کتاب زندگی اسرارآمیز

اثر سومونک کید از انتشارات آموت - مترجم: عباس زارعی-داستان تاریخی

داستان های آمریکایی قرن 21 میلادی-ترجمه عباس زارعی - ویراستار عارفه بهرام نژاد- چاپ اول بهار 1393


خرید کتاب زندگی اسرارآمیز
جستجوی کتاب زندگی اسرارآمیز در گودریدز

معرفی کتاب زندگی اسرارآمیز از نگاه کاربران
5 Starsâ € \"کسی که فکر می کند مرگ چیزی است که اسرار آمیز نمی داند چیزی در مورد زندگی است.\" من به این گوش دادن به کتاب صوتی و بدون شک، بهترین کتاب صوتی من تا به حال گوش کرده است. زندگی راز زنبورها در مورد لیلی - دختر 14 ساله سفید در کارولینای جنوبی در دهه 1960 است. لیلی زندگی می کند با پدر و Rosaleen او، که به مراقبت از لیلی مشغول به کار است، و خانواده را اجرا می کند، از آنجا که مادر لیلی مادرش در هنگام مرگ او فوت کرد. پس از یک سری رویدادها، لیلی و Rosaleen در نهایت زندگی با یک \"سیاه از زنبور عسل زنبور عسل\"، جایی که او خود را در میان خانواده بیشتر از او تا کنون بوده است. کتاب صوتی توسط Jenna Lamia روایت شده است و واقعا به شدت انجام شده است. در ابتدا کمی به ابتکار رسیدم اما فکر می کنم که در آن زمان بیشتر به ذهنم خطور می کند. به طریقی که گفته شد، شما احساس نمی کنید که کسی کتاب را برای شما خواند، فقط احساس می کند که لیلی داستان خود را بیان می کند و به همین ترتیب کاملا غریزی است. این فقط یک کتاب زیبا است شخصیت ها فوق العاده هستند، نوشتن معتبر و جذاب است. من واقعا واقعا دوست داشتم. این همه چیز را انجام می دهد و این کار را خیلی خوب انجام می دهد. من کتاب خواندن را توصیه می کنم، اما اگر کتاب های صوتی چیزی به شما نرسد، کتاب فیزیکی را نیز توصیه می کنم. من نمی توانم تصور کنم چیزی کمتر از شگفت انگیز است. \"داستان ها باید گفته شود و یا آنها می میرند، و وقتی آنها می میرند، نمی توانیم به یاد داشته باشیم که ما هستیم یا چرا اینجا هستیم.\"

مشاهده لینک اصلی
این نوعی از درامهای شیک احساساتی شیرین است که قصد دارد قدرت و قدرت روحیه زن را تحسین کند اما در واقع آن را مخالفت می کند، زیرا آنقدر پر از شربت ذرت است. در حال حاضر مشکلی با یک شربت یا قند کمی در یک زمان وجود ندارد، اما این نوعی از نوع بدی است: شربت ذرت فروکتوز بالا و آسپارتاما - چیزهای بد جعلی. از آنجایی که هرچند این مسائل (مثلا نژادپرستی و سوءاستفاده از کودک) جدی است، اما به طور واقعی با آنها برخورد نمی کند؛ در اینجا و آنجا گرد و غبار گرد و غبار کوچک را پراکنده می کند، هم اکنون و هم اکنون مثل یک مثل را می گوید و همه چیز را به شبه مذهبی سالم و مبهم مرتبط می کند که ارتباط با مریم باکره دارد. زندگی راز زنبورها با کلیشه های بد و کلیشه ها پدیدار می شود. جنبه های مختلف طبیعت باید بیانگر روحیه زن باشند: مانند زنبور ملکه از یک کندو، ماه و دریا. در اینجا یک عبارتی در مورد ماه است: @ او به اندازه کافی قدرتمند است تا اقیانوس ها را بکشند، و وقتی که او می میرد، همیشه دوباره می آید. مادرم به من گفته بود که بانوی ما در ماه زندگی می کرد و وقتی که تاریک بود چهره اش روشن و خواب آلود بود، باید آن را رقصید. @ این مومبو در تمام این کتاب هاست. این فلیمم بیشتر به خودکشی من مرا ناراحت کرد یک شخصیت خاص این شخصیت بسیار حساس به غم و اندوه های زندگی بود. چیزهای کوچک می تواند باعث افسردگی شود؛ او نمیتوانست ایستادگی کند تا یک سوسک را ببیند. در یک صحنه مضحک، یکی از خانه ها را با بیت های خاردار می چسبانید. بنابراین او نمیتواند هر موجود زنده را بکشاند اما میتواند با سنگ سنگین به رودخانه راه یابد و خود را بکشد؟ خوب، خوب او ذهنی ناپایدار بود؛ اما من نمی توانم خرید کنم که خودکشی توسط دستگیری یک دوست برای یک اتهام جزئی (که بعدا کاهش یافته) باعث شد. با همه چیزهایی که می تواند کسی را بر لبه فشار دهد؟ اما مشکل اصلی من این است که مرگ توسط شخصیت های دیگر درمان می شود. آنها بسیار ناراحتند، بله، اما پذیرش چیزی است که به معنای بودن و قربانیان انتحاری است @ تا به مرگ. @ و دوباره، شربت ذرت: @ رودخانه بهترین کار را انجام داد، من مطمئن بودم، به او یک سوار صلح آمیز خارج از این زندگی شما می توانید در رودخانه بمیرید، اما شاید شما نیز در آن دوباره متولد شده باشید ... @ Blech. نه این که من همیشه شربت را درست از بطری بیرون کشیدم، اما تصور می کنم بر خلاف خواندن این رمان نیست.

