کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی

اثر نیکلاس مه یر از انتشارات مروارید - مترجم: رامین آذربهرام-داستان تاریخی

ابتدا کشف شده و سپس توسط نیکولاس مایر ویرایش و حاشیه نویسی شده است، "راه حل هفت نفره" مربوط به همکاری ناگهانی و ناشناخته سیگموند فروید با شرلوک هولمز، که توسط دوست و مورخ هولمز، دکتر جان H. واتسون ثبت شده است. علاوه بر این گزارش هیجان انگیز خود از همکاری آنها در مورد توطئه دزدانه که در آن زندگی میلیون ها نفر در تعادل آویزان است، نشان می دهد چنین چیزهایی مانند هویت واقعی پروفسور ماریاری، مخفی که مشترک شرلوک و برادرش Mycroft هولمز و کارآگاهان در طول عمر بزرگ، زمانی که جهان معتقد بود که او مرده است، محل سکونت واقعی است.


خرید کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی
جستجوی کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی در گودریدز

معرفی کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی از نگاه کاربران
این بسیار محکم بود و توانایی هولمز را داشت. من بسیار لذت بردم از اینکه مایر اسم واتسون را به عنوان راوی به دست آورد، در چندین ارجاع به کانون اصلی آرتور کانن دویل کار کرد، در مورد اعتیاد به مواد مخدر هولمز کاکائو صحبت کرد، داستان واقعی موریارتی را به نمایش گذاشت و شخصیت تاریخی سیگموند فروید را به عنوان یک شخصیت درگیر کرد داستان. من قطعا قصد دارم برای خواندن مایرز دو رمان دیگر هولمز. من به وضوح ببینید که چگونه این رمان به مایکل Dibdins آخرین داستان شرلوک هولمز داستان، که همچنین در مورد وابستگی کوکائین شرلوک و رابطه آن با Moriarty تمرکز می کنند. از آنجایی که این رمان خیلی تیره تر و پیچیده تر از روانشناسی بود، من مایل بودم رمان ها را در جهت مخالف خواند. مايرس به نظر می رسد جسارت تر بود اگر من تا به حال hadnt خوانده Dibdin. با این وجود، در این راهبرد هفت درصد، بینش نه تنها درباره طبیعت شرلوک، بلکه همچنین میکروپرایز نیز وجود دارد. این ها بسیار رضایت بخش بودند. تا کنون دوست داشتنی من، Dust and Shadow توسط Lyndsay Faye باقی مانده است، اما من هنوز فقط در خواندن من شروع شده است. من مطمئنا این رمان را برای هر کسی که علاقه مند به ادبیات هولمز است غیر کانونی می باشد توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
شرلوک هولمز یکی از مجموعه های نخبه ای از شخصیت های داستانی است که از خالق خلق و حتی مرگ نوشته شده اش (The Final Problem1893) بیرون آمده است. هولمز همچنان به ارتکاب جرائمی که توسط تعدادی از نویسندگان از جمله این نسخه 1974، راه حل هفت-per-cent توسط نیکلاس مایر نوشته شده است، ادامه دارد. این کتاب به یک فیلم در سال 1976 ساخته شد که من از چندین بار تماشا کردم لذت بردم. چیزی که در همه این داستانهای هالیوود شرلوک هلمز (که توسط دویل و آنهایی که بعدا) جهانی بود، این است که داستانها از نقطه هولمز منظره. در سبک دویل، کار گزارش دادن ماجراهای هولمز به دکتر جان واتسون رسیده است. هولمز در سراسر باقی مانده بیش از حد غیر معمول و بیش از حد فوق العاده انسان برای درک، هر چند واتسون و شخصیت های دیگر تلاش می کنند. مشترک دیگر داستان های پس از دایل عبارتند از شامل شخصیت های تاریخی معروف و حوادث. شرلوک هولمز در این رمانها خیلی بهتر از همیشه سفر کرده و حتی بیشتر مشهور است. راه حل هفت نفره یک مثال کلاسیک از هولمز به عنوان مشهور است