کتاب زندگی اسرارآمیز

اثر سومونک کید از انتشارات آموت - مترجم: عباس زارعی-داستان تاریخی

داستان های آمریکایی قرن 21 میلادی-ترجمه عباس زارعی - ویراستار عارفه بهرام نژاد- چاپ اول بهار 1393


خرید کتاب زندگی اسرارآمیز
جستجوی کتاب زندگی اسرارآمیز در گودریدز

معرفی کتاب زندگی اسرارآمیز از نگاه کاربران
من واقعا این کتاب را دوست داشتم من فقط بعدا بررسی می کنم و متوجه شدم که بسیاری از مردم از کلیشه ها شکایت دارند و شرم آور هستند - من عاشق شخصیت هایی بودم که فاز آن را نداشتم، من شرمنده ام. من متوجه شدم که آمریکایی های آفریقایی همه به عنوان کلیشه های نقاشی شده اند اما من فهمیدم که نویسنده فقط با استفاده از یک صدای که با آن زمان را نگه داشته بود - پس از آن، اینطور که همه چیز دیده می شود. اما اکنون احساس می کنم کمی درگیر شده است، زیرا خدا لعنت می کند، من از کلیشه ها متنفر هستم و من معمولا اولین بار که بالا و پایین می شوم و مشت خود را تکان می دهم. من دوست داشتم لیلی، من در تلاش بودم که در واقع یک شخصیت اصلی را در یک رمان برای مدت طولانی در حالی که خیلی خوشحال شدم که لیلی را بلافاصله گرفتم. من فکر می کنم که صدای صادقانه و صحیح واقعی یک چهارده ساله بود، شما می توانید تعجب گسترده، ناخوشایند و خشم را بدون احساس تحریک احساس کنید. من دوست داشتم که چگونه بزرگ شد و آموخت؛ شجاعت و حکمت را به دست آورد؛ بدون اخلاق داستان داستان شما را از سر بریده است. من کاملا عاشق آگوست و Rosaleen بودم. صادقانه بگویم، من همه آنها را دوست داشتم. من حتی زاک و لیلی را برای پیوستن به من زدند - این باعث شد که من دوباره به عنوان یک خواننده نوجوان احساس کنم. من به خاطر فمینیست ها عاشق شدم، این زنان قوی، توانا و گیتی بودند. من عاشق بخش هایی هستم که اوت می گوید چرا او هرگز ازدواج نکرده است. من دوست داشتم که چگونه معنویت زنان با یک مذهب ناتمام مقابله شد و حتی اگر من بیخدایان بودم - هنوز فکر کردم که راه این که زنان جهان را درک کرده اند، توانمند و زیبا بود. این به جای زبان بود؛ صلح آمیز و قدرتمند. من بیشتر کتاب را بسیار اصلی یافتم و خواندنش نه تنها به دلیل استفاده کیدز از کلمات، بلکه به این دلیل که من واقعا هیچ وقت چنین چیزی را قبلا ندیده ام. من عاشق منحصر به فرد هستم. من داستان را دوست داشتم، من عاشق زیبایی بودم. من هم فکر می کنم که من از این کتاب خیلی جذاب بودم چون خیلی دور از زندگی من و آنچه که من از جهان می دانم. به عنوان استرالیایی، خواندن در مورد جنوب (از نظر Kidds به هر حال، در نظر گرفتن این واقعیت است که او کلیشه های) یک صفحه برگزار شد برای من. برخی از آثار در کتاب واقعا بسیار خیره کننده بودند. این مورد پاراگراف مورد علاقه من است. هر انسان در مقابل زمین دارای یک صفحه فولادی در سر خود است، اما اگر در حال حاضر و بعد از آن دروغ می گویید و همچنان به همان اندازه که می توانید آن را باز کنید، آن را مانند درب های بازتاب باز می کند، و اجازه می دهد تا در تمام افکار مخفی که ایستاده اند در اطراف تا صبر و شکیبایی، فشار دادن دکمه برای سوار شدن به بالا. مشکلات واقعی در زندگی رخ می دهد زمانی که آن درب های پنهان برای مدت طولانی بسته است.

