کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ

اثر اوریانا فالاچی از انتشارات امیرکبیر - مترجم: لیلی گلستان-داستان تاریخی

زندگی، جنگ و دیگر هیچ(Nothing, and so be it)
گزارشی از سفر اوریانا فالاچی به ویتنام و مکزیک است.
اوریانا فالاچی موفق به دریافت جایزه بانکارلا ۱۹۷۰ برای این کتاب شد.
چاپ این کتاب بعد از جنگ ویتنام نه تنها برای فالاچی شهرتی جهانی به بار آورد که حتی باعث شد بسیاری از آنها که از جنگ ویتنام دفاع می‌کردند نیز از کرده خود پشیمان شوند. «زندگی، جنگ و دیگر هیچ» را شاید بتوان یکی از موثرترین کتابهای ضد جنگ تاریخ دانست. کتابی که از دید بعضی شاید بهترین کتاب ضد جنگ تاریخ هم لقب بگیرد!


خرید کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ
جستجوی کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ در گودریدز

معرفی کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ از نگاه کاربران
@ Nothing را مشاهده کنید و به همین ترتیب آن را @. دلیل لغزش @ یک ستاره @ ترجمه آنقدر از زبان انگلیسی است.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب خوب است و من قبل از خواندن کتاب این ایده را از oriana گرفته ام. در نهایت، این خوب است. درباره جنگ ویتنام و هیچ چیز ....

مشاهده لینک اصلی
یک سوال از طرف یک دختر کوچک (زندگی چیست؟) و شانس رفتن به ویتنام به عنوان یک خبرنگار جنگی. در â € ~ Niente و غیره siaa € ™ اوریانا فالاچی در پاسخ به سوال مطرح شده توسط مخارج خواهر خود را نزدیک به یک سال از یک خبرنگار جنگ در هندوچین. Fallaci با این ایده شروع می شود که انسان اساسا مرد است، نه یک فرشته خاص، بلکه یک جانور نیست؛ در عوض، بعد از تقریبا یک سال در ویتنام باید ricredere.La خواندن â € ~ Niente و غیره siaa € ™ است که قطعا آسان نیست و شاید به این دلیل که © ظهور از هر صفحه خشم، نفرت، خشونت، شکنجه و مرگ من تقریبا یک هفته به آن پایان دادم اگرچه رکورد جنگ کشویی و بسیار جالب است، اما همه چیز را نمی توان از آن خواند. صدمه می زند رنج می برد این تنفس را متوقف می کند اوریانا Fallaci به دنبال ویتنام است، به غیر از پاسخ به سوال خواهر او چیست؟ به دنبال یک حس تمام این است، اما غیر ممکن است که آن را پیدا کنید، زیرا جنگ معنی ندارد. ما مردان، ما هوشمند هستند و ما ماشین آلات ساخت برای رفتن به ماه، ما را سرافراز زمانی که تیم های مورد علاقه ما برنده جام جهانی، اگر یک جراح موجب صرفه جویی در زندگی پیوند یک قلب جدید، اما پس از ما به جنگ و عهد به € ™ ثانیه یک یا قبول جناح دیگر جنگ فقط یک کلمه است، برای کسانی که هرگز آن را نزدیک ندیده اند. بمب های ناپلم، معادن ضد انسانی، بمب هایی که بدن ها را از بین می برد و بدن آنها را متلاشی می کند. و دوباره، نامرئی مرده، با بولدوزرها برداشت و آنها را از طرف دیگر پرتاب کرد و بدون افتخارات و گلها دفن شد. کودکان ویتنامی بودند که در طول دوران کودکی خود هیچگاه صلح و آزادی ندیده بودند. کودکان بی ریخت شده توسط بمب ناپالم، زنده زنده سوزانده، محروم از حقوق اساسی، کودکان بدون پدر و مادر، با شعله افکن ویت کنگ یا آمریکایی ها کشته. و سپس، آمریکایی ها وجود دارند. خائنانی؟ شاید نه، آنها به سادگی دستورات را اجرا می کنند. فرمانده دستور می دهد: ساقه! و سربازان اخراج شدند آنها از همه جا در آمریکا آمده اند، جوان هستند، پر از رویاها، شوهران، پدران، عموها و بالاتر از همه بچه ها هستند. کودکان مادرانی که آنها را ببینید پاره از پشیمانی و یا افزایش در لباس و ببینید که آنها دوباره در کیسه های بدن بی ریخت، پیچ خورده، لت و پار، ciechi.Se در جهان که در آن صلح حاکم یک کودک می میرد، تمام SA € ™ خشمگین، آنها گله آنها رنج می برند. اگر ویتنام بعد از UNA € ™ اقدام نظامی می میرند صد کودکان و درصد با بمب ناپالم ریخت، آقایان این guerra.Oriana فالاچی است، زیر آسمان توسط عود روشن آنها به عنوان نوارهای کارناوال بودند در حالی که ملات رعد و برق و پرتاب بمب های ناپالم، شما می او همچنین درباره اینکه چه کسی جنگ را می برد یا نه، سوالی دارد. چه کسی برنده جنگ می شود؟ جنگ هیچ برندگان، تنها بازنده چون © â € حقیقت œthe است که هرگز تنها یک، در جنگ به عنوان در uominiâ € .و بنابراین، بازگشت به توسکانی، پس از گرفتار سه مسلسل در پلازا از سه فرهنگ مکزیک، فالاچی در پاسخ به این سوال که sorellina.â € œThe € ™ زندگی چیست؟ â € â € € ™ OEEA چیزی برای پر کردن خوب است، بدون اتلاف وقت. حتی اگر آن را پر کنید، به خوبی شکسته می شود. »« و هنگامی که شکسته می شود؟ »« دیگر هیچ کاری نمی کند. هیچ چیز و غیره. \"

