کتاب ستاره ها را بشمار

اثر لوییس لوری از انتشارات افق - مترجم: پروین علی پور-داستان تاریخی

‫آنه مری و دوست صمیمی اش الِن در زمان جنگ، تمام فکر و ذکرشان مدرسه، کمبود مواد غذایی و سربازان آلمان نازی است که آرامش شهر کوچک شان را بر هم زده اند!

‫نازی ها دست بردار نیستند و یهودیان دانمارک ناچارند مخفیانه وطن شان را ترک کنند. در این میان آنه مری به مأموریتی خطرناک می رود تا دوستش را نجات دهد. اما آیا از پس آن برمی­آید؟


خرید کتاب ستاره ها را بشمار
جستجوی کتاب ستاره ها را بشمار در گودریدز

معرفی کتاب ستاره ها را بشمار از نگاه کاربران
خواندن چند خط اول کتاب باعث شد که من فکر کنم که این کتاب را دوست دارم. و بله من! همیشه پس از خواندن کتاب های مربوط به حمله نازی، همیشه احساس غم و اندوه می کنم. اما این کتاب من را با برخی از احساسات زیبا ترک کرد! این یک جواهر درخشان است که داستان 10 ساله شجاع را به شما می دهد، آنماری که زندگی خود را به مخاطره می اندازد تا بهترین دوستش، الن را نجات دهد. او نه تنها دوستان خود را نجات می دهد، بلکه زندگی های دیگران را با شجاعت و سرخوردگی اش، موجب نجات می دهد. بله، من این داستان را می دانم و این طرح به لحاظ وضعیت واقعی بسیار ناخوشایند است که بسیار بد بود، اما در چنین تفکراتی، این درست نیست؟ شاید برخی از جوانان شجاع مانند انماری که برخاسته بودند شجاعانه علیه نازی ها برای نجات دیگران، برای نجات بهترین دوستان خود! ممکن است اتفاق افتاده باشد!

مشاهده لینک اصلی
من کتاب های مربوط به جنگ جهانی دوم را دوست دارم و این یکی از موارد مورد علاقه من است چون من آن را در کلاس 6 خوانده ام!

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره یک داستان قدرتمند است که می تواند در هر سنی لذت ببرد. آب و هوا شما این را به 5 سالگی یا خواندن آن را در سن 55 سالگی، شما هنوز هم می توانید از این کتاب فوق العاده یاد بگیرند و لذت ببرید.

مشاهده لینک اصلی
من لویس لوری را دوست دارم خواننده یکی از کتابهای مورد علاقه من است. او یک راه برای توضیح یک ایده پیچیده یا درس را در ساده، اما نه به شدت پایین به پایین راه است. داستان نازک از یک دختر جوان که در زمان اشغال نازی ها در دانمارک زندگی می کند و سعی در درک اینکه چه کسانی نازی ها هستند و به چه معناست که حضور آنها به این معناست. هنگامی که آنماری یوهانسن بهترین دوست، الن رز، که یهودی است، با خانواده اش حرکت می کند و وانمود می کند خواهر خواهر او شده است، زیرا پدر و مادرش مجبور به مخفی شدن برای جلوگیری از @ نقل مکان @، سوالات که در مورد چرا محرمانه لازم است نخستین قرار گرفتن در معرض خواننده ی جوان است که با خشونت و وحشت از هولوکاست تجربه نکرده است. لوری از هیچ کدام از ترس، ضرب و شتم، شجاعت، خشم، فریب، سردرگمی یا قدرت نشان نمی دهد از کسانی که در طول این دوره تاریک در تاریخ زندگی کرده اند، خجالت نمی کشند. با این حال، او داستان را از طریق دهان Annemarie باز می کند، بنابراین داستان مناسب این گروه سنی است. من فکر می کنم این بهترین کتاب ادبیات بزرگسالان و کودکان است. مجذوب، صادقانه، خوب نوشته شده و مهم است. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
سبک زیبا، مهربانانه به داستان یک خانواده، به ویژه دو خواهر که به خانواده همسایگان کمک می کنند از اخراج نازی از دانمارک، سخن می گویند. آن را آسان خواندن و به معنای برای نوجوانان / نوجوانان است، اما آن را یک کلاسیک برای بزرگسالان نیز خواند، IMHO. بعضی از آنها جنبه ای از افسانه ای در رویکرد ملایم به یک واقعیت وحشتناک دارد، اما به نظر نمی رسد که همه چیز برای همه افراد و زمینه ها باورنکردنی باشد. آفرین.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ستاره ها را بشمار


 کتاب تام سایر
 کتاب گیرنده شناخته نشد
 کتاب زندگی و مرگ جان شاه
 کتاب بازگشت به کیلی بگز
 کتاب هومر و لنگلی
 کتاب قرار ملاقات