زیرا او با ملاقات دکتر سیگموند فروید با یکدیگر ملاقات می کند. در فیلم، شاید به این دلیل که شرلوک هولمز ظاهرا خود را تبدیل به یک استیمپانک جیمز باند در فیلم، دکتر فروید تا حدودی قابل اعتماد است. تمام سازگاری سینمایی بر روی سورئالیسم به عنوان یک تلاش برای تجسم کوسه ای استوپ هولمز در نیمه اول داستان است. این رویکرد سورئال، فروید را فقط یک جنبه دیگر از ناخوشایند است که فیلم سال 1976 است. در کتاب، دکتر فروید به نظر جزئیات اجباری است. کل کسب و کار Holmess از کنترل اعتیاد و فریب خورده که واتسون می رود برای گرفتن دوست خود را به وین کار نمی کند. از نظر شخصیتی واتسون و هولمز، شخصیت اصلی و شخصیت اوست. این وسیله مضحک است و برای پایان دادن به این دو به جایی که رمز و راز می گیرد. هیچ چیز در مورد رمز و راز از مهاجم گم شده است که نمی تواند در لندن انجام شود و یا املاک در حومه. روابط او با قیصر هنوز می تواند بخشی از طرح بدون سفر احمقانه به وین باشد. بنابراین اگر شما داستان های شرلوک هولمز را دوست داشته باشید، به یاد داشته باشید که رمان نیکلاس مایرز ناقص است. ببینید، اگر چه می توانید، فیلم ساز 1976 از رمان او. از فیلم های بسیار سرگرم کننده استفاده می کند.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** Humph. رنگ من بی نظیر است. مفهوم جالب، خیلی خوب اجرا نشده است. من معتقدم که زمانی که منتشر شد، تاثیر گذار بود (و جمعیت عمومی هنوز فروخته شده بود)، و شاید من بیش از حد از هوادار هولمز (و بیش از حد از هولمز / راسل fangirl) بود. اما به من از آغاز می شود که مایر هیچ ایده ای جدید نداشته و فقط من را ستایش می کند؛ به نظر می رسد که او بهانه می کند که چرا کتابش کونان دویل را خواند و همچنان اشاره ای به این داستان یا داستان هولمز نداشت. ببخشید، ببخشید، ببینید! من اصلی و تمام این کتاب های دیگر را هم خواندم! آرنت من هوشمندانه! من هرگز یک صحنه تعقیب را که خیلی ... آهسته بود خواندم. علاوه بر آن: SPOILER ********* او به نوعی از نیمه راه تلاش می کند تا آن را متناسب با داستان (مسائل نهایی / خانه خالی) به عنوان نوشته شده است، می گویند که واتسون آن ها را برای پوشش داستان واقعی (کوکنید القای دمانس تعطیلات روح جستجو). با این حال، اگر شما می خواهید Moriarty را از کانون هولمز بخوانید، بهتر است یک داستان خوب برای جایگزین کردن آن داشته باشید، و او نمی کند. هشدار Nitpicky Sherlockian ALSO: این کار نمی کند. این توضیح در آغاز مسأله نهایی این است که واتسون این داستان را برای توضیح آنچه که به موریات منتهی شد، می نویسد؛ زیرا برادرشdefends [خود را] با [...] یک انحراف کامل از حقایق @. اگر ما تصمیم گرفتیم راه حل هفت نفره را در جهان درست کنیم، آنگاه، موریاری، علیرغم تند و تیز بودن، شریر نیست و زنده در انگلستان است. چرا واتسون در جهان می نویسد داستان متهم کردن یک مرد بی گناه به یک متفکر جنایتکار؟ این چیزی نیست که کمی فکر کند. اگر او برای نوشتن یک داستان به @ cover @ Holmes ناپدید شد، او می تواند هر چیزی را نوشته است! مایر می گوید که واتسون آن را نوشت، اما هرگز، پس دیگر برای پوشش واقعیت های واقعی و چون هولمز شوخی در آخرین صفحه شوخی می کند. Humph. * End Nitpicking Alert. * سرانجام بخشي كه در آن HES در حال افزايش اعتياد به كوكائين است، BORING است و رمز و رازي كه نيمه دوم كتاب را از هم پاك مي كند نيز بسيار است. آه

