کتاب ستاره ها را بشمار

اثر لوییس لوری از انتشارات افق - مترجم: پروین علی پور-داستان تاریخی

‫آنه مری و دوست صمیمی اش الِن در زمان جنگ، تمام فکر و ذکرشان مدرسه، کمبود مواد غذایی و سربازان آلمان نازی است که آرامش شهر کوچک شان را بر هم زده اند!

‫نازی ها دست بردار نیستند و یهودیان دانمارک ناچارند مخفیانه وطن شان را ترک کنند. در این میان آنه مری به مأموریتی خطرناک می رود تا دوستش را نجات دهد. اما آیا از پس آن برمی­آید؟


خرید کتاب ستاره ها را بشمار
جستجوی کتاب ستاره ها را بشمار در گودریدز

معرفی کتاب ستاره ها را بشمار از نگاه کاربران
Number Stars @ توسط Lois Lowery یک کتاب عالی بود! در بعضی قسمت ها غمگین بود، اما خیلی خوشحال شدم!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب چیزی بود که من انتظارش را داشتم، همه مثل یک کتاب واقعا خوب بود، من اشتباه نداشتم، چند قسمت از آن را دوست داشتم، اما در مجموع این کتاب چیزی نبود که امیدوار بودم.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از قطعه زیبا و لمسی از لوئیس لوری. با یک شخصیت 10 ساله دختر در طول جنگ جهانی دوم در دانمارک. یک کتاب کودک بزرگ.

مشاهده لینک اصلی
من می دانم که این را در دبیرستان یا دبیرستان خواندید، اما نمیتوانست به اندازه کافی به اندازه ای به آن توجه کند تا دوباره آن را بخوانم. من خوشحالم که من آن را یک داستان طولانی نیست، اما موفق به تصویر برداری مختصر و متحرک دانمارک در طول انتقال نازی ها از یهودیان. من به ویژه پس از پایان سخنرانی علاقه مند شدم که تأیید می کند که در حالی که خانواده ها در این داستان تصور می کنند، بر اساس بسیاری از وقایع اتفاق می افتد (به طور گسترده ای) و با الهام از افراد شجاع که در واقع زندگی خود را خطرناک (و برخی جان خود را از دست دادند تا دیگران را نجات دهند قطعا توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
وای، من واقعا این کتاب را دوست دارم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ستاره ها را بشمار


 کتاب مهاجر خوشبخت
 کتاب چه بر سر وحشی سفید آمد؟
 کتاب بی سرنوشتی
 کتاب ماه بر فراز مانیفست
 کتاب پیکار با سرنوشت
 کتاب تانگوی شیطان