مشاهده لینک اصلی
هیچ چیز و بنابراین - O.FALLACINellâ € ™ پاییز 1967، فالاچی در توسکانی معشوق است، فقط قبل از ترک برای ویتنام است. به درخواست توسط خواهرش الیزابت در مورد دلا تعریف € ™ زندگی، او پاسخ می دهد:The زندگی آن زمان است که بین لحظه ای که شما به دنیا آمد و در حال حاضر شما muoreâ € عبور است. او آگاه است که او معنی را به طور کامل توضیح نداده است، به طوری که این سوال در طی اقامت خود در سایگون همراه با او خواهد بود. آن را کنجکاو بدانید که چرا شما در حال شرکت در یک درگیری، اما آن همه احساس پاسخ بی فایده است، که متقاعد کند، لا € ™ تنها که به نظر می رسد معتبر خود: جنگ در حال آمدن به درک مردان، درک اینکه چه کسی یک شخص را می کشاند تا یک دیگر را بکشد، برای اثبات اینکه جنگ بی فایده و غلط است. برای این کار، آن را به میدان جنگ می رود به صحبت می کنند به طور مستقیم با سربازان: کاپیتان Scher اعتراف می کند که در زمانی که شما نظامی تبدیل شده است توجه داشته باشید که کار خود را به کشتن نیست، هنگامی که شما باید آن را در حال حاضر انجام خیلی دیر به آن فکر می کنم، سپس شاخه ها، پر از ترس؛ نورمن سرباز، با این حال، توضیح می دهد که آلا € ™ شروع به کشتار شما، زیرا شما © نفرت دشمنان خود را، پس از آن، هر چند، آن را با یک حس قوی از گناه آغشته؛ برای بابی، تنها جنبه مثبت جنگ، دوستی بین سربازان است؛ CA € ™ است که یک سرباز به خودش ثابت کند به مردانه و هرگز تصمیم گیری در CA € ™ جنگ است که همیشه کسی به شما گفتن چه به انجام می شود. اوریانا، و همچنین نیاز به انجام با سربازان آمریکایی، حتی قادر به مصاحبه دو ویت کنگ: ون تام و ون سام، که همه اعتراف کرده است، در ازای ساخت و تیراندازی، گرفتن، خوب، یک مرگ با شکوه است. در جنگ، بسیاری از مردم مجبور به شرکت در آن و می میرد، در حالی که راهبان و bonzesse، با نگرش کاملا مخالف، خودکشی برای پایان دادن به مبارزه مسلحانه. وقتی ویتنام را ترک می کند، متوجه می شود که به طرز عجیب و غریبی، جنگ باعث می شود که شما زندگی را دوست داشته باشید. در نیویورک، بی تفاوتی کل مردم درگیری های مسلحانه، او را متقاعد می کند که در مهمترین لحظه نبرد به سمت سایگون بازگردد. این بحث اجتناب ناپذیر از سرنوشت، همه تعجب در مورد: ویت کنگ مجبور به پیوستن به، رها کردن همه درد و رنج خود، سربازان آمریکایی و به خصوص اوریانا، زمانی که یک grazes گلوله، ضربه های دریایی، که در جای خود درگذشت. آیا شما باید از اینکه او را اخراج کردید سپاسگزارم؟ در نهایت، او تنها کار خود را انجام داد، اما از زمانی که او یک هنر است؟ جنگ، آگاهی از خود، طعم خطر داشتن احساس زنده بودن، آگاهی از وجود انسان را می دهد. تنها زمانی که آن را به طور مستقیم نلا حمله € ™ در مکزیک درگیر، آن را شامل تمام جنبه های بالا: تولد استفاده می شود برای سمت راست نگاه کنید، فقط به از سمت راست می میرند و در آن زمان، ما باید بمیرد به مردان است. پس از بازگشت به ایتالیا، او می تواند به خواهرش به طوری که زندگی است: @ Ã ‰ یک چیز برای پر کردن خوب، بدون اتلاف وقت است. حتی اگر پر کردن آن را به خوبی شکسته @.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ


 کتاب نفس بریده
 کتاب زمین نوآباد
 کتاب چهل و پنج نفر
 کتاب سیمای زنی در میان جمع
 کتاب گذری به هند
 کتاب گرگ دریا