کتاب رنگین کمان

اثر دیوید هربرت لارنس از انتشارات نشر متیس - مترجم: ناهید قادری-داستان تاریخی

این تصویر با تصاویر مذهبی و متافیزیکی با شکوه است و این داستان سه نسل از خانواده برنگوئن است که علیه کاهش انگیزه زبان انگلیسی روستایی در برابر صنعتی شدن است. این رمان همچنین موضوع تکان دهنده ای از زمان خود را در نظر می گیرد، به شدت با روحیه جنسی در خانواده روبرو می شود و پویایی ازدواج و عشق فیزیکی را به عنوان یک جنبش جنسی تبدیل می کند که هر دو توانمند و غیر قابل اجتناب است. چشم انداز و پیشگویی، رنگین کمان در انگلستان پس از انتشار آن در سال 1915 ممنوع شد و در ایالات متحده فقط در یک نسخه منتشر شده در ایالات متحده موجود بود. این کتاب یک دوره تقریبا 65 ساله از دهه 1840 تا 1905 به طول می انجامد و نشان می دهد که روابط دوستانه Brangwens در برابر فرسایش صنعتی شدن بریتانیا تغییر می کند.


خرید کتاب رنگین کمان
جستجوی کتاب رنگین کمان در گودریدز

معرفی کتاب رنگین کمان از نگاه کاربران
رنگین کمان شگفت آور است. من خواندن این را برای لذت، نه برای مطالعه، بنابراین من قصد ندارم به هر گونه تجزیه و تحلیل، اما اگر شما از طرفداران Lawrences بیشتر آثار محبوب (پسران و عاشقان، Lady Chatterlys Lover، و غیره)، و سپس من قطعا توصیه به غواصی به این یکی. من همچنین می توانم آن را به هر طرفدار کار امیل زولا توصیه کنم. من فکر می کنم رنگینک به Zolas Germinal شباهت بیشتری نسبت به سایر کارهای Lawrences دارد (حتی زنان در عشق). سبک غیرواقعی است و می تواند خسته کننده باشد و داستان در همه جهات گسترش می یابد، اما اگر شما فقط اجازه دهید خود را به آن غرق شوید، همه چیز را دربر می گیرد و ارزش برخی از مشکلات را در خواندن دارد. در کل، آن را درخشان، تعجب آور مدرن خوانده این بسیار خام و ابتدایی تر از آنچه که در ادبیات معاصر امروز با آن روبرو خواهید شد.

مشاهده لینک اصلی
اگر نسخه من این نسخه کلاسیک پنگوئن نبود، حتی سه ستاره برای رمان DH Lawrence، The Rainbow وجود ندارد. کیفیت کتاب مقدس و تکراری (هر دو که من حدس می زنم عمدا) از کتاب خواندن من از یک هفته مورد انتظار تا تقریبا یک ماه بود. در نهایت، لورنزس پروس، من را بخاطر خواندن یک بخش کامل از یک صفحه زیبایی نوشته بود، بدون اینکه بفهمد او چه معنایی دارد، تا زمان خواندن جدول زمانی ارائه شده توسط پنگوئن توسط پایان کتاب، که من هستم (و من حدس می زنم، لارنس باید خیلی ممنونم. در واقع داستان کمتری نسبت به توضیحات واضح تنظیمات وجود دارد، که من هنوز هم از آن لذت بردم. در کل کتاب فوق العاده مخصوص کسانی است که آرزوهای آرام و رمانهای سخت را ندارند.

مشاهده لینک اصلی
به معنای واقعی کلمه شگفت انگیز کتاب بسیار غذایی برای فکر است. من می خواهم دوباره آن را بخوانم (اما زمانی که من برای این موضوع با توجه به کتاب های 758493 من باید به عنوان خوانده شده :))، اما خواندن آن را به آرامی و خیس آن را واقعا. من متوجه که در رمان خیلی از جنبه های کم اهمیت وجود داشت، به طوری که جالب بود، مخصوصا در آغاز و پایان. از 3 نسل از یک خانواده پیروی می کند، لذا جالب است بدانیم که چگونه نقش زنان و روابط با هر نسلی تغییر می کند. این کتاب در ابتدا بسیار آهسته و مبهم است، اما همانطور که شما آن را خواندید، بیشتر و بیشتر زیبا می شود. من اورسولا را با تمام عمر من دوست دارم و یک پایان بسیار خوبی از دایره کامل دارم.

مشاهده لینک اصلی
این یک الماس خشن است: داستان گول زدن و گاهی اوقات حواس پرتی غیر منطقی وجود دارد، اما عبارات گوناگون درباره روابط مرد و زن بسیار قوی هستند؛ بسیار قابل تشخیص هستند مبارزه ابدی، تلاش بی ثمر برای هماهنگ کردن. اساس آن نارضایتی از توسعه غیر طبیعی از تمدن، مانند صنعت و احساس طبیعی در مورد رقص برهنه و پیاده روی برهنه است. خیلی ضعیف، پایان مجانی چهره های زن برتری دارند: لیدیا، آنا، اورسولا؛ تنها تام برنگوئن Sr به عنوان آرکه تایپ مردانه نگه می دارد.

مشاهده لینک اصلی
@ Rainbow @ در Rainland تعطیلات را در دهستان های روستایی قرار می دهد که سه نسل از خانواده Brangwen را در طول بیش از 60 سال زندگی می کند و آنها را در مقابل ظهور انگلستان مدرن قرار می دهد. هنگامی که تام برنگوئن با بیوه لهستانی، لیدیا لنسکی ازدواج می کند و دخترش آنا را به عنوان خودش تصویب می کند، او برای جنگ و علاقه ای که بین آنها فوران می کند آماده نشده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رنگین کمان


 کتاب دشمن عزیز
 کتاب کین و ایبل
 کتاب سیرسه
 کتاب همه ی اسب های زیبا
 کتاب ستاره سرگردان
 کتاب سیمای زنی در میان جمع