کتاب زندگی پشت و رو

اثر تاینها لای از انتشارات آفرینگان - مترجم: بهزاد صادقیان-داستان تاریخی

Inside Out & Back Again, Thanhha Lai
عنوان: زندگی پشت و رو؛ نویسنده: تانا (تاینها) لایی؛ مترجم: بهزاد صادقیان؛ تهران، آفرینگان، 1395؛ در 318 ص؛ شابک: 9786003910256؛ موضوع: داستانهای امریکائیان ویتنامی تبار - قرن 21 م


خرید کتاب زندگی پشت و رو
جستجوی کتاب زندگی پشت و رو در گودریدز

معرفی کتاب زندگی پشت و رو از نگاه کاربران
همیشه وقتی بچه های کتاب برنده جایزه را خوانده ام، همیشه به عنوان یک کودک اذیت می شوند و بعد متوجه می شوم که برنده جایزه شده است زیرا بزرگسالان فکر می کنند که کودکان باید آن را بخوانند و نه به این دلیل که بچه ها واقعا مایل به آن هستند. در داخل \u0026 amp؛ بازگشت دوباره یک مثال کلاسیک است، که در مورد آن یک دختر جوان است که فرار جنگ ویتنام را با خانواده اش و در آلاباما پایان می دهد. همچنین، آن را در آیه نوشته شده است، که من واقعا خوشحالم به پایان رسید. در اینجا یک نمونه در مورد شروع مدرسه در امریکا است:Misss SScottpoint برای من، و سپس به حروف الفبای انگلیسی، ABC می گویند ABC و غیره. او می گوید کلاس به کف زدن. من فریاد می زنم.MiSSS SScottpoints به اعداد در طول دیوار. شمارش تا بیست و هفتاد و هفتاد و هفت درجه انجام می شود. کلاس های خود را بیدار می کند. خشمگین نیستم، نمی توانم فورا یاد بگیرم و چگونه آب رودخانه را تصفیه کنم. بنابراین این احساسات را دوست دارم. من از آن متنفر نیستم، متنفرم، متنفرم. این از قفسه به عنوان 12 ساله، من واقعا از آن به عنوان یک بزرگسالان لذت بردم. این بر اساس نویسندگان خود تجربه است که عمق به صدای بسیار جذاب او اضافه می کند، و توصیف های او ساده اما دوست داشتنی است. به علاوه، شما می دانید که پایان خوش است چون او رشد می کند تا جایزه ملی کتاب و جوایز نیویورک را به دست آورد، درست است؟ من فکر می کنم ممکن است دخترم را بخواند. :)

مشاهده لینک اصلی
در داخل \u0026 amp؛ بازگشت دوباره یک داستان فوق العاده است که شما تا به حال به آن اعتقاد ندارید که شما را دوست دارید. وقتی آخرین صفحه را تبدیل کردم، من به خاطر کتاب به شدت غم و اندوه بودم، اما به علت عدم وجود صفحات در سمت چپ. من واقعا برای شخصیت ها، به ویژه ولز احساس کردم. من عاشق خواندن درباره تجارب خودم با خروج سرزمینی که دوستش داشتم و به مکان ناشناخته رفتم، زیرا باورمندی. تنظیم کتاب در طول جنگ ویتنام به من کمی پس زمینه برای اینکه چگونه زمان بود، و بخش زمانی که او در کشتی واقعا من را برای او احساس، و برای همه آنها. من لذت بردن از چگونه Thannha عرض قرار دادن اطلاعات در هر حال به طرز وحشیانه ای توضیحات دکوراسیون در خانه به ما پس زمینه شخصیت داده و غیره این کتاب در آیه نوشته شده است، و برخی از زبان زیبا بود. من دیگر این کتاب را با من ندارم، اما اگر من انجام دادم، Id قطعا برخی از نقل قولها را در اینجا قرار می دهم. ارتباط عاطفی که من در هنگام خواندن احساس کردم عظیم و شدید بود؛ لایس کلمات باعث شده بود که احساس کنم که من همیشه در آنجا با ولز بودم، حتی زمانی که در تختخوابم، صفحات عجیب و غریب مانند آتش سوزی را تکان دادم. من قطعا این کتاب را برای همه توصیه می کنم؛ خواندن سریع آن، قادر به کمی بیش از یک ساعت و نیم است. این کتاب به من درک عشق من به داستان تاریخی داد.

مشاهده لینک اصلی
در حدود یک ساعت قابل خواندن است، این کتاب شعر ساده و ساده، کار بسیار خوبی برای نقاشی یک تصویر از روند پیچیده مهاجرت به یک کشور جدید است. شما می توانید بگویید که این یک داستان بسیار شخصی برای Thanhha Lai است و من واقعا دوست داشتم که او زمان را به تصویر بکشد زندگی در ویتنام قبل از اینکه به آمریکا برود، بنابراین همسویی دو زندگی اش بسیار واضح است. من حتی نمیتوانم تصور کنم که باهوش و زیبا و محبوب و شاد و آرام و راحت است و پس از آن باید به طور کامل نقل مکان کرد و به عنوان گنگ، زشت، غم انگیز و عجیب و غریب، حتی اگر شما می دانید شما شگفت انگیز و جالب و عالی. لای شغلی شگفت انگیز از استفاده از شعر برای نشان دادن خلق و خوی و احساس آن چیزی است که می خواهم این را تجربه کنم. چیزی که من آرزو می کنم این است که یک آپاندیس با توصیف دقیق تر از آنچه در ویتنام در این دوره زمانی اتفاق افتاده وجود داشته باشد، برای بچه هایی که هنوز در مدرسه آن را مطالعه نکرده اند.

مشاهده لینک اصلی
اوم ... چرا صبر کردم تا این کتاب رو بردارم؟ Thanhha Lai خوانندگان را به داستان با اشعار زیبای اشعار خود در مورد جنگ ویتنام و یک پرواز خانوادگی و مبارزه برای به هم زدن به عنوان مهاجران آمریکایی به حق داستان. کتاب صوتی به خوبی انجام می شود، با رائون Doan نیکی هر یک از دقت انتخاب کلمه. تلفظ ویتنامی به صراحت و با تاکید بر آن است که آنها را از متن انگلیسی جدا سازد (همانطور که theyre italicised، که احتمالا آنها را در کتاب چاپ). این یک گوش دادن بود واقعا لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
یکی از تنها دو کتاب افتخار نوبری برای سال 2012، این داستان باور نکردنی بر اساس تجربه زندگی واقعی نویسنده است. از منظر 10 ساله ولز، این مجموعه ای از اشعار زیبایی نوشته شده و متفکرانه است که در مورد یک خانواده ویتنامی که در سال 1975 از کشور خود فرار کرده اند، سخن می گوید. این در حال حرکت، پرخاشگر و قانع کننده است. پس از گذراندن یک قایق طولانی در آمریكا، خانواده حمایت می شود و به آلاباما فرستاده می شود. همانطور که جوان می نویسد، بعضی اوقات زندگی در جنگ ویتنام از لحاظ احساسی امن تر از جنوب ایالات متحده بود. به شدت توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی پشت و رو


 کتاب نیمه تاریک
 کتاب بازگشت به کیلی بگز
 کتاب بوسه
 کتاب شگفت زده
 کتاب رویای تئو
 کتاب تسویه حساب