مشاهده لینک اصلی
به اعتقاد او، مایر نه تنها قوانین ناخوانده را نادیده می گیرد که داستان های مدرن شرلوک هولمز باید از موریاری به عنوان مظنون اصلی و یا یک خائنانه شوم برخوردار باشد، او بهتر می رود و ابتدا تبهکاران ناخوشایند را به محل قانونی اش معرفی می کند فکر کرد که «مسائل نهایی» و «خانه خالی»، حداقل هولمز، مانند تمام داستانهای اصلی دایل است. معرفی یک متفکر در پشت بسیاری از جرم در لندن به نظر می رسید بسیار ناگهانی و بسیار از شخصیت از داستان های دیگر. هولمز کاملا به شکل خود در این داستان ها ظاهر می شود، در مورد اسکیتیلیانه ها رنج می کشد و هیچ کدام از کسر های درخشان را از سرنخ های بی پروا ارائه نمی دهد که داستان های دیگر را بسیار سرگرم کننده برای خواندن است. علی رغم دلایل Doyleâ € ™ â € œThe Final Problemâ €، من می توانم تصور کنم که اگر همه داستان های هولمز شبیه به آن باشد، اکثر مردم امروز هرگز از شرلوک هولمز شنیده اند. مایر توضیح انگیزانه برای چگونگی چنین شخصیت ناسازگار را به عنوان Moriarty تا به حال به کانون نفوذ کرده و چگونه واتسون برای نوشتن یک داستان به طرز چشمگیری از حسابهای دیگر کارآگاه بزرگ متفاوت بود. اگر کتاب مایر چیزی بیشتر از این نداشته باشد، هنوز هم ارزش خواندن دارد. مایر ادامه می دهد، با این حال، برای دادن هولمز یک رمز و راز بزرگ برای حل، سزاوار بوم وسیع تر از یک رمان کامل، و قطعا با اعتیاد مواد مخدر بزرگ کارآگاه معامله برخوردار است. اما صبر کنید، آن همه نه ! مایر پدر روانپزشکی را از تاریخ می گیرد و او را در رمان به عنوان همتای هولمز در زمینه دیگری وارد می کند - یا همانطور که هولمز فروید می گوید: «شما موفق به گرفتن روش های خود شده اید: مشاهده و نتیجه گیری، و آنها را به در داخل یک موضوع سر. \"

مشاهده لینک اصلی
این کتاب توسط Sil (anivlisandbooks) توصیه شده است، که با یک توصیه دیگر نمیتوانستند! من واقعا داستان اصلی شرلوک هولمز توسط کانن دویل را دوست دارم، و من عاشق خواندن هر چیزی که این جهان را گسترش می دهد. راه حل هفت درصد از آن است که به طور معمول در مورد داستان شرلوک هولمز به کار رفته است؛ زیرا اساسا Reichbachbach Falls را به تصویر می کشد و تصویری از دلیل دیگری که هولمز ممکن است برای ماه ها ناپدید شود. با این حال، آنچه در مورد آن به آن علاقه داشتم این بود که 1) یک توضیح متناوب نسبتا قابل قبول، با توجه به اینکه هولمز در داستانهای کانن دویل مشخص است و 2) داستانها را به یک زمینه تاریخی وسیع تر مرتبط می کند. نوعی شبیه چگونگی اصل پنجگانه کانن دویل اصلی نژادپرستی در ایالات متحده است و نوعی از ما را از توهم یک جهان هولمز بسته می کند. کتاب مایرز هولمز را با فروید متصل می کند. وقتی اولین بار در مورد فرضیه اتصال هولمز و فروید شنیدم، بلافاصله به من تعجب کردم زیرا منظورم این است که فقط نوعی سرگرم کننده وعده داده می شود؛ داستان واقعی ترسناک نیست. این یک خواندن سریع بود اما بسیار سرگرم کننده و جذب بدون تبدیل شدن به پوچ و هنوز هم به اندازه کافی عاطفی وجود دارد به آن را برای من مهم است. نوشتن نیز یک تقلید خوب (من فکر می کنم) از اینکه چگونه جان واتسون در داستان های کانن دویل روایت می کند. در کل، خواندن عالی، و من قطعا آن را توصیه اگر شما مانند شرلوک هولمز، و دوباره من نمی توانم از Sil به اندازه کافی برای توصیه آن را به من! هشدار هشدار: استفاده از مواد مخدر، افسردگی، بحث کوتاه درباره روانپریشی

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی


 کتاب سه زن
 کتاب اتاق افسران
 کتاب شمال
 کتاب ملکه سرخ
 کتاب همه چراغ های خانه روشن اند
 کتاب کلاغ کوکی