کتاب عصر بی گناهی

اثر ادیت وارتون از انتشارات نقد افکار - مترجم: پرتو اشراق-داستان تاریخی

برنده جایزه پولیتزر 1921، عصر بیگناهی، پرتره استادانه ادیت وارتون از تمایل و خیانت در عصر طلایی قدیم نیویورک است، زمانیکه مردم جامعه "بیش از بیماری را به هراس رسانده اند". این جهان جهان نیچل آرچر است زیرا او آماده می شود ازدواج زیبای اما متداول May Welland. اما هنگامی که کلینز مرموز الن اولنسکا پس از ازدواج فاجعه آمیز به نیویورک می رسد، آرچر عمیقا در عشق او زندگی می کند. آرچر از میان وظیفه و اشتیاق پاره شده است، تلاش می کند تصمیم بگیرد که یا شجاعانه زندگی خود را تعریف می کند یا بی رحمانه آن را نابود می کند.


خرید کتاب عصر بی گناهی
جستجوی کتاب عصر بی گناهی در گودریدز

معرفی کتاب عصر بی گناهی از نگاه کاربران
\"تنهایی واقعی در میان همه این نوع افرادی زندگی می کند که تنها از یک نفر می خواهند تظاهر کنند!\" \"عصر بی گناهی\"، من این کتاب را شروع کردم زیرا معمولا دوست دارم کلاسیک ها را دوست دارم یا آنها را دوست دارم. اما سن بی گناهی بیشتر از آن است. کاراکترهای آن در حال تعصب، احساساتی و بیشتر از همه قوی هستند. این کتاب یک داستان از یک مرد به نام Newland Archer، یک نیویورکر، لیبرال در طبیعت و کسی است که در این کتاب تکامل یافته است. او راوی است، اما داستان دو زن است. یکی از شاهزادههای الن اولنسکا، که بی رحمانه و خیانت ظالمانه را تجربه کرده است. و نمی ترسد آنها را محکوم کند و آنها را در جامعه ای که این چیزها وجود دارد اما ذکر نشده اند، ذکر کنند، جایی که زنان به طور خاص نمی دانند که آنها چه هستند. زن دیگر May Wellend یک زن جوان است، کامل، مطیع، نادانسته با بی گناهی تعریف می کند. این داستان فرهنگی است که نویسنده در آن قرار دارد کاملا: در واقعیت همه آنها در یک نوع دنیای هرج و مرج زندگی می کردند، جایی که واقعیت واقعی هرگز گفته نمی شد یا انجام می شد و یا حتی فکر نمی کرد، بلکه فقط با مجموعه ای از علائم دلخواه نمایان می شد. € پس از آن یک داستان عشق بسیار منحصر به فرد خود را به خودی خود وجود دارد، آن را در میان دو بزرگسالان، افرادی که واقعیت را کره نیست و مردم را به آنها که با آنها شکست خورده است توهین نکنند. \"مردم بسیار خوب متقاعد نشدند من؛ احساس کردم آنها هرگز وسوسه نشده اند. اما شما می دانستید؛ تو متوجه شدی؛ شما احساس میکنید که جهان در خارج با کشیدن دستهای طلایی خود به یک نفر - و شما از چیزهایی که از آن خواسته شده بود نفرت داشتید؛ شما از شادی خریداری شده توسط بی اراده و بی رحمی و بی تفاوتی متنفر بودید. این همان چیزی است که هرگز قبل از آن نمیدانستید - و بهتر از هر چیز دیگری است که شناخته شده است. «من میتوانم به این کتاب، ریاکاری، تظاهر و جهل مربوط شود. اما دوست داشت که نویسنده هر شخصیت را توجیه کند. عاشقانه در این کتاب بهترین بود که تا به حال خوانده ام، عاشقان می دانستند و آنها لذت بخش را پرش، احساسات خود را برای واقعی بود و هیچ شک و تردید وجود دارد. این نشان داد که عشق مهم است، اما چیزهایی در این دنیا هستند که مهم تر هستند و هیچ جایی یا کشوری وجود ندارد که در آن یک شخص صادقانه یا ناعادلانه محدودیتی از وظیفه و کار درست نداشته باشد. همه چیز خیلی مستقیم بود. شخصا یکی از آن کتابهایی است که من می توانم آنرا بخوانم و با صداقت شخصیت ها شگفت زده می شوم.

