کتاب سفر دریایی لی لی

اثر پاتریشیا رایلی گیف از انتشارات فرهنگ نشر نو - مترجم: فهیمه مهدی زاده-داستان تاریخی

نویسنده Patricia Reilly Giffs Newbery افتخار برنده Lilys Crossing در حال حاضر در دسترس برای اولین بار در کاغذ دیواری است! هر تابستان لیلی و پدرش به خانه خانواده اش در Rockaway در نزدیکی اقیانوس اطلس میروند. اما تابستان 1944 متفاوت است. جنگ جهانی دوم پدر لیلی را در خارج از کشور فرا خوانده است، بهترین دوست دوست لیلی، مارگارت مجبور شد با خانواده اش به شهر کارخانه جنگی حرکت کند و لیلی مجبور شده با مادربزرگش زندگی کند. اما پس از آن، یک پسر به نام آلبرت، یک پناهنده از مجارستان، در Rockaway زندگی می کند. او بیشتر خانواده اش را به جنگ از دست داده است. به زودی او و لیلی یک دوستی خاص تشکیل می دهند و اسرار برای به اشتراک گذاشتن دارند. اما آنها هر دو گفته دروغ، و دروغ لیلی ممکن است هزینه زندگی آلبرت خود را.


خرید کتاب سفر دریایی لی لی
جستجوی کتاب سفر دریایی لی لی در گودریدز

معرفی کتاب سفر دریایی لی لی از نگاه کاربران
پیاده روی لیلی توسط پاتریشیا رایلی گیف نوشته شده است. این کتاب در مورد یک دختر به نام لیلی و ماجراهای تابستانی او در طول جنگ جهانی دوم است. من با این کتاب تحت تاثیر قرار گرفتم زیرا از استفاده از زبان تكنیكی و خلق و خوی هیجان آور استفاده خوبی دارد. من اعتقاد دارم که نویسنده از کلمات توصیفی خوب و زبان مجازی استفاده می کند. به عنوان مثال، نویسنده از یک تقلید استفاده می کند. گیف مقایسه قایق ها را به سمت ساحل به اقیانوس می اندازد که طوفانی است، @ لیلی اخبار را در فیلم ها دیده، قایق های نزدیک به ساحل، آب خشن مانند Rockaway در صبح طوفانی @ استفاده از یک شبیه سازی کمک می کند تا برای درک آنچه که نویسنده درباره آن صحبت می کند. همچنین، نویسنده از مثال بزرگی از یک هیپربول استفاده می کند. این باعث می شود که دوستان لیلی، آلبرت و موهای او را فراتر ببرند، و موی او گویی و ضخیم بود، اما به نظر می رسید که او در صد سال از آن نبوده است. این به من کمک کرد تصویر بهتر از موهای آلبرت را بدست آورم و همچنین اجازه می دهد برخی طنز به کتاب. در نهایت، نویسنده از پیش بینی بعضی از فصل ها استفاده می کند. لیلی به آلبرت دروغ گفت، اما او مجبور شد حقیقت را بگوید که آنها نمی توانند به اروپا بروند. آلبرت می خواست به اروپا برود تا خواهرش را ببیند. این پیشگویی در مورد آنچه آلبرت در فصل بعد می گوید وقتی که لیلی به او حقیقت را می گوید. این باعث شد که من بخواهم کتاب را بخوانم. Lilys Crossing یک کتاب عالی برای خواندن است. به طور کلی، این کتاب بسیار جذاب است زیرا شما احساس می کنید که در ذهن لیلی هستید. نویسندگان استفاده از زبان مكانیكی كتاب را حتی بهتر می سازند.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را به عنوان بخشی از کمک مالی دریافت کردم و قبل از اینکه آن را در یکی از کتابخانه های کوچک خیرخواهم بخوانم، می خواستم آن را بخوانم. این (به ظاهر) کپی رایت یکی از #twentybooksofsummer من بود. چنین داستان سریع و شیرین زمان جنگ. به علت سن پیشنهادی خواننده، خیلی زیاد است، اما کمتر از آن، از آن لذت بردم و من فکر می کنم بچه های جوان نیز باشند. احتمالا برای نمرات 3-5 یا شاید 6 توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
احساسات را دوست داشتم دوست داشتم در مورد جنگ جهانی دوم از چشم دختر جوان امریکایی خواندن کنم. من این داستان را دوست داشتم. من نویسنده نویسندگی را دوست داشتم احساسات جدی در کنار فعالیت های روزمره لیلی را دوست داشتم. او یک دختر جوان با احساسات واقعی بود، و من دوست داشتم که چگونه نویسنده او را تصویر می کند. من احساس کردم که نویسنده فهمید، می دانست و افکار لیلی را احساس کرد. کتاب عالی!

مشاهده لینک اصلی
من همه چیز را در مورد این کتاب ابتدایی فوق العاده دوست داشتم: اطلاعات تاریخی درباره جنگ جهانی دوم و چالش هایی که در خانه در ایالات متحده با آن مواجه بودند، دوستی زیبا بین یک دختر آمریکایی و پسر مجارستانی که به شهر تابستان می آید، و مفهوم پشیمانی عمیق و چگونگی برای رفتن از آن چیز دیگری که من دوست داشتم این است که داستان تاریخی است اما نه به عنوان شدید به عنوان برخی از کتاب ها می تواند باشد.

مشاهده لینک اصلی
این یک رمان تاریخی داستان در مورد زندگی خیالی یک دختر به نام لیلی در حال رشد و زندگی در طول جنگ جهانی دوم است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این رمان این است که چگونه از دیدگاه لیلی ها و نحوه برخورد با جنگ به عنوان یک آمریکایی در نیویورک صحبت می شود. من می گویم که این کتاب برای کودکان در کلاس های 4 تا 6 است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سفر دریایی لی لی


 کتاب عموزادگان
 کتاب نسل اژدها
 کتاب ارلاندو
 کتاب صدای افتادن اشیا
 کتاب زندگی بر روی میسی سیپی
 کتاب همدستی با بریتانیایی ها