کتاب صلیب سربی

اثر آوی از انتشارات افق - مترجم: حسین ابراهیمی(الوند)-داستان تاریخی

پسري‌ نوجوان‌ و فقير، در جنگ‌ و گريز با قاتلاني‌ است‌ كه‌ او را تعقيب‌ مي‌كنند. در همين‌ حال‌، پسرك‌ پي‌ مي‌برد كه‌ پدرش‌ يك‌ لرد انگليسي‌ است‌ و اگر اين‌ حقيقت‌ فاش‌ شود او جانشين‌ پدر خواهد شد.اين‌ همان‌ اتفاقي‌ است‌ كه‌ قاتلان‌ مي‌خواهند از آن‌ جلوگيري‌ كنند... اين‌ رمان‌ با موافقت‌ نويسنده‌اش‌ در ايران‌ چاپ‌ مي‌شود و آوي‌ طي‌ نامه‌اي‌، كه‌ در اول‌ كتاب‌ آمده‌ است‌، اين‌ كتاب‌ را به‌ خوانندگان‌ ايراني‌ تقديم‌ كرده‌ است. بخشي‌ از نامه‌ي‌ آوي‌ به‌ خوانندگان‌ ايراني‌: به‌ جاي‌ آن‌ همه‌ شادي‌ و لذتي‌ كه‌ ادبيات‌ غني‌ شما ايران‌ به‌ من‌ ـ به‌ پسركي‌ آمريكايي‌ داد، شايد اين‌ كتاب‌ گرچه‌ پس‌ از گذشت‌ اين‌ همه‌ سال‌ هديه‌ي‌ كوچكي‌ از من‌ به‌ شما باشد.


خرید کتاب صلیب سربی
جستجوی کتاب صلیب سربی در گودریدز

معرفی کتاب صلیب سربی از نگاه کاربران
من این یکی را از کتابخانه به دست آوردم زیرا یک بررسی خوب از یک دوست Goodreads داشتم. من قطعا با ارزیابی او موافقم، تنها رزرو من (اگر واقعا یکی باشد) این است که آن را برای افرادی که سنشان به عنوان راوی (13 سال) نوشته شده است. اما این یک تصویر پر از تعجب از یک پسر جوان بود که از روستای کوچکش دور می شد تا برای اولین بار از جهان گسترده آگاه شود. بسیار ملودرام و پر از لبه های صخره ای و موی پهن فرار می کند. اما همچنین در مورد توصیف شهرهای بزرگ، کلیساهای بزرگ، جمعیت مردم، خرید و فروش در طبقه متوسط، و همچنین تلاش برای جمع کردن یک زندگی، پر از شگفتی واقعی است. یک احساس بسیار معتبر از آنچه که در میان قرون و اعصاب شبیه به چیزی بود که از بزرگسالان مانند کن فولت می خواهید.

مشاهده لینک اصلی
Avi همیشه برای توصیف عالی و شخصیت های پرطرفدار واقعی است که بیشتر فکر می کنند بیش از آنها صحبت می کنند. کریسپین یک پسر دهقانی است که تنها به عنوان پسر آستاس شناخته می شود تا زمانی که از مرگ مادرش نام او را از کشیش روستا یاد بگیرد. به دلایل غیر قابل درک به کریسپین، او توسط ارباب ارباب تهدید می شود و در اواخر قرون وسطی انگلستان اجرا می شود. ذهن او گسترش می یابد به عنوان جهان خود را به همین ترتیب و او با چند کاراکتر جالب بیش از حد. داستان بسیار پیچیده است و در طول یک دوره کوتاه مدت داستان، داستان های سنتی کودکانه سنتی را به بهترین نحو انجام می دهد. اگر چه باز کردن دو صفحه ممکن است خواننده را جذب نکند، پس از آن در حال اجرا با Crispin بود و آن را سخت به اجازه رفتن زمانی که کتاب به پایان می رسد. خوشبختانه عاقبت وجود دارد!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب یکی از مورد علاقه من نبود. من فکر کردم که آن را به اندازه کافی نوشته شده است، با یک خط داستان و ایده جالب، اما من فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی خوب بود برای برنده شدن جایزه نیوبری، به ویژه پس از خواندن برخی از کتاب هایی که افتخار افتخار برای آن سالنامه که نوشته شده بود به مراتب بهتر، و با مسائل بزرگتر در راه های بهتر از این کتاب مقابله کرد. من هیچ چیز خاصی را علیه این کتاب نمی بینم، مگر اینکه با آن تحت تاثیر قرار نگرفت، اما تقریبا احساس می کنم که این جایزه را به Avi داده ام؛ زیرا او در حال حاضر دو افتخار دارد و احساس می کنند که او فقط باید این جایزه را دریافت کند. (هرچند با این منطق، هنوز باید به نانسی فارمر رفته باشد ...) به هر حال، هیچ کتاب بدی به هیچ وجه نیست، اما چیزی ستاره ای نبود.

مشاهده لینک اصلی
مثال بزرگی از داستان تاریخی. با این حال، این واقعیت باعث می شود که داستان برای کودکان کمی مبهم تر شود. در دهه 1600 میلادی، جمعیت عمومی تقریبا در مالکیت صاحبخانه و در رحمت خویش قرار داشت. اگر پروردگار مانور یک مرد بی نظیر یا حتی وحشیانه است، این زندگی را بسیار دشوار می کند و گاهی اوقات خطرناک است. این داستان یکی است که باید پس از خواندن آن برای بزرگسالان بعد از خواندن برای اهمیت تاریخی مورد بحث قرار گیرد. برای بچه های جوان مناسب نیست. Id می گویند کلاس پنجم یا بالاتر. من شخصیت Crispen را به عنوان راوی دوست داشتم، او بعضی از صداقت و بی گناهی را به یک دنیای وحشیانه دیگر تبدیل کرد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب داستان تخیلی مورد علاقه من تا کنون است و من دوست ندارم داستان های تاریخی! این کتاب در مورد یک پسر به نام کریسپین که بسیار فقیر است. مادرش میمیرد و او هیچ پولی ندارد جان آلیف، استوارد، به معنای کریسپین است. زندگی کریسپین بسیار وحشتناک است تا او را با خرس دیدار کند. خرس جاستین و جاسوسی است. کریسپین فکر می کند که می تواند جالبترین چیزهایی را که او تا به حال دیده است را انجام دهد. کتاب را بخوانید تا دریابید ماجراهای Crispins و مشکلات او اجرا می شود. این کتاب داستان تاریخی مورد علاقه من است! فکر کردم من این کتاب را دوست نداشتم زیرا من داستان داستان های تاریخی را دوست ندارم. من این کتاب را به شدت توصیه می کنم. من 5 ستاره از 5 ستاره را ارزیابی میکنم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب صلیب سربی


 کتاب برف بهاری
 کتاب اگر این نیز انسان است
 کتاب شرق بهشت
 کتاب بر باد رفته
 کتاب دشمن عزیز
 کتاب اعترافات نات ترنر