کتاب زندگی پشت و رو

اثر تاینها لای از انتشارات آفرینگان - مترجم: بهزاد صادقیان-داستان تاریخی

Inside Out & Back Again, Thanhha Lai
عنوان: زندگی پشت و رو؛ نویسنده: تانا (تاینها) لایی؛ مترجم: بهزاد صادقیان؛ تهران، آفرینگان، 1395؛ در 318 ص؛ شابک: 9786003910256؛ موضوع: داستانهای امریکائیان ویتنامی تبار - قرن 21 م


خرید کتاب زندگی پشت و رو
جستجوی کتاب زندگی پشت و رو در گودریدز

معرفی کتاب زندگی پشت و رو از نگاه کاربران
یک داستان کوتاه اما قابل توجه. این کتاب یکی از دلایل خواندن بسیار مهم است. چطور می توانیم درک کنیم که احساس می کند پناهنده است؟ من به شدت معتقد هستم که اگر بیشتر مردم این کتاب یا کتاب مشابه را بخوانند، اعمال زنا زبانی کمتر می شود. من هرگز کتابی را که در آیه آزاد نوشته ای خوانده ام، اما من آن را کاملا دوست داشتم. من فکر کردم که این موضوع که نویسنده می تواند شما را به احساس بسیار برای شخصیت های با چند کلمه شگفت انگیز است. بسیار توصیه شده. @ شرح حال بسیار پیچیده است. @ توضیح: این داستان متحرک یک سال از تغییرات، رویاها، غم و شفا دادن دختران است که سفر می کند از یک کشور به دیگر، یک زندگی به بعد.

مشاهده لینک اصلی
این رمان متحرک در آیه یک سال در زندگی یک دختر جوان است که باید همه چیزهایی را که برای یک جهان آشنا است و همه چیز عجیب و غریب است را ترک کند. این سال 1975 است و زمانی که جنگ به سوی سایگون، خانه ویتنام نزدیکتر می شود، ولز در مورد موقعیت پدرش گمشده و تنگه های خانوادگی، نشان می دهد. وقتی آنها فرصتی برای فرار دارند، خانواده قایق را به قایق می رساند، و در نهایت در آلاباما به پایان می رسد. این کتاب کاملا مشتمل بر مبارزاتی است که مهاجران با آن مواجه هستند که با یک فرهنگ جدید، یک زبان جدید و سوء تفاهم در مورد کشور هایشان زندگی می کنند. در حالی که خانواده دریافت کننده بسیاری از مهربانی ها است، آنها نیز بابت یک معامله فوق العاده نیز مورد توجه قرار گرفته اند. در مورد ولز، مراکز قلدر شدن در اطراف نام او و ظاهر او، که یک همسرش لذت بردن در استفاده در برابر او لذت می برد. چندین یادداشت در مورد داشتن زبان انگلیسی و ماهیت گیج کننده گرامر زبان انگلیسی وجود دارد که با طنز و جهانی بودن در میان اغتشاش یک کودک لایه بندی شده است. همچنین همانطور که در راه خود به یاد ماندنی می گویند قسمت هایی که توصیف کرده اند دارای عشق به غذاهای خوشمزه ویتنام و میل او به تنقلات است. فقط کسی که سنگ را به جای یک قلب می تواند به ولز، خواهر و برادر و مادرش احتیاج داشته باشد یا در تصمیم خود نه تنها برای زنده ماندن، بلکه در خانه جدید خود نیز رشد کند. این یکی را با تمام قطعات شکسته ترکیب کنید.

