کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)

اثر پاتریک زوسکیند از انتشارات علم - مترجم: رویا منجم-داستان تاریخی

پرفروش تحسین برانگیز و احساسات بین المللی، پاتریک سوزکیندز، رمان جدید کلاسیک، یک آزمایش وحشتناک از آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک مرد با تساهل در بزرگترین اشتیاق خود - بوی خود - منجر به قتل می شود. در محله های فقیرانه فرانسه قرن هجدهم، نوزاد ژان باپتیست گرینویول با یک هدیه عالی - بوی نامطبوع متولد شده است. به عنوان یک پسر، او زندگی می کند تا بوی پاریس را بیاموزد و خود را به یک عطر معروف برجسته ای که او هنر باستانی را برای مخلوط کردن روغن های گرانبها و گیاهان آموزش می دهد. اما نبوغ گرنویل چنین است که او راضی نیست که آن را متوقف کند، و با وسواس گرفتن بوی اجسام مانند دستگیره های برنجی و چوب تازه بریده می شود. سپس یک روز او یک اشاره از عطر به ارمغان می آورد که او را در تلاش یک بار دیگر وحشتناک برای ایجاد عطر و بوی نهایی - بوی یک باکره جوان زیبا. عطری با روایت خیره کننده روبرو شده است، عطش قهرمانانه ای از قتل و تخریب نفس است.


خرید کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)
جستجوی کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار) در گودریدز

معرفی کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار) از نگاه کاربران
Challenge # 44 PopSugar 2017: یک کتاب که در طول زندگی یک شخصیت اتفاق می افتد\nاولین چیزی که می خواهم نظر بدهم این است که این کتاب چیزی نیست که من انتظار داشتم. من فکر کردم این یک هیجان هیجان انگیز است، اما من خودم را با داستان آهسته ای پیدا کردم که روی خلط روح شخصیت اصلی و رؤیای شرایطی که در طول زندگی اش همراه او بود، به طوری که خواننده بتواند شکل آن را درک کند به فکر کردن، عمل کردن و دیدن جهان. حقیقتا، من نیز مانند این نوع کتاب ها را دوست دارم، اما در مورد El Perfume، نویسنده از یک سبک اضافی تکراری استفاده می کند، هر صفحه را لیست می کند تا فهرست های غیر مهم را لیست کند، فصل ها را به صورت کاملا غیر ضروری تقویت می کند و ، در نهایت، آن را به خواندن بسیار خسته کننده تبدیل شد، که در نیروی محرک اراده به پایان رسید و در هر زمان من را نگه داشته است؛ حتی در آن بخش هایی که این کار به خوبی شناخته شده است و کمتر از سومین کتاب اشغال می کند. من انکار نمی کنم که این استدلال بسیار ابتدایی است و بسیاری از جنبه ها شما را به یک انعکاس عمیق دعوت می کنند، بنابراین من آن را می دهم دو ستاره اما خواندن برای من باید یک تجربه دلپذیر باشد و این قطعا نبود.

مشاهده لینک اصلی
در قرن هجدهم فرانسه نوزاد متولد شده است که هیچ عطر و بویایی ندارد. با این حال، او در تلاش است تا بقا عمیق و قوی داشته باشد. اگر چه او برای بسیاری از او به عنوان عصبانی شدن توسط او رفتار می شود، اما او دارای یک وضعیت موازی است، حساسیت بالایی نسبت به عطر دارد. این تلاش او برای تجربه زندگی از طریق بوی است، و او این کار را می کند. او همچنین یک کمپانی خنک کننده است که فرصت هایی را برای او فراهم می کند تا بتواند خواسته های خاص خود را پیش ببرد. این به شدت برای او به پایان می رسد، اما این خوب است. نویسنده این کتاب بسیار جالب است. من هیجان زده شدم تا زمانی که من انجام شد آن چیزی ناراحت کننده بود که باید آن را ناتمام گذاشت، به دلیل وقفه هایی مانند کار، خواب و خوردن. خوشبختانه توانستم آن را تکمیل کنم. عطر یک داستان عجیب و غریب، شاید، اما همچنین بسیار جالب است، ارائه برخی از بار مصرف در تصاویر اروپا قرن 18th و اطلاعات در مورد عطر به طور کلی و عطر به طور خاص. خیلی توصیه می شود اما نه برای همه سلیقه ها.

