کتاب عشق و سایر اهریمنان

اثر گابریل گارسیا مارکز از انتشارات آریابان - مترجم: کیومرث پارسای-داستان تاریخی

سیروا ماریا، سیووا ماریا، تنها فرزند یک خانواده نجیبزاده در یک بندر تجاری آمریکای جنوبی قرن هجدهم، در دوازدهمین سالگرد تولد خود، توسط یک سگ مبهوت کننده گزیده است. اعتقاد بر این است که مالکیت دارد، او به یک کلیسا برای مشاهده آورده شده است. پدر سلطان دلورا، که قبلا در مورد یک دختر با موهای پس از او به عنوان یک قطار عروسی خوابید، به سلولش می خندد. همانطور که او با آب مقدس و روغن مقدس به او تمایل دارد، Delaura احساس تکان دهنده ای را آغاز می کند. او در عشق فرو رفته است و طولانی نیست که سیوروا ماریا در بدبختی خود به او پیوست. ناامید کننده و ناامید کننده، از عشق و دیگر شیطان ها داستان عجیب و غریب و باور نکردنی از تجربیات جهانی ترین شناخته شده برای زن و مرد است.


خرید کتاب عشق و سایر اهریمنان
جستجوی کتاب عشق و سایر اهریمنان در گودریدز

معرفی کتاب عشق و سایر اهریمنان از نگاه کاربران
رمان امن تر از آنهایی که من از مارکز خواندم. و به همین دلیل من فقط 4 ستاره را می دهم در غیر این صورت، من آن را دوست داشتم فصل اول هیجان انگیز است، شما می خواهید موضوع را عمیق تر بدانید.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که نیمه اول این کتاب اگزوز (به این معنا نیست خسته کننده)، برای رسیدن به مرکز از تاریخ همه حس می کند و ارزش داشتن در عذاب در توصیف گسترده رفته و مخلوط شخصیت ها و تحریک آنها در زندگی Sierva MarÃa.Y پس © ها آن قله معمول می شود و یک خواندن روزانه سرعت باهستگی که به سادگی روایت حوادث گاهی نه راه پس منطقی (اجتناب از جادویی رئالیسم است) و در راه بیان نادرست روی حقایق مهم، تلاش برای تشکیل یک فضای با تعلیق کمی به دست آورد و تنها برگ شکاف حفره خواننده باید gusto.Por دست دیگر خود را پر کنید پایان به نظر من، حتی اگر شما تمام چرخه بستن، فاقد از احساسات و بسیار خشک @ @ یک مقایسه از بقیه داستان، به عنوان اگر او در وسط یک جمله را بریده بود، آن cuál برگ کتاب با عدم شخصیت epÃlogo.Los در عین حال، در اکثر inverosÃmiles هستند از موارد و فاقد یک شخصیت به خوبی شکل گرفته، cuál باعث می شود خواننده به حقایق بررسی محدود و نه آمده به پرورش احساسات و قدردانی برای ellos.Opinión وبلاگ کامل: https://charlyconk.wordpress.com/ 2017 ...

مشاهده لینک اصلی
اولین کتابی که من از گارسیا مارکز خواندن آن را می خوانم و به رسمیت شناختن آن است که برای \"ورود به\" رئالیسم جادویی \"که آن را به رسمیت شناخته می شود، دشوار است. شما می توانید تقریبا بوی عطر کارائیب را بپوشید اما زبان معمولی نویسنده به من هزینه می کند. من آن را به رسمیت می شناسم، من در این نوع ادبیات نادان هستم، اما من ضعیف نیستم، و قول می دهم که بیشتر بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
گابریل گارسیا مارکز هرگز این رمان را ناراحت نمیکند، در حالی که یکی از آثار شناخته شده او، ارزش خواندن را ندارد. در فضایی و قدرت استعماری اسپانیا، در استعمار آمریکا، می توان آن را به عنوان یک داستان عاشقانه، بلکه یک داستان وسواس و شکارچی مشاهده کرد. در اینجا، تعداد زیادی از خرده مقالات وجود دارد، تقریبا بیش از حد بسیاری برای یک رمان کوتاه است، اما من آن را درگیر درگیر این است که این نیز می تواند زندگی، پیچیده، با بسیاری از مناطق خاکستری و شخصیت (مانند همه ما) که در هر با توجه به زمان می تواند هر دو قهرمان و تبه کار بسته به شرایط. گابو به عنوان یک نویسنده و متخصص روحانی به وجدان انسانی به عنوان متفکر و متقاعد شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب خواندن آن خوب نیست و انتظارات دارد. من معمولا خوب به یاد خودم از این واقعیت است، اما من فراموش کردم زمانی که من این یکی را انتخاب کرد. این یک کتاب بسیار خوب است، اما من انتظار داشتم که آن را به عنوان عشق در زمان کالبد شکافی و در نتیجه آن فلاپی. این یک مرد یادآور است، تخیل هرگز به واقعیت نمی رسد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عشق و سایر اهریمنان


 کتاب میز گربه
 کتاب آفتاب خانواده اسکورتا
 کتاب پروژه خونین او
 کتاب قطار به سوی پاکستان
 کتاب پسرکی با پیژامه راه راه
 کتاب یک عمر زندگی