کتاب علف ها آواز می خوانند

اثر دوریس لسینگ از انتشارات آشیانه کتاب - مترجم: زهرا کریمی-داستان تاریخی

نخستین رمان Doris Lessings که در آفریقای جنوبی تحت حکومت سفید قرار دارد، هر دو به عنوان ضرب المثلی از فروپاشی انسان و نقد اجتماعی بسیار زیبایی شناخته شده است. مری ترنر یک زن جوان با اعتماد به نفس و مستقل است که همسر افسرده و ناامید کننده یک کشاورز بی اثر و ناموفق است. اندکی بعد، سالیان دراز در مزرعه، آلودگی آهسته خود را می گیرند و ناامیدی ماری، تا زمانی که ورود سرنوشت ساز مضحک و خشن سیاه، موسی، پیشرفت می کند. مری و موسی - استاد و برده - در ترس و وحشت اند، در اینترنت جذابیت و انفجار قرار دارند.

چمن آواز می خواند چشم انداز تخیلی لسینگ را با خود به زودی به یاد می آورد

دوریس لسینگ از پدر و مادر بریتانیایی در ایران در سال 1919 متولد شد و با خانواده اش به رودزیا جنوبی رفت و هنگامی که او پنج ساله بود او در سال 1949 به انگلستان رفت و از آن زمان تاکنون زندگی کرده است. او نویسنده بیش از سی کتاب - رمان، داستان کوتاه، گزارش، اشعار و نمایشنامه است - و در میان مهم ترین نویسندگان دوران پس از جنگ در نظر گرفته شده است. جدیدترین آثار او شامل دو جلد از زندگینامه، زیر پوست من و پیاده روی در سایه، و یک رمان، ماره و دان است.


