مورد خانواده و قبیله گرایی، به ویژه از قبیله مک دونالد که به کیپ برتون از ارتفاعات در 1779 آمد. این کتاب ها کمی تاریخچه تاریخ اسکاتلند، تاریخچه خانواده و حال حاضر است. برخی از شخصیت های فوق العاده، به جز پدربزرگ و مادربزرگ راوی، وجود دارد. شما در طول زمان های سخت احساس اهمیت خانواده و قبیله ای را احساس می کنید که اسکاتلندی برای مدت طولانی در دست انگلیسی ها قرار می گیرد. انگلیسی ها ستمگران و سوء استفاده کنندگان فرصت های برابر بودند، که در کنار اسکاتلند و ایرلندی، و هر کس دیگری که در راه خود ایستاده بود، ضرب و شتم می کرد. دوست داشتنی، نوشتن دوست داشتنی.

مشاهده لینک اصلی
من اتفاقی افتادم که یک کتاب را از قفسه کتابخانه بیرون بکشم، بخوانم که مایکل اوندیاج طرفدار است و تصمیم میگیرد آن را بررسی کند. چنین راهی خوش شانس برای پیدا کردن یک کتاب شگفت انگیز. مک لود داستان یک مرد اسکاتلندی و بسیاری از فرزندانش را در کیپ برتون، نوا اسکوشیا، می نویسد. نه تنها این یک داستان فریبنده بود، بلکه علاقه من به تاریخ اسکاتلندی و کانادایی را به خود جلب کرد. همراه با یادگیری بسیار، من دوست MacLeods نوشتن. نوشتن او بسیار سرد، پشمالو، ملانکولی است، کیپ برتون به آن احساس می کند. هر زمان که کتاب را برداشتم، من خودم را ساختم و نوشیدم چای. بنابراین این رمان را بسته و شروع کنید.

مشاهده لینک اصلی
این اولین رمان من آلستر مک لئود بود و مطمئنا گذشته من نبود. من نمی توانستم این کتاب را بیاورم این داستان یک خانواده و میراث آنها باعث می شود که شما بیش از همه، و از طریق هر احساسی. یک خانواده که در اسکاتلند مستقر است و در کیپ برتون مستقر است، NS داستان خود را از طریق ارزش ها و زبان گالیسی می گوید. اوراق قرضه خانواده نمی تواند شکسته شود و زندگی هر دو خنده و درد را به ارمغان می آورد. توصیف چشم انداز کانادایی زیبا است. مورد علاقه من سگ است که برای مراقبت بیش از حد و سعی کنید بیش از حد سخت است.

مشاهده لینک اصلی
MacLeod داستان سرایی است. مردم Cape Bretons و چشم انداز زنده می مانند و در حافظه من جا به جا می شوند. سابقه خانوادگی، عشق به زبان (گیلکی)، تاریخ قبیله مک دونالد، به زیبایی جزئیات است. دوقلوها (برادر و خواهر) اغلب در داستانها یافت نمی شوند و این دو به عنوان کودکان و سپس به عنوان بزرگسالان نشان داده شده است. ماکلود به ما غم و اندوه می دهد، اما خانواده های قوی قادر به رشد هستند. MacLeods روشن صدای خود است - هیچ کس دیگری آن را ندارد و یا این داستان familys برای به اشتراک گذاشتن. تجربه خواندن زیبا.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب غم های کوچک


 کتاب مبارزه با رومی ها
 کتاب سمرقند
 کتاب مجرمان را بیاورید
 کتاب دیوید کاپرفیلد
 کتاب شرلوک هولمز و فاجعه ی کشتی تایتانیک
 کتاب دست نوشته های آکرا