مشاهده لینک اصلی
4 ½ ستاره آنها می گویند شما نمی توانید کتاب را با پوشش خود قضاوت کنید. عجیب و غریب، اخیرا این چیزی است که من انجام می دادم و آن کار ... تمام اعتیاد به مواد مخدر من را به آن آورد؛ پوشش و عنوان من را متصل ساخت. یک داستان بزرگ پر از نمادین، من فکر می کنم آن را مانند یک بالغ Aesopâ € ™ ثانیه قوم زنبور عسل است. گاهشمار اوایل دهه شصت، کارولینای جنوبی به اتهام نژادپرستی، این کتاب الهام بخش و کاملا فمینیستی است که با روحیه جالبی روبرو است. داستان شجاع دختر جوان از یک پدر تلخ و سوء ظن فرار می کند و به دنبال تلاش او برای پیدا کردن هر چیزی که می تواند در مورد مادرش که او را رها کرده است را پیدا کند. در این فرایند او تنها دوست خود را نجات می دهد، یک زن سیاه پوست نیز در حال اجرا است. تم اصلی آن سوء استفاده و رها کردن است، اما همچنین با رونق فراتر از سبک های استریو، نژادپرستی - بیشتر با ذوق و خوشی بیشتر از بسیاری برخوردار است. اکثریت شخصیت ها چند وجهی هستند - فضیلت و ناسازگار - انعطاف پذیری انسان. همه و همه به شدت آن را توصیه می کنیم. خودت را ببخش و لذت ببر Footnote: مانند همه متعصب های باغبانی، من یک مکنده زنبور عسل است؛ عشقت را دوست داشت و با تمام نمادهای شناور زنبور ملکه، کندو و عسل سرگرم کننده بود. چند مورد علاقه: @ بیشتر از همه، زنبورها را دوست دارم. هر چیز کوچکی می خواهد دوست شوداین یک زنبور عسل 10 میلیون سفر برای جمع آوری شهد به اندازه کافی برای تولید 1 پوند عسل @، من تماشای بال خود را مانند بیت کروم در تاریکی درخشان و احساس ساخت و ساز در سینه من احساس کردم. شیوه زندگی این زنبورها، حتی به دنبال یک گل نیست، فقط پرواز برای احساس باد، قلب من را از درون آن جدا می کند

مشاهده لینک اصلی
این کتاب کاملا شگفت انگیز خواهد بود، اگر در مورد این کتاب چیزی منحصر به فرد بود. یک داستان درباره لیلی، 14 ساله در نژادپرست آمریکایی جنوبی است. به نظر می آید؟ باز هم هست. او مادرزن است و با اتفاقی مادرش گناهکار است. پدرش بد است واقعا، مانند خالص و بی شرمانه، بدون هیچ گونه ویژگی بازخرید یا چیزی دیگر. و SURPRISE !!! او سوءاستفاده است! و شکنجه لیلی. هرگز کسی را ندیدم چه کسی به طور مداوم فریاد Clichà © !!! تمام وقت کتاب را خواندید؟ آه آره، باید داستان باشد! به جز خواهران 3 می، تمام کاراکترها زندگی کمتری نسبت به کربن های بریده شده داشتند. لیلی چیزی شبیه 14 ساله ندارد. او غرق در غم مادرش است یا مشغول چک کردن پسر داغ Zack است. چیزی درباره شخصیت او بسیار غیر واقعی بود. این مانند نویسنده بود که در مورد جنبه هایی که افراد در یک شخصیت دوست دارند را می دانست و فقط آنها را اضافه کرد. مانند قطعه های مختلف پازل های جداگانه، با هم به شدت مونتاژ می شود. همین امر برای داستان نیز صادق است. اوه، شرایط راحت، زنجیره بسیار قابل پیش بینی از حوادث، و پس از آن اوج لحظه ها و لباس. چنین زباله ای از یک پرویز زیبا و تلخی های زنبور عسل است. من معتقدم که حتی زنبورها نیز مجرم خواهد شد. و بنابراین مری سیاه می شود اگر شما فقط لگد زدن به لیلی و رویدادهای مربوط به او پس از آن رمان کاملا تحسین خواهد شد. چرا خوشبختانه بعد از اینکه کاملا ضروری است حتی هزینه یک طرح واقع گرایانه هم همین طور است؟ چرا نویسنده نمی تواند از مغز او استفاده کند به جای این که علاقه مند به خواننده باشد، یک رمان بسیار ناامید کننده است. 2.5 ستاره Ps: اگر چه این هیچ ارتباطی با داستان واقعی کتاب ندارد، باید اشاره کنم که زنبورها بسیار جالب هستند. این در کلاس دهم بود که من در مورد روش رقص ضعیف یاد گرفتم که زنبورها برای ارتباط استفاده می شود. بنابراین، قبل از هر فصل، کمی اطلاعات مربوط به زنبورها را پیدا کردم. آهنگ زنبور عسل هم شگفت انگیز بود! اما هیچ ستاره اضافی برای آن ها وجود ندارد.