خرید کتاب علف ها آواز می خوانند
جستجوی کتاب علف ها آواز می خوانند در گودریدز

معرفی کتاب علف ها آواز می خوانند از نگاه کاربران
زمان خوبی از سال خواندن نیست. در این کتاب تقریبا غیرممکن است که از تمام شخصیت ها متاسف نباشید و نادان باشید. در رودزیا، این اولین رمان Doris Lessings است و او از تجربه او در آفریقا رشد می کند. صفحه 1. مری ترنر در مزرعه ای که در آن او و شوهرش دیک زندگی می کنند، کشته شده اند. این در مورد آنقدر دلپذیر است که کتاب می شود. پس هشدار داده شود لسینگ از این صحنه مضحک می رود تا توضیح دهد چگونه مری زندگی شاد و سرحال خود را در شهر کار می کند و در بوته آفریقایی در مزرعه ای که تقریبا همیشه ورشکسته است و با شوهری که او را دفع می کند، پایان می یابد. مزرعه و ازدواج ناخوشایند باعث می شود مریم بیشتر و بیشتر خود را تا زمانی که او به سختی قابل تشخیص است. لسینگ تفسیر نسبتا شدید در این دوره زمانی (40 یا 50s من فکر می کنم؟) و قضاوت روشن در مورد همه چیز از دلایل ازدواج به مناسب راه را برای مزرعه، اما بیشتر به طور قابل توجهی او انتقاد از درمان مردم بومی آفریقایی توسط سفید پوستان. کاملا ناخوشایند حتی فریاد زده است که احساس ناخوشایند خواندن تفسیر خود را در مورد درمان ضعیف دست های مزرعه و فرضیه های سفید پوست در مورد آنها احساس می کند. قطعا این کتاب را برای کسانی که می توانند در حدود 200 صفحه برای یک فانک ظرفیت داشته باشند توصیه می کنند. این یک خواندن سریع و یک دیدگاه در مورد آپارتاید در جنوب آفریقا است. نقشه برداری روانشناختی لسینگ از مری به عنوان او رو به وخامت است شدید و سرد است.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب قابل توجه، با توجه به اینکه در سال 1950 در یک دوره بسیار متفاوت از کنونی در آفریقا منتشر شد. برای من این یک پیشرفت است اگر شما از تعصبات نژادی و سختی هایی که توسط جامائیکایی ها تجربه کرده اید که بعد از جنگ جهانی دوم به انگلستان مهاجرت کردند، همانطور که درSmall Island @ که توسط Andrea Levy نوشته شده است و همچنین بسیاری از نویسندگان دیگر گزارش وضعیت مشابهی دارد. با این حال، کتابهای آنها براساس رویدادهای تاریخی بود، جایی که کتاب لسینگ مربوط به دوره ای بود که در آن نوشته شده بود و با پیام قوی در مورد روابط انسانی که در نهایت منجر به انقلاب در آفریقا در دهه 1960 شد. داستان مری ترنر می تواند هر زن است که در مزارع در هر نقطه از جهان به پایان رسید، به خصوص برای آن دسته از زنان که مجبور به اقامت در قاره های جدید در اساسا بی رحمانه و بی روح بی اساس. برای ارتباط با شما بسیار مهم است. برخی آن را ساخته اند و بعضی آن را انجام نداده اند. چندین سال درهم شکسته شدن ماره ترنر با شفقت و بینش زیاد نوشته شده است. @ کمی بعد از چندین سال در مزرعه سموم آهسته خود را خنثی می کنند و ناامیدی ماری تا زمان رسیدن به سرنوشت یک مأمور مظلوم و خشن سیاه، موسی @ ادامه می یابد. رابطه قدرتمند عاشقانه نفرت از او و موسی در داستان بسیار شگفت آور بود. مانع فرهنگی که وجود داشت و منجر به رویدادهای دراماتیک در نهایت نمی توانست بهتر انجام شود. با این پادکست همراه با نویسنده در مورد این کتاب، بهتر است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بر شما رشد می کند در حالی که من آن را خواندم، من را ناراحت کرد. این تاثیر عاطفی قوی دارد. چیزی که باعث ناراحتی من شد این بود که داستان گفته شده. یک روایت شناخته شده وجود دارد که همه چیز را توضیح می دهد، چه اتفاقی می افتد و چرا هر شخصیت انتخاب های خود را انجام می دهد. به ما گفته شده است که چگونه احساس می کنند و چرا آنها چیزهای خاصی را انجام می دهند. چگونه به عنوان یک خواننده واکنش نشان می دهید اگر فکر می کنید دلایل دیگری می تواند دلیل انتخاب خاصی باشد؟ من کاملا مطمئن نبودم که اگر به آنچه من گفته بود اعتقاد داشته باشم، بنابراین به جای پذیرش این، من همه چیز را مورد سوال قرار دادم و در نهایت من ناراحت شدم. این کتاب در مورد زندگی در ورد در امروز زیمبابوه است. این در مورد یک زن و شوهر، کشاورزان، استعمار سفید، بدون فرزندان، صاحبان یک مزرعه بسیار ضعیف اجرا می شود. به نظر می رسد که شوهر از آن بیرون نرود و بعد از دیگری یک ایده فریبنده را دنبال کند، همه به شکست می رسند. همسر، او نیز یک مورد خاص است. او بارهای زیادی را در پشت او حمل می کند. تجارب دوران کودکی خود او را از بین می برد و تنها در سی و هفتمین ازدواج می کند زیرا او دلایل آن را دارد. او نمی خواست، او تا به حال ... | او خیلی قدیمی شده بود و متوجه شد همه چیز در مورد او زمزمه. او با مردان راحت نیست، نه تنها او بی ثبات است، بلکه می تواند به عنوان ذاتا بیمار محسوب شود. او نمی تواند با جذابیت جنسی مقابله کند؛ این کتاب را به طور کامل از بین می برد! این کتاب در مورد چگونگی برخورد استعمارگران سفید پوست با آفریقایی های بومی است. حداقل این چیزی است که ما گفته ایم. یک قاتل وجود دارد ما در ابتدا گفته ایم که همسر توسط برده خانگی بومی کشته شده است. سوال این است که چرا این طور شد؟ این موضوع اصلی است. این زن و شوهر سفیدپوست استعماری در آفریقا چقدر خوب است؟ این چیزی است که من نگرانم! من هرگز احساس نکردم که این مسئله صرفا برهان و نفرت کامل بومیان بود، بلکه یک زن و شوهر است که از لحاظ احساسی ناسازگار بود. چگونه می توان این دو را به عنوان یک آینه از نحوه استعمار به عنوان مهاجران آفریقایی دید؟ چیزی که من نمیتوانم انکار کنم این است که احساس و نفس می کشم. محیط، آب و هوا، شفافیت، گرما، طوفان به شما می اندیشید، چون این کتاب را بخوانید و احساس غرور و ناامیدی را تحمیل می کنید. این احساس محیط زیست چشمگیر است. من آن را از دیگر کتابهایی که در مورد زیمبابوه خواندم به رسمیت شناختم - نمی توانیم به سگ ها امشب و ساعت کوکتل در زیر درخت فراموشی برویم. من فکر کردم که من در این مکان ها بوده ام، البته فقط در کتاب ها. من قطعا ترجیح نوشتن الکساندرا فولر هر چند. من توصیه می کنم اگر شما علاقه مند به محیط دریایی جنوبی آفریقا هستید، به جای آن از «گوگل» شروع کنید. طنز در آن وجود دارد. این گرد و غبار بیشتر است و دیدگاه واقع گرایانه تر و متعادل تر از استعمار را ارائه می دهد؛ آنها نمی توانند، نباید همه را به عنوان Doris Lessing نشان دهد. چمن آواز خواندن یک رمان است، در حالی که دو دیگر ذکر شده است که به صورت خودکار است. من شخصا فکر می کنم که کتاب \"دوریس لسینگ\" بیشتر به اندیشه های یک زن مبتلا به مشکلات عاطفی بیشتر توجه دارد، اما فضای زمان و مکان چشمگیر است.

