کتاب صلیب سربی

اثر آوی از انتشارات افق - مترجم: حسین ابراهیمی(الوند)-داستان تاریخی

پسري‌ نوجوان‌ و فقير، در جنگ‌ و گريز با قاتلاني‌ است‌ كه‌ او را تعقيب‌ مي‌كنند. در همين‌ حال‌، پسرك‌ پي‌ مي‌برد كه‌ پدرش‌ يك‌ لرد انگليسي‌ است‌ و اگر اين‌ حقيقت‌ فاش‌ شود او جانشين‌ پدر خواهد شد.اين‌ همان‌ اتفاقي‌ است‌ كه‌ قاتلان‌ مي‌خواهند از آن‌ جلوگيري‌ كنند... اين‌ رمان‌ با موافقت‌ نويسنده‌اش‌ در ايران‌ چاپ‌ مي‌شود و آوي‌ طي‌ نامه‌اي‌، كه‌ در اول‌ كتاب‌ آمده‌ است‌، اين‌ كتاب‌ را به‌ خوانندگان‌ ايراني‌ تقديم‌ كرده‌ است. بخشي‌ از نامه‌ي‌ آوي‌ به‌ خوانندگان‌ ايراني‌: به‌ جاي‌ آن‌ همه‌ شادي‌ و لذتي‌ كه‌ ادبيات‌ غني‌ شما ايران‌ به‌ من‌ ـ به‌ پسركي‌ آمريكايي‌ داد، شايد اين‌ كتاب‌ گرچه‌ پس‌ از گذشت‌ اين‌ همه‌ سال‌ هديه‌ي‌ كوچكي‌ از من‌ به‌ شما باشد.


خرید کتاب صلیب سربی
جستجوی کتاب صلیب سربی در گودریدز

معرفی کتاب صلیب سربی از نگاه کاربران
می خواهم به این برنده نیویورکی با Avi 3.5 ستاره بدهم اما گزینه ای نیست. بنابراین، هنگامی که مجبور به انتخاب، Ill با سه بروید. این کتاب 50 کتاب Avis است (شگفت انگیز!) و داستان تاریخی مبتنی بر تحقیق است. Avi در این دوره تحقیقاتی انجام داد و یکی از کاراکترهای John Ball بر اساس یک شخص واقعی است. در پایان کتاب، آوی علاقه خود را در دوره ای که در کالج آغاز شد، در مورد شورش دهقانان و مجموعه ای از سخنرانی هایی که در اواخر قرون وسطی در آن حضور داشت، توضیح می دهد. این علاقه در دوره زمانی به ویژه در آغاز وسط کتاب نشان داده شده است. برای کسانی که کمتر با برخی از شرایط فئودالی آشنا هستند، یک واژه نامه در پایان ارائه شده است. از آغاز کتاب Avi خواننده را به دوران فئودالی تبدیل می کند که در آن انگلستان همچنان از تاثیر جنگ ها و طاعون پدید می آید با فساد سیاسی و کلیسایی روبرو می شویم، و در آن اکثریت مردم در شرایط فقیر زندگی می کنند. Crispin، شخصیت اصلی، زندگی فقر را با امید و انتظار کمی برای بهبود در این زندگی زندگی می کند. او توسط دکترین مذهبی و انتظارات اجتماعی متکی است که افراد را به پذیرش و پرسش نمی آموزد. این یک داستان اخلاقی و تغییر است. این سوال خانواده است، فساد قدرت غیرقابل کنترل را نشان می دهد، و در نهایت امید را از طریق تغییر (شخصی و اجتماعی) ارائه می دهد. پایان Avis مصاحبه کتاب توضیح می دهد که او قصد دارد یک داستان را بنویسد که مقدمه ای برای (و در نهایت پنجره) اصلاح فرهنگ و تغییرات دشوار است. همانطور که داستان را می خوانید واضح است که طبقه حاکم یک زندگی بسیار متفاوت و آرزو دارد که آن را به سرزمین هایی که به عنوان برده ها زندگی می کنند، حفظ کند. Avi نیز نشان می دهد که او قصد دارد بر فلسفه برای تغییر تأکید کند. @ او می گوید: اگر ما درک کنیم که تغییر بخشی از تاریخ است (تجربه ی انسانی)، پس تغییر چیزی است که از طریق زمان است و ما قادر هستیم از ایجاد \u0026 amp؛ ایجاد تغییرات دلیل این که در این بررسی مهم است این است که در حالی که شروع کتاب به نظر زمان واقعی می باشد، پایان کتاب به نظر نمی رسد واقع بینانه باشد. (از این رو بررسی 3 ستاره). به نظر می رسد که کتاب چگونه پیچیده می شود، صرف نظر از تغییراتی که در Crispin رخ داده است، معتبر نیست. گفتم، من از کتاب لذت بردم، اما من فکر می کنم که باید پیش از پایان غیرواقعی بیان شود. این کتاب قطعا در راستای آویس است فلسفه تغییر را بیان کرد، اما اصالت، به ویژه در پایان، تا حدودی به خطر افتاده است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بعدی ما برای باشگاه کتاب کودکان است. Ellie شروع به خواندن آن کرده است و یعقوب شروع به کار خواهد کرد وقتی که آن را با مرد مورچه به پایان برساند .. kerb 4/20 / 17Ellie کتاب را به پایان رسانده است. یعقوب هنوز هم بر روی آن کار می کند (اما اکنون بیشتر به خواندن جنگ ستارگان باز می گردد). من این کتاب را به زودی آغاز خواهم کرد ... کریب 5/16/17 مام کتاب را به پایان رسانده و کاملا از تعلیق، خوب و بد برخوردار بود و باعث شد که من بیشتر بخوانم از Avi ... krb 5/28/17

