کتاب عشق و سایر اهریمنان

اثر گابریل گارسیا مارکز از انتشارات آریابان - مترجم: کیومرث پارسای-داستان تاریخی

سیروا ماریا، سیووا ماریا، تنها فرزند یک خانواده نجیبزاده در یک بندر تجاری آمریکای جنوبی قرن هجدهم، در دوازدهمین سالگرد تولد خود، توسط یک سگ مبهوت کننده گزیده است. اعتقاد بر این است که مالکیت دارد، او به یک کلیسا برای مشاهده آورده شده است. پدر سلطان دلورا، که قبلا در مورد یک دختر با موهای پس از او به عنوان یک قطار عروسی خوابید، به سلولش می خندد. همانطور که او با آب مقدس و روغن مقدس به او تمایل دارد، Delaura احساس تکان دهنده ای را آغاز می کند. او در عشق فرو رفته است و طولانی نیست که سیوروا ماریا در بدبختی خود به او پیوست. ناامید کننده و ناامید کننده، از عشق و دیگر شیطان ها داستان عجیب و غریب و باور نکردنی از تجربیات جهانی ترین شناخته شده برای زن و مرد است.


خرید کتاب عشق و سایر اهریمنان
جستجوی کتاب عشق و سایر اهریمنان در گودریدز

معرفی کتاب عشق و سایر اهریمنان از نگاه کاربران
عجب داستانی! شکستن قلب و روایت! برای بررسی دقیق برای شما خواهد بود. @ همه ما توسط شیاطین خود ما @ خالی از سکنه!

مشاهده لینک اصلی
چرا حتی با یک بررسی، آن را Marquez، آن را جادویی است. این قدرت را دارد که شما ایستگاه خود را در ایستگاه مترو به دست آورید و شبهای بی قرار را در مورد معنی آن فکر کنید.

مشاهده لینک اصلی
من صادقانه این کتاب را برای امتحان خوانده ام چون گابریل گارسیا مارکز هرگز به من توجه نکرده است، و بعد از تلاش برای خواندن یک صد سال تنهایی، اما عوضی لعنتی! من آن را بیشتر دوست داشتم، من اعتقاد داشتم، این داستان بود که به رغم کوتاه بودن آن را احساس کامل کرد. برای استفاده از واژگانی سخت و دشوار بود، من به دنبال بسیاری از واژه ها و عکس ها بودم که می دانستم چه چیزی در مورد آن صحبت می کردم اما در عین حال آن چیزی که شگفت انگیز آن را ساخته بود. خدمتکار مریم از همه فرشتگان شخصی است که واقعا دوستش دارم. من فکر می کنم شروع به خواندن بیشتر در مورد این نویسنده از کشورم خواهم کرد که من تا به حال بسیار لمس کرده ام.

مشاهده لینک اصلی
گابریل گارسیا همچنان به من تعجب می کند و همچنان نشان می دهد که چرا هیچ کس نمی تواند از خواندن آثار او جلوگیری کند. رمان کوتاه که تله می اندازد، همیشه تابو را شکست می دهد. واقع گرایی جادویی، بر اساس مشکلات اجتماعی از دوران باستان تا حال حاضر است. اشک دیگری که از من فرار کرد. توصیه می شود؟

مشاهده لینک اصلی
گابریل گارسیا مارکز کاملا مترادف با واقع گرایی جادویی است. می توانید پیام های نویسنده را با خواندن بین خطوط دریافت کنید. از عشق و دیگر شیطان ها داستان داستان یک دختر جوان را که زندگی خود را با نیش سگ تغییر داد، به ما می گوید. اشتباهات عجیب و غریب همیشه در طول مدرسه مدرسه برای من عادت کرده است، برای خواندن در مورد نوع درمان عجیب و غریب ارائه شده به بیماران تجربه جالب بود. پس از این گفتگو، این داستان فراتر از هاری و بی رحمانه است. رشته ای از افکار و جریان کلمات من را با باور و اعتقادات در نظر گرفت. سبک روایت و زبان قوی، آن را زیبا تر کرد. نوشتن چنین داستان ها کار ساده ای نیست، نوسان بین طرح و چشم انداز خود، و خوانندگان را از آن لذت بردن است چیزی بسیار قابل ستایش است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عشق و سایر اهریمنان


 کتاب زمین نوآباد
 کتاب شور زندگی
 کتاب گذرنامه
 کتاب وقتی هیتلر خرگوش صورتی مرا ربود
 کتاب قدرت و جلال
 کتاب گشتی در موزه کمونیسم