کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم

اثر جان اشتاین بک از انتشارات گل آذین - مترجم: شهلا طهماسبی-داستان تاریخی

«قورباغه‌ها تاج سر پپن می‌گذارند» این چیزی است که نیویورک‌دیلی هنگامی که ستاره‌شناسی آماتور به‌ نام پپن اریستال برای حکومت فرانسویان احضار می‌شود، می‌گوید. دولت مستعجل پپن چهارم حوادثی را روایت می‌کند که بر او، همسرش (ملکه ماری) ، عمویش (شاهزاده خانم کلوتیلد) و خاطرخواه آمریکایی‌اش (پسر سلطان تخم‌مرغ پتالومادر کالیفرنیا)‌ ، و یک ایل آدم دیگر (اشراف‌زادگان، سیاست‌مداران، محافظان، و باغبانان) می‌گذرد. روایتی از انقلاب فرانسه که به طرز مضحک و خنده‌داری وارونه شده است. «یک کمدی انتقادی گیرا و مسحورکننده... بسیار سرگرم‌کننده... بی‌اندازه چشم‌گیر.»


خرید کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم
جستجوی کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم در گودریدز

معرفی کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم از نگاه کاربران
من سلطه کوتاه Pippin IV را به عنوان سرگرم کننده به عنوان Pratchett یافت - تصور کنید تری Pratchett نوشتن کمدی سیاسی در اوایل نیمه قرن 20th و شما نمی خواهید دور. این پس از خواندن شرق عدن خیلی تمیز بود، که بیشتر آنها خیلی خسته کننده بودند (مخصوصا کتی، شیطان کلاسیک غافلگیر کننده خونین). چرا Steinbeck بیشتر به این نوع نوشتن مشهور است؟ یک قلم کمی از یک کتاب. سرگرم کننده فوق العاده ای از هر دو فرانسوی و آمریکایی و کلیسای هر دو آنها است.

مشاهده لینک اصلی
من از این کتاب لذت بردم سبک و صدا Steinbecks به وضوح می آید، که من دوست دارم. خنده دار و طنز او در فرانسه و ایالات متحده سرگرم کننده است. به نظر من، شخصیت های او نیز در این کتاب توسعه یافته اند، همانطور که در بسیاری از رمان های بزرگ دیگر او وجود دارد. این معمولا بخش مورد علاقه من از یک کتاب استینبک - شخصیت های باور نکردنی پیچیده و انسانی است. به طور کلی، یک سرگرم کننده بود، به سرعت درباره فرانسه بازنویسی سلطنت را به خاطر خنثی کردن هر کس، و در نهایت همه را با سرنگونی دوم سلطنت خواند.

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانستم این کتاب چه زمانی بود که من برای اولین بار آن را شروع کردم - عمدتا به این دلیل که یک هدیه برای فارغ التحصیلی از دبیرستان بود - من فقط در مورد خواندن کتاب دیگری از جان استینبک (John Steinbeck) خوشم آمد (من از موش و مردمان دوست داشتم و من احساس می کنم ممکن است برخی از کتاب های دیگر او را نیز دوست داشته باشم)، اما این فقط برای من نبود، نه. اگرچه، من عجیب و غریب از این کتاب را دوست داشتم، چیزهایی که در این کتاب مورد انتقاد قرار گرفته است که در سال 1957 منتشر شده است هنوز هم اتفاق می افتد و من حدس می زنم که فقط به این معنی است که بعضی چیزها هرگز در سیاست تغییر نخواهند کرد.

مشاهده لینک اصلی
اگر شما فکر می کنید تمام استین بک تا به حال نوشته شده بود خنده دار، افسرده داستان در مورد خسته، افسرده مردم، این کتاب ذهن شما را تغییر دهید. من هشت سال تحصیل در فرانسه را انجام دادم و در نیمی از سال در فرانسه زندگی می کردم و این کتاب را با خنده ی بسیار خنده دار دیدم. بهترین توصیفی که من می توانم از آن ارائه دهم (بدون محو کردن داستان) این است که @ Candide به عنوان نوشته شده توسط مارک تواین @ نوشته شده است. آن را دوست داشت، آن را دوست داشت، آن را دوست داشت!

مشاهده لینک اصلی
چند ماه بعد از این که من این را خواندید، چند ماه پیش بود، اما من به طور قابل توجهی آن را به یاد دارم. من طنز سیاسی خنده دار را پیدا نمی کنم، بنابراین این کتاب دقیقا شبیه بولستین نیست، اما فریبنده بود. این طرح بسیار عجیب بود که من تا به حال دنبال کرده ام. شخصیت ها ساده بودند، به ویژه در مقایسه با بعضی از کارهای Steinbecks دیگر، اما برخی از چیزهای جالب برای گفتن (teehee). به عنوان یک فن Steinbeck، من واقعا از این لذت بردم، هر چند من را برای یک حلقه انداخت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم


 کتاب دسته دلقک ها
 کتاب راهی به سوی بهشت
 کتاب مجرمان را بیاورید
 کتاب جزیره زیر دریا
 کتاب طاقت زندگی و مرگم نیست
 کتاب من دختری زشت رو بودم