مشاهده لینک اصلی
خانم ترنر، همسر ریچارد ترنر، کشاورز نگلی، روز گذشته صبح در حیاط خانه اش کشته شد. â € œboyâ €، که قبلا دستگیر شده است، جرم و جنایت از جرم اعلام کرده است، که تا کنون هیچ انگیزه ای مشخص نشده است. اعتقاد بر این است که انسان به دنبال ارزشمند است. یک جلسه مقدماتی این داستان را از بین می برد. مری ترنر، همسر ریچارد ترنر توسط یک مرد سیاه پوست ترور شد. صعود و نزول به baratro.Questo رمان (توسط لسینگ تا سی سال نوشته شده است) است از یک سری از دوگانه گوش خراش و دردناک در چشم انداز طبیعی به عنوان ذاتی تشکیل شده است: این پایان و پس از آن نوار عقب برده آوردن ما به عقب در زمان است در جامعه جنوبی Africa.â ²Una استعماری انسانی است که با اشغالگران سفید و تضاد مادری nero.â-² دو چهره از طبیعت: زیبایی است که نفس گیر، از یک سو، و بخش دیگر، خطرات که پنهان در میان lerba.â-²Le دو فصل: باران â € \"خطر تهدید کار ارزشمند نابودی کشاورزی گرما خفه که طول می کشد دور جامعه مستعمراتی ragione.La توسط assodate نانوشته اما خوب است که اجازه نمی دهد اداره تجاوزات. یک شرکت است که باعث قدرت بیشتر و پنهان کردن عمیق ترین ترس خود را در یک ائتلاف artificiale.Questa داستان غم انگیز مریم و ریچارد، است دو شخصیت که نمی دانند این بازی نه: بازنده خروج و زندگی خود را که می تواند شامل نمی یادداشت های یک درام

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب علف ها آواز می خوانند


 کتاب در انتظار تاریکی در انتظار روشنایی
 کتاب قدرت و جلال
 کتاب سیمای زنی در میان جمع
 کتاب عروسی خونین پاریس
 کتاب زندگی اسرارآمیز
 کتاب غرور و تعصب