مشاهده لینک اصلی
من این ایده را داشتم که ادیت وارتون را دوست نداشتم، اما در واقع من فقط یکی از رمانهایش، House of Mirth را خوانده بودم. من آن را در سال 2000 خواندم و در مجله خواندن خود نوشتم که من وارتون را به عنوان یک نویسنده بسیار عالی و بسیار از کتاب لذت بردم. از عصر بی گناهی نیز لذت بردم. در واقع من آن را دوست داشتم بیشتر از فیلم که من به عنوان فوق العاده به یاد داشته باشید. اگرچه او بور است، میشل پفیفرس به کنتس به کمال رسید؛ وینونا رایدر اسیر ماه مه؛ و دانیل روز لوئیس به عنوان Newland آرچر پر زرق و برق بود. من می دانم که رنگ مورد علاقه Scorceses قرمز است، اما او ممکن است در آن فیلم بیش از بقیه باشد. در حالی که Newland Archer به همان اندازه که در رمان بود، به عنوان فیلم بیگانه بود، وقتی که به زنان رسید، تفاوت های متفاوتی وجود داشت. این زنانی بودند که در وارتون پرتره از طبقه بالایی نیویورک واقع می کردند. پشت صحنه آنها با یک زبان خاص به یکدیگر صحبت کردند، تقریبا یک کد، همانطور که در Lisa Sees Flower Snow و The Secret Fan یافت می شود. تقلید و حفظ وضع موجود، در میان این زنان، سنگ های قیمتی بود که حتی کنتس را محدود می کرد و این بدان معنی است که اشتیاق فرصتی برایش ایجاد نمی شود. Newland Archer هیچ سرنخی نداشت که او دستکاری شده بود. او فقط می دانست که به نوعی شاهزاده دور از او بود. من به نفع این طرح زنانه نیست. این تنها به عنوان یک واکنش به ظلم و انصاف مردسالارانه عمل می کند و مانع از دستیابی به روشنگرایی کافی برای از بین بردن انسانی است که اجازه می دهد که زن و شوهر بین زن و شوهر قرار گیرند. با این حال، باید تجسم وارتون ادبیات خیره کننده را در تصویر برداری آن را به خوبی به تحسین. 1921 سال چهارم جایزه پولیتزر اهدا شد. ادیت وارتون اولین زن بود که جایزه را برای رمان دریافت کرد. او Newland و کانتون را تسلیم کرد، او هرگز منجر به یک مهاجم زن مانند ماه می شود. بیشتر از همه او به اندازه من آگاهانه از اینکه زنان و مردان یکدیگر را بدبخت می کنند اضافه کرد.

مشاهده لینک اصلی
من خیلی خوشحالم که در جامع نیویورک نیمه دوم قرن نوزدهم زندگی نمی کردم! همانطور که جذاب بود به نظر می رسید از بیرون، آن را لانه ای از ریاکاری بود، و مقررات آن به اندازه کافی به من رانده شد. من، برخی از چیزهایی که در این کتاب شرح داده شده بود، مخوف بودم، یعنی اینکه چگونه زنان در طبقه بالا آمریکایی؛ انعطاف پذیری و انطباق کور با قوانین فقط خجالت زده شد. ممکن است Welland نمونه ای کامل از این باشد. او قبول می کند با Newland ازدواج کند، و ما هرگز نمی دانیم اگر این چیزی است که او واقعا می خواهد. ممکن است او نقش خود را به عنوان یک زن وفادار قبول کند، هرگز احساسات، اندیشه های او، ایده هایش را بیان نمی کند. Shes بیش از حد کامل است و آن را باعث می شود او بسیار کسل کننده است.در مقابل در شخص الن Olenskas نشان داده شده است. الن در خارج از کشور زندگی می کند، پس از ازدواج با اشراف اروپایی، و به امریکا برای فرار از ازدواج شکسته خود بازگشت. او یک زن دنیوی است که با قوانینی که توسط دیگران اعمال می شود مطابق با قوانین متفاوت، @ @ foreigner @، توسط خانواده اش مطابقت ندارد. او کاملا با پسر عموی او May و Newland متفاوت است، که قبلا در آن مشغول به کار شده است، ناخودآگاه به او جذب می شود. من این کتاب را به اندازه کافی به اندازه کافی دوست داشتم، حتی اگر برخی از اتفاقاتی که افتاد، کمی عصبانی بودم. من در مورد Newland دیوانه نبودم، اما من آرزو داشتم که او خوشحال باشد. همانطور که می دانید، صادق باشید. اما آنها زمان های مختلف بودند و من فکر می کنم وارتون تصویری بسیار خوبی از آنچه در آن زمان داشت، به ما نشان داد.