مشاهده لینک اصلی
نیازی به گفتن نیست، این کتاب هر چی نوشیدنی چای نیست اما یک نویسنده به خصوص با استعداد نیاز دارد تا شما را با دلسوزی و همدردی با قاتل همراهی کند، و سسکیند تنها به نوعی نویسنده تبدیل شده است. من یادم می آید زمانی که من برای اولین بار این کتاب ها را چند سال پیش خواندم، پاراگراف پایان دادن به من نفس نفس زد، و همانطور که کتاب اول را برای اولین بار در ذهنم قرار دادم، @ که چه جهنم را فقط خواندید؟ انگیزه منحصر به فرد در برابر شخصیت بی رحمانه شخصیت های اصلی، شما ممکن است از او عاشق یا متنفر باشید، اما من تضمین این کتاب باعث خواهد شد که شما چیزی را احساس کنید.

مشاهده لینک اصلی
برای مدت زمان معضلی برای من وجود داشت که من به آن می توانم شک داشته باشم - معضل داشتن چیزی برای خواندن. از زمانی که متوجه شدم که زمان و مکان زمانی که شما نمی توانید من را حداقل یک کتاب بخوانید، من یک خواننده ی ویروسی بودم. در طول سالها، Ive توانست خواندن کتاب های باور نکردنی زیادی را انجام دهد، که بیشتر از Ive در اینجا ثبت شده است. متأسفانه، این نیز بدان معنی است که من بسیار فریبنده. خوشبختانه (و متاسفانه) عطر خوشبختانه یکی دیگر از دلایل نارضایتی من است. داستان در قرن هجدهم پاریس با تولد ژان باپتیست گرینویل آغاز می شود. او با احساس بوی فوق العاده ای دست و پنجه نرم می کند و با این کار او می تواند کارهای بزرگی انجام دهد. به طرز وحشیانه ای، کاملا از هیچ بویایی خودداری شده است. او در زندگی عمیق زندگی نمی کند، بلکه به شدت به عنوان یک تیک می شود. من نمی خواهم هر چیزی را خراب کنم، بنابراین من بیشتر از این حرف نمی زنم، اما این خواندن فوق العاده ای بود. آن را به خوبی نوشته شده است و من نمی توانم بگویم من تا به حال خسته شده است. قسم می خورم که من می توانم این کتاب را بوی بگیرم - اینها توضیحات چقدر خوب است! من موفق به دیدن فیلم و آن را دوست داشتم. آن بسیار شبیه به کتاب است و فقط جزئیاتی جزئی تغییر کرده است. من ابتدا سعی کردم آن را با پدر و مادرم ببینم، اما بعد از بیست دقیقه از دست دادن. داستان برای همه نیست، اما من هنوز هم همه را تشویق می کنم تا آن را به حال خود رها کنم. بر خلاف آنچه که من تا به حال خوانده ام و کاملا به طوری که من در مورد عطر فکر می کنم تبدیل شده است. شاهکار بویایی

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را بخواند وقتی که من 13 یا 14 سال ± سیستم عامل بود و در حال حاضر زمان (و یا تمایل) بازخوانی ندارد. © طولانی خرید یک نسخه گالینگور با sobrecubierta.Creo خوب است که این کتاب است که به خوبی روایت و احزاب بسیار فرومایه و بسط جزئیات بیشتر از رایحه علاوه بر داستان سرایی در خود و توضیح می دهد چگونه بو . این جنبه می دهد فضای distinta.El شخصیت بود به همدردی با او © L و اقدامات نیست، اما یک رمان است که جالب برای آن کمی Ã © و مسائل آن را به آدرس است. آن را به دلخوری بسیار دقیق فرانسه از لحظه ای و چگونه کثیف این مردم (چند حمام ± سیستم عامل و آلودگی به طور کلی) اما بقیه بود فکر می کنم آن را یک کتاب است که به خوبی انجام داده است، می توان آن سنگین در زمان، اما فیلم به عنوان مثال، او او را عدالت می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)


 کتاب نگویید چیزی نداریم
 کتاب شرافت
 کتاب گیرنده شناخته نشد
 کتاب شبح ویرانی ها
 کتاب شهر دزدها
 کتاب جزیره ی توفان