مشاهده لینک اصلی
در این مجموعه کوتاه و آسان به خواندن اشعار، 10 ساله ولز، یک سال از وقوع زلزله در زندگی او را بازگو می کند چون او مجبور است پس از حمله به ویتنام شمالی را ترک کند. یک روز قبل از سقوط سایگون، او و خانواده اش در یک کشتی نیروی دریایی پرجمعیت فرار می کنند و در پایگاه نیروی دریایی ایالات متحده در گوام پناه می گیرند. در نهایت، خانواده اش از پنج نفر به عنوان پناهنده وارد ایالات متحده می شوند و توسط یک حامی بزرگ در آلاباما که در نهایت حل و فصل می شوند، مشاغل را پیدا می کنند و به مدرسه می روند. انتقال گذار یک ساله برای جوانان ولز بسیار مشکل و دردناک است، زیرا او تجربه واقعی از دست دادن پدرش، نفرت واتیکان آمریکایی، خشونت و قلدری را از اینکه متفاوت از دیگران است و احساس گناه به او در تلاش برای گرفتن یک درک اساسی از زبان انگلیسی. اما او همچنین یاد می گیرد که قدرت و آرامش مادرش را تحسین کند، دوستان و متحدانش را توسعه می دهد و می تواند به آینده ای شگفت انگیز نسبت به یک آینده امیدوار نگاه کند. من با اشک هایش درگیر شدم با پذیرش تغییرات، عمق این اقدامات نفرت انگیز به او و با سخاوت همسایگان بود. این کتابی است که شما را در زندگی جذاب خود بازتاب می دهد و تعجب می کند که آیا برای کسانی که مجبور به از دست دادن همه چیز برای زندگی یک روز بیشتر بوده اند، به اندازه کافی انجام داده اید.

مشاهده لینک اصلی
بازبینی برای آمده (و این لیست بزرگتر می شود)

مشاهده لینک اصلی
Thanhha لاو در مورد ولز می نویسد، اما بیشتر او در مورد دوران کودکی اش می نویسد. یک کودک در ویتنام، و سپس نیاز به فرار به یک مکان امن است. یک مکان عجیب و غریب، جایی که شما به نظر می رسد متفاوت است، آداب و رسوم متفاوت است، علاوه بر ضعیف بودن، و یک کلمه واحد درک نمی کند. یک جای جدید، که در آن بچه ها نمی دانم چه به این چهره زیتون، مو سیاه و سفید و مو در آغوش است. او از یک محل با پاپایا و طبیعت شده بود به یک مکان عجیب و غریب جدید، و آن است که دقیقا سرگرم کننده ترین از زمان است. پدر پدر است و مادرم و سه برادر به آلاباما می روند. آنها همه تلاش، آشنا شدن با یک جای جدید، و people.I جدید خواندن این کتاب با صدای بلند برای دختر من، آغاز است بسیار سخت است، و از آن آسان است (بیشتر برای بچه ها) به این کتاب است. اما زمانی که ولز و خانواده اش در قایق می افتند، یک پیشرفت است. و شما چند بار خندیدید، و بارها آسیب دیدید. در مجموع، یک کتاب شایان ستایش است. هکتار کردم سهم خود را از توهین، اما موفق به غلبه بر much.About یادگیری زبان انگلیسی: برادر کوانگ saysadd به nounsto معنی بیش از oneeven اگر تاپیک در حال حاضر یک ssitting وجود دارد. شیشه ای esAll عمل دایی فشردن خش خش از طریق من teeth.Whoever inventedEnglishmust دوست داشتم snakes.About فقیر و متفاوت بودن: نفرت ترحم، پس از مادر دادند که giverfeels ترحم بهتر، هرگز کتاب receiver.Great، یادگیری در مورد یک محل و فرهنگ های مختلف به دست ، و در مورد درد یکپارچه سازی. گام به گام ولز، یادگیری زبان انگلیسی و نحوه برخورد با اطفال، شایان ستایش است. شاید بیش از هر چیز، روشنگری تقریبا 4.5 ستاره.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی پشت و رو


 کتاب خانه قانون زده
 کتاب خانه روان
 کتاب خانه و جهان
 کتاب سفر فیل
 کتاب شمال
 کتاب دره دراز