مشاهده لینک اصلی
عالی! تحقیق متفکرانه، زیبا، درد و حاد در مورد انتظارات اجتماعی نخبگان در دهه 1870 @ Old @ نیویورک و اینکه چگونه آنها زندگی را قالب بندی می کنند بدون اینکه اجازه زندگی شخصی خود را بدهند. اگرچه بعضی از تم ها ممکن است به نظر کوچک @ خسته @ در حال حاضر، باید به یاد داشته باشید که این تازه و شگفت آور این داستان زمانی بود که آن را برای اولین بار منتشر شد. و سبک وارتون عالی است. من به خصوص جالب توجه است که وارتون یک مرد را برای شخصیت اصلیش انتخاب کرده است با توجه به این که در ابتدا این موضوع داستان آزادی زنان به یک درجه یا دیگری را به نظر می رسد - اما من از تمرکز او بر آرچر قدردانی کردم و همدردی خود را با اوضاع زنان (به ویژه در مواجهه با تقلب شوهران، طلاق، و غیره) و سرخوردگی خود را با زندگی از پیش تعیین شده خود، به طوری که او با وظایف و انتظارات خود را به عنوان یک مرد از یکی از بهترین خانواده در نیویورک غافلگیر شد. چگونه می توان از این تله فرار کرد - حتی اگر امکان داشت، درست است ...؟ سخت است که بگویم بیشتر بدون دادن طرح و توسعه شخصیت، اما مطمئنا یک داستان غنی با امکانات برای بحث!