مشاهده لینک اصلی
اگرچه زندگی راز زنبورها دارای توان بالقوه ای برای رمان کوچکی است که قلبش گرم می شود، اما در بسیاری از حساب ها می افتد. شخصیت ها اغلب احساس غیرقابل تحمل می کنند، از جمله یک پرستار سیاه پوست سفت کننده؛ یک دختر باهوش و باهوش که آرزو دارد که یک نویسنده باشد؛ و یک کشاورز جنوب شرقی. در حالی که کلیشه ها به دلیل کمی حقیقت در آنها وجود دارد، در اکثر این شخصیت ها هیچ اثری نیافتم، که اعمالش، از جمله دو حادثه اصلی تحریک رمان، به نظر می رسد تکمیل نشده و غیر از شخصیت است. صدای نویسندگان بی نظیر است و اغلب ناهموار است، با رادیو در زمان های مختلف 9، 14 و 45 (به نظر می رسد shes روایت از دیدگاه یک ساله خود را). جدول زمانی و قدم زدن رمان به طور مشابه رنج می برند. من اغلب احساس کردم که به من اعتقاد داشتم که چند ماه یا حداقل هفته ها گذشت زمانی که راوی می گوید 3 یا 4 روز بوده است. در حالی که جزئیات کوچک پرورش زنبور عسل و مادونا سیاه، این کتاب را کاملا از یک فلاپ نگه می دارد، از یک رویکرد بهتر روایت بهره مند می شود: در حال حاضر گفته شده است یا از فاصله ای بیش از 3 ماه گذشته. در کل، یک کار متوسط ​​است.