مشاهده لینک اصلی
اجازه دهید شروع کنم با گفتن این که من در حال حاضر قدردانی بسیار بیشتری برای زنبورها ... و به اندازه کافی عجیب و غریب، من خود را طلب و خوردن عسل در نقاط مختلف در حالی که خواندن این. کافی است بگویم، من این کتاب را دوست داشتم. من دوست داشتم که اگرچه @ @ احساس خوب @ داستان بود، آن نیز تا به حال مقدار زیادی از شن و ماسه. شخصیت های عزیزم به ویژه لیلی، اوت و زاک رشد پیدا کردند. توسعه شخصیت Sue Monk Kidds در این رمان عالی بود. او هر کدام از این شخصیت ها را به خواننده معرفی کرد و به خواننده اجازه می داد تا واقعا هر یک از آنها را بشناسد - محاکمه آنها، مصیبت ها و پیروزی ها. درد لیلیس برای من بسیار واقعی و قابل لمس بود. من واقعا برای او احساس می کنم که من خوانده ام. من نیز دوست داشتم که حتی اگر این @ @ احساس خوب @ داستان بود، هیچ جای نزدیک قابل پیش بینی بود. من در طول رمان شگفت زده شدم. این دوره زمانی یکی از مورد علاقه من برای خواندن در مورد است، و سو مونک کید کاملا جنوب میخواد - او آن را شرح و مردم آن را کاملا. نه تنها این، اما من بسیار در مورد زنبورها که من قبل از آن هرگز نمی دانستم یاد گرفتم، که بسیار مهربان بود. من همیشه تصور می کردم آنها بسیار خسته کننده هستند، اگرچه لازم است، و اکنون می بینم که موجودات شگفت انگیز آنها واقعا هستند. من حتی از پایان این داستان راضی بودم - کید جواب سوالاتی را به اندازه کافی پاسخ داد و فقط به اندازه کافی باز بود. من این واقعیت را دوست دارم که چیزهای خاصی برای خواننده باقی مانده است. سبک نوشتن آن زرق و برق دار است. فقط توصیف کافی برای رنگ آمیزی یک تصویر شفاف بدون رنگی کردن. فقط گویش و انفعال به اندازه کافی برای ایجاد صدای جنوبی بدون بدون استفاده از آن است. من خیلی ناراحت هستم چون خیلی چیزهای زیادی در مورد رمان دومم شنیده ام ... می خواهم یک دختر مری هستم!

مشاهده لینک اصلی
من فقط می خواهم این کتاب را برای شانزده سال بخوانم. من آن را به هر دختر که می دانم بدهم او با گرمی، فمینیسم، شیرینی و زندگی زندگی پر شده است.

مشاهده لینک اصلی
خواندن کتاب ها در مورد جنوب یک تجربه یادگیری عظیم برای من است. AKA سفید Aussie دختر که آن را آسان (دوست داشت لیلی). بنابراین به تاریخ من متفاوت است. من خواندن این کتاب را دوست داشتم. نویسنده موقعیتی را ایجاد می کند که در آن با زنان ارتباط برقرار کنیم، می توانیم آنها را بدانیم. تنظیم، غذا، آب و هوا، رنگ ... من آن را احساس کردم و واقعا از آن لذت بردم. داستان درباره افراد بزرگ و گذشته و شور و شوق آنها. من از این چیزهای زیادی آموختهایم و برای من مهم است. من نمی دانم اگر تعطیلات تابستانی تابستانی من به عنوان Ive تعطیلات سه هفته ای خود را در ساحل آغاز کرد - من تایپ کردن در حالی که شنیدن باد و کرک ناله - اما این خوب است. من باید همه چیز را با هم ترکیب کنیم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی اسرارآمیز


 کتاب زندگان و مردگان
 کتاب پدرخوانده
 کتاب ستاره سرگردان
 کتاب کلبه عمو تام
 کتاب راه آهن زیرزمینی
 کتاب فرشته سکوت کرد