مشاهده لینک اصلی
برای من یک مشکل با این کتاب زبان بود. معمولا اگر یک بار کلاسی را بخوانم، چند صفحه طول می کشد تا بتوانم در ریتم نحوه صحبت مردم در آن زمان، اما این بار این کار را نکردم. وارتون یک عاشق جملات بلند است - به عنوان مثال یک جمله، هفت خط طولانی بود. من از تعداد دفعاتی که مجبور شدم یک جمله طولانی بخوانم قبل از آنکه برای من حساس باشد، از دست دادم. این به این معنی بود که این کتاب خواندن چالش برانگیز بود و مدت طولانی تر از آن بود که دوست داشتم. اما در نهایت خوشحال شدم که متاسف شدم. عصر بی گناهی یک کتاب پیچیده است، این یک طنز از سیستم سرسخت کدهای، آداب و رسوم، رفتار و رفتارهای نیویورک در دهه 1870 است. اما وارتون در سال های 1870 یک کودک / نوجوان بود و در پایان کتاب من تعجب کردم که اگر زیر طنز یک نوستالژی برای آن وجود نداشت و پشیمانی در گذر از این سن، زیرا هیچ چیز ساده ای نیست، همه چیز تبدیل شده است در سر آن است. طول می کشد تا بتواند با راه های سخت گیر قدیمی نیویورک دست و پنجه نرم کند - چه چیزی یا چه چیزی این بود که در Newland Rockers نیویورک به عنوان ترس وحشتناک ناپذیری که سرنوشت های پدرانش هزاران سال پیش (ص 3،4). برای مثال Mingotts خوب بود که الن اولنسکا گوسفند سیاه پوست را به صورت خصوصی نگه می داشت، اما برای تولید آن به صورت عمومی، تلاش می کرد (P8). چیز دیگری این بود که تا حداکثر حد خود را صرف انجام مراسم نادیده گرفتن ناخوشایند بدانیم - مردم فقط چیزی را که دوست نداشتند نادیده میگرفتند، به طوری که با انجام این کار فقط از بین برود، به این ترتیب آنها به یکدیگر نگفتند که واقعا فکر یا احساسشان را دارند و، البته، این منجر به سوء تفاهم می شود. سه شخصیت اصلی پیچیده هستند، آنها یک طنز ساده نیستند. ممکن است Welland قدیمی نیویورک باشد - محصول سیستم (p6). او زیبا است، ورزشی، درخشان با سلامتی - سالم است. اما شوخ طبعی در مورد او وجود ندارد و در واقع، به ما گفته شده است آرچر عاشق او صادقانه اما آرام است (p29). مه در شرایط بسیار سرد توصیف شده است و او رنگی ندارد - لباس و گلهایش سفید هستند؛ او دیانا است (p420)؛ چهره اش به آرامش خالی ورزشکار مرمر جوان خیره شد (p90). هنگامی که آرچر او را بوسید، او از آرامش پسرانه خنک او (98) خرد شده است. و - برفهایی که مانند کریستالهای شکسته شنیده میشدند ... هوا بود تا صدای مایس را صدا کند (p52). در ابتدای جوایز ارتچرز، جوایز آرچر توانایی های خود را برای درک و بیان درستی می دانند. که او ساده، وفادار و شجاع بود (p30). اما به طرز جادویی دفاع از رفتار النس به خاطر Mays است که باعث می شود او را به دیدن ماه مه متفاوت است - او دفاع از رفتار است که، در بخشی از خود wifes، توجیه او را به او خواستار تمام رعد و برق از کلیسا و دولت (p28 ) او می بیند فضیلت را به عنوان ایجاد خلوص جسمانی با توطئه مادران (p30) می بیند، و ارزش آن را متوقف می کند. برای او ممکن است با فقدان تخیل به یک خلط تبدیل شود. اما در این کتاب چیزی شبیه این نیست و ممکن است که کسی برنده شود. هنگامی که او متوجه می شود الن رقیب خود است، بسته بندی خود را به معنای واقعی کلمه ارسال می کند. بنابراین اولی نیویورک برنده می شود. در حالی که می میرد، الن اولنسکا، که یک چالش برای قدیمی نیویورک است، در آتش و رنگ توصیف شده است. او لباس غیر متعارف و قسمت هایی از بدن او را نشان می دهد - لباس های مخملی آبی او (به جای آن) به صورت تئاتری تحت اشغال خود قرار گرفت و از شانه های نازک او (10) شیب داشت. او اغلب لباس مخملی را می پوشاند - یک ریمل قرمز و یک مروارید قرمز که هنگام زدن او ظاهری شبیه یک شهاب سنگ قرمز بر روی برف (84) ایجاد کرد. هنگامی که در داخل خانه او اغلب توسط آتش کشش دست نازک خود را به طوری نزدیک است که یک هاله ضخیم در مورد ناخن های بیضی خود را لرزاند و نور به لمس زنگ زدن حلقه از موهای تیره او (49). آرچر گلهای زرد او را می فرستد، زیرا آنها به نظر نمی رسید (می) (p51). آرچر به الن می گوید که او زن شایسته ای است که او می داند. این وحشی بودن به این دلیل است که خود آرچر را نمی توان به عنوان صادق تعریف کرد. برای دو سال او رابطه ای با یک زن متاهل خانم راشورث داشته است، تماشای بازی او را نسبت به یک شوهر دوست داشتنی و ناتمام ... دروغ به روز، دروغ شبانه ... دروغ در هر کلمه و در هر سکوت (p193). با این حال، در حالی که در مورد دروغ او فکر می کند در مورد خود نادرست بودن خود را از لبخند به صورت Rushworths در حالی که همسرش پشت پشت خود فکر نمی کنم. و البته، او هم اکنون یک زن متاهل را تحمل می کند و به همین ترتیب می گوید دروغ دروغین باشه. وقتی او او را می برد، شگفت انگیز می کند که در آن خواندن این دروغگو های هوشمند را به جزئیات می دهد، اما هوشمندانه ترین آنها نیست (صفحه 179). اما یک بار دیگر همه چیز ساده نیست چون چالش النس چالش واقعی نیست. بله، او قهرمانان را می سازد، اما به نوبه خود او را به اشتباه تبدیل النس توسط آموزش او آن را که شادی خرید در هزینه های دیگر مردم بد بود - چیزی است که هرگز قبل از آن شناخته شده - و بهتر از هر چیزی که تا به حال شناخته شده (P110). و بعد او به او می گوید که این شما بودید که من را درک می کرد که در زیر تلخی چیزهایی هستند که خیلی خوب هستند

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عصر بی گناهی


 کتاب پیکار با سرنوشت
 کتاب برهنه ها و مرده ها
 کتاب سوییت فرانسوی
 کتاب شمشیر نقره ای
 کتاب محفل عوضی ها
 کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