کتاب سفر فیل

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات گل آذین - مترجم: زهرا رهبانی-داستان تاریخی

در اواسط قرن شانزدهم، پادشاه پرتغال، خوان سوم، به پسر عموی خود، ماکسیمیلیانوی اتریشی یک فیل آسیایی به نام سالومون هدیه داد. این رمان سفر حماسی این فیل است که به خاطر تمایلات خاندان سلطنتی و استراتژی‌های نامعقول آن ناگزیر اروپا را زیر پا می‌گذارد. سفر فیل کتابی تاریخی نیست، تلفیقی است از واقعیت و خیال که به عنوان مجموعه‌ای واحد ارائه می‌شود تا دیدگاهی مبتنی بر افسانه و واقعیت را به عنوان نوعی از آفرینش ادبی به خواننده معرفی نماید، پژواکی رسا مبتنی بر اثبات استهزاآمیز بودن رفتار انسان، که بی‌تردید نشان‌گر ابعاد شگفت‌انگیز تخیل نویسنده‌ای است توانا. ده سال پس از دریافت جایزه‌‌ای نوبل ادبی، خوزه ساراماگو هم‌چنان در ادبیات روایتی می‌درخشد؛


خرید کتاب سفر فیل
جستجوی کتاب سفر فیل در گودریدز

معرفی کتاب سفر فیل از نگاه کاربران
DYN € оР· D ° N، D ° нРدرجه سانتی СР° N € D ° мРدرجه سانتی го повР»DN ‡ D ° кР° N، о D» D ° винР°. D D ° N، N ° N € упвРмÐμкоÑ، D ° N، D ° нРدرجه سانتی пР»D ° вноÑ، о Ñ Ð Ð¿Ñ € Ðμл ивРدرجه سانتی нÐμ، оРвР± ¸Ð²Ð ° N N ð N N، ÑŠÐ½ÐºÐ¸Ñ ... € умоÑ، Ð'ÑŠÑ € пРدرجه سانتی нРدرجه سانتی Ð'ÑŠÐ »D ± Ñ Ð¾ÐºÐ¾ иÐ'ÐμиÑ، Ðμ N D، п Ñ ​​€ нРدرجه سانتی قلع N، D кРدرجه سانتی Ð¾Ñ N، о N، N € D кР° N، D ° мъни N، ук м в D · D ° вР»DN ‡ D ° Ñ ‰ D ° N، D ° мР° N D ° нР° N، ÐμÑ ‡ D ° Ñ ‰ D ° N، D ° N، Ð¾Ñ € DN DN. D D ° Ð'уÑÐ درجه سانتی вРدرجه سانتی нРدرجه سانتی момÐμнÑ، D. D D ° N، овРدرجه سانتی оР± Ñ ‡ D ° DN м.

مشاهده لینک اصلی
اولین کتاب من ساراماگو رایگان و espontà ¢ NEA خواهد شد، اما این بدان سرخورده پوند است. اگر چه در £ می شود بسیار گسترده، ما متوجه سبک único از نویسنده و comparaçÃμes بین à © دوران گذشته و حال. من آن را 100٪ توصیه می کنم و طعم و مزه دیگر کارهای همان نویسنده را باز کرد.

