کتاب سفر دریایی لی لی

اثر پاتریشیا رایلی گیف از انتشارات فرهنگ نشر نو - مترجم: فهیمه مهدی زاده-داستان تاریخی

نویسنده Patricia Reilly Giffs Newbery افتخار برنده Lilys Crossing در حال حاضر در دسترس برای اولین بار در کاغذ دیواری است! هر تابستان لیلی و پدرش به خانه خانواده اش در Rockaway در نزدیکی اقیانوس اطلس میروند. اما تابستان 1944 متفاوت است. جنگ جهانی دوم پدر لیلی را در خارج از کشور فرا خوانده است، بهترین دوست دوست لیلی، مارگارت مجبور شد با خانواده اش به شهر کارخانه جنگی حرکت کند و لیلی مجبور شده با مادربزرگش زندگی کند. اما پس از آن، یک پسر به نام آلبرت، یک پناهنده از مجارستان، در Rockaway زندگی می کند. او بیشتر خانواده اش را به جنگ از دست داده است. به زودی او و لیلی یک دوستی خاص تشکیل می دهند و اسرار برای به اشتراک گذاشتن دارند. اما آنها هر دو گفته دروغ، و دروغ لیلی ممکن است هزینه زندگی آلبرت خود را.


خرید کتاب سفر دریایی لی لی
جستجوی کتاب سفر دریایی لی لی در گودریدز

معرفی کتاب سفر دریایی لی لی از نگاه کاربران
داستان در مورد شجاعت. بخش کوچکی از ما در جنگ جهانی دوم، لیلی شجاع و پدر و مادربزرگش و بهترین دوست جدیدش از سراسر اقیانوس. لیلی دارای چهار مشکل بزرگ است: دروغ گفتن، خیال پردازی، دوستان (برخی از آنها) و مادربزرگش. او نویسنده و جاسوسی است که راه سختی را برای غلبه بر مشکلاتش یاد می گیرد.

مشاهده لینک اصلی
** اسپویلر هشدار ** این به انتظارات من بعد از Hollisys وودز زندگی نمی کند. من دوست داشتم که چگونه رابطه لیلی و آلبرت شکل گرفت و پاپریکا را بسیار سرگرم کننده یافت. با این حال، پیچیدگی طرح با خواهر آلبرت که توسط پدر لیلی پیدا شد، به نظر می رسید کمی بیش از حد مناسب است. هرچند تنظیم بسیار زیبایی بود.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب خوب برای کلاس 5 - 6 درجه - خواننده آسان، کمی قابل پیش بینی، می دهد برخی از بینش برای جنگ جهانی دوم از روی صفحه اصلی بدون وارد شدن به جنایات جنگ. یک دختر جوان رمانتیک در طول یک تابستان در ساحل دریایی یک دوست پسر جوان پناهنده را دوست دارد.

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان قابل پیش بینی از یک نوجوان جوان و تلفات و دستاوردهای در طول جنگ جهانی دوم است. مناسب برای هر سنی است.

مشاهده لینک اصلی
شما واقعا می توانید بی گناهی یک کودک را که از طریق یک جنگ با جراحت و درگیری های اطرافش می گذرد، قدردانی کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سفر دریایی لی لی


 کتاب اینجا در برلین
 کتاب روزهای ممنوع ما
 کتاب کبوترهای وحشی
 کتاب موبی دیک
 کتاب هاکلبری فین
 کتاب داستان زندگی یک زن