مشاهده لینک اصلی
رمز و راز / آمدن داستان سن. یک صفحهنمایش واقعی صفحه من شروع به خواندن آن را در نیمه شب و چیزی که بعد از آن من می دانستم که آن 4am بود و Id به طور کامل الگوهای خواب من کشته شد. داستان واقعا جالب در مورد یک پسر که یک سرزمین است و توسط ستاد او برای جرایم که او مرتکب نشده است متهم است - ظاهرا به عنوان بهانه ای برای قانونی او را بکشند. پسر بچه فرار می کند، با یک سرگرم کننده رینگ می آید که به او کمک می کند (او را به عنوان شاگردش می گیرد). مردی که در ابتدا داستان پسر را تردید می کند، اما وقتی مشخص شد که استیوارد واقعا به دنبال شکار و کشتن پسر است، هنرمند شروع به پرسش می کند چرا. آنچه که بازتاب می کند چیزی از تفسیر انتقادی از سوء استفاده از قدرت است که سلسله مراتب شدید اجازه می دهد. کتاب از لحاظ تاریخی درست نیست. این در واقع شما را در مورد دوره (از لحاظ جنگ و غیره) فرا می خواند. آنچه در آن ارائه می دهد، برخی از دیدگاه ها نسبت به اندیشه های سرف ها و دیگر افرادی که در انتهای سلسله مراتب قرار دارند - و به همین دلیل آنها تمایل داشتند که زندگی کنند. ادعا می کند که در دوران سلطنت ادوارد سوم شرکت داشته باشد، تنها در بهار سال 1377 شروع می شود و به نظر می رسد در طول چند ماه بدون اشاره به مرگ ادوارد ... تنها یک شخص تاریخی در کتاب، جان توپ، و فقط یک شخصیت در عبور است. برنامه درسی نه چندان پنهان این کتاب واقعا در مورد تدریس است که چرا نظام حکومت (دموکراسی) ما برتر است.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را بخشی از تلاشم برای خواندن کتابهای نیوبری خوانده ام. این یکی از مواردی بود که نمی توانستم باور کنم که در این کتاب چگونه اتفاق افتاده است. خیلی آهسته بود یک فصل (حداقل) در مورد بی قرار بودن در جنگل برای یک روز وجود دارد، انتظار می رود تا شب، به طوری که طرح می تواند به جلو حرکت کند. فصل دیگر درباره خوردن ناهار. دیگر در مورد بسته بندی تا ناهار برای ادامه پیاده روی. من مانند هر شخصیت نیست. شخصیت اصلی از ناخوشایندی متخلف به ناخوشایند ناخوشایند می رود. شگفتی های این طرح شگفت انگیز نبودند. من تعجب می کنم که آیا این کتاب برای ثروت خود از واژه های واژگان به دنبال می شود، مانند مازر (کاسه نوشیدنی)، wattle و daub (روش ساخت) و ساعت های مختلف liturgical (ثابت زمان نماز) با این حال، من اطمینان ندارم که در یک برنامه درسی عمومی مدارس خوب عمل کند، زیرا متن کامل با خدا ثابت، عیسی، جهنم و دعا پر شده است. من می دانم که این یک جنبه مهم شخصیت هاست، اما من به لیست جرج کارلینز از افرادی که می توانستم بدون آن عمل کنم شاملanyone است که بیش از سه صد بار در یک مکالمه دو دقیقه ای مسیحی را یادآوری می کند. شخصیت در کتاب (جان بال)، بنابراین من تعجب می کنم که آیا این سری به معنای توصیف شورش دهقانان از نقطه نظر کودک است؟ من فکر نمی کنم که دیگران را بیرون بیاورم.

مشاهده لینک اصلی
کریسپین دهقانی در انگلستان قرون وسطی متولد شد. این کتاب با مرگ مادرش باز می شود و هرگز پدرش را نمیشناسد، کریسپین یتیم است که در سیزده سالگی است. در یک رخداد عجیب و غریب از وقایع، کریسپین متهم به جرمی است که مرتکب نشده و از روستای خود برای فرار از مرگ فرار کرده است. او خود و دور از خانه برای اولین بار، او چیزهای جدیدی را می بیند، با افراد جدید ملاقات می کند و مهارت های جدید را می آموزد. کریسپین در مورد دنیا از طریق دوست جدیدش خرس، شگفت انگیز یاد می گیرد. با این حال، آنها به طور مداوم در هشدار از Crispin به عنوان یک فراری خطرناک در نظر گرفته شده است. در گذشته شاهدان گذشته و آشفتگی در انگلستان در حال برخورد با یکدیگر هستند. من این کتاب را با کلاس کلاس ششم من خواندن در حالی که آنها به طور همزمان در مورد تاریخ قرون وسطی آموختند. در حالی که واژگان میتواند چالش برانگیز باشد و داستان شروع به کار کند، بچهها واقعا به این کتاب دست زدند. آنها لذت بردن از یادگیری زبان و فرهنگ این دوره زمانی، همراه با ماجراجویی و رمز و راز داستان خود را. به ویژه ما دوست داشتیم که چگونه کریسپین در طول رمان تغییر و رشد کرد. به عنوان یک معلم، من بیننده و مشاوره در مورد زندگی را قدردانی کردم. دانش آموزان در حال حاضر به دنبال خواندن کتاب بعدی در سه گانه هستند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب صلیب سربی


 کتاب کبوترهای وحشی
 کتاب پرنسیپ
 کتاب تابستان مرگ و معجزه
 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب ربوده شده
 کتاب الیزابت گم شده است