کتاب سفر فیل

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات گل آذین - مترجم: زهرا رهبانی-داستان تاریخی

در اواسط قرن شانزدهم، پادشاه پرتغال، خوان سوم، به پسر عموی خود، ماکسیمیلیانوی اتریشی یک فیل آسیایی به نام سالومون هدیه داد. این رمان سفر حماسی این فیل است که به خاطر تمایلات خاندان سلطنتی و استراتژی‌های نامعقول آن ناگزیر اروپا را زیر پا می‌گذارد. سفر فیل کتابی تاریخی نیست، تلفیقی است از واقعیت و خیال که به عنوان مجموعه‌ای واحد ارائه می‌شود تا دیدگاهی مبتنی بر افسانه و واقعیت را به عنوان نوعی از آفرینش ادبی به خواننده معرفی نماید، پژواکی رسا مبتنی بر اثبات استهزاآمیز بودن رفتار انسان، که بی‌تردید نشان‌گر ابعاد شگفت‌انگیز تخیل نویسنده‌ای است توانا. ده سال پس از دریافت جایزه‌‌ای نوبل ادبی، خوزه ساراماگو هم‌چنان در ادبیات روایتی می‌درخشد؛


خرید کتاب سفر فیل
جستجوی کتاب سفر فیل در گودریدز

معرفی کتاب سفر فیل از نگاه کاربران
کمی به من آسیب می رساند تا یک کتاب ساراماگو چنین امتیاز کمتری بپردازد، اما از هفت نفر که خواندنش را داشتم، این به وضوح آن چیزی بود که من دوست داشتم. آن چیزی که من آن را دوست نداشتم. در واقع، من قصد داشتم برای ستاره سوم برویم، اما وقتی به آنچه که رتبه ششم را داده بودم، شش مجله ساراماگو را خوانده بودم، مجبور بودم آن را به دو دست بزنم، همانطور که من قطعا \"The Cave بهتر\" را دوست داشتم و تنها سه. به هر حال، به اندازه کافی سابقه تاریخ ساراماگو شخصی من. دلیل این است که دو ستاره است که رک و پوست کنده کمی خسته کننده است. بله، هنوز هم لحظاتی وجود دارد که ساراماگو به طرز خاصی از او خواسته بود، اما اغلب آن 200 صفحه در مورد یک فیل بود که از قرن 16 در پرتغال به اتریش سفر می کرد. آن را به عنوان جالب به عنوان آن را برای تلفن های موبایل بود. نوشته شده به مدت کوتاهی قبل از او درگذشت، یکی با این احساس که Saramagos مهارت های نوشتن شگفت انگیز شروع به محو شدن باقی مانده است. سفر فیلها به نظر من کمتر دوست داشتنی در خوزه ساراماگو است، به سادگی کتاب او من را دوست داشتم. نه کمتر نه بیشتر. من هنوز منتظر هستم که کار خود را از طریق بقیه کتابشناسی خود انجام دهم.

مشاهده لینک اصلی
ساراماگو همچنین این را دارد: یک سفر داشته باشید که در یک صفحه توصیف شده و به یک کتاب تبدیل شود. کامل از یادداشت ها و ramblings است که به ناچار در عبارات نابغه در وسط یک پاراگراف از دست داده است. راه childlike (اما مناسب) به عنوان او را از بین می برد هر گونه بیانیه ساخته شده من همیشه لبخند می زنم. هیچکس دیگر در هنر معروف پر کردن کوریزو به این سطح دست نخواهد یافت. این تفاوت بین یک قهرمانی قطعی و یک مشکوک E اگر شما بلند شوید. حتی کسانی هستند که معتقدند که این جمله ی دوم، و نه اولین آن، همان عیسی است که واقعا از آن سخن می گوید، اثبات کرد که قیامت، بالاتر از همه، بیشتر وابسته به اراده آزاد لازاروس و na بود قدرت های معجزه آسایی، هرچند جادوگر، از ناصری بودند. اگر لازاروس قیام کرد، به این دلیل بود که با رفتارهای خوب او، به همان اندازه ساده، صحبت کرد.

