کتاب سیمای زنی در میان جمع

اثر هاینریش بل از انتشارات آگه - مترجم: مرتضی کلانتریان-داستان تاریخی

«سیمای زنی در میان جمع» برجسته ترین اثر بُل است و آکادمی سوئد زمانی که در سال ۱۹۷۲ جایزه نوبل ادبیات را به او تقدیم کرد، این رمان را جامع آثار او معرفی کرد


خرید کتاب سیمای زنی در میان جمع
جستجوی کتاب سیمای زنی در میان جمع در گودریدز

معرفی کتاب سیمای زنی در میان جمع از نگاه کاربران
این یک عجیب و غریب بود و من فکر می کنم شما باید سبک را دوست داشته باشید. من کتاب هایی را دوست داشتم که سعی داشتند به مکان های مختلف مانندHouse of leaves برگردند، اما این یک یادداشت درست برای من نبود. من اشتباه نکردم، من آن را دوست داشتم و همچنین سبک اصلی را قدردانی کردم. اما نیاز به پذیرش بسیاری از چیزها برای به طور کامل از آن لذت ببرید. برای شروع، @ author @ کل کتاب را با افرادی که لنینی خاص را میشناسند برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد او صرف می کنند. با این حال، ما هرگز متوجه نیستیم چرا. من شخصا در مورد لنی صحبت می کنم که خیلی بیشتر از او جالب تر است، اما شاید این حوزه بود. نمایندگی از جنگ و جنگ جهانی پس از جنگ تا به حال چنین تاثیر قوی بر من ندارد، شاید همچنین به این دلیل که من مطالعه تاریخی از دنیای پس از WW2 به موازات، اما آنها به خوبی نوشته شده و بدون اغراق بود. در کل، Ive از آن لذت می برد، اما من فکر می کنم دیگران که از این سبک لذت می برند، آن را حتی بیشتر می خواهم.

مشاهده لینک اصلی
عکس گروه با خانم نویسنده را با نوشتن عجیب و غریب جذب می کند، نه برای یک رمان از اوایل دهه 70. نویسنده همچنین چند نفر را به یاد می آورد: آن هانریش بول از نظرات یک دلقک، اما این نام تنها نقطه شروع برای خواندن بود. در عوض، زمانی که کتاب را باز کنید و چند خط اول را بخوانید، احساس می کنید که در مقابل نوعی رمان پلیس هستید، که در همه موارد به مقابله با آن نپرداخته است. بنابراین ممکن است سوال: این رمان چیه؟ نخستین پاسخ به به ذهن، که معمولا دور انداخته به حفاری عمیق تر به، این است که بر طبق آن سیمای زنی در میان جمع می گوید داستان از یک زن، بانوی از عنوان، است که به نام لنی شده و در دسترس زیر ذره بین برای پیدا کردن تمام جزئیات زندگی است. بنابراین راوی است، علم به همه اسرار ممکن ساخته شده است نیست، بلکه نویسنده همراه برای پیدا کردن چگونه او قادر به یادگیری در مورد آنها، قرار دادن در لیست گلزنان (کتاب) تمام جلسات بود و سرنخ نلا € ™ قوس جمع آوری تجربه او اما این تنها اولین پاسخی است که به ذهن می آید و همانطور که در بالا ذکر شد، آن را به زودی از بین می رود تا آن را نه تنها قانع کننده تر، بلکه جالب تر پیدا کند. از آنجا که بول نویسنده ای بی اهمیت نیست، اما یکی از کسانی است که نوشتن برای نوشتن بدون داشتن یک هدف خوب است. او به آن اهمیتی نمی دهد و به سادگی به آن می گوید، و آن را از داستان ای که خودش نوشته بود، می کشاند. این به معنای رها کردن تاریخ است، در حالی که نویسندگان بزرگ، او می داند، تاریخ آن را تحت سلطه می گذارد. آنها خاطرات روایت را در دست دارند و همیشه تصمیم می گیرند کجا بروند، چگونه می رویم، و چرا می رویم. بنابراین، در دست و از طریق بهره گرفت قلم، طرح نشان داد بالا زندگی لنی یک بهانه به مرحله نشان می دهد که فراتر از آنچه خوانندگان به خواندن و در پیش زمینه را ببینید می رود می شود. آنچه که احتمالا به Boll علاقه مند بود سناریویی بود که کاراکترهایش عمل می کند (و شخصیت هایی با پس زمینه آنها، بسیاری از آنها در اینجا وجود دارد). داستان آن را به همراه قوس داستان بسیار مهم برای آلمان گستراند، خانه نویسنده، است که دوره از پایان جنگ جهانی دوم (به عنوان بستری از دلایل که منجر به جنگ جهانی دوم) تا پایان جنگ جهانی دوم . در وسط، عبور از طریق مجموعه ای طولانی از سایه های جنبه های زندگی و اجتماعی است که در رمان مورد بررسی قرار می گیرند و از طریق آن شخصیت های مختلف ناگزیر مجبور به تصویب می شوند. بنابراین ممکن است بگویید، به عنوان مشاوره به خوانندگان آینده ممکن است از این کار: از زیبایی بسیار vaunted لنی و زندگی مشکل خود غرق می کنید، شخصیت واقعی این کتاب بسیار متفاوت و بسیار بزرگتر و گسترده تر، مهم و تاریخی است، یا آلمان.

مشاهده لینک اصلی
من تا به حال این کتاب را در سال گذشته کمی بیش از یک سال داشته ام و مدت هاست چشم هایم را روی آن می گذارم. من صادقانه می گویم این یک خوانش بسیار جالب است که از آن به نحوی نوشته شده است که شخصیت های ساخته شده، شکل گرفته و نحوه تکامل آن نوشته شده اند. لنین تمرکز اصلی این رمان است و هر کسی که می داند او او را دوست دارد. مردان پس از او و زنان او را تحسین می کنند. او صادقانه است، خوب است و به استانداردهای اجتماعی توجه ندارد و از آنجا که این یک رمان ww2 است که در آلمان قرار دارد، این امر به معنای مرگ و زندگی برای غیرنظامیان است. این رمان همچنین برای نقد اجتماعی جامعه آلمان ارزشمند است؛ نور بر روی ریاکاری و بشریت، بی رحمانه و بدبختی و اینکه چطور نیروی مردم را به نحوی غیر قابل تصور شکل می دهد. سبک رسمی و تقریبا علمی است، نویسنده شخصیتی در خود است؛ روایت به دلیل منابع آن بسیار غیرقابل اعتماد است؛ هرچند به راحتی میتواند بی اعتبار باشد، و حتی نویسنده متضاد می شود و نمی تواند کمک کند، بلکه بخشی مهم از کار می شود. اگر شما زمان زیادی را در دستان خود داشته باشید، لذت بردن از بارها و بارها بسیار ناراحت کننده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سیمای زنی در میان جمع


 کتاب آنتونیای من
 کتاب خانواده موسکات
 کتاب قبل از طوفان (۸ جلدی)
 کتاب فرزند عشق
 کتاب لطفا به من نخندید
 کتاب ژاله کش