مشاهده لینک اصلی
زندگی راز زنبورها یک اپرا صابون است که نوعی کتابی است که پاسخهای عجیب و غریب را در باشگاههای کتابی متشکل از خانمهای بیکار که اغلب بی حوصله هستند تحریک می کند. یک داستان زیبا و شگفت انگیز از یک دختر جوان در جنوب که پدرش او را سوء استفاده می کند، بنابراین تصمیم می گیرد که با خدمتکار سیاه خود فرار کند و آرامش را در موقعیت نامعلومی پیدا کند. داستان این است که داستان هک فنلاند، که منجر به یک شوک شومک . این رمان پر از کلیشه است - 99٪ از مردان سفید پوست خشمگین هستند، دختران پدر غار با ویژگی های بازخرید نیست. همانطور که اگر همه مردان به عقب برگردند، همه زنان در این رمان به عنوان ذاتا خوب هستند. در این کتاب حدود 8 شخصیت مادر وجود دارد. این ممکن است دلیل آن باشد که رمان خیلی با بسیاری از فمینیست های روزانه محبوب است که عمق اینترنت را می سوزاند. همانطور که رمان توسط یک زن سفید نوشته شده است، تصویر سیاه و سفید به عنوان حامی پرشور است. در TSLOB، افراد سیاه پوست مردم نیستند؛ آنها برای افرادی که قصد سفارشی کردن آن را دارند، برای پیدا کردن راهشان استفاده می کنند. نویسنده نمی کند از هر نوع زبان بومی یا واژگان استفاده می کند که نشان می دهد که یک شخص سیاه پوست صحبت می کند (بعد از همه، ما در مورد 60 سالگی جنوب صحبت می کنیم). ما شاهد مشاغل سیاه و سفید به عنوان سیاه و سفید تنها به دلیل اقدامات خوب خود را بدون وقفه. البته قهرمانان جادویی غریب اجباری، خواهران بیکینگ ما قهرمان ما در اوایل رمان می رسند - آنها هیچ چیز دیگری انجام نمی دهند، اما توصیه های ورزش مانند مشاوره در مورد جهان، زنبورها و عسل. شما با هر شانس در مورد فرض ؟ پس از همه، لیلی فرار می کند برای پیدا کردن حقیقت در مورد مادرش که بیشتر او را به قتل رساند، به عنوان او به یاد داشته باشید داشتن تفنگ و BANG! اگر بخواهید رمان را بخوانید، می توانید آن را نیز از بین ببرید - مادر للیس مانند مادربامبیز کشته می شود تا داستان را شروع کند، که به نظر می رسد داستان تدفین در مورد نژادپرستی است. خوب، جنبش حقوق مدنی یک موضوع مهم در رمان است و سو مونک کید قطعا خواننده را مجبور می کند که برای این زنان سیاه پوست فقیرنشین باشد. با این حال، او اشتباه می کند که تنفر نژادپرستانه را از بین ببرد - در جهان او، گروهی از نوجوانان جنس مخالف و نژادها در اطراف شهر هرگز متوجه نیستند؛ در دنیای واقعی آنها بلافاصله به شدت از هم جدا خواهند شد، او خانه را فرستاد و او در بهترین حالت ضرب و شتم شد. زن سیاهپوست به شدت به سه نفر از مردان سفید پوست متضرر می شود و حتی روی کفش هایشان می سوزد - چنین روحیه ای در فیلم ها خوب عمل می کند، اما بیشتر احتمالا برای زن بسیار کمتر از آن بود. همه نژادپرستی از سفید به وجود می آید. هیچ فرد سیاه پوستی در مقابل دختر سفید که با سه زن سیاه پوست زندگی می کند و در ارتباط با یک مرد سیاه پوست جوان است، وجود ندارد. این کار هر دو راه، چیزی است که Sue Monk Kidd به نظر می رسد فراموش شده است؛ او به لطف مارتین لوتر کینگ به یاد می آورد، اما سریع به خاطر مالکوم X فراموش می شود. همه چیز در اینجا شسته شده است؛ ابهام کاملا صفر است. سیاه خوب، سفید بد. لیلی از پدر خود فرار می کند که بدون مشکلی زنان سیاه پوست پذیرفته می شود؛ و در نهایت او در مورد مادر خود مراقبت می کند، زیرا او چهره های جدید مادر را پیدا کرد، همه سیاه و سفید البته. و دوست پسر سیگاری او می رود تا مدرسه سفید را ثبت کند. آیا آن زمان حتی ممکن بود؟ به گفته نویسنده، این کشیش سفید بود که دختر را از کلیسا بیرون می کشد زیرا او در یک خدمتکار سیاه کار می کند، اما نگران نباشید در مورد آینده مذهبی نوزاد پر ارزش، یک مدونا سیاه و دختران سیاه او وجود دارد که بیش از مایل به اجازه لیلی به پیوستن به باشگاه خود. خدایا! من می توانم ببینم که چگونه این کتاب بحث های زیادی در مورد آن @ موضوع جالب @ ایجاد می کند (در کپی من سوال های کلاس درس وجود دارد!) اما آن فقط کم عمق، خالی و بیش از حد به حداکثر است. این داستان چندین بار انجام شده و به یک نتیجه بسیار بهتر - فکر می کنم هارپر لی و مارک تواین. ایستاده ازmodern classic @ - زنبور عسل نیست buzzworthy.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی اسرارآمیز


 کتاب عزازیل
 کتاب تاراس بولبا
 کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون
 کتاب میرامار
 کتاب دزیره
 کتاب گرینگوی پیر