مشاهده لینک اصلی
شاید یک واقعیت شناخته شده در اینجا باشد که من طرفدار بزرگ ساراماگوس است. من غار، مرگ با وقفه ها، نابینایی، دیدن، نوت بوک و همه نام ها را خوانده ام. او واقعا یکی از نویسندگان است که واقعا دوستش داشتم و بنابراین این هدف ایستا را برای خواندن هر کتابی که او نوشته ام و در زبان من قابل درک است در دسترس دارم. او در پرتغالی نوشت، بنابراین تمام کاری که می توانم انجام دهم این است که منتظر بمانم تا آثار او ترجمه شوند. هرچند این یک رمان کوتاه است (حدود 205 صفحه) در مورد سفر یک فیل از لیسبون به وین در قرن شانزدهم. حالا، به نوعی، ساراماگو عادت خود را به نام شخصیت های خود را نابود می کند. در کتاب های قبلی که خواندنشان داشتم، شخصیت های او هرگز نامی نداشتند. به عنوان مثال، در Blindness، شخصیت ها فقط توسط حرفه های خود، مانند دکتر یا پزشک پزشک شناخته شده بود. در تمام نام ها، تنها کسی که نام داشت، شخصیت اصلی سنور خوزه بود. با این حال، در این کتاب، هر شخصیت نام داشت. شايد شايد به خاطر آن است که از سابقه تاريخ الهام گرفته شده، ساراماگو نامهاي پادشاهان و ملکه ها را پس از آن به کار برد. یکی از شخصیت اصلی، همراهی فیل ها، نام هایی را در وسط داستان از Subhro به Fritz تغییر داد. این ظاهرا به این دلیل بود که وقتی او به موضوع ارکستر اتریش تبدیل شد، اسمش خیلی دشوار بود که تلفظ شود، بنابراین تغییر یافت. تمام داستان شامل ماجراهای فیل سولومون بود که از لیسبون گذر کرد. او توسط پرتغال از گوا، هند خریداری شد. اما ژائو پرتغال تصمیم گرفت که سلیمان یک هدیه عالی برای ارکستوکس ماکسیمیلین اتریش باشد، بنابراین او از طریق اسپانیا و ایتالیا سفر کرد. و در طول راه، ساراماگو از تاریخ و فیل برای نشان دادن احتیاج به انسان استفاده می کند، که موضوعات معمول او است. بنابراین، مسائل مربوط به این کتاب چیست؟ خوب، این کتاب در مبارزات قدرت انسانی و حماقت این ساختارهای اجتماعی سنگین است. این روابط بین خادمان و پادشاهان، راه های دیپلماتیک آنها برای مقابله با چیزها، و همچنین ساده لوحیت مرد عادی در رابطه با کلیسا و تعقیب و گریزی، در کتاب فوق العاده نشان داده شده است. ساراماگو خدایی است، و با این حال، او اعتقادات شخصی خود را در کتاب به گونه ای خشمگین و خشن نمی کند. او این کار را با ظرافت ادبی می کند و باعث می شود انسان ها همانند انسان ها ظاهر شوند. انسان ها به راحتی باور دارند که گاهی اوقات به دلیل اینکه ما آنها را می خواهیم اداره نمی شود. در این کتاب، سبک نوشتن امضای ساراماگوس، با پاراگراف های بلند که صفحات و صفحات را پوشش می دهند و علامت نقل قول ها هرگز مورد استفاده قرار نمی گیرد. در نگاه اول، به نظر می رسید مثل یک پروسس سخت برای خواندن (من قطعا فکر می کنم این بود که من در اولین بار به عنوان خوانده شده غار) اما شگفت آور، من این پروس بسیار قابل دسترسی است، و من احساس می کنم این است که بیشتر با توجه به چگونه انسان مفاهیم فرآیند، بدون محدودیت @ قوانین @ قوانین language.All در همه، من دوست داشتم این کتاب، و من خوشحالم که من این را از کتابخانه را انتخاب کنید. با توجه به شخصیت بسیار توصیه شده من این کتاب را 5 عدد از 5 ستاره داده ام.

مشاهده لینک اصلی
من مطمئن نیستم Id قادر به خواندن این، از آنجایی که من تمایل به طرفدارانه از داستان های تجربی است که دارای علامت نقل قول نیست، آن را استفاده می کند پاراگراف های اجرا، برای برخی از صفحات برای صفحات گاهی اوقات و بدون وقفه برای سخنرانان مختلف، آن را نیز لغات جملات با این کار فقط با یک کاما می توانید آنها را جدا کنید، اما اجازه ندهید که این کار را متوقف کنید، من می گویم این فرصت را به شما می دهد، اگر شما این کار را به شما پاداش می دهم! من متوجه شدم که این یک تلاش واقعی است و آره - زمانی که از طریق آن نشستم و دیدم که من چه می خواهم برطرف می کنم، فکر کردم: نه، نه راه. اما این کتاب به من خیلی زحمت کشید. کمک می کند (205 صفحه)، زنده، اغلب خنده دار، و شخصیت ها به اندازه کافی متمایز هستند که خیلی زود به ساراماگوس پروس می رسند. این متاتفقی است، زیرا او به طور مداوم به خواننده پاسخ می دهد و هرگز به شما اجازه می دهد که فراموش کنید که در واقع کتاب خواندن است. اما اگرچه من به طور کلی برای تحقیر خودم کم کم تحمل دارم، برای من کار کرد و من از آن لذت بردم. این کتاب مربوط به سفر در سال 1551 فیلسوف سلیمان در سراسر آلپ است. صاحب اصلی خود، پادشاه پرتغال، تصمیم می گیرد که فیل را به عنوان هدیه عروسی به ارگکردک ماکسیملیان اتریش بدهد. من نمی خواهم درباره طرح بیشتر بگویم، اما این کتاب بر اساس یک داستان واقعی است. اگر به دنبال چیزی کمی متفاوت اما هنوز سرگرم کننده باشید، این را امتحان کنید.

مشاهده لینک اصلی
ساراماگو یک نویسنده است که می تواند با شیوه ای خلاقانه با موضوعات خاص نوشت. اینها مباحثی هستند که همه ما میپرسیم، اما پاسخهای زیادی ندارند. همه ما می خواهیم بدانیم که یک ساختمان بدون ساختمان ممکن است شبیه باشد، اما این همه چیز است. ساراماگو این را با چنین داستان زیبایی توضیح می دهد که واقعا حقیقت دارد که شما نمیتوانید بگوئید که در شهرت یک رمان خونخون خون آشام است. رمان یاتا Kârlâk را رها کنید. با این حال، من فکر می کنم که کسانی که خواندن آثار دیگر را تحت تاثیر قرار نمی خواهد همان، چرا که سفر فیلیپینی یک سفر جدید از یک موضوع خاص است. اگر مسابقه ساراماگو من را نداشته باشد، این مارشال هرگز نباید به من بیاید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سفر فیل


 کتاب باری دیگر برایدزهد
 کتاب وقتی به من می رسی
 کتاب یعقوب را دوست داشتم
 کتاب آنجا که ایمانم را رها کردم
 کتاب لینکلن در برزخ
 کتاب گتسبی بزرگ