کتاب سیرسه

اثر مدلین میلر از انتشارات آذرباد - مترجم: مهرزاد جعفری-داستان تاریخی

در خاندان هلیوس، ایزد خورشید و قدرتمندترین تایتان‌ها، دختری زاده می‌شود؛ اما سیرسه فرزند شگرفی است... نه قدرت پدرش را دارد و نه اغواگری شرورانه‌ی مادرش. با روی‌آوردن به دنیای فانی‌ها برای هم‌نشینی با آنان، درمی‌یابد که قدرتی دارد... قدرت جادوگری، قدرتی که رقیبان و دشمنانش را به هیولاها تبدیل می‌کند و در دل خود خدایان نیز ترس و دلهره می‌افکند.
تهدید می‌شود؛ زئوس او را به جزیره‌ای متروکه تبعید می‌کند، جایی که در آن مهارت و توانایی نهفته‌اش را تقویت و موجودات وحشی را رام می‌کند. در این جزیره با بسیاری از شخصیت‌های مشهور اساطیری روبه‌رو می‌شود، ازجمله مینوتور، ددالوس و پسرش ایکاروس که به سرنوشتی شوم دچار شد، مده‌آی خطرناک و البته؛ اُدیسه‌ی زیرک و حیله‌گر.
اما خطری دیگر نیز زنی تنها را تهدید می‌کند؛ و سیرسه ندانسته خشم انسان‌ها و خدایان را برمی‌انگیزد. سرانجام خود را در دام یکی از مخوف‌ترین و انتقام‌جوترین المپ‌نشینان می‌یابد. برای پاسداری ازآنچه بیش از همه عزیز می‌دارد، سیرسه یک‌بار برای همیشه باید تمام قدرتش را به کار ببندد و راهی برگزیند: اینکه تعلق به خدایانی دارد که از آن‌ها زاده‌شده یا فانی‌هایی که عاشق‌شان شده است.


خرید کتاب سیرسه
جستجوی کتاب سیرسه در گودریدز

معرفی کتاب سیرسه از نگاه کاربران
کتاب های مرتبط با - کتاب سیرسه


 کتاب دره من چه سبز بود
 کتاب تزار عشق و تکنو
 کتاب قطار سه و ده دقیقه یوما
 کتاب اتاق افسران
 کتاب پسر سرپرست یتیم خانه
 کتاب یادواره ی هایپشیا