مشاهده لینک اصلی
9.5 از 10 * این اولین بار نیست که سعی شد ساراماگو را بخوانم. در زمانی که من از وام کتابخانه استفاده می کردم، بیش از یک بار سعی کردم کتاب های نوبل خود را بخوانم. توسط نارسی، facilitismo و یا به سادگی به همین دلیل نمی دهد £ ارتفاع بود، انجام £ کامل هر یک از آنها و من این تصور که Josà © ساراماگو دشوار به ler.Depois A A بازدید (شنی زیبا) Fundaçà £ ساراماگو کردم، من تصمیم گرفت دوباره سعی کنید و انتخاب افتاد در این â € œThe سفر از Elefanteâ €. یک شگفتی زیبا! چیزی که من در مورد این کتاب دوست داشتم: داستان، جزئیات، نحوه نوشتن آن است. à ‰ شوید که à © یک کتاب است که نیاز به concentraçà £ OE آرام، اما آن را به یک TA خواندن £ خوب که حتی بیشتر جالب است بدانید که آن را یک داستان verÃdica یک Portugal.Comentário پادشاه کامل بود تبدیل شده است در: https: //abibliotecadajoao.blogspot.pt ...

مشاهده لینک اصلی
بله، فیل است Aparentemente.Achei به خوبی به یاد داشته باشید که در س © CULO شانزدهم، در این دوره از اکتشاف، خندق بین غرب و شرق بود که از وجود هر منافع دیگر اما کمی به عنوان tÃmidos عشق ابلاغ می دانستند، هنوز هم tremenda.Como بود بنابراین، انجام £ Ã © تعجب آور است که وقتی £ د و João سوم، پادشاه Lusitanian، تصمیم می گیرد به ارائه ماکسیمیلیان اتریش Ã دوم به عنوان نشانه ای از دوستی و اثبات بزرگواری پرتغالی، فیل سالومه £ درجه، سفر این فیل یک تاریخ اولیه، یک فیل و حامی آن Subhro است که از طریق اروپا سفر می کنند که حیوان اسطوره ای مانند Aníbal توسط Alps، به فتح سرزمین دور، در تلاش برای باقی بماند FIA © که SA £ درجه است که همه غرب می خواهد جذب شدن به cultura.Como خود هر اثر ساراماگو، داستان Ã © شنی زیبا، و اکتشاف £ از تم ها از ریاکاری مذهبی، به ناحق از طبقه های بالاتر و بی اهمیت بودن هریس کامل است. من 4 ستاره را به او دادم، زیرا او ناراحتی نداشت که ساراماگو، فصل آخر، آخرین صفحه یا جمله آخر را که ما را در معده می شکند و روایت را کامل می سازد دایره، پایان که همه ما می توانستیم حدس بزنیم، آینده بود اما ما حدس زدید. با این حال، این یک داستان عالی است، و من توصیه می کنم آن را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
دیگران این داستان را تکرار کرده اند و با توجه به پیشینه ساراماگو این کتاب را نوشتند که در جملات طولانی و طولانی با نشانه های کمی و بدون علامت نقل قول نوشته شده است که به این معنی است که شما واقعا باید بر روی مکالمه ها تمرکز کنید تا پیروی کنید چه کسی صحبت می کند و چه زمانی ممکن است فیل و یا ارکستوج یا mahout و یا در واقع هر کس دیگری، و همچنین به این دلیل که نویسنده فقط witters در و بر روی، اغلب به طور کامل خاموش piste و عبور از قرن ها از نظر اصطلاحات و مشاهدات در روح Chelmsford 123 اگر کسی آن را به یاد می آورد. خدایا! کاملا خسته کننده به دلیل سبک آن خواندن، اما در حقیقت بسیار خنده دار، قطعا دمدمی، و آسمان من واقعا با استفاده از این کلمه شیرین است. اولین ساراماگو من اگر فکر می کردم آنها همه اینها بودند، من دیگر نمی توانستم بخوانم، اما احتمالا نمی توانستم این فرصت را به او بدهم. همه پیشنهادات، دوستان خوب من، خوش آمدید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سفر فیل


 کتاب شرلوک هولمز علیه دراکولا
 کتاب بر باد رفته
 کتاب بازی فرشته
 کتاب یک روبان بنفش
 کتاب در آمریکا
 کتاب سه سرباز