کتاب سرود سلیمان

اثر تونی موریسون از انتشارات نشر چشمه - مترجم: علی رضا جباری (آذرنگ)-داستان تاریخی

آهنگ سلیمان یک رمان سال 1977 توسط نویسنده آمریکایی تونی موریسون است. این پیروی از زندگی مکون Milkman Dead III، یک مرد آفریقایی-آمریکایی است که در میشیگان زندگی می کند، از زمان تولد تا بزرگسالی. Milkman Dead در مدت کوتاهی پس از یک محفل محله ای متولد شد که خود را از روی پشت بام در تلاش بیهوده در پرواز گذراند. برای بقیه عمر او نیز تلاش خواهد کرد پرواز کند. تونی موریسون با استفاده از این رمان درخشان، تصور می شود که داستان سیزده ساله را به طرز شگفت انگیزی از جمله Saul Bellow یا گابریل گارسیا مارکز (Gabriel Garsía Márquez) ترجمه می کند. موریسون به عنوان Milkman از شهر روستای بنت به جای ریشه های خانواده اش می گوید، موریسون یک بازی کامل از استریو ها و سحرآمیزان، دروغگو ها و تروریست ها، ساکنان یک دنیای سیاه و سفید را به طور کامل درک می کند.


خرید کتاب سرود سلیمان
جستجوی کتاب سرود سلیمان در گودریدز

معرفی کتاب سرود سلیمان از نگاه کاربران
این کتاب زیبایی نوشته شده در مورد یک خانواده سیاه پوست که در میشیگان زندگی می کند کمی از همه چیز است - سحر و جادو، ارواح، عجایب، قاتلان، عاشقان و بیشتر. پرش به عقب و جلو در زمان. این داستان داستان Milkman Dead را می گوید، که پس از رشد و تحسین و خودخواهی در یک شهر صنعتی شمالی، می خواهد چیزی از سرنوشت و ریشه هایش در جنوب روستایی کشف کند. یک داستان جذاب با شخصیت های فوق العاده جالب پر شده است.

مشاهده لینک اصلی
فوق العاده منحصر به فرد

مشاهده لینک اصلی
این سومین رمان نوشته تونی موریسون (برنده جایزهی جایزه در ادبیات در سال 1993) و یک رمان تحسین برانگیز است. به طور معمول، ترکیب متفاوتی از داستان و فانتزی و داستان چند لایه وجود دارد. بر خلاف داستان های قبلی، شخصیت اصلی یک مرد سیاه پوست شناخته شده به نام \"مکون مرگ\" III به نام Milkman است. یک مرد جوان ممتاز که می خواهد خود را در پایان رمان بخواند. اما این به صبر و شکیبایی نیازمند است، به طوری که داستان به آرامی آشکار می شود، و همچنین به درک تمام تفاوت های ظریف. داستان همه مربوط به کسانی است که تاثیر در Milkman سفر - پدر و مادرش ماکون و روت، خواهر او، عمه خود پیلاتس، پسر عموی خود را Hagar و بهترین دوست خود را گیتار Baines. این بود که کتاب آسان برای جذب در این اولین خواندن نیست. تصاویر مکرر پرندگان، انتخاب عمدی کلمات، استفاده از منابع کتاب مقدس و فولکلور آفریقایی وجود دارد و استفاده از موسیقی همواره آسان نیست. علاوه بر این، موریسون به طور کلی به سیاه پوست صحبت می کند - رویاهای خود، اندیشه های خود را از عشق و ازدواج، مشکلات از برده داری و فقر. و با این حال او امیدوار است که نیاز جامعه به تغییر و همچنین نیاز به هویت و دانستن گذشته باشد. این خواندن ارزشمند است، اما ممکن است نیاز به خواندن چندگانه داشته باشد تا معنی کامل را درک کند. من هنوز سعی دارم نامگذاری رمان را با طرح انجام دهم. تونی موریسون همیشه هدف را با عنوان دارد.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از کتابهای مورد علاقه تونی موریسون است. من از آن لذت بردم تا آن که من را بترساند تا هر یک از شخصیتها را بپذیرد ... موریسون غول ادبی است؛ کار او از نظر فرهنگی و اجتماعی برای هر دو قرن 20th و 21st باقی مانده است.

مشاهده لینک اصلی
3.5 *

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرود سلیمان


 کتاب آزادی یا مرگ
 کتاب سوفیا پتروونا
 کتاب الموت
 کتاب روزهای برمه
 کتاب هیاهوی زمان
 کتاب میدل مارچ