کتاب شکستن دماغ استالین

اثر یوجین یلچین از انتشارات مروارید - مترجم: شهاب الدین عباسی-داستان تاریخی

ساشا زاییکک قوانین پیشگامان جوان شوروی را از سن شش سالگی شناخته است: پیشگام جوان به رفیق استالین، حزب کمونیست و کمونیسم اختصاص داده شده است. پیشگام جوان یک رفیق قابل اعتماد است و همیشه براساس وجدان عمل می کند. پیشگام جوان حق دارد انتقادها در مورد نقص ها را داشته باشد. اما اکنون زمان آن رسیدن به پیشگامان جوان است، روزی که ساشا برای مدت طولانی منتظر است، همه چیز به نظر می آید. او یک عینک همکلاسی با یک گلوله برفی را می شکند. او به طور تصادفی یک مجسمه استالین را در سالن مدرسه آسیب می زند. و بدتر از همه، پدرش، بهترین کمونیست که می داند، تنها شب گذشته دستگیر شد. یوجین یلچین در حال حرکت به داستان یک پسر 10 ساله در حال شکسته شدن در جهان است و در سادگی آن، قدرتمند در پیام او، و دلهره آور در باورپذیری آن استادانه است.


خرید کتاب شکستن دماغ استالین
جستجوی کتاب شکستن دماغ استالین در گودریدز

معرفی کتاب شکستن دماغ استالین از نگاه کاربران
ابتدا این کتاب من را گارد گرفت. دیدگاه اول شخص، ساشا، پسر جوانی جوان، درباره وفاداری وی به رهبر او، استالین و میل او به کمک به کشورش در پیشبرد کمونیسم سخن می گوید. تعاملات ساسا با پدر، همسایگان، معلم و همکاران مدرسه، دیدگاه روشنگرانه ای از افرادی که تحت تأثیر ترس هستند قرار می گیرند. به راحتی می توان از یک دوره غم انگیز در تاریخ روسیه خواند. با تشکر از شما، یوجین یلچین.

مشاهده لینک اصلی
من از خواندن این کتاب با پسر 13 ساله ام لذت بردم. این یک چشم انداز است که ما معمولا تصور نمیکنیم، یکی از بچههایی که @ happily @ @ در فرهنگی بسیار متفاوت و از خود ما بسیار بدبخت است. من همچنین قدردانی از ارزش تاریخی و نویسندگان یادداشت در مورد اصالت کتاب است. من مشتاقانه منتظر مکالمه های بسیاری با پسرم درباره چگونگی ترس، کنترل، اطاعت کور و همدلی و نگرانی برای دیگران بشریت هستیم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب را دوست داشت راه بسیار خوبی برای آموزش بچه ها در مورد آنچه که با کمونیسم اشتباه است. من دوست داشتم که چگونه با بچه ای که استالین و کمونیسم را دوست دارد و حتی از کشورهای سرمایه داری خجالت می کشید، و در طول یک یا دو روز، بی گناهی او، زمانی که او شروع به دیدن تبلیغات می کند، از بین می رود. این تنها 150 صفحه است، اما تعداد زیادی از آن فقط این تصاویر شگفت انگیز است که توسط نویسنده (که در دهه 60 میلادی در روسیه رشد کرد)، به طوری که بسیار سریع می شود. کتاب خوب برای کلاس 5-7.

مشاهده لینک اصلی
من می توانم بفهمم که شکستن استالین بینی یک کتاب افتخار نیوبری بود. حتی اگر این طرح در مدت زمان کوتاهی قرار داشته باشد، نویسنده توانست مکان و زمانی که در آن کتاب تعیین شده بود، به طور کامل انتقال یابد. تصاویر این داستان را تکمیل کرده و چیزی را به من منتقل کردند. من می توانم توصیه به این کتاب را به خوانندگان که ممکن است تمایلی به خواندن داستان های تاریخی به دلیل راه تصاویر و متن با هم کار می کنند به داستان بگویید.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به من عصبانی و غمگین همگی شد! من از کتاب یا نویسنده متنفر نبودم، اما در وضعیت شخصیتها بودم و باعث شدم احساس خوشحالی کنم که در آمریکا زندگی کنم - و بعد کمی سرگرم شدم که تصور کنم برخی از کاراکترهای کتاب نیز احساس خوشحالی کرده بودند جایی که آنها انجام دادند و نه در آمریکا. بنابراین حدس می زنم نویسنده این کار را انجام داده است. احساس کردم که این به خوبی ارزش خواندن دارد، اما فقط مورد علاقه من نبود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شکستن دماغ استالین


 کتاب خانه قانون زده
 کتاب ملت عشق
 کتاب دانه زیر برف
 کتاب دزیره
 کتاب لطفا به من نخندید
 کتاب ژوزف بالسامو